داغ ترین خبرهای فناوری اطلاعات
گجت نیوز ۶ ساعت پیش
در آشفته بازار موبایل کشور، برخی به انتخاب یک موبایل اقتصادی که بتواند از پس نیازهای روزمره بربیاید روی می آورند اما این انتخاب نیازمند دقت و بررسی مشخصات فنی گوشی هاست. در ادامه انتخاب و خرید گوشی زیر ۳ میلیون تومان را برای شما عزیزان راحت تر کرده ایم.
جهرمی خبر داد:
خبرگزاری مهر ۱۳ ساعت پیش
به گزارش خبرنگار مهر، محمدجواد آذری جهرمی امروز در حاشیه مراسم روز جهانی ارتباطات گفت: با استفاده از توان بومی و بومی سازی تجهیزات مخابراتی، هم اکنون تجهیزات خارجی شبکه انتقال مخابراتی در ۴ استان تهران، آذربایجان غربی، هرمزگان و فارس از دسترس خارج شد و تجهیزات بومی جایگزین ...
دیجیاتو ۱۴ ساعت پیش
وقتی اسم بات های روسی می آید ناخودآگاه اخبار کمپین آن ها برای دستکاری انتخابات آمریکا به ذهن متبادر می شود، با این حال به نظر این بات ها قابلیت های دیگری هم دارند از جمله دستکاری آرا بینندگان یک برنامه استعدادیابی کودکان در روسیه.
گجت نیوز ۱۳ ساعت پیش
وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات از راه اندازی سامانه ارزیابی اخبار در فضای مجازی خبر داد و گفت پذیرفتن شبکه های اجتماعی به عنوان یک مرجع خبری کار اشتباهی است. محمد جواد آذری جهرمی، وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات عنوان کرد در فضای مجازی شاهد شایعات زیادی هستیم.
گجت نیوز ۱۶ ساعت پیش
مجموعه ماینکرفت اخیرا ده ساله شد و همچنان با قدرت ادامه می دهد. در ادامه تریلر معرفی بازی minecraft earth را تماشا کنید که نشان می دهد این مجموعه قرار است به چه مسیری برود. بازی minecraft earth که از سبک مشابه پوکمون گو بهره می برد، به زودی برای اندروید و آی او اس منتشر ...
دیجیاتو ۱۷ ساعت پیش
هفته گذشته وزارت بازرگانی آمریکا از اضافه شدن هواوی و ۷۰ شرکت وابسته به آن به لیست سیاه خود موسوم به «فهرست موجودیت» خبر داد، حالا اما این وزارتخانه از تصمیم خود برای اعطای یک مجوز موقتی برای ادامه فعالیت هواوی خبر داده است.

انتخاب و چینش خبرها در این صفحه به صورت خودکار توسط جستجوگر خبر بازدید صورت می گیرد
بازدید هیچ مسئولیتی در قبال محتویات خبرها ندارد

داغ ترین خبرها
اخبار این صفحه شامل خبرهایی است که تعداد بیشتری از کاربران آنها را داغ نموده اند. رتبه بندی خبرها بر حسب تعداد دفعات داغ شدن خبر و همچنین زمان سپری شده از انتشار خبر می باشد. 

انتخاب و چینش خبرها در این صفحه به صورت خودکار توسط جستجوگر خبر بازدید صورت می گیرد
بازدید هیچ مسئولیتی در قبال محتویات خبرها ندارد