پرکلیک ترین خبرهای اجتماعی
نامه نیوز ۲۲ ساعت پیش
به گزارش نامه نیوز ، همسر اول این مرد به پلیس گفت: دو سال قبل زنم ناگهان خانه را ترک کرد و ناپدید شد همه جا دنبالش گشتم اما خبری از او نبود تا اینکه یک روز اتفاقی او را همراه یک مرد و بچه ای در آغوش دیدم.
به بهانه شایعه پیداشدن جسد مومیایی شده رضا شاه
عصر ایران ۱۹ ساعت پیش
عصر ایران؛ مهرداد خدیر- خبر کشف یک جنازه مومیایی شده در شهرری این شایعه را در روزهای اخیر دامن زده که همان جسد رضا شاه است زیرا برخی از مردم محلی می گویند در محل مقبره تخریب شده پهلوی اول پیدا شده است.
برترین ها ۱۲ ساعت پیش
دو روز پیش کارگران در حین حفاری در حرم شاه عبدالعظیم به سطحی بتنی می رسند و برای عبور از آن به پیکور مکانیکی متوسل می شوند و در نهایت موفق می شوند سطح بتنی را بشکنند.
روز پلاس ۲۰ ساعت پیش
به گزارش روزپلاس؛تعدادی از دانش آموزان سمپادی در اعتراض به انحلال برخی از مدارس سمپاد در سال جاری امروز در مقابل ساختمان زنده یاد علاقه مندان وزارت آموزش و پرورش که مجاور ساختمان اصلی این وزارتخانه است تجمع کردند.
آفتاب ۱۹ ساعت پیش
آفتاب نیوز : این مراسم که به همت شهرداری واعضای شورای اسلامی وریش سفیدان گنبکی برگزار شد این دو زوج به عقد یکدیگر درآمدند. داماد ۸۰ ساله هدف از این ازدواج مجدد را اهتمام جدی به سنت پیامبر برشمرد واظهار کرد: با توجه به اینکه تنها بودم مجددا ازدواج کردم.
جام جم آنلاین ۲۱ ساعت پیش
به گزارش جام جم، ۲۳ آبان ۹۴ خبر کشته شدن یک زن ۷۸ ساله به نام سکینه و نوه ۲۹ ساله اش به نام محمد به ماموران کلانتری ۱۲۳ نیاوران رسید. مرد میانسالی که با پلیس تماس گرفته و از جنایت فجیع در خانه پسرش خبر داده بود، به ماموران گفت: مادرزنم در طبقه دوم ساختمان و پسرم محمد و همسرش ...
جهان نیوز ۱۳ ساعت پیش
به گزارش جهان نیوز، فرهاد پسر جوانی که در سال ۹۴ با یکی از دوستانش به نام سعید، ۱۵ زن را ربوده بود، در زندان رجایی شهر کرج اعدام شد. فرهاد با پراید نقره ای رنگ، ۱۵ زن و دختر را در تهران ربوده و آن ها را به بیابان های حاشیه شهر کشانده بود.
۰۰:۱۳
عصر ایران ۱۳ ساعت پیش
به تازگی خبر کشف شکنجه ۳ کودک در شهرک طالقانی (کوره) ماهشهر در جنوب خوزستان منتشر شده است. به گزارش خبرنگار عصرایران، براساس مشاهدات افرادی که متوجه این شکنجه شده اند و در این حادثه سه کودک به نام های فاطمه ۱۲ ساله، ام البنین ۸ ساله و علی اکبر ۵ ساله توسط نامادری و پدر خود ...
/اختصاصی فارس/
خبرگزاری فارس ۱۴ ساعت پیش
به گزارش خبرنگار قضایی خبرگزاری فارس، از ساعتی قبل برخی از صفحات در شبکه های مجازی خبر از فوت بقایی داده بودند. براساس اعلام این منابع غیررسمی بقایی به کما رفته و به همین دلیل فوت کرده است.
وزیر آموزش و پرورش خبر داد
ایسنا ۱۷ ساعت پیش
به گزارش ایسنا، سید محمد بطحایی در جمع خبرنگاران در حاشیه اختتامیه هشتمین مجلس دانش آموزی، درباره تصمیم گیری برای حذف آزمون مدارس سمپاد و جلسه با شورای عالی آموزش و پرورش گفت: جلسه با شورای عالی آموزش و پرورش هفته آینده برای این موضوع برگزار خواهد شد. بطحایی درباره سرنوشت ...
