پرمدال ترین خبرهای اجتماعی
آیت الله اراکی، عضو جامعه مدرسین و دبیرکل مجمع تقریب مذاهب:
انتخاب ۱۸ ساعت پیش
دبیرکل مجمع جهانی تقریب مذاهب اسلامی هر کار فرهنگی یا هنری را که سبب ترویج دین شود و دشمن را به خشم آورد، مصداق بارز تعظیم شعائر الهی دانست. به گزارش «انتخاب»، آیت الله محسن اراکی ظهر امروز در درس اخلاق هفتگی مدرسه علمیه معصومیه اعتراض ها و انتقاداتی که به ساختن کشتی مطلا و رونمایی ...
آخرین نیوز ۱ ساعت پیش
رئیس اتحادیه سفره خانه های سنتی مشهد: تاکنون در رابطه با آزاد شدن قلیان هیچگونه خبری به ما ابلاغ نشده و تا دستور آن ابلاغ نشود، قانونا به عنوان اتحادیه هیچگونه اقدامی نمی توانم بکنیم، از این رو باید مراحل قانونی آن طی شود.
آفتاب ۲۲ ساعت پیش
آفتاب نیوز : سانچی فقط یک حادثه دردناک برای ٣٢ نفر از کارکنان و خدمه آن نبود، خبر دردناک آنجا بود که حادثه سانچی از ماهیت خصوصی سازی در اقتصاد ایران پرده برداشت. شرکت ملی نفتکش ایران خصوصی شده بود؛ اما کی؟
اختصاصی جام جم آنلاین
جام جم آنلاین ۴ ساعت پیش
این گفت و گو روایت یک عشق واقعی است، شاهدی که می گوید عشق افسانه نیست، روایت یک همراهی مثال زدنی ، همراهی زن و مردی جوان که هجده سال پیش پای سفره عقد نشستند و قول دادند همراه همیشه زندگی هم باشند ، همیشه و همه جا، در همه خوشی ها و ناخوشی ها.حکایت زندگی سیدنورخدا موسوی و کبری ...
جهان نیوز ۱۲ ساعت پیش
تعدد و گوناگونی برخورد امام علی (ع) در خصوص مخالفان حکومت، خود اشاره بر ضرورت، اهمیت و جایگاه مصلحت در دستگاه سیاسی شیعه دارد؛ به طوری که حاکم جامعه ی اسلامی می تواند بر سبیل مصلحت حکم نموده و به جای اجرای مجازات اصلی معاندان و مخالفان، مجازات حصر و عدم دخالت آن ها در امور ...
گزارش/
باشگاه خبرنگاران ۲۲ ساعت پیش
در حال حاضر ۴۰ میلیون نفر واجد شرایط دریافت کارت هوشمند ملی هستند که بخش عظیمی از آن ها کارت قدیمی دارند و سازمان ثبت احوال تصمیم دارد که پایان سال ۹۷ را آخرین مهلت اعلام کند.
فرارو ۱ روز پیش
رئیس انجمن روانپزشکان ایران: آمارهای همسرآزاری در ایران، متفاوت است اما تقریبا ۲۰ درصد زنان در طول زندگی خود تجربه خشونت فیزیکی و حدود ۵۰ تا ۶۰ درصد نیز تجربه خشونت عاطفی دارند. فیروزه مظفری.
جهان نیوز ۱ روز پیش
به گزارش جهان نیوز؛ صادق زیباکلام فعال سیاسی اصلاح طلب و استاد دانشگاه روز گذشته در گفت و گو با روزنامه شرق درباره کمک های مردمی که برای زلزله زدگان کرمانشاه جمع آوری کرد، نوشت: پولی که توسط بنده تهیه شده و تا به امروز سه میلیارد و ٤٠٠ میلیون شده، از این پول به جز ٣٠ میلیون ...
در گفت وگوی «انتخاب» با دو کارشناس محیط زیست بررسی شد؛
انتخاب ۱ روز پیش
اسماعیل کهرم، واکنش به حذف بودجه ریزگردهای خوستان از بودجه سال ۹۷ توسط کمیسیون تلفیق گفت: اگر بودجه ای به یک نهاد دولتی تخصیص داده شود ولی از آن استفاده نشود طبیعی است که در سال های بعد، چنین بودجه ای حذف شود.
برترین ها ۱ روز پیش
واکنش زنان و مردان درمواجهه باروابط فرازناشویی همسرشان متفاوت است. برای برخی خط قرمز زندگی مشترک است و برای عده ای چنین نیست اما آنچه در تمام موارد اتفاق می افتد، فروپاشیدن دیوار اعتماد است.
آفتاب ۱ روز پیش
