پرمدال ترین خبرهای اقتصادی
جام نیوز ۱۲ ساعت پیش
با افزایش نرخ تورم در سال گذشته نرخ سود سپرده های بانکی جذابیت خود را تا حدودی برای مردم از دست داد، اما گفته می شود بانک مرکزی برنامه ای برای افزایش نرخ سود بانکی ندارد.
بهار نیوز ۴ ساعت پیش
گروه اقتصادی: صرافی ملی قیمت دلار را برای امروز پنج شنبه سی خرداد با ۵۰ تومان افزایش نسبت به نرخ های پایانی چهارشنبه، ۱۳ هزار و ۲۰۰ تومان اعلام کرد. این صرافی ها دلار را از مردم با قیمت ۱۳ هزار و ۱۰۰ تومان خریداری می کنند.
تیک ۲۳ ساعت پیش
زمزمه هایی درباره بررسی دو طرح دولتی مهم با هدف کمک به مستاجران شنیده شده است. البته هر دوتایشان در مراحل اولیه هستند و قبل از هر چیزی پیشنهاد به حساب می آیند. این یعنی تا نهایی شدن کلی راه در پیش دارند.
وزیر راه و شهرسازی اعلام کرد
صدا و سیما ۱ روز پیش
به گزارش خبرنگار خبرگزاری صدا و سیما؛ محمد اسلامی در حاشیه جلسه هیئت دولت در جمع خبرنگاران درباره این طرح افزود: کارمندان از بدو ورود در صندوق پس انداز مسکن که در دستگاه های اجرایی ایجاد خواهد شد پس انداز می کنند و در یک زمانبندی مشخص منازلی که احداث خواهد شد به آن ها واگذار ...
ایسنا ۱ روز پیش
به گزارش ایسنا، گرچه طی سال های گذشته تبدیل وضعیت نیروها کمی متفاوت پیش رفته و استخدام های جدید عمدتا نیروهای قراردادی هستند، اما آمار و ارقام از این حکایت دارد که همچنان بخش زیادی از نیروهای فعال در دستگاه های اجرایی را از نیروهای رسمی تشکیل می دهند.
کارشناسان تورم بالا و قیمت بالای مسکن را مانع طرح مسکن اقساطی کارمندان می دانند
قدس آنلاین ۱ روز پیش
طرح مسکن اقساطی برای کارمندان دولت که صبح دیروز توسط رئیس جمهور اعلام شد، در دستور کار وزارت راه قرار دارد و بنا به گفته مدیرکل دفتر سرمایه گذاری و اقتصاد مسکن، احتمالا تا دو هفته آینده به نتیجه می رسد.
مشرق نیوز ۱ روز پیش
حمایت هوشمند از عرضه مسکن، راه اندازی و استفاده از سامانه املاک و اسکان، اجرای مالیات های تنظیمی و راه اندازی اپراتورهای بزرگ اجاره داری از ابزارهای دولت ها برای تنظیم بازار اجاره است.
با امضای تفاهم نامه ۲۷ بندی در بخش انرژی
ایسنا ۱ روز پیش
روس ها خواستگاران دیرینه ایران در حوزه نفت و گاز هستند که از دو سال پیش تاکنون بیش از گذشته خواهان افزایش همکاری با ایران شده اند به تازگی نیز با حضور در ایران همکاری های خود را مستحکم تر کرده اند.
قدس آنلاین ۱ روز پیش
بانک ملت ایران به دلیل خسارت های سنگین وارد شده به آن به دلیل تحریم های دولت انگلیس، از وزارت خزانه داری این کشور شکایت کرده و خواستار پرداخت غرامت ۱.۶ میلیارد دلاری شده بود
تیک ۲ روز پیش
در بازار امروز خرید و فروش خودرو، پراید ۱۱۱ با قیمت بیش از ۵۱ میلیون تومان، پراید ۱۳۱ با قیمت بیش از ۴۶ میلیون تومان، پژو ۲۰۶ تیپ ۲ با قیمت ۸۷ میلیون تومان، پژو۲۰۶ تیپ ۵ با قیمت ۱۰۶ میلیون تومان و پژو۲۰۶ صندوق دار با قیمت ۱۰۶ میلیون تومان و به فروش می رسد.
۵۵ آنلاین ۱ روز پیش
آمار «ثبت نام خانه اولی ها برای دریافت وام مسکن یکم» به عنوان یک نشانگر قابل اعتماد از رفتار این گروه تقاضا نشان می دهد پارسال در پایتخت تقاضای موثر از سمت خانه اولی ها برای خرید مسکن ۴۰ درصد ریزش کرد.
تیک ۲ روز پیش
بازار اجاره حساب های بانکی با هدف پولشویی، فرار مالیاتی و کلاهبرداری در ماه های اخیر رونق زیادی یافته که بر اساس آن ماهانه به ازای هر حساب بانکی مبلغ ۲ تا ۴ میلیون تومان به افتتاح کنندگان حساب، اجاره پرداخت می شود؛ اجاره دهندگان از کلاهبرداری و فرارهای مالیاتی میلیاردی که به نام ...
در دهمین جلسه دادگاه متهمان بانک سرمایه مطرح شد؛
خبرگزاری مهر ۲ روز پیش
نماینده بانک سرمایه در دادگاه گفت: قرار بوده از سوی بانک به شش شرکت میلیاردها تومان تسهیلات داده شود این در حالی است که مدیران شرکت ها زنان خانه دار و یا افراد کم توان مالی بودند.
سلامت نیوز ۲ روز پیش
سلامت نیوز:اگر دیدید سر هر برج برایتان یک قبض برق آمد، تعجب نکنید. قرار است مبنای زمانی محاسبه قبوض برق از این به بعد ماهانه شود. در این باره چه می دانید؟ آیا این کار مصرف شما را تحت تاثیر قرار می دهد؟
رئیس سازمان اداری و استخدامی:
ایسنا ۲ روز پیش
به گزارش ایسنا، جمشید انصاری در گردهمایی روسای سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان ها با اشاره به شرایط کشور در حوزه اقتصاد، اظهار داشت: شرایط ما، یک شرایط عادی نیست و در شرایط غیرعادی امکان تحقق بخش قابل توجهی از منابع درآمدی کشور آن طور که در سال های قبل محقق می شد، وجود ...
تیک ۲ روز پیش
نرخ های بیمه برای نفت کش هایی که در خاورمیانه بارگیری می کنند پس از حمله اخیر به نفتکش ها با افزایش مواجه شده است. دو نفتکش پنج شنبه گذشته در دریای عمان در نزدیکی تنگه هرمز که محل عبور ۳۰ درصد از ترانزیت نفت دریابرد جهان است، هدف حمله قرار گرفتند.

انتخاب و چینش خبرها در این صفحه به صورت خودکار توسط جستجوگر خبر بازدید صورت می گیرد
بازدید هیچ مسئولیتی در قبال محتویات خبرها ندارد

پرمدال ترین خبرها
اخبار این صفحه شامل خبرهایی است که دارای مدال بیشتری هستند. منظور از مدال خبر مجموع تعداد مدال کاربرانی است که آن خبر را مطالعه نموده اند. رتبه بندی خبرها بر حسب تعداد مدال خبر و همچنین زمان سپری شده از انتشار خبر می باشد. 

انتخاب و چینش خبرها در این صفحه به صورت خودکار توسط جستجوگر خبر بازدید صورت می گیرد
بازدید هیچ مسئولیتی در قبال محتویات خبرها ندارد