پرمدال ترین خبرهای فرهنگی و هنری
باشگاه خبرنگاران جوان گزارش می دهد؛
باشگاه خبرنگاران ۱۰ ساعت پیش
به گزارش خبرنگار حوزه موسیقی گروه فرهنگی باشگاه خبرنگاران جوان، این روز ها گویا در موسیقی ایران گذر از خطوط قرمز به سکو ی پرتاب به آسمانِ آزادی تبدیل شده است! برخی خط قرمز ها از نظر هنرمندان به شوخی تبدیل شده و دیگر جدی گرفته نمی شوند.
افکارنیوز ۱۱ ساعت پیش
به گزارش افکارنیوز، رابرت داونی جونیور در مراسمی جایزه افسانه دیزنی را دریافت کرد و یکی از حقایق زندگی خود را فاش کرد. اخبار چهره ها _ او اعلام کرد نخستین باری که دیزنی لند را دیده، دستگیر شده است.
باشگاه بازیگران میلیاردی؛
سینما پرس ۱۴ ساعت پیش
سینماپرس: متاسفانه در نبود قانونی مدون در حوزه ورود و معرفی اسپانسر، رقم های نجومی به برخی بازیگران پرداخت شده که زمینه ساز فسادهای دیگری از جمله پولشویی در آن پروژه می شود.
باشگاه خبرنگاران ۱۴ ساعت پیش
به گزارش خبرنگار حوزه سینما گروه فرهنگی باشگاه خبرنگاران جوان به نقل از مووی وب، کیت هرینگتون بازیگر محبوب سریال «بازی تاج و تخت»، در حال مذاکره برای پیوستن به پروژه ای از دنیای سینمایی مارول است.
گزارش دانا از رفتارهای عجیب ولی با برنامه برخی بازیگران و هنرمندان؛
دانا ۱۵ ساعت پیش
دشمن به دنبال این است که حرفش را از زبان سلبریتی ها و به خصوص سینما بزند و مردم را به همان سمت و سو که می خواهد بکشاند در مقابل چنین مسئله ای، مدیران فرهنگی ما نباید از این امر غافل باشند و این افراد را به حال خود رها کنند؛ مدیران بخش فرهنگی ما اگر نتوانند این ها را مدیریت ...
ایسنا ۱۴ ساعت پیش
به گزارش ایسنا، مهرداد خدیر در ادامه یادداشت خود در «عصرایران» نوشت: هر چند از منظر روند برنامه و با توجه به داوری های عمومی غیر منتظره نبود. چه از همان اجرای نهایی حدس زده می شد که هنرمند ۳۰ ساله ماهشهری که با «شن» یا روی شن نقاشی می کند و تابلوهایی زیبا می آفریند گوی سبقت ...
افکارنیوز ۱ روز پیش
به گزارش افکارنیوز، کران مردمی «شبی که ماه کامل شد» در پردیس سینمایی کوروش با اجرای زنده امین بانی برگزار شد و بار دیگر مورد استقبال مخاطبان این فیلم هم قرار گرفت. اخبار چهره ها _ در حالی که اکران «شبی که ماه کامل شد» به ده هفته رسیده است و به زودی اکرانش در سینماهای کشور ...

انتخاب و چینش خبرها در این صفحه به صورت خودکار توسط جستجوگر خبر بازدید صورت می گیرد
بازدید هیچ مسئولیتی در قبال محتویات خبرها ندارد

پرمدال ترین خبرها
اخبار این صفحه شامل خبرهایی است که دارای مدال بیشتری هستند. منظور از مدال خبر مجموع تعداد مدال کاربرانی است که آن خبر را مطالعه نموده اند. رتبه بندی خبرها بر حسب تعداد مدال خبر و همچنین زمان سپری شده از انتشار خبر می باشد. 

انتخاب و چینش خبرها در این صفحه به صورت خودکار توسط جستجوگر خبر بازدید صورت می گیرد
بازدید هیچ مسئولیتی در قبال محتویات خبرها ندارد