پرکلیک ترین خبرهای سیاسی
تیک ۸ ساعت پیش
علی ربیعی سخنگوی دولت در روزنامه ایران نوشت:این روزها ضرورت اقناع افکار عمومی را به کرات می شنویم. اینکه باید جامعه برای افزایش قیمت بنزین اقناع می شد. من هم معتقدم که ما اقناع نکردیم اما موضوع اقناع مورد نظر من اقناع جامعه درباره تحریم است.
ایسنا ۸ ساعت پیش
به گزارش ایسنا، به گفته علی مطهری متن استیضاح وزیر کشور به همراه محورهای استیضاح و اسامی استیضاح کنندگان به شرح زیر است: «بسمه تعالی استیضاح هیئت رئیسه محترم با سلام، بدین وسیله طرح استیضاح وزیر محترم کشور جناب آقای رحمانی فضلی به استناد اصل هشتاد و نهم قانون اساسی تقدیم می شود: ...
تیک ۲۳ ساعت پیش
قرار بود شور و غوغایی به پا شود؛ چندین ماه بحث و جدال برای حضور تمام قد در انتخابات مجلس نهایتا به ثبت نام چند نفری نام آشنا ختم شد و حالا سرنوشت انتخابات اسیر لیست هایی است که قرار است از میان همین اندک چهره های شاخص و برجسته بیرون بیاید.
فاضل میبدی با اشاره به پیش بینی امام امت؛
ایسنا ۱۳ ساعت پیش
عضو مجمع محققین و مدرسین حوزه علمیه قم گفت: منظور امام از این سخن که گفتند «این جمهوری را تضعیفش نکنید. بترسید‏‎ ‎‏از آن روزی که مردم بفهمند در باطن ذات شما چیست، و یک انفجار حاصل بشود.
اعتدال ۵ ساعت پیش
تنها در حکومت هایی که برآمده از مردم نباشند، می توان گفت که نامزد ها مجبورند که خود را با نگاه حکومت هماهنگ کنند؛ و الا خواست مردم در یک حکومت دموکراتیک باید همواره جاری و ساری باشد و اگر نباشد آن حکومت دموکراتیک نیست.
اعتدال ۳ ساعت پیش
روزنامه جمهوری اسلامی نوشت:چند دسته کردن مردم و بسیاری از آنها را به بهانه های مختلف طرد کردن، باعث ریزش های شدید شده است. بنای انقلاب و نظام اسلامی بر جذب بود نه دفع. شهید مظلوم آیت الله بهشتی می گفت از ویژگی های خط امام، جذب در حد اعلای امکان و دفع در حد ضرورت است.
مهر گزارش می دهد؛
خبرگزاری مهر ۱۲ ساعت پیش
خبرگزاری مهر، گروه سیاست: این روزها و با نزدیک شدن به انتخابات یازدهین دوره مجلس شورای اسلامی، کارنامه مجلس دهم بیش از پیش مورد ارزیابی سیاسیون قرار می گیرد. "ناکارآمدی" کلیدواژه ای است که در وصف مجلس دهمی ها به کرات بر سر زبان ها می آید و بسیاری بر این باورند که این مجلس ...
رجانیوز ۴ ساعت پیش
این مجلس نه می تواند بر دولت نظارت کند و نه جلوی عملکرد غلط دولت را بگیرد. برای استیضاح به یک مجلس مستقل و قدرتمند نیاز است. حجت الاسلام علیرضا پناهیان در ادامه انتشار توئیت های انتقادی از دولت آقای روحانی با محوریت لزوم تشکیل یک مجلس قوی و کارآمد برای نظارت بر دولت، نوشت: ...
تیک ۶ ساعت پیش
یک فعال سیاسی اصولگرا گفت: به عنوان یک فرد اصولگرا می گویم، در جریان اصولگرا سلایق مختلف حضور دارند. اما متاسفانه در سال های اخیر طیف افراطی جریان اصولگرا ازجمله جریان پایداری خودشان را قیم اصولگرایان می دانند و در بستن لیست ها در حال مبادرت به یک تمامیت خواهی هستند و در لیست ...
تلاش اصولگرایان برای استیضاح بیژن زنگنه به بهانه گران شدن بنزین
تیک ۲۱ ساعت پیش
دومین بار است که استیضاح بیژن زنگنه، وزیر نفت دولت دوازدهم، به اصرار اصولگرایان ولایی مجلس دهم کلید می خورد. استیضاحی که برخی آن را سیاسی می دانند و معتقدند مخالفان دولت به منظور زمین گیر کردن روحانی در شرایط سخت تحریمی درصدد خانه نشین کردن «ژنرال کابینه دوازدهم» برآمده ...
