نمایش اطلاعات ۵۵ آنلاین
تعداد بازدید های کاربران
تعداد اخبار مورد پوشش
آخرین اخبار سایت ۵۵ آنلاین صفحه  ۱ | ۳۰ نتیجه (۰٫۰۱۷ ثانیه)
کرونا در جهان
بین الملل ۲۵ روز پیش
به گزارش جام جم آنلاین از میزان، شمار تلفات ویروس کرونا در جهان به ۳۴۹۷ نفر رسیده و ۱۰۲ هزار ۲۳۵ نفر دیگر نیز به این ویروس مبتلا هستند. شمار افرادی که تاکنون بهبود یافته اند نیز به بیش از ۵۷ هزار ۶۲۲ نفر رسیده است.
پزشکی ۲۱ ساعت پیش
قدس آنلاین ؛ سعید نمکی وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی از غربالگری ۶۷ میلیون نفر از ایرانیان درخصوص ویروس کرونا خبر داد. وی افزود: حدود ۵۵ میلیون نفر از این افراد به صورت تلفنی غربالگری شده و ۱۲ میلیون نفر هم با مراجعه به سامانه در نظر گرفته شده غربالگری شدند.
اقتصادی ۲۲ ساعت پیش
وزیر کشور به روند نزولی شیوع ویروس کرونا در بسیاری از استانها اشاره کرد و گفت: در حال بررسی شرایط بازفعالیت همه مشاغل و صنوف هستیم که چگونه این اتفاق بیافتد. وزیر کشور ادامه داد: براساس گزارشات واصله در مورد وضعیت جاده ها، به صورت متوسط ۳۰ درصد دیگر مسافرت ها کم شده و مصرف ...
عمومی ۱ روز پیش
به گزارش جام نیوز ،در روسیه، بی صداترین گلوله برای شلیک سلاح های جنگی ساخته شد. روسیا الیوم در این باره گزارش داد که شرکت دولتی روسیه Rostec گزارش داده است که بی صداترین گلوله نظامی را ساخته است.
به دلیل توقف کار بر اثر شیوع ویروس کرونا؛
فرهنگی و هنری ۱ روز پیش
به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از ورایتی، صدها تن از عوامل ساخت «ماتریکس ۴» و «آن چارتد» که به دلیل جلوگیری از گسترش کرونا ویروس بی کار شده اند، از استودیو بابلزبرگ آلمان خواسته اند تا شامل حال بسته های حمایتی دولت آلمان شوند.
اقتصادی ۳ روز پیش
به گزارش سرویس اقتصادی جام نیـوز ، عسگری با بیان اینکه اگر کسی در این مدت هزینه گاز مصرفی خود را پرداخت نکند کسی اقدام به قطع گاز آن مشترک نخواهد کرد، اظهار کرد:البته توصیه ما این است که مردم اجازه ندهند قبوض گاز روی هم انباشته شود، چراکه اینگونه مشترکان نیز راحت تر هستند؛ ...
اقتصادی ۳ روز پیش
به گزارش سرویس اقتصادی جام نیـوز ، بانک مرکزی ترکیه در بیانیه ای اعلام کردحجم ذخایر طلا و ارز این کشور تا پایان ماه فوریه به ۱۰۷.۷ میلیارد دلار رسیده که در مقایسه با میزان ذخایر ارزی این کشور در ماه ژانویه ۵.۱ درصد افزایش یافته است.
اقتصادی ۳ روز پیش
یک کارشناس اقتصاد مسکن با بیان اینکه شرایط بازارهای رقیب، به ویژه بورس و ارز بر قیمت مسکن تاثیر گذار است گفت: رشد بازار سهام می تواند منجر به کنترل تقاضا و ثبات نسبی قیمت خانه شود.
اقتصادی ۳ روز پیش
به گزارش سرویس اقتصادی جام نیـوز ، شورای هماهنگی بانک های دولتی و نیمه دولتی اعلام کردکه بنا به تصمیمات اخذ شده و با توجه به شیوع ویروس کرونا و به منظور ارائه خدمات مناسب بانکی، حفظ سلامت مشتریان و پرسنل، ساعت کاری واحدهای صف و ستاد بانک ها به صورت شیفتی، چرخشی و دورکاری با حداکثر ...
جنوب شرق در محاصره بلایای طبیعی
اجتماعی ۴ روز پیش
زاهدان- بارش های سیل آسا در هفته نخست فروردین ماه سال جاری ۵۵ روستا و ۹ شهرستان سیستان و بلوچستان را با خود درگیر کرد و مردم این استان که هنوز مشکلات سیل زمستان سال گذشته را پشت سر نگذاشته باری دیگر با مشکلاتی از قبیل از بین رفتن خانه و کاشانه، تخریب راه های ارتباطی و کمبود ...
بین الملل ۵ روز پیش
نیکلاس مادورو، رئیس جمهوری ونزوئلا در واکنش به اتهام فساد و تعیین جایزه برای دستگیری اش از سوی ایالات متحده، دونالد ترامپ، رئیس جمهوری این کشور را یک «گاوچران نژادپرست» و «بدبخت» خواند و هشدار داد که کشورش با «تمامی قوا آمادهٔ هرگونه تهاجم» خصمانه است.
پزشکی ۵ روز پیش
به گزارش قدس آنلاین ، بر اساس این گزارش، ۵۷۸۰ مورد ابتلا هم در همین مدت شناسایی شده است. آمار مبتلایان به ۴۲ هزار و ۲۸۸ نفر رسید است. در همین حال آنگلا مرکل، صدر اعظم آلمان از همه خواست که در مقابله با شیوع بیماری کووید ۱۹ صبور باشند و افزود که اکنون وقت آن نیست که از آسان ...
بین الملل ۵ روز پیش
به دنبال اعلام ابتلای نخست وزیر انگلیس به ویروس جدید کرونا، احتمال ابتلای ملکه این کشور به خاطر دیدار اخیرش با بوریس جانسون قوت گرفته است. پیش از این هم تست کرونای ولیعهد انگلیس مثبت اعلام شد.
وزیر ورزش و جوانان خبر داد؛
اجتماعی ۶ روز پیش
وزیر ورزش و جوانان اعلام کرد: بعد از شیوع ویروس کرونا، با همکاری ادارات کل استانی ۲۸۰ مکان و سالن و خوابگاه ورزشی در اختیار ستادهای پیشگیری و مقابله با ویروس کرونا قرار گرفت.
اقتصادی ۶ روز پیش
مشاور عالی انجمن مالکان جایگاه ها و مجتمع های خدماتی، رفاهی و بین راهی گفت: در حال حاضر وضعیت جایگاه های سوخت مطلوب نیست و حداقل ۳۰ تا ۴۰ جایگاه در کشور تعطیل شده اند و ما خواستار حمایت دولت در این شرایط هستیم.