پرمدال ترین خبرهای اجتماعی
نامه نیوز ۲۲ ساعت پیش
به گزارش نامه نیوز ، همسر اول این مرد به پلیس گفت: دو سال قبل زنم ناگهان خانه را ترک کرد و ناپدید شد همه جا دنبالش گشتم اما خبری از او نبود تا اینکه یک روز اتفاقی او را همراه یک مرد و بچه ای در آغوش دیدم.
/اختصاصی فارس/
خبرگزاری فارس ۱۴ ساعت پیش
به گزارش خبرنگار قضایی خبرگزاری فارس، از ساعتی قبل برخی از صفحات در شبکه های مجازی خبر از فوت بقایی داده بودند. براساس اعلام این منابع غیررسمی بقایی به کما رفته و به همین دلیل فوت کرده است.
جهان نیوز ۹ ساعت پیش
به گزارش جهان نیوز، احد وظیفه درباره وضعیت جوی سه روز آینده کشور اظهار کرد: سامانه بارشی که در روز های گذشته غالب نقاط کشورمان را در برگرفته بود امروز بخش های عمده ای از شمال شرق را تحت تاثیر قرار می دهد.
به بهانه شایعه پیداشدن جسد مومیایی شده رضا شاه
عصر ایران ۱۹ ساعت پیش
عصر ایران؛ مهرداد خدیر- خبر کشف یک جنازه مومیایی شده در شهرری این شایعه را در روزهای اخیر دامن زده که همان جسد رضا شاه است زیرا برخی از مردم محلی می گویند در محل مقبره تخریب شده پهلوی اول پیدا شده است.
بهار نیوز ۱ روز پیش
گروه سیاسی: فاطمه علی اصغر خبرنگار سایتی که برای اولین بار خبر کشف جسد مومیایی شده رضاشاه پهلوی را منتشر کرد آخرین مشاهدات و شنیده ها از کشف جنازه مومیایی شده در حرم حضرت عبدالعظیم را شرح داده و نوشت: جسد داخل محفظه ای بتنی بوده، و همراه آن وسایلی چون شمشیر هم کشف شده است.
انتخاب ۱ روز پیش
سخنگوی نیروی انتظامی گفت: هرگونه توهین و مقاومت در مواجهه با پلیس پذیرفته نیست و حتما پیگرد قانونی دارد، به کسی اجازه نخواهیم داد که تلاش ها و خدمات شبانه روزی پلیس را زیر سوال ببرد.
باشگاه خبرنگاران ۱ روز پیش
به گزارش گروه اجتماعی باشگاه خبرنگاران جوان؛ سرهنگ حمید مکرم معاون مبارزه با جرایم جنایی پلیس آگاهی تهران بزرگ با اعلام خبر دستگیری متهم پرونده نزاع و درگیری منجر به جنایت در منطقه خزانه عنوان کرد که دو روایت مختلف در این پرونده وجود دارد که تحقیقات در خصوص بررسی و صحت آن ها در دستور ...
آخرین نیوز ۱ روز پیش
سرهنگ محمد معصومی فرمانده انتظامی شهرستان تویسرکان روز دوشنبه اظهار کرد: اسفند ماه سال گذشته یک مورد قتل به پلیس اطلاع رسانی شد که تیم های ویژه بررسی صحنه جرم در صحنه حاضر شدند. وی اضافه کرد: تحقیقات پلیس برای بررسی علل و عوامل این قتل ادامه داشت تا اینکه ماموران به همسر ...
ساعت ۲۴ ۱ روز پیش
عصر امروز و در پی بارش باران در اکثر شهرستان های استان اصفهان، برخی رسانه های استانی خبری مبنی بر بارش ماهی از آسمان را منتشر کردند که صحت ندارد. در این خبر که همراه با فیلم است، تنها تصاویری از ماهی های پراکنده در کف یک خیابان مشاهده می شود و مردم هم در حال جمع آوری ماهی ...
جام جم آنلاین ۲۱ ساعت پیش
به گزارش جام جم، ۲۳ آبان ۹۴ خبر کشته شدن یک زن ۷۸ ساله به نام سکینه و نوه ۲۹ ساله اش به نام محمد به ماموران کلانتری ۱۲۳ نیاوران رسید. مرد میانسالی که با پلیس تماس گرفته و از جنایت فجیع در خانه پسرش خبر داده بود، به ماموران گفت: مادرزنم در طبقه دوم ساختمان و پسرم محمد و همسرش ...
صفیه مدرس در گفت وگو با فارس/۲
خبرگزاری فارس ۱ روز پیش
نماز خواند و شام خورد. گفت باید بروم. آرام بود و حرف نمی زد، در فکر بود، رفتارش مثل همیشه نبود، با تامل و طمانینه آماده می شد. طبق معمول خداحافظی کرد و پیشانی مرا بوسید. آیت الکرسی و چهار قل را خواندم و پشت سرش فوت کردم.
۰۲:۲۰
جام نیوز ۹ ساعت پیش
کشف یک جسد مومیایی در عملیات طرح توسعه حرم حضرت عبدالعظیم(علیه السلام)، بهانه ای شد تا رسانه های انگلیسی تلاش کنند رضاخان را زنده کنند اما دچار تناقض گویی شدند.
جهان نیوز ۲ روز پیش
به گزارش جهان نیوز، بنابر اعلام دادستان کل نیویورک، آلیسون مک، بازیگر زن ۳۵ ساله آمریکایی، به اتهام همکاری برای جذب زنان به یک شبکه هرمی که در نهایت منجر به سوء استفاده کاری و جنسی از آنان می شد بازداشت شده است.پیش تر و در اواخر ماه مارس گذشته، کیت رانیئر، مدیر این شبکه ...
نامه نیوز ۲ روز پیش
زن ۲۱ ساله در حالی که از رفتارها، تصمیمات و دخالت های پدرشوهرش شاکی بود به کارشناس اجتماعی کلانتری گفت: ۱۷ سال بیشتر نداشتم که «سبحان» به خواستگاری ام آمد. به گزارش نامه نیوز ، او هم ۱۹ ساله بود و تجربه کافی برای اداره یک زندگی نداشت.

انتخاب و چینش خبرها در این صفحه به صورت خودکار توسط جستجوگر خبر بازدید صورت می گیرد
بازدید هیچ مسئولیتی در قبال محتویات خبرها ندارد

پرمدال ترین خبرها
اخبار این صفحه شامل خبرهایی است که دارای مدال بیشتری هستند. منظور از مدال خبر مجموع تعداد مدال کاربرانی است که آن خبر را مطالعه نموده اند. رتبه بندی خبرها بر حسب تعداد مدال خبر و همچنین زمان سپری شده از انتشار خبر می باشد. 

انتخاب و چینش خبرها در این صفحه به صورت خودکار توسط جستجوگر خبر بازدید صورت می گیرد
بازدید هیچ مسئولیتی در قبال محتویات خبرها ندارد