قدس آنلاین ۶ ساعت پیش
مسعود سلیمانی در گردهمایی دانشجویان انقلابی گفت: آمریکایی ها بارها به من گفتند که بهترین امکانات را در اختیارم می­ گذارند و می­ توانم در بهترین دانشگاه­ های آمریکا تدریس کنم؛ تنها به این شرط که دور ایران را خط بکشم.
رجانیوز ۹ ساعت پیش
سرلشکر سلامی خاموش کردن فتنه ها را سند وفاداری ملت به انقلاب اسلامی دانست و خطاب به آمریکا، اسرائیل، انگلیس و دشمنان منطقه ای ایران گفت: اگر دست از فتنه علیه ایران اسلامی برندارید شما را تعقیب می کنیم، می یابیم و با آتش کشیدن منافع تان از شما انتقام می گیریم.
سخنگوی وزارت خارجه آمریکا:
ایسنا ۶ ساعت پیش
سخنگوی وزارت خارجه آمریکا با بیان اینکه امیدواریم تبادل زندانیان میان تهران و واشنگتن منجر به گفت وگوی گسترده تر در امور کنسولگری بشود، افزود: تا زمانی که ایران به رفتارهای خود ادامه دهد ما نیز به سیاست فشار حداکثری ادامه خواهیم داد.
مرور صفحه نخست روزنامه های امروز
جام جم آنلاین ۱۱ ساعت پیش
صفحه نخست روزنامه های امروز شنبه بیست و سوم آذر ماه را اینجا ببینید.
رجانیوز ۵ ساعت پیش
در بین داوطلبان انتخابات مجلس خبرگان، اسم پنج چهره نام آشنا به چشم می خورد. همزمان با برگزاری انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی در دوم اسفند، اولین انتخابات میان دوره ای مجلس خبرگان در دور پنجم برگزار می شود.
تسنیم ۱۰ ساعت پیش
در این گزارش با بررسی ابعاد مختلف ساخت شناورهای رزمی در ایران، به بررسی و گمانه زنی درخصوص پروژه ساخت ناوشکن ۷هزارتُنی نیروی دریایی ارتش جمهوری اسلامی ایران در قالب پروژه نگین می پردازیم.
جلال جلالی زاده عضو شورای مرکزی حزب اتحاد ملت در گفتگو با فرارو
فرارو ۲ ساعت پیش
جلالی زاده فعال سیاسی اصلاح طلب با تاکید بر اینکه بررسی مبانی فکری نامزدهای انتخابات مجلس، خلاف صریح ماده ۲۳ قانونی اساسی است،افزود: اینکه شما بیاید به اسم بررسی مبانی فکری هر فردی، او را تفتیش عقاید کنید، با قوانین مختلف کشور در تضاد است و چنین چیزی مسبوق به سابقه نبوده، ...
حجت الاسلام ابراهیمی در گفت وگوی مشروح با باشگاه خبرنگاران جوان:
باشگاه خبرنگاران ۱۲ ساعت پیش
عضو جامعه روحانیت مبارز گفت: جامعه اصلاح طلبان همواره وعده های توخالی را مطرح کرده و حضورشان هرگز عایده ای برای مردم نداشته است ؛ در نتیجه گاهی به شورای نگهبان، گاهی به شخصیت های اصولگرا و حتی اگر بتوانند به اصل نظام حمله می کنند.
تسنیم ۱ روز پیش
امام جمعه موقت رشت خواستار تجدیدنظر در محتوای سریال وارش شد و گفت: مسئولان اعتراضات را شنیدند و امیدواریم برای جبران جریحه دار شدن احساسات مردم گیلان اقدامی کنند.
روح الامینی در گفتگو با مهر:
خبرگزاری مهر ۷ ساعت پیش
عضو شورای مرکزی ائتلاف نیروهای انقلاب گفت: کسانی که باعث تشکیل مجلس دهم و تکرار دولت روحانی شدند، نمی توانند خود را پنهان کنند و مسئولیت اقدام خود را نپذیرند بلکه باید پاسخگو باشند.
قدس آنلاین ۳ ساعت پیش
قدس آنلاین: حساب کاربری سایت khamenei.ir در توئیتر با هشتگ های نیجریه، شیخ زکزاکی و دنبای اسلام نوشت: در نیجریه چرا آن شیخ مصلحِ تقریبیِ مومن{ شیخ زکزاکی} این جور فاجعه آفرینی می کنند و حدود هزار نفر از مردم او را به قتل می رسانند و شش فرزند او را در دو سال به شهادت می رسانند؟ ...
