داغ ترین خبرهای فناوری اطلاعات
دیجیاتو ۱۲ ساعت پیش
این روزها اپل سرسختانه به دنبال پیشبرد اهداف خود در زمینه ی استریم ویدیویی و ساخت سریال است. پیش از این خبر هایی شنیده بودیم از همکاری اپل با استیون اسپیلبرگ و همچنین ساخت سریالی ۱۰ قسمتی از سری داستان های بنیاد.
فارنت ۶ ساعت پیش
در خلاصه اخبار، مروری خواهیم داشت بر مهم ترین اخبار هفته دنیای بازی. اما این بار به دلیل غیبت هفته گذشته مروری دو هفته ای بر اخبار دنیای بازی خواهیم داشت. با ما همراه باشید.
کلیک ۱۶ ساعت پیش
– قیمت جدید پراید برای دومین بار از سوی سایپا افزایش پیدا کرد. انواع پراید از این پس با قیمت کارخانه ای ۳۳ تا ۳۶ میلیون تومان به فروش می رسد. هفته گذشته شرکت های مختلف قیمت جدید محصولات خود را اعلام کردند (قیمت جدید محصولات ایران خودرو به صورت رسمی اعلام شد).
زومیت ۱۵ ساعت پیش
انتظار می رود ال جی g8 در کنگره جهانی موبایل معرفی شود. حدود بیش از یک ماه به زمان رونمایی ال جی جی ۸ باقیمانده، ولی تاکنون خبرهای فاش شده ی بسیاری در مورد آن منتشر شده است. براساس آخرین خبرها، ال جی جی ۸، گوشی هوشمند تاشدنی و قابل انعطاف نخواهد بود.
ایسنا ۱۵ ساعت پیش
گروهی از مجرمان سایبری با بهره گیری از یک آسیب پذیری و افشای گذرواژه پست الکترونیکی بالغ بر ۷۷۳ میلیون نفر از کاربران دسترسی به اطلاعات شخصی و خصوصی کاربران در محیط دارک وب را برای هکرها فراهم کردند.
ایسنا ۱۶ ساعت پیش
به نظر می رسد که چالش های امنیتی علیه شرکت چینی هواوی تمامی ندارد و بسیاری از مقامات آمریکایی علاوه بر اتهام جاسوسی و همکاری با دولت چین، حالا امنیت پنل های خورشیدی ساخت این شرکت را به چالش کشانده اند.

انتخاب و چینش خبرها در این صفحه به صورت خودکار توسط جستجوگر خبر بازدید صورت می گیرد
بازدید هیچ مسئولیتی در قبال محتویات خبرها ندارد

داغ ترین خبرها
اخبار این صفحه شامل خبرهایی است که تعداد بیشتری از کاربران آنها را داغ نموده اند. رتبه بندی خبرها بر حسب تعداد دفعات داغ شدن خبر و همچنین زمان سپری شده از انتشار خبر می باشد. 

انتخاب و چینش خبرها در این صفحه به صورت خودکار توسط جستجوگر خبر بازدید صورت می گیرد
بازدید هیچ مسئولیتی در قبال محتویات خبرها ندارد