داغ ترین خبرهای اجتماعی
ایرنا ۴ ساعت پیش
تهران- ایرنا- کمیته اطلاع رسانی ستاد انتخابات کشور اعلام کرد: ۱۷۶ هزار و ۴۵ تن تا ساعت ۱۸ روز ششم ثبت نام کردند که ۹ هزار ۸۸۶ تن زن و ۱۶۶ هزار و ۱۵۹ تن مرد هستند.
تابناک ۵ ساعت پیش
سرگرد اسماعیلی رییس پلیس راه چابکسر بر اثر سانحه تصادف درگذشت. به گزارش باشگاه خبرنگاران به نقل از روابط عمومی پلیس راه استان گیلان، سرگرد اسماعیلی فرمانده پاسگاه پلیس راه بخش چابکسر شهرستان رودسر در حین بازگشت به خانه بعد از اتمام ماموریت بر اثر سانحه تصادف به دیار باقی ...
جام جم آنلاین ۱۳ ساعت پیش
همیشه روی میز قضات دادگاه خانواده پرونده هایی هستند که مرورشان آدم را شوکه می کند. زوج های عاشقی که بی هیچ دلیل محکم و قانع کننده ای، به سادگی تصمیم به جدایی از هم می گیرند. انگیزه هایی عجیب و بی اهمیت که زوج های جوان و حتی پیر را به دادگاه خانواده کشانده است.
ایرنا ۵ ساعت پیش
تهران - ایرنا - پلیس راهور نیروی انتظامی از انسداد ۱۳ محور مواصلاتی کشور خبر داد و به رانندگان هشدار داد زمان بازگشت خود را برنامه ریزی کرده و از عجله و شتاب اجتناب کنند.
رکنا ۵ ساعت پیش
به گزارش اختصاصی رکنا، این زن وقتی لباس سفید عروسی را پوشید و به خانه بخت رفت، با فریبکاری، داماد را در تنگنا قرار داد. مردی با مراجعه به دادگاه خانواده ونک تهران، پرده از یک سناریوی عجیب و غریب برداشت.
با بارش شدید باران؛
خبرگزاری مهر ۷ ساعت پیش
نامدار درویشی در گفت وگو با خبرنگار مهر اظهار داشت: روستاهای ملگه، کنارترشان، احمد آباد، نوکن، زیبا، ملا سالمی و گله زنی در بخش آبدان هم اکنون در محاصره سیل قرار دارند و همه راه های ارتباطی و تلفن این چند روستا در حال حاضر قطع است.
تابناک ۴ ساعت پیش
القاصی از صدور کیفرخواست پرونده تکفیری ها در شیراز خبر داد. به گزارش میزان، علی القاصی رئیس کل دادگستری استان فارس، از صدور کیفرخواست پرونده تکفیری ها در شیراز خبرداد. وی با تاکید بر رسیدگی سریع و خارج از نوبت به پرونده تکفیری های دستگیر شده اظهارکرد: دراین پرونده نیاز به تحقیقات ...
رکنا ۶ ساعت پیش
به گزارش اختصاصی رکنا، این مرد جوان با فیلمبرداری از میهمانی های پنهانی ای که همسر و دخترش در آنها شرکت داشتند، به باجگیری های میلیونی دست می زد. به گزارش پرونهده ، مردی آشفته خود را به کرمان رساند و ادعا کرد در یک توطئه گرفتار شده و خود نیز بی تقصیر نبوده است.
رکنا ۶ ساعت پیش
خانواده اش از ترس آّبروی شان به خواستگاری رفتند. سور و ساط عروسی جور شد. لیلی و مجنون ازدواج کردند. اما پس از مدت کوتاهی ،عروس و داماد عاشق به ناکجاآباد زندگی خود رسیدند. عروس خانم به اتهام رابطه نامشروع با پسری جوان دستگیر شد. آتش خیانت، کانون زندگی آنها را سوزاند و خاکستر ...
خبرآنلاین ۵ ساعت پیش
رییس پلیس راه استان همدان گفت: ۸ نفر در هشت سانحه جاده ای از ۲۵ اسفند سال گذشته تا پایان پنجمین روز فروردین ۹۶ جان خود را در جاده های همدان از دست دادند و ۵۸ نفر نیز به شدت مجروح شدند که حال بعضی از این افراد وخیم است.