رجانیوز ۸ ساعت پیش
سیداسماعیل موسوی، سخنگوی ستاد انتخابات کشور شب جمعه در برنامه گفت وگوی ویژه خبری گفت: به ازای هر کرسی مجلس شورای اسلامی، ۵۵ نفر نام نویسی کردند که استان های البرز و تهران بیشترین نسبت و استان های هرمزگان و کهگیلویه و بویراحمد، کمترین نسبت را دارند.
گزارش باشگاه خبرنگاران جوان از دستاورد های بومی پهپادی/ ۳۰
باشگاه خبرنگاران ۱۲ ساعت پیش
به گزارش خبرنگار دفاعی امنیتی گروه سیاسی باشگاه خبرنگاران جوان، پرنده هدایت پذیر از دور یا همان پهپاد کار خود را از سال ۱۸۴۹ در اتریش آغاز کرد امروزه با پیشرفت تکنولوژی به حدی گسترش پیدا کرده که به طور گسترده در زمینه های مخابرات، ناوبری جهانی، تحقیقات هواشناسی، جغرافیایی و نظامی ...
تیک ۱ روز پیش
سرلیستی لیست اصولگرایان در انتخابات مجلس، تنها چند روز بعد از پایان ثبت نام کاندیداها درحال تبدیل شدن به یک بحران است، آنچنان که بنا به گفته ناصر ایمانی بعید به نظر نمی رسد لیست اصولگرایان بدون سرلیست و براساس حروف الفبا منتشر شود.
تیک ۸ ساعت پیش
سعید زیباکلام در پاسخ به این سوال که آیا براساس فراخوان شورای ائتلاف اصولگرایان برای ثبت نام آمده است یا مستقل، گفت: خیر، به صورت مستقل آمده ام و هیچ حزبی را قبول ندارم. در حال حاضر کدام حزب است که بشود سلامتشان را تایید کرد؟
چشم امید روحانی به سفر ژاپن؛
اعتدال ۳ ساعت پیش
حسن روحانی، رئیس جمهوری ایران، که ظاهرا در جستجوی میانجی مناسب برای روابط ایران و ایالات متحده است، به زودی به ژاپن سفر خواهد کرد. این در حالی است که حجم قابل توجهی از دارایی های ایران در ژاپن توقیف شده است.
ایسنا ۷ ساعت پیش
عدم حضور برخی چهره های سیاسی در کارزار انتخابات مجلس، به نوعی چراغ انتخابات ریاست جمهوری ۱۴۰۰ را روشن کرد؛ چرا که گفت و شنودها خبر می دهد که این افراد مسیر پاستور را به بهارستان ترجیح داده اند.
جام نیوز ۱۲ ساعت پیش
جمعی از دانشجویان دانشگاه های تهران در حاشیه نمازجمعه با تجمع و سر دادن شعار، به عملکرد دولت تدبیر و امید و بیژن زنگنه، وزیر نفت اعتراض کردند و خواستار محاکمه وی شدند.
تیک ۷ ساعت پیش
در حالی که تنها چند ماه به انتخابات یازدهمین مجلس شورای اسلامی مانده، وکلای ملت با چشم داشتن به صندوق های رای ماراتن استیضاح در بهارستان به راه انداخته اند و می خواهند ثابت کنند مجلس هنوز در راس امور قرار دارد و هر زمان که بخواهد می تواند دولت را تنبیه و یا تشویق کند.
آیت الله رشاد:
خبرگزاری مهر ۲ ساعت پیش
به گزارش خبرنگار مهر، آیت الله علی اکبر رشاد در آغاز درس خارج فقه که در مدرسه علمیه امام رضا(ع) تهران برگزار شد، در شرح بیان فرازی از کلام امیرالمومنین (ع) در نهج البلاغه که فرمودند «فی تَقلّبِ الاحوالِ عُلِمَ جواهِرُ الرّجالِ» اظهار داشت: جوهر و ذات مردان در گیرودار تحولات ...
تعارف جام زهر "مذاکره"...
قدس آنلاین ۲ ساعت پیش
قدس آنلاین: بهزاد نبوی، فعال چپ و از دستگیرشدگان فتنه ۸۸ در بخشی از یک مصاحبه که سایت اعتمادآنلاین آنرا منتشر کرد اظهار کرده است: در واقع تحریم های امروز آقای روحانی بیش از آن که محصول کار خود دولت و خواست او باشد، محصول کار تندروهای داخلی با مشارکت و همراهی آقای ترامپ از یک سال ...
