پرمدال ترین خبرهای فناوری اطلاعات
زومیت ۱۰ ساعت پیش
بیشتر بخش های اساسی کامپیوتر با استفاده از فناوری استاندارد سیلیکون ساخته می شود. در بررسی مجددی که توسط مهندسان استرالیایی و هلندی انجام شده است، پی خواهیم برد که یک کامپیوتر کوانتومی چگونه ساخته می شود.
صحبت های ساندار پیچای درباره ai
آی تی ایران ۲۲ ساعت پیش
هوش مصنوعی با سرعت سرسام آوری رو به رشد است. گوگل به عنوان یکی از قدرتمندترین شرکت های فعال در این زمینه نیز مجدانه تلاش می کند تا این تکنولوژی را گسترش دهد و در دسترس حداکثری کاربران در سرتاسر دنیا قرار دهد.
برترین ها ۱۷ ساعت پیش
علیرضا مصلحی در ستون طنز روزنامه قانون نوشت: هفته گذشته دبیر شورای عالی فضای مجازی که از طرفداران اسطقوس دار فیلترینگ تلگرام هم هستن، فرمودن قراره براساس مصوبه شورای عالی فضای مجازی به تمام پیام رسان های داخلی، وام بدون بهره، با شرایط آسون، تا سقف پنج میلیارد تومان اعطا ...
همشهری آنلاین ۲۱ ساعت پیش
الکسا (alexa) عنوان سرویسی وابسته به شرکت آمازون است که مقر فعلی آن در کالیفرنیای آمریکا قرار دارد و خدمات آن در آدرس alexa.com ارائه می شود. مجله اینترنت هدف از این سرویس، جمع آوری اطلاعات ترافیک وب و رتبه بندی پایگاه های اینترنتی از نظر تعداد بازدیدها است که با در نظر ...
افکارنیوز ۱۴ ساعت پیش
تصاویری که جنیفر گیتس فرزند ارشد و تنها دختر بیل گیتس با یکی از هم کلاسی هایش در صفحه اینستاگرام به اشتراک گذاشته است احتمال ازدواجش با یک جوان مسلمان مصری را تقویت می کند.

انتخاب و چینش خبرها در این صفحه به صورت خودکار توسط جستجوگر خبر بازدید صورت می گیرد
بازدید هیچ مسئولیتی در قبال محتویات خبرها ندارد

پرمدال ترین خبرها
اخبار این صفحه شامل خبرهایی است که دارای مدال بیشتری هستند. منظور از مدال خبر مجموع تعداد مدال کاربرانی است که آن خبر را مطالعه نموده اند. رتبه بندی خبرها بر حسب تعداد مدال خبر و همچنین زمان سپری شده از انتشار خبر می باشد. 

انتخاب و چینش خبرها در این صفحه به صورت خودکار توسط جستجوگر خبر بازدید صورت می گیرد
بازدید هیچ مسئولیتی در قبال محتویات خبرها ندارد