پرمدال ترین خبرهای فناوری اطلاعات
کلیک ۱۷ ساعت پیش
رسانه کلیک – شرکت سرگرمی های تعاملی سونی ساعاتی پیش فهرست اسامی تخفیف های فروشگاه پلی استیشن را منتشر کرد که بر اساس آن، نسخه های مختلف سه مجموعه محبوب با تخفیف های باورنکردنی به فروش می رسد.
دیجیاتو ۱ روز پیش
قابلیت «تماس امن» اپلیکیشن اسنپ که پیش از این در برخی استان ها از جمله اصفهان، مازندان، شیراز، قم، قزوین، زنجان، گیلان، همدان، سمنان، یزد و مرکزی فعال بود، حالا به صورت سراسری در تمام ایران فعال شده است.
ایسنا ۱ روز پیش
به گزارش ایسنا، در سال های اخیر سرقت های اطلاعاتی که توسط هکرها و مجرمان سایبری صورت می گیرد، شدت گرفته است و با وجود پیشرفته شدن علم و تکنولوژی های مختلف به منظور شناسایی زودهنگام نفوذ هکرها به سرورها و سیستم های کاربران و شرکت های بزرگ برای دسترسی به اطلاعات محرمانه آنها، ...
در نمایشگاه ایفای امسال چه خبر بود؟
جام جم آنلاین ۱ روز پیش
نمایشگاه ifa یا internationale funkausstellung که در برلین برگزار می شود، با سابقه ای بیش از ۹۰ سال، بزرگ ترین نمایشگاه فناوری اروپاست. همین عنوان کافی است تا هر سال این نمایشگاه ویترینی باشد برای نمایش گجت های کوچک و بزرگی که قرار است در ۱۲ ماه بعد دنیا را عوض کنند! در این ...
کلیک ۱ روز پیش
رسانه کلیک – با تعریف ساده ، ممکن است همین الان شما روزانه در حال پرداخت پول به اپراتورهای موبایل هستید و اصلا خبر ندارید! برای اطمینان قبل از خواندن ادامه این متن کد *۸۰۰# رو شماره گیری کنید.
آخرین وضعیت فناوری اطلاعات در کشور؛
خبرگزاری مهر ۱ روز پیش
آخرین وضعیت استفاده از ابزارهای فناوری اطلاعات تا پایان خردادماه ۹۸ نشان می دهد که ۶۴ میلیون و ۱۳۷ هزار نفر با گوشی موبایل خود به اینترنت وصل می شوند و ضریب نفوذ اینترنت ۹۰ درصد است.
دیجیاتو ۱ روز پیش
به کمک گوگل مپس بقایای یک خودرو که سرنشین آن ۲۲ سال پیش مفقود شده بود، در یک دریاچه در فلوریدا پیدا شد. بدن ویلیام مولد که سال ۱۹۹۷ مفقود شده بود در ماشین غرق شده در دریاچه ای پیدا شده است.
ایتنا ۱ روز پیش
ایتنا - با اینکه فضا تهی به نظر می رسد، اما در واقع یک محیط درحال تغییر است و به هر چیزی - از گازهای منتشره از جوهای سیاره های، تا جریان تابش از خورشید و دیگر ستارگان - واکنش نشان می دهد.
سیتنا ۱ روز پیش
به گزارش سرویس وبگردی سیتنا، این بازی یک مهمان ایرانی شناخته شده داشت. تینا آخوندتبار بازیگر زنی که این روزها با سری تراشیده در مسابقات بوکس حرفه ای مبارزه می کند عکسی از خود در ورزشگاه زنیت منتشر کرده و گفته شاهد بازی سردار بوده است.

انتخاب و چینش خبرها در این صفحه به صورت خودکار توسط جستجوگر خبر بازدید صورت می گیرد
بازدید هیچ مسئولیتی در قبال محتویات خبرها ندارد

پرمدال ترین خبرها
اخبار این صفحه شامل خبرهایی است که دارای مدال بیشتری هستند. منظور از مدال خبر مجموع تعداد مدال کاربرانی است که آن خبر را مطالعه نموده اند. رتبه بندی خبرها بر حسب تعداد مدال خبر و همچنین زمان سپری شده از انتشار خبر می باشد. 

انتخاب و چینش خبرها در این صفحه به صورت خودکار توسط جستجوگر خبر بازدید صورت می گیرد
بازدید هیچ مسئولیتی در قبال محتویات خبرها ندارد