پرکلیک ترین خبرهای اقتصادی
تسنیم ۱۵ ساعت پیش
- اخبار اقتصادی - به گزارش خبرگزاری تسنیم، محمدباقر نوبخت رییس سازمان برنامه و بودجه در صفحه خود در اینستاگرام نوشت: «همان طور که گفته بودم امروز عصر با نمایندگان تشکل های بازنشستگان و مدیران چند صندوق بازنشستگی در سازمان برنامه و بودجه نشستی خواهیم داشت تا از نظرات آنها ...
تیک ۹ ساعت پیش
نرخ ارز، سکه، طلای ۱۸ عیار و دلار در بازار امروز دوشنبه ۱۱ فروردین ۹۹- قیمت طلا و سکه در بازار نسبت به روز گذشته افزایش یافت و هر سکه تمام بهار آزادی طرح جدید ۶ میلیون ۲۵۰ هزار تومان قیمت خورد.
تسنیم ۶ ساعت پیش
- اخبار اجتماعی - به گزارش خبرنگار اجتماعی خبرگزاری تسنیم، محمد شریعتمداری وزیر تعاون،کار و رفاه اجتماعی در صفحه شخصی خود نوشت: با دستور رئیس جمهور محترم امسال همسان سازی حقوق بازنشستگان کشوری و لشکری علیرغم همه محدویتها، نسبت به گذشته افزایش جدی می یابد و با تحقق وعده ...
بهار نیوز ۱۱ ساعت پیش
گروه اقتصادی: شیوع ویروس کرونا عواقب بسیار مخرب اقتصادی در ایران به همراه خواهد داشت، در شرایطی که طی دو سال اخیر دولت با کسری بودجه دست و پنجه نرم می کند، گسترش کرونا باعث ایجاد رکود عمیق اقتصادی و کاهش شدید قیمت نفت شده که این دو عامل کسری بودجه دولت را شدیدتر می کند و این ...
افکارنیوز بررسی کرد؛
افکارنیوز ۱۴ ساعت پیش
اخبار اقتصادی - مدیرامور اعتباری بانک مسکن درخصوص اقدامات بانک مسکن برای طرح اقدام ملی مسکن و ارایه تسهیلات به متقاضیان واجد شرایط، اعلام کرد: بانک مسکن به منظور اجرایی و عملیاتی شدن طرح اقدام ملی مسکن، ارایه تسهیلات به بخشی از متقاضیان واجدشرایط را که توسط ادارات کل راه و شهرسازی ...
نوبخت:
باشگاه خبرنگاران ۴ ساعت پیش
به گزارش خبرنگار اقتصاد و انرژی گروه اقتصادی باشگاه خبرنگاران جوان، محمدباقر نوبخت، رئیس سازمان برنامه و بودجه کشور و معاون رئیس جمهور پس از نشست با نمایندگان صندوق های بازنشستگی در پخش زنده از صفحه اینستاگرام شخصی خود گفت: در این جلسه بیش از ۲۰ تشکل و کانون بازنشستگی بودند ...
کوئید ۱۹ و تبعات اقتصادی آن؛
خبرگزاری مهر ۲۳ ساعت پیش
خبرگزاری مهر گروه استان ها: شاید پیش از این کرونا برای مردم ایران یک بیماری شبیه به سرماخوردگی بود و کسی آن را جدی نمی گرفت اما با ورود این ویروس به کشور و شیوع گسترده آن در مدت زمان کوتاه، عمق بی رحمی این ویروس را نشان داد، ویروسی که نه تنها بی رحمانه به سلامت مردم تاخت و تاز ...
مهر گزارش می دهد؛
خبرگزاری مهر ۱۸ ساعت پیش
شعب بانکی مصوبات را جدی نمی گیرند و اگرچه دولت بارها تاکید کرده که پرداخت وام های قرض الحسنه تاپایان اردیبهشت ماه از سوی وام گیرندگان الزامی نیست، اما برداشت از حساب ها و ضامنان ادامه دارد.
