پرمدال ترین خبرهای فناوری اطلاعات
دیجیاتو ۱۷ ساعت پیش
دوازده سال پیش دیجی کالا نه چند هزار فروشنده داشت و نه حتی خودش کالایی می فروخت. دو برادر بودند که نقد و بررسی می نوشتند و همیشه هم اعتقاد داشتند که باید همه ی واقعیت را در مورد محصولات دیجیتالی بگویند.
دیجیاتو ۱۸ ساعت پیش
دیجی کالا پلتفرم «سوپرنوا» را توسعه داد تا بتواند گسترش پذیری داشته باشد؛ گسترسی که هدف آن جذب ۲۰۰ میلیون کاربر و ۱۰۰ هزار فروشنده است. ولی شخصی که دیجی کالا را به سمت توسعه پلتفرمی جدید و توسعه پذیر سوق داد کسی نیست جز «سهیل مقدم»؛ شخصیتی کاریزماتیک که علی رغم ۵۰ سال سن، ...
کلیک ۱۸ ساعت پیش
رسانه کلیک – در روز پنجشنبه ۲۲ آذر ماه ۹۷ همزمان با برگزاری اجلاس وب فارسی، شاهد اهدای جوایز و رونمایی از جایزه وب فارسی بودیم. روز پنجشنبه ۲۲ آذرماه ۹۷ در اجلاس وب فارسی، مراسم اهدای جوایز و رونمایی از «جایزه وب فارسی» برگزار شد. از دست ندهید چهارمین اجلاس وب فارسی برگزار ...
آفتاب ۲۳ ساعت پیش
آفتاب نیوز : میثم علوی در یادداشتی در تابناک نوشت: در روزهای اخیر بحث حمایت از پیام رسان های داخلی به اوج رسید و لشگر دلسوزان ناله سردادند که وااسلاما، کسی به داد پیام رسان های داخلی نمی رسد و عده ای پنهان و آشکار از همان پیام رسان منفور و ملعون خارجی حمایت می کنند.
دانا ۵ ساعت پیش
اگر شما در نرم افزار گوگل مپ مکان خود را در کشور ایران انتخاب کنید نام خلیج فارس را نمایش می دهد ولی اگر کشور سعودی را انتخاب کنید نام خلیج مجعول عربی را نشان می دهد.
دیجیاتو ۱۷ ساعت پیش
به میدان عطار تهران می رسم. جایی آرام در میان شلوغی های منطقه ونک. ساختمان دیجی کالا با پنجره های شیشه ای، از همیشه خلوت تر شده و علت، مهاجرت بخش زیادی از کارمندان دیجی کالا به مقر جدیدی در خیابان گاندی است.
دیجیاتو ۱ روز پیش
مدیران دیجی کالا در رویدادی که شب گذشته (۲۴ آذر) در هتل پارسیان آزادی برگزار شد برنامه های خود را برای یلدای ۹۷ تشریح کردند. یلدای شگفت انگیز ۹۷، از ۲۷ الی ۳۰ آذر ماه برگزار می شود و به گفته سعید و حمید محمدی، برندهای ایرانی نقش ویژه ای در آن خواهند داشت.
رجانیوز ۱ روز پیش
صبح امروز برخی از کاربران هاتگرام و طلاگرام پیامی هشداردهنده از سوی تلگرام دریافت کردند. در این پیام، تلگرام با اشاره به ناامن بودن این نسخه های غیررسمی نوشت: «توجه! برنامه ای که از آن استفاده می کنید، توسط تلگرام ایجاد نشده بود و امن نیست.
آی تی رسان ۱ روز پیش
چند سال پیش، با شروع توسعه شبکه های موبایل توسط اپراتورهای تلفن همراه در شهرهای مختلف، موج نارضایتی از نصب آنتن های bts در بام ساختمان ها و منازل به راه افتاد. تبلیغات اخبار خودرو / بلیط هواپیما / قیمت دلار برخی رسانه ها، مردم و ساکنین محلات را تشویق به مخالفت با نصب این ...

انتخاب و چینش خبرها در این صفحه به صورت خودکار توسط جستجوگر خبر بازدید صورت می گیرد
بازدید هیچ مسئولیتی در قبال محتویات خبرها ندارد

پرمدال ترین خبرها
اخبار این صفحه شامل خبرهایی است که دارای مدال بیشتری هستند. منظور از مدال خبر مجموع تعداد مدال کاربرانی است که آن خبر را مطالعه نموده اند. رتبه بندی خبرها بر حسب تعداد مدال خبر و همچنین زمان سپری شده از انتشار خبر می باشد. 

انتخاب و چینش خبرها در این صفحه به صورت خودکار توسط جستجوگر خبر بازدید صورت می گیرد
بازدید هیچ مسئولیتی در قبال محتویات خبرها ندارد