جام نیوز ۶ ساعت پیش
به گزارش سرویس حوادث جام نیوز، ۵ زن به اتهام قاچاق انسان و تاسیس خانه فساد در عجمان، امارات متحده عربی به زندان محکوم شدند. سرکرده اصلی این باند زنی که دختران و زنان جوان را به بهانه کار پرستاری از بچه به عجمان می کشاند، آنها را مجبور به فعالیت در خانه فسادش می کرد.
رکنا ۶ ساعت پیش
سیروس - معروف به حمید - قاتلی است که برای ناشناس ماندن جسد اندام های زن جوان را در دو کیسه زیاله مشکی قرار داده بود، تصور نمی کرد ناخن های مصنوعی رازش را برملا کند: -چند سالته و چه کاره ای؟
رکنا ۵ ساعت پیش
بهرام ۲۰ ساله همیشه از پدر پزشکش پول توجیبی می گرفت تا اینکه تصمیم گرفت برای ولخرجی هایش دزدی theft کند. وقتی خانواده رییس شرکتی از مسافرت به مالزی بازگشتند و وارد خانه شان شدند، خود را در برابر یک صحنه سرقت دیدند.
مادری که با یک قرار شیطانی پسرش را به دختر ۱۵ ساله رساند
جام نیوز ۶ ساعت پیش
به گزارش سرویس حوادث جام نیوز، زن جوان برای آموزش خطرات دوستی های مجازی و پیامدهای هولناک آنها برای نوجوانان، سناریویی وحشت آور طراحی کرد و پسرش را در قراری اینترنتی به خانه دو متجاوز تقلبی کشاند.
جام نیوز ۶ ساعت پیش
به گزارش سرویس حوادث جام نیوز، راننده یک اتومبیل سواری شخصی در تهران زن و شوهر جوانی را سوار اتومبیل خود کرد تا به کرج برساند ولی بین راه از جاده اصلی منحرف شد و با کمک دیگر سرنشینان اتومبیل، شوهر را پیاده کرد اما زن را همراه خود برد و اکنون یک ماه است که از این زن ۱۷ ساله ...
جام نیوز ۶ ساعت پیش
به گزارش سرویس حوادث جام نیوز، این جوان ۲۰ ساله به نام «آرمین توپن» دختر ۱۹ ساله اش «ماریا پینر» را با فریب و نیرنگ به منطقه ای جنگلی در برلین برده و پس از وارد آوردن ضربات چاقو بر بدنش او را نیمه جان به آتش کشیده بود.
جام نیوز ۶ ساعت پیش
به گزارش سرویس حوادث جام نیوز، چندی پیش مردی با حضور در اداره پلیس فتای آبادان از سناریوی سیاهی پرده برداشت و زمانیکه ماموران حرفهای مرد جوان را شنیدند شوکه شدند. این مرد به ماموران گفت: روز گذشته گوشی همسرم دست من بود و برنامه تلگرام را روی گوشی اش نصب کردم و هنوز لحظاتی ...
جام نیوز ۶ ساعت پیش
مرد جوان که با نقشه از پیش طراحی شده دو دوستش را قربانی سرقت کرده و در قتل سومین دوستش ناکام مانده بود دیروز پای میز محاکمه ایستاد و گفت : حرفی برای دفاع ندارد.
جام نیوز ۶ ساعت پیش
به گزارش سرویس حوادث جام نیوز، بعد از ۳۰ سال زندگی مشترک، قصد ندارم از همسرم طلاق بگیرم و فرزندانم را آواره کنم. نمی خواهم زندگی ام متلاشی شود و کانون گرم یک خانواده روزهای تلخی را تجربه کند اما از سوی دیگر نیز تحمل کتک ها، ناسزاها، سوءظن و تهمت های زشت و ناروای همسرم را ندارم ...
جام نیوز ۶ ساعت پیش
به گزارش سرویس حوادث جام نیوز، هادی زارعی گفت: این حادثه در کیلومتر ۴ محور مواصلاتی سبزوار-اسفراین رخ داد که در پی این حادثه هر ۲ خودرو آتش گرفتند. وی ادامه داد: به دلیل آتش سوزی این خودروها هر ۷ سرنشین خودرو در دم جان خود را از دست دادند.
