داغ ترین خبرهای فناوری اطلاعات
محققان دانشگاه اوپسالا موفق شدند
ایسنا ۲۳ ساعت پیش
محققان دانشگاه اوپسالا(uppsala) یک باتری پروتون ارگانیک تولید کرده اند که تقریبا به اندازه باتری های دکمه ای است و می تواند تنها ظرف چند دقیقه به طور کامل شارژ شود.
در گفت وگو با ایسنا مطرح شد
ایسنا ۱۵ ساعت پیش
به گفته مسوولان حوزه ارتباطات با اشباع ظرفیت فعلی شبکه موبایل، تنها راه توسعه ظرفیت شبکه، در اختیار گرفتن منابع فرکانسی پایین با امکان سرمایه گذاری کمتر و پوشش بیشتر است؛ در حالی که این باندهای فرکانسی اکنون در اختیار صداوسیماست.
نماینده مجلس: مایه گذاشتن از جان مردم برای تقویت روابط با چین اشتباه محض است
بهار نیوز ۴ ساعت پیش
گروه سیاسی: سفیر چین در تهران، در واکنش به اعتراضات در خصوص تذکرش به سخنگوی وزارت بهداشت ایران، بسیاری از کاربران ایرانی را در توییتر، بلاک کرد! چانگ هوا پس از ابراز پشیمانی کیانوش جهانپور از اعتماد به داده های نادرست چین در مورد کرونا، به او تذکر داده بود که باید با دقت به سخنان ...
برای تسریع تولید واکسن و درمان؛
خبرگزاری مهر ۷ ساعت پیش
به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از پرس اسوسیشن، ابر رایانه ها نقش مهمی در تحقیقات درباره ویروس کرونا دارند و می توانند به تولید هر چه سریع تر درمان برای این بیماری کمک کنند. ماشین های قدرتمند می توانند انبوهی از اطلاعات وسیع را طی چند روز پردازش کنند.
ایسنا ۱۷ ساعت پیش
به گزارش ایسنا، به نقل از خبرگزاری رویترز، آمارها نشان می دهد که پس از چند روز کاهش فوتی های کرونا در فرانسه، شمار قربانیان تقریبا به ۹ هزار نفر رسیده است. این در حالی است که تعداد افراد بیماری که نیاز به مراقبت های ویژه دارند هم چنان رو به کاهش است.
دیجیاتو ۲۰ ساعت پیش
تلفن های هوشمند هر سال بزرگ تر می شوند و استفاده از آنها با یک دست سخت تر می شود. سازندگان دیگر تمایلی به ساخت گوشی های کوچک ندارند و اگر به دنبال گوشی کوچک اندرویدی باشید که به راحتی در جیب شلوار جین جای گیرد، انتخاب های زیادی نخواهید داشت.

انتخاب و چینش خبرها در این صفحه به صورت خودکار توسط جستجوگر خبر بازدید صورت می گیرد
بازدید هیچ مسئولیتی در قبال محتویات خبرها ندارد

داغ ترین خبرها
اخبار این صفحه شامل خبرهایی است که تعداد بیشتری از کاربران آنها را داغ نموده اند. رتبه بندی خبرها بر حسب تعداد دفعات داغ شدن خبر و همچنین زمان سپری شده از انتشار خبر می باشد. 

انتخاب و چینش خبرها در این صفحه به صورت خودکار توسط جستجوگر خبر بازدید صورت می گیرد
بازدید هیچ مسئولیتی در قبال محتویات خبرها ندارد