اقتصاد آنلاین ۲۱ ساعت پیش
به گزارش اقتصادآنلاین به نقل از شرق، چهار سال پیش زن جوانی به ماموران پلیس خبر داد از سوی مهندسی مورد تعرض قرار گرفته است. این زن به پلیس گفت مهندسی که یک شرکت بزرگ ساختمان سازی دارد او را با حرف های دروغ به خانه کشانده و مورد آزارواذیت قرار داده است.
نامه نیوز ۲۲ ساعت پیش
شامگاه شنبه گزارشی به پلیس ماهشهر و دادستانی شهرستان اعلام شد مبنی بر اینکه سه کودک ۵ تا ۱۲ ساله در یکی از شهرک های ماهشهر از سوی پدر و نامادری اش تحت شکنجه های شدید قرار گرفته اند.
ساعت ۲۴ ۲۱ ساعت پیش
مردی ۵۲ ساله اهل مراکش، بعد از مراجعه به دکتر برای یک مشکل با شوکی بزرگ مواجه شد. دکترها به او گفتند که به صورت مادرزادی عقیم است. او در این حقیقت کابوس مانند فهمید که پدر نه فرزندشان نیست.
۰۰:۲۰
انتخاب ۱۸ ساعت پیش
با رای اعضای شورای شهر تهران، سید محمد افشانی، محمد ابراهیم انصاری لاری، محمود حجتی، سید محمودحسینی، سمیع الله حسینی مکارم، حجت الله میرازیی و پیروز حناچی به عنوان ۷ گزینه نهایی کاندیدای شهرداری برای ارائه برنامه هایشان به شورای شهر انتخاب شدند.
جهان نیوز ۹ ساعت پیش
به گزارش جهان نیوز، احد وظیفه درباره وضعیت جوی سه روز آینده کشور اظهار کرد: سامانه بارشی که در روز های گذشته غالب نقاط کشورمان را در برگرفته بود امروز بخش های عمده ای از شمال شرق را تحت تاثیر قرار می دهد.
جام جم آنلاین ۲۱ ساعت پیش
به گزارش جام جم، ساعت ۴ و ۵۰ دقیقه ۴ فروردین امسال یکی از ماموران کلانتری ۱۲۶ تهرانپارس با بازپرس سجاد منافی آذر، کشیک قتل دادسرای جنایی تهران تماس گرفت و از مرگ مشکوک زنی جوان از طبقه ۱۹ برج فرهنگیان در شرق پایتخت خبرداد.
روز پلاس ۱۶ ساعت پیش
به گزارش روزپلاس؛استخوان هایی که خبر از تاریخ دور و دراز این ناحیه متروک می دهند. در بلندیهای این روستا که قدمتی فراتر از اسلام دارد، قبرستانی وجود دارد که گورهای آن بر خلاف رسم معمول، به جای زیر زمین، روی زمین ایجاد شده اند.
صفیه مدرس در گفت وگو با فارس/۲
خبرگزاری فارس ۱ روز پیش
نماز خواند و شام خورد. گفت باید بروم. آرام بود و حرف نمی زد، در فکر بود، رفتارش مثل همیشه نبود، با تامل و طمانینه آماده می شد. طبق معمول خداحافظی کرد و پیشانی مرا بوسید. آیت الکرسی و چهار قل را خواندم و پشت سرش فوت کردم.
آخرین نیوز ۱ روز پیش
سرهنگ محمد معصومی فرمانده انتظامی شهرستان تویسرکان روز دوشنبه اظهار کرد: اسفند ماه سال گذشته یک مورد قتل به پلیس اطلاع رسانی شد که تیم های ویژه بررسی صحنه جرم در صحنه حاضر شدند. وی اضافه کرد: تحقیقات پلیس برای بررسی علل و عوامل این قتل ادامه داشت تا اینکه ماموران به همسر ...
ساعت ۲۴ ۱ روز پیش
عصر امروز و در پی بارش باران در اکثر شهرستان های استان اصفهان، برخی رسانه های استانی خبری مبنی بر بارش ماهی از آسمان را منتشر کردند که صحت ندارد. در این خبر که همراه با فیلم است، تنها تصاویری از ماهی های پراکنده در کف یک خیابان مشاهده می شود و مردم هم در حال جمع آوری ماهی ...
نامه نیوز ۲۱ ساعت پیش
به گزارش نامه نیوز ، ساعت ۲۱:۳۰ شامگاه جمعه ۱۲مهر سال ۱۳۹۲ کارکنان بیمارستان آیت الله کاشانی مرگ مشکوک مرد جوانی را به ماموران کلانتری ۱۳۳ شهر زیبا اطلاع دادند. لحظاتی بعد از اعلام این خبر تیمی از ماموران کلانتری راهی بیمارستان شدند.
