داغ ترین خبرهای فناوری اطلاعات
افکارنیوز ۱۶ ساعت پیش
تصاویری که جنیفر گیتس فرزند ارشد و تنها دختر بیل گیتس با یکی از هم کلاسی هایش در صفحه اینستاگرام به اشتراک گذاشته است احتمال ازدواجش با یک جوان مسلمان مصری را تقویت می کند.
دیجیاتو ۹ دقیقه پیش
اپل امسال برای نخستین بار به استفاده از پنل های oled در موبایل های خود روی آورد با این حال شایعات بسیاری درباره توسعه آیفون های دارای نمایشگر با پنل lcd در سال ۲۰۱۸ به گوش می رسد و در آخرین مورد نشریه china times این مساله را تائید کرده است.
زومیت ۱۲ ساعت پیش
بیشتر بخش های اساسی کامپیوتر با استفاده از فناوری استاندارد سیلیکون ساخته می شود. در بررسی مجددی که توسط مهندسان استرالیایی و هلندی انجام شده است، پی خواهیم برد که یک کامپیوتر کوانتومی چگونه ساخته می شود.
دیجیاتو ۱۴ ساعت پیش
اگر از کاربران ios هستید، احتمالا برایتان جالب باشد که بدانید در این پلتفرم به غیر از تلگرام اصلی نسخه دیگری از اپلیکیشن به نام telegram x هم وجود دارد که می توانید با جستجوی در اپ استور آن را دانلود کنید.
افکارنیوز ۱۵ ساعت پیش
معاون مطبوعاتی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی با بیان اینکه براساس گزارش اعلام شده بیش از ۹۰ درصد حجم اخبار تلگرام کپی است، گفت: می توان با آموزش تکنولوژی های مختلف از جمله "مالتی مدیا" بستر را برای کسانی که می توانند تولید محتوا داشته باشند فراهم کرد.
خبرگزاری فارس ۱۹ ساعت پیش
به گزارش خبرگزاری فارس به نقل از وی تری، ضعف های یادشده مربوط به پردازنده های تولیدی شرکت اینتل از سال ۱۹۹۵ تا به حال است و باعث دسترسی هکرها به اطلاعات ذخیره شده برروی حافظه رایانه ها می شود.

انتخاب و چینش خبرها در این صفحه به صورت خودکار توسط جستجوگر خبر بازدید صورت می گیرد
بازدید هیچ مسئولیتی در قبال محتویات خبرها ندارد

داغ ترین خبرها
اخبار این صفحه شامل خبرهایی است که تعداد بیشتری از کاربران آنها را داغ نموده اند. رتبه بندی خبرها بر حسب تعداد دفعات داغ شدن خبر و همچنین زمان سپری شده از انتشار خبر می باشد. 

انتخاب و چینش خبرها در این صفحه به صورت خودکار توسط جستجوگر خبر بازدید صورت می گیرد
بازدید هیچ مسئولیتی در قبال محتویات خبرها ندارد