داغ ترین خبرهای دانش و تکنولوژی
ایسنا ۱۳ ساعت پیش
سه گروه پژوهشی در بررسی های خود در مورد سیاه چاله جدیدی که در کهکشان راه شیری کشف شده، به این نتیجه رسیدند که اندازه این سیاه چاله اشتباه محاسبه شده و خطایی در بررسی پیشین رخ داده است.
صدا و سیما ۱۷ ساعت پیش
به گزارش سرویس بین الملل خبرگزاری صدا و سیما به نقل از خبرگزاری رویترز، محققان روز جمعه اعلام کردند، صد ها هزار نفر در اتیوپی در طول چهار سال گذشته و پس از آواره شدن بر اثر خشکسالی، در اردوگاه زندگی کرده اند، مشکلی که تغییرات آب و هوایی می تواند به بدتر شدن آن منجر شود.
زومیت ۲۰ ساعت پیش
هر هفته، جالب ترین و برترین عکس های علمی از سراسر جهان را از نگاه زومیت تقدیم شما خوانندگان گرانقدر می کنیم. در دنیای پر رسانه ی امروز، تصاویری هستند که به دلیل اهمیت رسانه ای خود بارها و بارها دیده می شوند و به اشتراک گذاشته می شوند.
زومیت ۲۱ ساعت پیش
بافت مصنوعی درحال نزدیک شدن به حالت طبیعی است. دانشمندان استرالیایی ماده ی ژله مانند جدیدی را ساخته اند که از خصوصیاتی مانند استحکام و ماندگاری که در بافت های طبیعی بدن مانند پوست، لیگامان ها (رباط ها) یا حتی استخوان ها وجود دارد، برخوردار است.
گجت نیوز ۲۳ ساعت پیش
فناوری جدید دوربین و عکاسی مادون قرمز به باستان شناسان این امکان را داد تا تاتو مخفی مومیایی ها را کشف کنند. آنها دریافتند که تاتو کردن یا همان خالکوبی امری متداول در مصر باستان بوده است.

انتخاب و چینش خبرها در این صفحه به صورت خودکار توسط جستجوگر خبر بازدید صورت می گیرد
بازدید هیچ مسئولیتی در قبال محتویات خبرها ندارد

داغ ترین خبرها
اخبار این صفحه شامل خبرهایی است که تعداد بیشتری از کاربران آنها را داغ نموده اند. رتبه بندی خبرها بر حسب تعداد دفعات داغ شدن خبر و همچنین زمان سپری شده از انتشار خبر می باشد. 

انتخاب و چینش خبرها در این صفحه به صورت خودکار توسط جستجوگر خبر بازدید صورت می گیرد
بازدید هیچ مسئولیتی در قبال محتویات خبرها ندارد