عبدالله شهبازی:
خبرگزاری فارس ۱۸ ساعت پیش
عبدا لله شهبازی در یکی از صفحات مجازی خود نوشت «مومیایی» شبیه به تصویر جسد رضا شاه در تابوت بازسازی شده که لباس به تن دارد. در حالی که رضا شاه را طبق مراسم اسلامی و بدون لباس و با کفن دفن کردند.
ساعت ۲۴ ۱۵ ساعت پیش
به نقل از سایت لرزه نگاری کشور، این زمین لرزه ۲.۹ ریشتری ساعت ۲ و ۵۰ دقیقه بامداد امروز در عمق ۱۰ کیلومتری زمین رخ داد. این زمین لرزه در ۵ کیلومتری گرگان، ۱۶ کیلومتری سرخنکلاته و ۲۴ کیلومتری آق قلا رخ داده است.
آفتاب ۲۰ ساعت پیش
در روستایی به اسم ویلاند در شهر کوچک دوون (devon) در بریتانیا اتفاقی عجیب افتاد است. دانشمندان می گویند این روستا هر سال به اندازه ی ۲ سانتی متر به طرف بالا می رود و قدش هر سال بلندتر می شود! هنوز هیچ کس نمی داند که دلیل این اتفاق چیست!
عصر ایران ۱۶ ساعت پیش
هوش های بدنی-جنبشی، کلامی-زبانی، بین فردی، درون فردی، منطقی-ریاضی، فضایی، موسیقیایی و نیز هوش هیجانی در کجای این فرایند قرار دارند؟/ این مدارس، محصول جلسات و تصمیم گیری های اداری اند و هیچ پشتوانه علمی ندارند.
شکار طعمه ها در روزهای آفتابی
جام جم آنلاین ۱ روز پیش
روزهای آفتابی از مخفیگاهش بیرون می آمد تا طعمه ای جدید را شکار کند. اهالی به او لقب خفاش شب داده بودند. ۲۰ زن را مورد آزار و اذیت قرار داده بود و اگر دستگیر نمی شد همچنان به جرایمش ادامه می داد. مرد شیطان صفت در عملیات پلیس گیلان به دام افتاد و در انتظار مجازاتی سخت است.
ساعت ۲۴ ۱۱ ساعت پیش
سعید اشرف زاده وکیل محمد ثلاث در گفت و گو با ایلنا، در خصوص اعلام حکم نهایی موکل خود گفت : این بسیار عجیب و غریب است. وی افزود: تا دیروز یک بعد از ظهر پرونده هنوز به دیوانعالی کشور نرسیده بود.
سلامت نیوز ۱۵ ساعت پیش
سلامت نیوز: زندگی مصلحتی روی کاغذهای سفید نوشته شده است و روی دیوارهای شهر خودنمایی می کند . مصلحت گاهی در آن است که دختر جوان و پسر جوانی برای دریافت وام نام شان در شناسنامه های یکدیگر ثبت شود .
در جلسه امروز شورای شهر تهران؛
جماران ۱۷ ساعت پیش
به گزارش جماران، لیست ۷ نفره ای که در نهایت به انتخاب دونفر منتهی می شود به شرح زیر است: سیدمحمدعلی افشانی انصاری لاری محمود حجتی پیروز حناچی محمود حسینی حجت الله میرزایی حسینی مکارم به گزارش خبرنگاران جماران، صبح امروز گزینه های نهایی از لیست ۲۸ نفره تصدی شهرداری تهران، ...
سال گذشته حدود ۲تن مواد مخدر در حاشیه مدارس کشف شد
جام جم آنلاین ۲۲ ساعت پیش
شاید خلافشان سنگین نباشد، آب بینی شان راه نیفتاده باشد و پوست بدنشان نخارد! شاید کمرشان خمیده نباشد و کارشان به خیابان خوابی نکشیده باشد ! اما هستند و در سایه درس و مدرسه، بعضی وقت ها هم از عدد و رقم ها و جمله های بلند و کوتاه کتاب هایشان فاصله می گیرند، سرشان سنگین می شود ...
انصاف ۱۲ ساعت پیش
خسرو معتضد درباره ی جسد منتسب به رضا شاه در حرم شاه عبدالعظیم ادعا کرد: جنازه رضاخان در مسجد الرفاهی مصر است. این مومیایی متعلق به رضاخان نیست مگر این که با آزمایش dna ثابت شود. اظهار نظر پسر محمدرضا پهلوی ناشی از بی سوادی اوست.