ایسنا ۱ روز پیش
به گزارش ایسنا، شورای هماهنگی بانک های دولتی و نیمه دولتی اعلام کرد که بنا به تصمیمات اخذ شده و با توجه به شیوع ویروس کرونا و به منظور ارائه خدمات مناسب بانکی، حفظ سلامت مشتریان و پرسنل، ساعت کاری واحدهای صف و ستاد بانک ها به صورت شیفتی، چرخشی و دورکاری با حداکثر یک سوم ...
بازار خودرو زیر ذره بین باشگاه خبرنگاران جوان؛
باشگاه خبرنگاران ۱۱ ساعت پیش
به گزارش خبرنگار نبض بازار گروه اقتصادی باشگاه خبرنگاران جوان، براساس مشاهدات میدانی، قیمت انوع خودرو ۲۰۰ میلیون تومانی در بازار آزاد به شرح زیر است : برای اطلاع از به صفحه اقتصادی باشگاه خبرنگاران جوان مراجعه کنید.
بهار نیوز ۱۲ ساعت پیش
گروه کسب و کار: دستگاه جوجه کشی مرغ نوعی دستگاه حفاظت شده است که به صورت خانگی و یا مدرن به کار گرفته می شود و شما می توانید با استفاده از این دستگاه، بدون حضور مرغ مادر، تخم مرغ های زیادی را به جوجه تبدیل کنید.
تسنیم ۶ ساعت پیش
- اخبار اقتصادی - به گزارش گروه اقتصادی خبرگزاری تسنیم، جعفرزاده مدیر روابط عمومی سازمان هواپیمایی اظهار کرد: جهت تامین نیازهای فعلی کشور در جهت مقابله با شیوع ویروس کرونا و بنا بر سفارشات وزارت بهداشت و سایر دستگاه ها در هفته حدودا ۱۰پرواز و روزانه با ظرفیتی حدود ۴۰تن ...
باشگاه خبرنگاران جوان گزارش می دهد؛
باشگاه خبرنگاران ۱۷ ساعت پیش
به گزارش خبرنگار حوزه حقوقی- قضایی گروه اجتماعی باشگاه خبرنگاران جوان، یکی از پرونده هایی که با تعداد زیادی از مالباخته ها روبه رو است و شاکیان پرونده چندین مرتبه برای احقاق حق خود مقابل دادگستری تجمع کردند پرونده رامک خودرو با بیش از ۷۰۰۰ مال باخته است.
تسنیم ۱۴ ساعت پیش
- اخبار اقتصادی - به گزارش خبرگزاری تسنیم به نقل از پایگاه اطلاع رسانی وزارت نیرو، مدیر اداره منابع آب خواف با اعلام این خبر گفت: با توجه به پیش بینی سرریز سد سده، دریچه تخلیه رسوب سد را به منظور جلوگیری از تخریب سیلاب به طور کامل باز کردیم.
ایسنا ۲۰ ساعت پیش
تصمیم برخی اعضای اوپک برای افزایش عرضه نفت و شیوع ویروس کرونا در جهان سبب کاهش بیش از حد قیمت این کالا در بازارهای جهانی شد که آینده بازار نفت را در ابهام فرو برده است.
ایسنا ۱۱ ساعت پیش
نماینده کارگران در شورای عالی کار احتمال تعیین دستمزد کارگران در هفته جاری را بعید دانست و گفت: به دلیل عدم تعیین دستمزد، بسیاری از کارگران نگران بستن قراردادهای خود در سال جدید هستند.
قدس آنلاین ۱ روز پیش
امکاناتی نظیر فرمان کمکی برقی، سانروف، تهویه الکتریکی، نمایشگر لمسی، کروز کنترل، صندلی های جلو برقی، دوربین و سنسور پارک عقب، چراغ روشنایی روز، رینگ آلومینیومی، کیسه هوای جلو و جانبی و… در آن دیده خواهد شد.