آفتاب نیوز : ۱۶ شهریور ۱۳۸۰سید محسن پلاشی وقتی خدمت سربازی اش به پایان رسید دیگر به خانه باز نگشت و این معمای ۱۶ ساله هنوز در هاله ای از ابهام مانده است و هیچ کس از سرنوشت او خبر ندارد.
تابناک ۱ روز پیش
چند وقت قبل یک دختر خانم در حاشیه مراسم افتتاح یک رستوران از محمدرضا گلزار خواستگاری کرد. قبل ترش ویشکا آسایش در گفت وگویی با یک تلویزیون اینترنتی اعلام کرد خودش از همسرش خواستگاری کرده.
میزان ۱ روز پیش
خبرگزاری میزان- منابع انسانی قوه قضاییه اعلام کرد: بدین وسیله به اطلاع عموم داوطلبان آزمون استخدامی کارکنان اداری قوه قضاییه ۱۳۹۶ می رساند، نتایج آزمون مذکور نیمه دوم بهمن ماه سال جاری از طریق سایت سازمان سنجش آموزش کشور اعلام می شود.
ایسنا ۱ روز پیش
به گزارش ایسنا، سیدمهدی مقدسی در تذکری در جلسه علنی صبح امروز (یکشنبه) مجلس شورای اسلامی ضمن تبریک به مناسبت روز پرستار گفت: آقای دکتر نوبخت قول تخصیص کامل اعتبارات سفر دولت را داده اند اما متاسفانه بیمارستان ولیعصر (عج) اراک دچار مشکل است.
عصر ایران ۱ روز پیش
حسین آباد و روستاهای اطرافش بی آب و علف تر از آن بودند که بتوان نام آبادی بر آنها نهاد. طوفانِ خشکسالی تمام منطقه را درنوردیده و فقر، قامت مردمانش را خمیده کرده بود.
سلامت نیوز ۱ روز پیش
سلامت نیوز: این فقط شما نیستید که چنین احساساتی دارید. تقریبا بیشتر آدم ها نسبت به گذشته کسی که با او در یک رابطه عاطفی و فعال قرار دارند حساس هستند و این برایشان مساله ای نگران کننده و استرس زا است.
افکارنیوز ۱ روز پیش
کارشناس سازمان هواشناسی با بیان اینکه از عصر پنج شنبه و جمعه سامانه بارشی جدیدی وارد کشور می شود، تاکید کرد: فعالیت این سامانه عمدتا به صورت بارش برف است. این سامانه تا روز دوشنبه در کشور فعال است.
۰۱:۲۹
قدس آنلاین ۱ روز پیش
زمانی حیات وحش هندوستان در دوره اواسط سرسبزی اش بود اما وقتی مردم قطع کردن درختان را آغاز کردند زمین خشک و بی ثمر شد. جاداو پاینگ در جزیره ماجولی بزرگ شد و این تغییر و تحول را به چشم خود دید. در سال ۱۹۷۹ او تصمیم گرفت که برای این وضعیت کاری بکند.
خبرآنلاین ۱ روز پیش
در اواخر مردادماه سال گذشته سه شرور روز روشن در یکی از خیابان های شیراز در اطراف بولوار امیرکبیر خون به پا کرده و مردی را جلوی چشمان همسر باردارش با تبر و چاقو به قتل رسانده و سپس با پژو پارس از محل جنایت متواری شدند.
افکارنیوز ۲ روز پیش
گروه اجتماعی- طبق اعلام مرکز لرزه نگاری کشور ، مرکز این زلزله در ۷ کیلومتری قصر شیرین و ۲۵ کیلومتری سرپل ذهاب و ۳۵ کیلومتری ازگله در استان کرمانشاه بود . به گزارش افکارنیوز، این زمین لرزه در عمق ۱۴ کیلومتری زمین رخ داد.

انتخاب و چینش خبرها در این صفحه به صورت خودکار توسط جستجوگر خبر بازدید صورت می گیرد
بازدید هیچ مسئولیتی در قبال محتویات خبرها ندارد

پرمدال ترین خبرها
اخبار این صفحه شامل خبرهایی است که دارای مدال بیشتری هستند. منظور از مدال خبر مجموع تعداد مدال کاربرانی است که آن خبر را مطالعه نموده اند. رتبه بندی خبرها بر حسب تعداد مدال خبر و همچنین زمان سپری شده از انتشار خبر می باشد. 

انتخاب و چینش خبرها در این صفحه به صورت خودکار توسط جستجوگر خبر بازدید صورت می گیرد
بازدید هیچ مسئولیتی در قبال محتویات خبرها ندارد