تابناک ۲۲ ساعت پیش
ثبت طلاق ها در سال ۹۶ بی سابقه بوده است. اکنون هم آمارها حکایت از کاهش ۱۱درصدی ازدواج دارد؛ زنگ خطری که اگر امروز شنیده نشود، سال های بعد اثرات غیرقابل جبرانی برجای خواهد گذاشت. به گزارش روزنامه جوان، رشد طلاق یکی از مهم ترین آسیب های اجتماعی کشور در سال های اخیر محسوب می شود.
تابناک ۲۲ ساعت پیش
رئیس سازمان امداد و نجات جمعیت هلال احمر، از جان باختن سه نفر از هموطنان در حوادث سیلاب روز گذشته در کشور خبر داد. به گزارش مهر، مرتضی سلیمی در تشریح گزارش سیل و آبگرفتگی و همچنین توفان روز گذشته در کشور گفت: در ۶ استان اصفهان، چهارمحال و بختیاری، خوزستان، فارس، کهگیلویه و بویراحمد ...
بسته اخبار اجتماعی ایسنا در روز سه شنبه
ایسنا ۱۰ ساعت پیش
"اجرای طرح ترافیک جدید از ۱۵ اردیبهشت به صورت ارشادی، کنکور ۹۸ تفاوتی با کنکور ۹۷ ندارد، ایران نصف بارش مورد انتظار را دریافت نکرده است، آیا جسد مومیایی را می توان شناسایی کرد؟، آغاز مهارت آموزی سربازان از سال جاری، انتشار دفترچه «آزمون استخدامی» تا پایان هفته، افزایش حداقل ...
اقتصاد آنلاین ۱۱ ساعت پیش
به گزارش اقتصاد آنلاین به نقل از مهر، پدری که برای دریافت دیه، جسد نوزاد ۲۵ روزه اش را «طعمه» تصادف ساختگی کرده بود، بازداشت شد. ناطقان: در پی سانحه خروج از جاده یک دستگاه پراید در محور راز به آشخانه (خراسان شمالی)، زن و مردی ادعا کردند نوزادشان در این حادثه جان سپرده است.
تابناک ۱۷ ساعت پیش
سخنگوی ستاد مبارزه با مواد مخدر از سوءمصرف مواد و اوردوز منتهی به مرگ ۲۷۳۱ معتاد در سال ۹۶ خبر داد. سال ها قبل موضوع اوردوز معتادان غریب بود و معتادان کمی در ایران دچار این معضل می شدند.
باشگاه خبرنگاران ۱۵ ساعت پیش
جهان نیوز ۲۰ ساعت پیش
دولت دوازدهم هم خود را در نقش منتقد وضع موجود جا زده است و هم نسبت به انتقادات در واکنش منفی به خود می گیرد، موضوعی که نمونه آن را در بیمار خواندن رسانه ها توسط وزیر بهداشت می بینم.
نسیم ۱۹ ساعت پیش
وزیر آموزش وپرورش در نامه ای به معاون اول رئیس جمهور زنگ خطر کمبود قطعی ۸۴ هزار معلم برای مهر ۹۷ را به صدا درآورد؛ در همین رابطه یک کارشناس آموزشی معتقد است"برخی سیاست های نادرست موجب بحران کمبود معلم در آموزش وپرورش شده است."
اقتصاد آنلاین ۲۰ ساعت پیش
مدیرکل تعاون و پشتیبانی وزارت آموزش و پرورش به تشریح جزئیات اهدای انواع وام به فرهنگیان پرداخت و گفت: پرداخت وام مسکن تا سقف ۵۰ میلیون تومان برای فرهنگیان فاقد مسکن بر اساس اولویت در حال اجراست.
صدا و سیما ۱۶ ساعت پیش
به گزارش خبرگزاری صدا وسیما مرکز مهاباد؛ماموستا ملا عزیزتایید، شب گذشته بر اثر کهولت سن و بیماری به رحمت حق شتافت و صبح امروز پیکر پاک وی با حضور مسئولان و اقشار مختلف مردم مهاباد در قطعه هنرمندان این شهر به خاک سپرده شد. این روحانی برجسته که در طول عمر با برکت خویش در راه ...
جهان نیوز ۲۰ ساعت پیش
به گزارش جهان نیوز به نقل از ایسنا، دکتر احمد شجاعی درباره اینکه آیا پزشکی قانونی می تواند اجساد مومیایی شده را شناسایی کند اظهار کرد: احتمال شناسایی اجساد مومیایی شده از سوی پزشکی قانونی وجود دارد اما امکان آن به شکل ۱۰۰ درصدی نیست.