باشگاه خبرنگاران جوان گزارش می دهد؛
باشگاه خبرنگاران ۱۸ ساعت پیش
به گزارش خبرنگار صنعت،تجارت و کشاورزی گروه اقتصادی باشگاه خبرنگاران جوان، همه ساله ۳۰ تا ۳۵ درصد محصولات کشاورزی تحت تاثیر عوامل متعدد همچون نبود برنامه مدون الگوی کشت، کمبود صنایع تبدیلی و تکمیلی و بی توجهی به فناوری و دانش روز دنیا هدر می رود که با احتساب تولید ۱۳۰ میلیون ...
بهار نیوز ۱۱ ساعت پیش
به گزارش ایرنا پیش بینی می شد که اقتصاد چین پس از کنترل کرونا در وضعیت مساعدی قرار گیرد اما حالا در آن سوی مرزها نیز بازارها، شرکت ها و موسسات تعطیل شده اند و مردم قرنطینه شده اند همین موضوع تقاضا برای کالاها را بشدت کاهش داده است.بسته شدن بازارها، قرنطینه شدن کشورها و تعطیلی ...
ایسنا ۹ ساعت پیش
به گزارش ایسنا، روزنامه ایران نوشت: «کرونا فقط آدم را نمی کشد، بازار و ساحل و کل زندگی در اینجا را می کشد.» نعیم ماهیگیر میانسال با دستش به سمت قایق ها و لنج های ماهیگیری اشاره می کند که در ساحل اروند کنار لنگر انداخته اند و انگار صد سال است که خوابیده اند و به آب نزده اند! ...
بهار نیوز ۵ ساعت پیش
گروه اقتصادی: با بهبود وضعیت بازارهای مالی و گشایش برخی از آن ها در چین ارزهای دیجیتال نیز پس از بحران بی سابقه کاهش قیمت شاهد کمی بهبود در وضعیت خود بودند اما این بهبود دوام چندانی نداشت.
بهار نیوز ۷ ساعت پیش
گروه اقتصادی: قیمت نفت در روز دوشنبه ۱۱ فروردین ماه در بازارهای آسیا پس از فروپاشی سایر بازارهای مالی و بدتر شدن بحران شیوع ویروس کرونا در روزهای آخر هفته سقوط کرد تا پایین ترین سطح خود را در ۱۷ سال گذشته ثبت کند.
بهار نیوز ۷ ساعت پیش
به گزارش ایسنا، محمدمهدی قاسمی گفت: با توجه به شرایط اقلیمی بسیار خوبی که فارس در سال زراعی ۹۸-۹۹ داشته و علی رغم اینکه در سطح بیش از ۱۵ هزار هکتار از اراضی این استان با سرمازدگی روبرو بوده ایم، انتظار داریم از سطح حدود ۲۶۰ هزار هکتار اراضی گندم آبی و بالغ بر ۱۴۰ هزار هکتار ...
/صنعت نفت در سال۹۸/
ایسنا ۲۱ ساعت پیش
به گزارش ایسنا، رییس جمهور در ۲۰ آبان پارسال در جمع مردم یزد خبر اکتشاف دومین مخزن بزرگ نفتی ایران را اعلام کرد که نه تنها در داخل کشور بلکه در عرصه بین المللی نیز سر و صدای زیادی را برپا کرد.
با مشارکت وزارت کار و جهاد دانشگاهی؛
ایسنا ۵ ساعت پیش
به منظور کمک به مدافعان سلامت و شکست کرونا، با طرح مشترک وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی و جهاددانشگاهی در جهت ترغیب و مشارکت شهروندان در پویش «در خانه بمانیم» و همچنین کمک به رونق اقتصادی برخی از کسب و کارهای اینترنتی سامانه ohop.ir راه اندازی شد.
/در خانه بمانیم/
ایسنا ۱۸ ساعت پیش
با شیوع کرونا و لزوم کاهش ترددهای غیرضروری، اقبال به کسب وکارهای مجازی بیشتر شده است، اما در این زمینه نگرانی هایی هم وجود دارد و برخی شهروندان گلایه هایی در فضای مجازی ابراز کرده اند.