مولاوردی در گفتگو با مهر:
خبرگزاری مهر ۸ ساعت پیش
عضو شورای عالی سیاستگذاری اصلاح طلبان گفت: ما تمام تلاش خود را در چند بخش انجام دادیم و بیانیه دادیم که مشارکت اصلاح طلبان برای ثبت نام در انتخابات افزایش یابد.
۵۵ آنلاین ۱ روز پیش
شاید برآورد خسارت ها در ناآرامی های پس از سهمیه بندی بنزین چندان کار آسانی نباشد، به ویژه در بعد سیاسی که یقینا گذشت زمان ابعاد آن را مشخص خواهد کرد. اما محاسبه میزان خسارات اقتصادی که با تخریب منابع ملی از سوی معترضین آغاز و سپس با قطع اینترنت بر ابعاد آن افزوده شد، کار ...
تیک ۴ ساعت پیش
موسوی گفت: بعد از آزادی زندانی ایرانی در آمریکا، آقای ظریف پیشنهاد نقل و انتقال به صورت پکیجی را در توئیت خود داد و الان هم بعد از مبادله ما آماده هستیم تا همه گروگان هایی که ما در آمریکا داریم در قالب یک پکیج مبادله کنیم و الان هم توپ در زمین آمریکاست.
افکارنیوز ۱ روز پیش
به گزارش افکارنیوز، آیت الله محمّدعلی موحدی کرمانی در نماز عبادی سیاسی جمعه تهران (۲۲ آذر) که در مصلای امام خمینی(ره) برگزار شد گفت: تقوا سنگر مهم انسان است. اخبار سیاسی- وی افزود: انسان برای پناه از دست وسوسه های شیطانی باید به این سنگر پناه ببرند.
رجانیوز ۵ ساعت پیش
رئیس اندیشکده یقین گفت: خدا پدر افراطی های جمهوری اسلامی را بیامرزد که اگر در سال ۹۲ نبودند خدا می داند دراوج احساسات و ذوق مردم، این افراد ممکن بود تا کجا پیش روند. امروز با گذشت شش سال که دیگر کسی اعتماد و اعتقادی به مذاکره ندارد، نقش ویژه افراطیون در مهار مدیران جمهوری ...
۰۱:۲۵
سیتنا ۳ ساعت پیش
رییس فراکسیون امید مجلس گفت: ظاهرا به دلیل نداشتن آمادگی وزارت ارتباطات، قطع سراسری اینترنت رخ داد اتفاقی که باعث ضرر به خیلی از مشاغل، دانشگاه ها و اساتید و دانشجویان شد.
اعتدال ۹ ساعت پیش
امامان جمعه سراسر کشور با اشاره به ثبت نام از داوطلبان نمایندگی مجلس شورای اسلامی، بر رعایت قانون در بررسی صلاحیت ها، پایبندی نامزدها به قوانین تاکید کردند و نمازگزاران را به انتخاب افراد اصلح فرا خواندند که خود را وقف خدمت به مردم کرده باشد.
افکارنیوز ۱۰ ساعت پیش
به گزارش افکارنیوز، «انتخابات»، پیش روی ملت بزرگ ایران قرار دارد و «اصلاح وضعیت» مطالبه ای است که بدون تردید هر شهروند ایرانی دنبال می کند. اما در میان دسته های سیاسی و ذی نفوذ، «حفظ وضع موجود» و «تغییر وضع موجود» تبدیل به جبهه ای در مقابل جبهه دیگر شده است و به طور طبیعی ...
تیک ۴ ساعت پیش
جماران نوشت: ابراهیم فیاض گفت: معتقدم امروز دیگر مرجعیت های سیاسی مردمی در ایران از بین رفته است. یعنی نه اصلاح طلبی می تواند مرجع سیاسی باشد نه اصولگرایی. ما اگر نتوانیم در این مقطع یک نوع تکنوکراسی بومی را خلق کنیم، چنانکه در عراق و لبنان نیز همین خواسته وجود دارد، قادر ...
باشگاه خبرنگاران ۱۹ ساعت پیش
به گزارش حوزه سیاست خارجی گروه سیاسی باشگاه خبرنگاران جوان، با پایان یافتن دوره شش ساله ماموریت مهدی سنایی در سفارت کشورمان جانشین او به زودی عازم روسیه خواهد شد. مهدی سنایی به مناسبت پایان دوره شش ساله سفیری خود، در وزارت خارجه روسیه طی یک نشست خبری به سوالات خبرنگاران ...