جهان نیوز ۱۴ ساعت پیش
به گزارش جهان نیوز به نقل از فارس، فرمانده انتظامی خراسان رضوی از دستگیری زوجی کلاهبردار با ۷.۵ میلیارد ریال کلاهبرداری در پوشش صندوق قرض الحسنه خانگی در نیشابور خبر داد. قادر کریمی در جمع خبرنگاران اظهار داشت: در پی چند فقره شکایت شهروندان به پلیس آگاهی نیشابور مبنی بر کلاهبرداری، ...
همشهری آنلاین ۱۰ ساعت پیش
یکی از افرادی که در صف بود، برای میانجیگری، وارد دعوای آنها شد اما دستانش به خون آلود شد و جنایت آفرید. مرد میانجیگر پس از قتل، فراری شد تا اینکه کارآگاهان چند روز پیش مخفیگاه او را شناسایی کرده و دستگیرش کردند.
خبرآنلاین ۱۱ ساعت پیش
ایسنا نوشت:معاون هماهنگ کننده ارتش اظهار کرد: گفتمان آیونز کشورهای عضو را نسبت به دریا به ویژه اقیانوس هند و مسئولیت اصلی مان یعنی برقراری امنیت جمعی هوشیارتر کرده است.
جهان نیوز ۱۵ ساعت پیش
به گزارش جهان نیوز، محمد علیخانی در جمع خبرنگاران در واکنش به انتخاب ۷ نفر به عنوان نامزدهای شهرداری تهران اظهار داشت: لیست ۷ نفره ای که برای شهرداری تهران بسته شده اصلا لیست قوی ای نیست ولی باید به رای اکثریت پایبند باشیم در هر صورت نظر اکثریت این بوده است.
خبرآنلاین ۱۷ ساعت پیش
به گزارش خبرآنلاین از تبریز، حجت الاسلام آل هاشم نماینده ولی فقیه در استان در ورزشگاه تختی گفت: دریاچه ارومیه روزی چون نگینی در منطقه می درخشید و الان با خشکی فاصله چندانی ندارد. وی افزود: مسیر راه آهن میانه به تبریز ۱۸سال قبل آغاز به کار کرده و باید ۱۱سال قبل افتتاح میشد و تازه ...
اقتصاد آنلاین ۹ ساعت پیش
سخنگوی کمیسیون شوراها و امور داخلی کشور در مجلس شورای اسلامی با اشاره به تهیه و تدوین طرح مدیریت جامع شهری و روستایی از تلاش کمیته امداد برای واگذاری ۵۰ هزار مسکن مهر با هماهنگی دولت به مددجویان خبر داد.
ایسنا ۶ ساعت پیش
به گزارش ایسنا، مسعود پزشکیان در شورای اداری آذربایجان شرقی با حضور رئیس جمهور اظهار کرد: قصد دولت حمایت از زبان و ادبیات ترکی است اما در روزهای اخیر مطلبی از رسانه ها مطرح شد که علیه دولت تمام شد. وی ادامه داد: بنده برای اجرای اصل ۱۵ قانون اساسی با وزیر آموزش و پرورش صحبت ...
برترین ها ۱۷ ساعت پیش
احمدرضا کاظمی در ستون طنز روزنامه قانون نوشت: تا جایی که حافظه ناقص من یاری میکنه یادمه مردم عموما از تهران و شهرهای مختلف برای عشق و حال میرفتن شمال! مینداختن توی گردنه های جاده چالوس، یکی از آهنگای موندگار اون مرحوم رو هم با صدای بلند پلی میکردن بعدش شیشه رو میدادن پایین ...

انتخاب و چینش خبرها در این صفحه به صورت خودکار توسط جستجوگر خبر بازدید صورت می گیرد
بازدید هیچ مسئولیتی در قبال محتویات خبرها ندارد

پرکلیک ترین خبرها
اخبار این صفحه شامل خبرهایی است که تعداد بیشتری از کاربران آنها را کلیک نموده اند. رتبه بندی خبرها بر حسب تعداد دفعات کلیک بر روی خبر و همچنین زمان سپری شده از انتشار خبر می باشد. 

انتخاب و چینش خبرها در این صفحه به صورت خودکار توسط جستجوگر خبر بازدید صورت می گیرد
بازدید هیچ مسئولیتی در قبال محتویات خبرها ندارد