نمایش اطلاعات ۵۵ آنلاین
تعداد بازدید های کاربران
تعداد اخبار مورد پوشش
آخرین اخبار سایت ۵۵ آنلاین صفحه  ۱ | ۵۶ نتیجه (۴٫۷۱۱ ثانیه)
عمومی ۷ ساعت پیش
در گذشته نه چندان دور، غالبا این شرکت های چینی بودند که مجوز استفاده از پتنت های آمریکایی را کسب می کردند ولی اکنون هوآوی به جایگاهی در حوزه تکنولوژیک رسیده که شرکت های آمریکایی مانند وریزون باید به این شرکت حق بهره گیری از پتنت ها را پرداخت کند
عمومی ۸ ساعت پیش
معین حافظی زاده؛ پژوهشگر علوم سیاسی در هر جامعه، سیاستگذاری توسط دولت یا سایر سازمانهای وابسته به دولت و یا حتی سازمانهای خصوصی انجام میپذیرد. این سیاستگذاری ها در زمینه های مختلف سیاسی، اجتماعی، اقتصادی، سلامت، قضایی، عمومی و ... صورت میگیرد.
سیاسی ۵ ساعت پیش
قدس انلاین: به گزارش روابط عمومی ارتش، امیر سرتیپ احمد ترکان،معاون اسبق عملیات ارتش جمهوری اسلامی ایران، پدر توپخانه ایران، از قهرمانان و نوابغ دوران هشت سال دفاع مقدس و یار دیرین شهید صیاد شیرازی صبح امروز دار فانی را وداع گفت و به همرزمان شهیدش پیوست.
سیاسی ۴ ساعت پیش
به گزارش جام جم آنلاین به نقل از روابط عمومی ارتش، امیر سرتیپ احمد ترکان، معاون اسبق عملیات ارتش جمهوری اسلامی ایران، پدر توپخانه ایران، از قهرمانان و نوابغ دوران هشت سال دفاع مقدس و یار دیرین شهید صیاد شیرازی صبح امروز دار فانی را وداع گفت و به همرزمان شهیدش پیوست.
بین الملل ۲۵ روز پیش
روانشناسان معتقدند که هدیه می تواند گویای خیلی چیز ها درباره اهداکننده و دریافت کننده هدیه باشد. می گویند، هدیه بازتاب دهنده دنیای درون اهدا کننده است؛ حال باید دید در دنیای دیپلماسی این سبک هدیه دادن چه تعبیری را به همراه دارد
عمومی ۱ روز پیش
به گزارش "۵۵ آنلاین" ، حامد منصوری مدیرعامل شرکت آسان پرداخت پرشین در مجمع عادی سالانه آپ به بررسی و تشریح عملکرد آپ در سال مالی ۹۷ و مهم ترین برنامه های آسان پرداخت پرشین برای سال جاری پرداخت.
فناوری اطلاعات ۱ روز پیش
اگر به دنبال طراحی فروشگاه اینترنتی خود باشید، حتما به تعداد زیاد فروشگاه ساز های اینترنتی مواجه شده اید که از میان آن ها می توان به woocommerce اشاره کرد. این فروشگاه ساز ها قابلیت های بسیار خوبی دارند و حتی از زبان فارسی نیز پشتیبانی می کنند، اما نکته اینجاست که این ...
فناوری اطلاعات ۱ روز پیش
گوشی های سری Huawei Mate 20 برای اولین بار در ماه اکتبر سال ۲۰۱۸ در سه نسخه Huawei Mate 20، Mate 20 Pro و Huawei Mate 20 X معرفی شدند و مورد استقبال بسیار خوب کاربران قرار گرفتند. پرچمداران Huawei Mate 20 به پردازنده قدرتمند و هوشمند اختصاصی هوآوی یعنی Kirin 980 مجهز شده ...
عمومی ۱ روز پیش
معین حافظی زاده؛ پژوهشگر علوم سیاسی در زندگی اجتماعی و شخصی، هر انسانی برای خود عقاید و سلایق خاصی در خصوص نحوه زندگی، شرایط سیاسی، حضور در جامعه، نوع لباس پوشیدن و به طور کلی شیوه اصلی زندگی دارد.
اقتصادی ۱ روز پیش
سازمان بورس در برابر فراخوان غیر قانونی برای برگزاری مجمع دوباره گل گهرمسئول است محمد رضا پورابراهیمی عضو هیات رئیسه کمیسیون اقتصادی مجلس با اعلام این خبر گفت:برگزاری مجمع گل گهر در تاریخ ۹ تیرماه سالجاری کاملا مطابق با قوانین و مقررات و ضوابط بوده و مشکلی در برگزاری مجمع ...
اقتصادی ۲ روز پیش
5g دیگر آن فناوری دور از دسترس سالیان گذشته نیست و به لطف پیشرفت های گسترده در زمینه فنی و سپس تجاری سازی و ارائه خدمات، حالا بیش از هر زمانی به استفاده گسترده و بدون محدودیت از آن نزدیک می شویم.
فناوری اطلاعات ۴ روز پیش
قابلیت دوربین مترجم گوگل (instant)، هم اکنون می تواند تابلوهای موجود در خیابان که به بان های خارجی هستند را حتی زمانی که زبان مادری شما انگلیسی نباشد ترجمه کند. شرکت گوگل ساعاتی پیش یک آپدیت مهم را برای این ابزار اپلیکیشن گوگل ترنسلیت منتشر کرد.
فناوری اطلاعات ۴ روز پیش
رسانه کلیک – سال ها از راه اندازی ویژگی Word Lens در مترجم گوگل می گذرد و این ویژگی روز به روز در حال بهبود و توسعه است. شرکت گوگل سالهاست که ویژگی Word Lens را برای مترجم خود راه اندازی کرده است.
عمومی ۵ روز پیش
لیست tr50 از سوی mit آمریکا هرساله بر پایه ارزیابی میزان شایستگی شرکت ها در استفاده از فناوری های نوظهور و همچنین بررسی پیشرفت ها و نوآوری هایی که آنها طی یک دوره بدست آورده اند، هوشمند ترین شرکت های دنیا را معرفی می کند.
فناوری اطلاعات ۵ روز پیش
علی گیلوری،پژوهشگر به تازگی در جهان و به خصوص در کشورهای صنعتی و پیشرفته نام جدیدی در بازارهای مالی به گوش می خورد که تا به حال وجود نداشته، موضوعی که نویدبخش یک بازار مالی و سرمایه گذاری پیشرفته و جدید در جهان می باشد که به آن ارزهای دیجیتال گویند، از مهمترین ومعروف ترین ...