پرمدال ترین خبرهای دانش و تکنولوژی
دیجیاتو ۶ ساعت پیش
مردی روسی فقط با تکیه بر یک نیمکره مغز خود به مدت ۶۰ سال بدون مشکل زندگی کرده است. پزشکان پس از اسکن سر این مرد متوجه شدند نیمکره چپ مغز او وجود ندارد و یک «حفره خالی» جای آن را گرفته است.
پژوهشگران دانشگاه "استنفورد":
ایسنا ۱۱ ساعت پیش
پژوهشگران دانشگاه "استنفورد"(stanford university) آمریکا در مطالعه اخیرشان به این نتیجه رسیده اند که "ماده تاریک"(dark matter) سبکتر و غیرقابل دسترس تر از آن چیزی است که پیشتر تصور می شد.
جام جم آنلاین ۶ ساعت پیش
به گزارش جام جم آنلاین از فارس، محققان در تحقیقات جدید خود اعلام کردند که داشتن انگشت اضافی می تواند به طور باورنکردنی مفید باشد. افرادی که با ۶ انگشت در هر دست خود متولد می شوند می توانند به تنهایی و با یک دست، بندهای کفش خود را ببندند، با تلفن همراه کار کنند و بازی های ...
باشگاه خبرنگاران ۶ ساعت پیش
به گزارش گروه بین الملل باشگاه خبرنگاران جوان به نقل از اسپوتنیک، پلیس سوئد به تازگی یک باند بزرگ فعال در تجارت جنسی کودکان را کشف کرد. فعالیت این باند از طریق یک وب سایت اینترنتی صورت می گرفته است و بیشتر قربانیان آن کودکان ۱۳ ساله بودند.
ایسنا ۸ ساعت پیش
پژوهشگران "دانشگاه هلسینکی"(university of helsinki) فنلاند در مطالعه ای که بر روی سگ ها انجام دادند دریافتند ترشح هورمون اکسی توسین(oxytocin) در سگ ها هنگام دیدن افراد خندان افزایش می یابد و این موضوع افراد را برای آنها جذاب می کند.

انتخاب و چینش خبرها در این صفحه به صورت خودکار توسط جستجوگر خبر بازدید صورت می گیرد
بازدید هیچ مسئولیتی در قبال محتویات خبرها ندارد

پرمدال ترین خبرها
اخبار این صفحه شامل خبرهایی است که دارای مدال بیشتری هستند. منظور از مدال خبر مجموع تعداد مدال کاربرانی است که آن خبر را مطالعه نموده اند. رتبه بندی خبرها بر حسب تعداد مدال خبر و همچنین زمان سپری شده از انتشار خبر می باشد. 

انتخاب و چینش خبرها در این صفحه به صورت خودکار توسط جستجوگر خبر بازدید صورت می گیرد
بازدید هیچ مسئولیتی در قبال محتویات خبرها ندارد