از رونق به جهش ۳۳/
باشگاه خبرنگاران ۷ ساعت پیش
سیامک مقتدری عضو هیئت مدیره انجمن صنایع همگن قطعه سازان در گفت وگو با خبرنگار صنعت،تجارت و کشاورزی گروه اقتصادی باشگاه خبرنگاران جوان، گفت: تحقق شعا "جهش تولید" نیاز به فراهم کردن شرایط دارد تا در صنعت خودرو تاثیر بگذارد.
در گفت وگو با مشاور رئیس فرهنگستان علوم مطرح شد:
ایسنا ۲۲ ساعت پیش
مشاور رئیس فرهنگستان علوم با اشاره به اینکه در حوزه مشکلات مربوط به دانشگاه ها و آموزش عالی راهکارهایی ارائه کرده و در نشریات فرهنگستان منتشر کرده ایم، گفت: در جهت رونق فناوری، به جای دانشگاه های گسترده و زیاد، می توانیم "مدرسه عالی فناوری" داشته باشیم و تعدادی از موسسات ...
با مصوبه هیات دولت؛
خبرگزاری مهر ۹ ساعت پیش
قیمت پیشنهادی خرید تضمینی سه محصول کشاورزی شامل چغندرقند، برگ سبز چای و پیله تر ابریشم سال زراعی ۹۸ - ۹۹ توسط اعضای شورای اقتصاد و هیات وزیران تعیین و ابلاغ شد.
منصوری در گفت و گو با باشگاه خبرنگاران جوان خبر داد:
باشگاه خبرنگاران ۱۰ ساعت پیش
علی اشرف منصوری مدیر عامل شرکت شهرک های کشاورزی در گفت و گو با خبرنگار صنعت، تجارت و کشاورزی گروه اقتصادی باشگاه خبرنگاران جوان، با اشاره به مزایای تولید در محصولات گلخانه اظهار کرد: میزان مصرف آب در واحد گلخانه یک دهم و تولید ۱۰ برابر فضای آزاد آزاد است.
جام نیوز ۱۳ ساعت پیش
به گزارش سرویس اقتصادی جام نیوز، طبق اعلام سازمان برنامه و بودجه، دهم هر ماه یارانه کمک معیشتی واریز می شود که بر این اساس ساعت ۲۴ امشب یکشنبه ۱۰ فروردین اولین یارانه معیشتی در سال ۹۹ به حساب سرپرستان خانوار واریز شده است.
محمود دهقانی اقتصاددان در گفت و گو با قدس آنلاین:
قدس آنلاین ۶ ساعت پیش
محمود دهقانی گفت: در صورتی که زیر ساخت های مالیاتی کشور مدرن و دقیق باشند و مسوولین دریافت مالیات را به صورت درست دنبال کنند نیازی به صادرات یک قطره نفت پیدا نمی کنیم.
خبرگزاری مهر ۳ ساعت پیش
به گزارش خبرنگار مهر به نقل از سی ان بی سی، نخست وزیر استرالیا، اسکات موریسون، اعلام کرد که دولت او ۱۳۰ میلیارد دلار استرالیا (معادل ۸۰ میلیارد دلار آمریکا) در ۶ ماه آینده برای حمایت از مشاغلی که با شیوع ویروس کرونا در معرض خطر قرار رفته اند تخصیص خواهد داد.
دیجیاتو ۴ ساعت پیش
شیوع ویروس کرونا ضررهای هنگفتی به شرکت ها و استارتاپ های مختلف وارد کرده. بر اساس گزارش رویترز، استارتاپ airbnb برای گذر از این بحران تصمیم به کاهش ۵۰ درصدی حقوق مدیران ارشد و تعلیق فعالیت های بازاریابی خود گرفته است.