مصباحی مقدم در گفت و گو با باشگاه خبرنگاران جوان:
باشگاه خبرنگاران ۲۰ ساعت پیش
غلامرضا مصباحی مقدم عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام در گفت وگو با خبرنگار احزاب و تشکل های گروه سیاسی باشگاه خبرنگاران جوان، در واکنش به مباحث مطرح شده توسط اصلاح طلبان مبنی بر عدم اختیارات لازم رئیس جمهور و طلاق سیاسی از روحانی، گفت: مطرح کردن این گونه مسائل از سوی اصلاح طلبان ...
تیک ۱ روز پیش
محسن رضایی دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام با کنایه به مجلس دهم با هشتگ #مجلس و #خانه_ملت در توئیترش نوشت: ‏صدای مردم باید از درون مجلس شنیده شود نه اینکه به دلیل عمل نکردن ‎مجلس به وظایف قانونی خود، این تصور ایجاد شود که مجلس ‎خانه_ملت نیست!
ایسنا ۲۳ ساعت پیش
به گزارش ایسنا، سید عباس موسوی در صفحه توییترش نوشت: امروز افتخار داشتم میهمان سرِ ایران - آذربایجان - باشم و در جمع دانشجویان پر شور و دغدغه مند عضو اتحادیه جامعه اسلامی دانشجویان دانشگاههای سراسر کشور حاضر شوم و با استاندار مدبّر و دانشمند و امام جمعه نواندیش، نیک روش و مردمی ...
تسنیم ۶ ساعت پیش
گروه استان ها فرمانده نیروی دریایی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی از برگزاری رزمایش بسیار بزرگ سپاه در آینده نزدیک خبر داد و گفت: در این رزمایش از جدیدترین تجهیزات، سلاح ها و دستاوردهای نظامی رونمایی می شود.
تسنیم ۸ ساعت پیش
نماینده کرمانشاه در مجلس با بیان اینکه مجلس افرادی را می خواهد که واقعا نماینده مردم باشند و دولتمرد نباشد، گفت:ترکیب پارلمان یازدهم باید از افراد با تجربه و جوان باشد.
رجانیوز ۹ ساعت پیش
یکی از افراطیون فعال در فتنه سبز با اشاره به انزجار مردم از عملکرد طیف متبوع خود، نوشت زمانه، زمانه ما نیست. فیاض زاهد در روزنامه آرمان می نویسد: عوامل زیادی دست به دست هم داد تا سرانجام آن اتفاقی که در ایام ثبت نام های انتخاباتی شاهد بودیم رخ دهد و اغلب نیروهای شناسنامه ...
خبرگزاری مهر ۴ ساعت پیش
به گزارش خبرگزاری مهر، متن پیام آیت الله «سید علیرضا عبادی» بدین شرح است: بسم الله الرحمن الرحیم وَلا تَحسَبَنَّ الَّذینَ قُتِلوا فی سَبیلِ اللَّهِ اَمواتًا بَل اَحیاءٌ عِندَ رَبِّهِم یُرزَقونَ خبر شهادت غم انگیز بسیجی عزیز سید علی رضوی که در جریان رزمایش آمادگی نیروهای ...
قدس آنلاین ۱ روز پیش
امام جمعه مشهد مقدس گفت: ۵۳۶ نفر برای انتخابات مجلس از خراسان رضوی اسم نوشتند، مشهد ۵ کرسی دارد، یعنی برای هر کرسی ۱۰۰ نفر آمدند، آینها واقعا آمدند تکلیف شرعی مشهد و کلات را به نمایندگی انجام بدهند؟
پاسخ ائتلاف نیروهای انقلاب به بیانیه ۷۷ اصلاح طلب؛
خبرگزاری مهر ۱ روز پیش
آقایان و خانم های اصلاح طلب به این دولت معترض ‎اند و می خواهند با آدرس غلط دادن، خود را از ندانم کاری های آن برای انتخابات آینده مصون نگاه دارند، در حالی که این دولت نتیجه «تکرار»های آنهاست.

انتخاب و چینش خبرها در این صفحه به صورت خودکار توسط جستجوگر خبر بازدید صورت می گیرد
بازدید هیچ مسئولیتی در قبال محتویات خبرها ندارد

پرکلیک ترین خبرها
اخبار این صفحه شامل خبرهایی است که تعداد بیشتری از کاربران آنها را کلیک نموده اند. رتبه بندی خبرها بر حسب تعداد دفعات کلیک بر روی خبر و همچنین زمان سپری شده از انتشار خبر می باشد. 

انتخاب و چینش خبرها در این صفحه به صورت خودکار توسط جستجوگر خبر بازدید صورت می گیرد
بازدید هیچ مسئولیتی در قبال محتویات خبرها ندارد