رکنا ۵ ساعت پیش
پلیس مشهد وقتی از مردی نگران شنید که نامزدش در باند توزیع مواد مخدر عضویت دارد به اقدام های تخصصی دست زد و این دختر و اعضای دیگر باند به ریاست زنی پولدار را به دام انداخت. افسانه ۱۵ سال دارد و دانش آموزاست.
رکنا ۶ ساعت پیش
رکنا: جن های یک آینه بین ماموریت عجیبی داشتند، آنها باید انگشتری یادگاری زنی را به دست عروس مرموز خانواده می رساندند. زن جوان وقتی زن برادرش با خونسردی انگشتری گم شده را از کیفش بیرون آورد و به وی داد شوکه شد.
جام نیوز ۶ ساعت پیش
به گزارش سرویس حوادث جام نیوز به نقل از نشریه پیپل، به گفته مقامات پلیس کالیفرنیا یک پسر ۱۸ ساله به نام «اولیور موریسیو فونس ماچادا» در جنوب این ایالت ضمن تماس با پلیس ادعا کرد که سر مادرش را بریده است.
رکنا ۶ ساعت پیش
رکنا: یک روز همسرم با یک گوشی موبایل هوشمند که برای خودش خریده بودوارد خانه شد. فکر نمی کردم این گوشی که آن زمان برای خریدش خوشحال بودم الان باعث نابودی زندگی من و فرزندانم شود....
رکنا ۶ ساعت پیش
ماجرای ربوده شدن دختر دانش آموزی به پلیس تهران مخابره شد. پدر این دختر وقتی در برابر بازپرس ایستاد، گفت: دخترم شاگرد دوم دبیرستان است و در یکی از مدارس جنوب تهران تحصیل می کند، ۳ روز پیش مادرش به من زنگ زد و گفت «سمیه» به خانه برنگشته و گوشی موبایلش نیز خاموش است، پیش خودم ...
خبرآنلاین ۶ ساعت پیش
به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین از همدان ؛ محمدناصر نیکبخت، در بازدید از مراحل پایانی ریل گذاری راه آهن تهران به همدان گفت: هفته اول اردیبهشت ماه این پروژه ملی با حضور رئیس جمهور به بهره برداری خواهد رسید.
جام نیوز ۶ ساعت پیش
به گزارش سرویس حوادث جام نیوز، دو جوان که به بهانه مسافرکشی، دختران را در خیابان های پایتخت ربوده و پس از تعرض به آنها، اموال شان را به سرقت می بردند صبح دیروز در شعبه هشتم دادگاه کیفری تهران محاکمه شدند.
باشگاه خبرنگاران ۳ ساعت پیش
به گزارش خبرنگار گروه سیاسی باشگاه خبرنگاران، حمیدرضا درخشان نیا معاون وزیر کشور و رییس سازمان ثبت احوال برای بازدید حضور یافت. انتهای پیام/
رکنا ۶ ساعت پیش
رکنا: مرد جوان که پشت میله های زندان روزهای سرد و تاریکی را سپری می کند قصه پر غصه ای دارد. می گوید : پسر خاله همسرم هر موقع مرا می دید پوزخند می زد و می گفت: یک عمر جان بده و آخرش هم بمیر، تو چه از زندگی خودت فهمیده ای بدبخت ؟
جام نیوز ۶ ساعت پیش
به گزارش سرویس حوادث جام نیوز، قاتلی سریالی که در قرارهای عاشقانه جان قربانیان خود را می گرفت، بازداشت شد. بر اساس گزارش پلیس، این زن ۲۴ ساله اهل واشنگتن روزی از مردی ۲۹ ساله که با او در سایت های زوج یابی آشنا شده بود،خواسته بود تا در هتلی سر راهی در لینوود واشنگتن با او ملاقات ...
رکنا ۶ ساعت پیش
سارق جوان هم برای اجرای نقشه سرقتش دست به شگردی خاص و منحصر به فرد زد. دزد the thief حرفه ای به دختران و پسرانی که در حال گوش دادن موسیقی با هندزفری در خیابان بودند، نزدیک می شد و در چشم برهم زدنی گوشی و هندز فری را باهم سرقت stealing می کرد.
دکتر سلام ۶ ساعت پیش
افزایش آلاینده های آلوده کننده هوا در سراسر جهان باعث نگرانی بسیاری از مردم شده است به همین دلیل کشورهای مختلف راهکارهای متنوعی را برای کاهش آلودگی هوا برنامه ریزی می کنند و به صورت اجرایی در شهرها اجرا می نمایند.