رئیس اتاق بازرگانی قزوین:
خبرگزاری مهر ۷ ساعت پیش
قزوین- رئیس اتاق بازرگانی استان قزوین گفت: به منظور مشارکت در مبارزه با ویروس کرونا تعداد ۱۰ دستگاه فوق پیشرفته ضد عفونی و ۶ دستگاه ونتیلاتور، به مراکز درمانی استان اهدا شد.
اعتدال ۱ ساعت پیش
علیرغم ثبات نسبی در قیمت ارزهای خارجی، قیمت خودروها روندی افزایشی را تجربه می کند؛ افزایش قیمتی که یک اقتصاددان ارتباط آن را با دلار منتفی می داند و معتقد است که برخی دست اندرکاران و شرکت های خودروسازی، خود سیاست آشفته کردن بازار خودرو را در پیش گرفته اند.
واشنگتن پست:
اعتدال ۱۶ ساعت پیش
کارکنان بخش سلامت و کارشناسان تحریم ها می گویند، تحریم های گسترده آمریکا باعث شده تلاش های ایران برای واردات دارو و سایر ابزارهای پزشکی موردنیاز برای رویارویی با بزرگترین شیوع کروناویروس در جهان با مانع روبرو شود.
با تلاش یک شرکت دانش بنیان
صدا و سیما ۱۱ ساعت پیش
به گزارش خبرنگار خبرگزاری صدا وسیما، این دستگاه کاربردی که جزو اقلام تحریمی محسوب می شود در شرکت دانش بنیان پویندگان راه سعادت بعد از ۵ سال کار تحقیقاتی، بومی سازی شده است. این دستگاه با ظرفیت تولید ۳۰۰ عدد از سال ۱۳۹۸ وارد چرخه تولید شد و با شیوع ویروس کرونا ظرفیت تولید ...
کاملا کاربردی و جامع؛
خبرگزاری مهر ۱۱ ساعت پیش
به گزارش خبرگزاری مهر، کشاورزی یکی از مهمترین ابعاد زندگی روزمره ما را تشکیل می دهد چرا که بخش بزرگی از سلامت جسم ما وابسته به سلامت محصولات کشاورزی و میوه جات باغستان ها است. با توجه به رشد طبیعی محصولات کشاورزی و باغستان ها در فضاهای باز و احتمال حمله آفات و بروز قارچ، ...
سخنگوی انجمن قطعه سازان:
ایسنا ۸ ساعت پیش
فرهاد به نیا در گفت وگو با ایسنا، اظهار کرد: چندین سال است که مقام معظم رهبری بر موضوعات تولید، احیای تولید، رونق تولید، اقتصاد مقاومتی، جهش تولید و... تاکید دارند و شعار سال را بر این اساس تعیین و نامگذاری می کنند.
بهار نیوز ۱۱ ساعت پیش
به گزارش ایسنا، بهای معاملات آتی نفت برنت یک دلار و ۶۸ سنت معادل ۶.۷ درصد کاهش یافت و به ۲۳ دلار و ۲۵ سنت در هر بشکه رسید.بهای معاملات آتی وست تگزاس اینترمدیت آمریکا یک دلار و ۱۷ سنت معادل ۵.۴ درصد کاهش یافت و به ۲۰ دلار و ۳۴ سنت در هر بشکه رسید.
سیتنا ۱۴ ساعت پیش
به گزارش سیتنا، نشریه فوربس طبق روال گذشته اقدام به معرفی ثروتمندترین افراد جهان کرد که بر این اساس و تا پایان ماه مارس، جف بزوس موفق شد بار دیگر به عنوان ثروتمندترین فرد جهان معرفی شود.
استاندار هرمزگان:
خبرگزاری مهر ۹ ساعت پیش
به گزارش خبرگزاری مهر، فریدون همتی عنوان کرد: براساس پیگیری های گسترده ای که صورت گرفت، برای نخستین بار این سهم از اعتبارات عوارض آلایندگی منطقه عسلویه، برای شهرستان پارسیان در نظر گرفته شد. وی ادامه داد: طبق ابلاغ سازمان برنامه و بودجه کشور، ۱۱.۹ درصد از اعتبارات عوارض ...
