پرمدال ترین خبرهای دانش و تکنولوژی
ایسنا ۲ روز پیش
به گزارش ایسنا و به نقل از دیلی میل، این آدمک ها دارای یک جلیقه محافظ خواهند بود که میزان اشعه ای که از خورشید و فضا ساطع می شود را اندازه گیری خواهند کرد. این جلیقه به این منظور طراحی شده که از قسمت هایی از بدن انسان که به امواج رادیویی بیشتر حساس هستند محافظت کند.
خبرگزاری مهر ۱ روز پیش
باستان شناسان در اقدامی بی سابقه موفق به شناسایی یک کشتی هزارساله متعلق به عصر وایکینگ ها در زمین های کشاورزی کشور نروژ با استفاده از یک رادار نفوذگر به درون زمین شدند.
ایسنا ۳ روز پیش
شرکت مشهور "کوکاکولا" یک نوع کاغذ بسته بندی جدید برای جایگزینی با بسته بندی های پلاستیکی ابداع کرده است که تا اواخر سال ۲۰۲۱ در بازار اروپا مورد استفاده قرار خواهد گرفت.
خبرگزاری مهر ۳ روز پیش
به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از نیواطلس، تصویری که از این کهکشان ها توسط تلسکوپ فضایی هابل ثبت شده، دو کهکشان غول پیکر را نمایش می دهد که در فضای لایتناهی در کنار هم آرام گرفته اند. به نظر می رسد تصویر یادشده مراحل اولیه مواجهه دو کهکشان مذکور را نمایش می دهد.
ایسنا ۳ روز پیش
به گزارش ایسنا و به نقل از زد دی نت، رباتی که شرکت "کی تی" از آن رونمایی کرده "اِن"(n) نام دارد و می تواند به راحتی و بدون هیچ کمکی وارد آسانسور شود و وسایل مهمانان را جلوی درب اتاق آنها تحویل دهد.

انتخاب و چینش خبرها در این صفحه به صورت خودکار توسط جستجوگر خبر بازدید صورت می گیرد
بازدید هیچ مسئولیتی در قبال محتویات خبرها ندارد

پرمدال ترین خبرها
اخبار این صفحه شامل خبرهایی است که دارای مدال بیشتری هستند. منظور از مدال خبر مجموع تعداد مدال کاربرانی است که آن خبر را مطالعه نموده اند. رتبه بندی خبرها بر حسب تعداد مدال خبر و همچنین زمان سپری شده از انتشار خبر می باشد. 

انتخاب و چینش خبرها در این صفحه به صورت خودکار توسط جستجوگر خبر بازدید صورت می گیرد
بازدید هیچ مسئولیتی در قبال محتویات خبرها ندارد