جام نیوز ۶ ساعت پیش
به گزارش سرویس حوادث جام نیوز، سارق سابقه دار کابل های برق که در جریان سرقت، پسر جوانی را در یکی از بوستان های تهران با چاقو کشته بود، صبح دیروز در دادگاه کیفری استان تهران محاکمه شد. ماموران پس از دستگیری متهم پی بردند او دارای سوابق متعدد کیفری با محکومیت ۱۵۵ سال حبس بوده ...
رکنا ۶ ساعت پیش
به گزارش گروه ترجمه در پی کشف اجساد یازده زن در جنگل های کلیولند امریکا که در جریان جنایات سریالی ربوده و کشته شده اند، محاکمه دو مرد شبیه به هم در رابطه با این جنایت crime جنجال آفرین در دادگاه جنایی خاتمه یافت.
ایسنا ۵ ساعت پیش
در میان اجزای مختلف گردشگری، اکوتوریسم از رشد قابل توجه و روزافزونی برخوردار است و ابزاری مهم برای توسعه ی پایدار محسوب می شود. با میلیاردها دلار درآمد سالانه، اکوتوریسم صنعتی واقعی است که پتانسیل بالایی برای رقابت اقتصادی ایجاد می کند.
رکنا ۱۴ ساعت پیش
این زن می گوید: اولین بار که کسی را به قتل رساند برایش آسان نبود. او ادامه می دهد: در آن زمان سلاح به دست می گرفتم و گفتم جایی نمی روم... اما رفتم. هنگامی که مجری برنامه از او پرسید که آیا دوست داری به زندگی با خانواده باز نگردی و دوباره به ارتش ملحق شوی و فلسطینیان را به قتل ...
رکنا ۱۴ ساعت پیش
مردی جوان با حضوردر پلیس فتای استان خراسان رضوی، از زنی به اتهام اخاذی شکایت کرد. شاکی به افسر تحقیق گفت: چندی پیش به طور اتفاقی با زنی در یک گروه تلگرامی آشنا شدم و با هم ارتباط مان شکل گرفت.
رکنا ۱۴ ساعت پیش
به گزارش رکنا، قطار مسافربری مشهد_ تهران به سمت شهرستان جوین در خراسان رضوی در حرکت بود که ساعت ۱۸:۱۶ روز گذشته ناگهان حادثه incident ای غم انگیز رخ داد. در این حادثه قطار آهنی با چوپان و گله گوسفندان برخورد کرد.
هشدار؛
باشگاه خبرنگاران ۱۴ ساعت پیش
به گزارش خبرنگار حوزه کلینیک گروه علمی پزشکی باشگاه خبرنگاران؛ خانم جی آستن درشهر فرانسیسکو آمریکا در اثر مصرف چای گیاهی که با سم آرسنیک ترکیب شده بود در محله چینی ها درگذشت. سازمان بهداشت آمریکا به همه مردم این کشور توصیه کرده که این نوع چای گیاهی را دور بریزند تا دچار ...
مشرق نیوز ۱۲ ساعت پیش
به گزارش مشرق، رودخانه فصلی زاینده رود که باید در آستانه نوروز برای آبروداری هم که شده پر آب می بود، متاسفانه به دلیل تصمیمات ملی و استانی و شاید دلایل دیگر، از این نعمت بی بهره ماند. بغض دوستداران زاینده رود کم بود، تصاویری که از روز گذشته در شبکه های اجتماعی پخش شد، بیش ...

انتخاب و چینش خبرها در این صفحه به صورت خودکار توسط جستجوگر خبر بازدید صورت می گیرد
بازدید هیچ مسئولیتی در قبال محتویات خبرها ندارد

داغ ترین خبرها
اخبار این صفحه شامل خبرهایی است که تعداد بیشتری از کاربران آنها را داغ نموده اند. رتبه بندی خبرها بر حسب تعداد دفعات داغ شدن خبر و همچنین زمان سپری شده از انتشار خبر می باشد. 

انتخاب و چینش خبرها در این صفحه به صورت خودکار توسط جستجوگر خبر بازدید صورت می گیرد
بازدید هیچ مسئولیتی در قبال محتویات خبرها ندارد