ایسنا ۹ ساعت پیش
به گزارش ایسنا، بنابر اعلام تهران سرویس، امروز در مورد نحوه تعمیرات یخچال سامسونگ اطلاعات مفیدی خدمت شما ارائه می دهیم. تعمیرات یخچال سامسونگ تعمیر یخچال سامسونگ شامل تعمیرات تمام مدل های این یخچال می باشد.
صدا و سیما ۷ ساعت پیش
به گزارش خبرگزاری صدا و سیما ، نورالله طاهری با اشاره به اعمال محدودیت ها برای قطع زنجیره کرونا ویروس گفت : از شهروندان هفت شهر شهرستان شهریار و روستاهای تابعه میخواهم تا میهمانی برای ایام سیزده نوروز دعوت نکنند .
در گفت وگو با ایسنا اعلام شد
ایسنا ۹ ساعت پیش
مدیر مرکز مدیریت راه های سازمان راهداری و سازمان حمل و نقل جاده ای اعلام کرد که کل ترددهای بین استانی کشور در روز گذشته (۱۰ فروردین ماه) نسبت به روز مشابه پارسال ۷۴ درصد و نسبت به متوسط ترددهای دو روز قبل از اجرای طرح فاصله گذاری اجتماعی ۳۱ درصد کاهش پیدا کرده است.
یک عضو اتاق بازرگانی تهران:
ایسنا ۷ ساعت پیش
عباس آرگون در گفت وگو با ایسنا، اظهار کرد: امروز اقتصاد ایران همچون اقتصاد بسیاری از کشورهای دنیا، مستقیما با تبعات ویروس کرونا دست و پنجه نرم می کند و بسیاری از بخش ها تحت تاثیر شیوع کرونا یا تعطیل شده اند یا با ظرفیتی محدود کار می کنند.
نگاهی به قابلیت های سری پرچمدار huawei p40؛
ایسنا ۱۰ ساعت پیش
گوشی های هوشمند huawei p40 pro، huawei p40 و p40 pro plus huawei جدیدترین پرچمدارهای هوآوی به حساب می آیند. این محصولات با تمرکز روی دوربین و استفاده از فناوری های نظیر ultravision و supersensing با همکاری برند leica تولید شده اند.
با تشدید تحریم های آمریکا؛
خبرگزاری مهر ۹ ساعت پیش
به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از رویترز از مسکو، شرکت روسنفت، بزرگ ترین تولیدکننده نفت روسیه، روز شنبه (نهم فروردین ماه)، اعلام کرد که به فعالیت در ونزوئلا پایان داده و دارایی های مرتبط با فعالیت های خود در این کشور آمریکای جنوبی را به شرکتی متعلق به دولت روسیه که نامی از آن برده ...
ایسنا ۱۳ ساعت پیش
به گزارش ایسنا، الجزایر که امسال ریاست دوره ای اوپک را برعهده دارد، هفته گذشته از دبیرخانه اوپک در وین خواست یک پنل برای ارزیابی شرایط بازار تشکیل دهد که در بحبوحه شیوع ویروس کرونا و به راه افتادن جنگ قیمت از سوی عربستان سعودی با افت شدید قیمتها روبرو شده است.

انتخاب و چینش خبرها در این صفحه به صورت خودکار توسط جستجوگر خبر بازدید صورت می گیرد
بازدید هیچ مسئولیتی در قبال محتویات خبرها ندارد

پرکلیک ترین خبرها
اخبار این صفحه شامل خبرهایی است که تعداد بیشتری از کاربران آنها را کلیک نموده اند. رتبه بندی خبرها بر حسب تعداد دفعات کلیک بر روی خبر و همچنین زمان سپری شده از انتشار خبر می باشد. 

انتخاب و چینش خبرها در این صفحه به صورت خودکار توسط جستجوگر خبر بازدید صورت می گیرد
بازدید هیچ مسئولیتی در قبال محتویات خبرها ندارد