نمایش اطلاعات ۵۵ آنلاین
تعداد بازدید های کاربران
تعداد اخبار مورد پوشش
آخرین اخبار سایت ۵۵ آنلاین صفحه  ۱ | ۸۵ نتیجه (۰٫۰۲۸ ثانیه)
اجتماعی ۱۲ ساعت پیش
علی گیلوری در هرکشوری به کودکانی کودکان کار گفته می شودکه بصورت مداوم و پایدار در حال خدمت وکار کردن می باشندکه این امر باعث شده آن ها از تجربه کردن کودکی و تحصیل و دانش دور شوند و نتوانند به مدرسه بروند و همچنین بصورت دائم سلامت روحی و جسمی آن ها تهدید شده و مورد آسیب ...
وزیر رفاه پاسخ داد؛
اقتصادی ۲۷ روز پیش
وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی با بیان اینکه همسان سازی حقوق بازنشستگان مطالبه بر حقی است گفت: در قوانین به این موضوع تاکید شده و باید به سمت اجرای آن برویم؛ همسان سازی به ۳۰ هزار میلیارد تومان اعتبار نیاز دارد.
فرهنگی و هنری ۱۴ ساعت پیش
. زبان فارسی میتواند مهم ترین ابزار فرهنگی برای نمایش سطح فرهنگ و زندگی و بسیاری از پارامترهای فرهنگی ای باشد که مردم دنیا ایرانیان را با آن ویژگی ها و خصلت ها میشناسند.
عمومی ۱ روز پیش
توضیح فضای سیاسی ایران در هفته گذشته موسوی خوئینی ها گفته است که آقای هاشمی قبل از اینکه قدرت بگیرد سوپر رادیکال چپ بود و اشتباهاتی داشته است و آقای موسی صدر و مصطفی چمران هم با حرکت مبارزه همراه نبودند که با توجه به اطلاعات من حرف اشتباهی نزده .
اقتصادی ۱ روز پیش
کاهش ارزش پول (devaluation)، در سیاست پولی مدرن، عبارتست از کاهش ارزش واحد پول یک کشور، نسبت به قیمت طلا یا سایر پول های خارجی. این اتفاق باعث افزایش میزان صادرات و دشواری واردات کالا می شود، زیرا کشورهای دیگر کالاهای این کشور را ارزان می یابند.
اجتماعی ۱ روز پیش
به گزارش جام جم آنلاین از سازمان آتش نشانی تهران، ساعت ۹:۴۹ صبح امروز در پی تماس شهروندان با سامانه ۱۲۵ مبنی بر سقوط فرد از ارتفاع، ستاد فرماندهی آتش نشانی تهران بلافاصله آتش نشانان ایستگاه ۱۰۲ را به خیابان بلوار فردوس، خیابان ۲۰ متری ولیعصر روانه کرد.
اقتصادی ۲ روز پیش
به گزارش اداره کل ارتباطات شرکت ارتباطات سیار ایران، سومین کنفرانس ملی ارتباطات و بازاریابی و برندینگ و نخستین جایزه ملی تعالی ارتباطات و بازاریابی و برندینگ بعدازظهر روز چهارشنبه ۲۶ دی ماه به کار خود پایان داد.
عمومی ۲ روز پیش
ز سنگ خاره، جواهر درست نتوان کرد علاج پستی دونان به پست نتوان کرد اساس ملک به عدل است و گر جز این باشد به هیچ قاعده آن را درست نتوان کرد اگر زمام سپردی به رهزنان طریق سفر به آن چه که مقصود توست نتوان کرد در این سراب چه جویی؟
اجتماعی ۲ روز پیش
با توجه به ابلاغ اخیر دولت مبنی بر تکلیف دستگاه های دولتی نسبت به عدم دریافت نشانی از مردم و ارایه خدمات دولتی به نشانی و کدپستی مندرج در کارت های ملی افراد و همچنین نظر به اهمیت کدپستی ده رقمی به عنوان تنها کد قانونی و حاکمیتی برای شناسایی اماکن کشور و بستر ساز تحقق دولت ...
اجتماعی ۳ روز پیش
به گزارش پایگاه خبری ۵۵آنلاین ،محمدرضا کلایی با بیان اینکه این بانک، جزئی از خانواده بزرگ مدیریت شهری در کشور است، اظهار کرد: یکی از خدمات ارزنده بانک شهر طی سالهای گذشته در کلان شهرها و به خصوص شهر مشهد ، توسعه زیرساخت های شهری در حوزه های حمل و نقل بوده است.
اقتصادی ۳ روز پیش
مدیرعامل بانک صادرات ایران با تاکید بر اینکه روند افزایشی زیان بانک متوقف شده، گذر از نقطه سر به سری سود و زیان تا پایان سال ۹۷ و سودآوری در سال آینده را دو هدف مهم بانک صادرات ایران عنوان کرد.
اقتصادی ۳ روز پیش
به گزارش پایگاه خبری ۵۵آنلاین، در این بازدید برات کریمی با اشاره به شرایط خاص اقتصادی جامعه ، بر مسئولیت پذیری همه کارکنان و تلاش هرچه بیشتر در جهت جذب منابع ارزان قیمت و افزایش سهم بازار ، وصول مطالبات غیرجاری ، سودآوری و در نتیجه تحقق اهداف پیش بینی شده و ارتقای جایگاه ...
اقتصادی ۳ روز پیش
به گزارش پایگاه خبری ۵۵آنلاین، ناصر شاهباز در جریان بازدید از شعبه مستقل بورس اوراق بهادار با اشاره به این که باید از حداکثر ابزارهای قانونی برای افزایش سوددهی شعب بانک استفاده شود، افزود: در شرایطی که اولویت کشور حمایت از تولید و اشتغال است، بانک ملی ایران نیز همه توان خود ...
اقتصادی ۳ روز پیش
به گزارش پایگاه خبری ۵۵آنلاین، صنعت و معدن سهم قابل توجهی از تسهیلات این بانک را به خود اختصاص داد و در مدت مذکور ۲۳ هزار و ۸۹۴ فقره تسهیلات به ارزش ۱۰۲ هزار و ۵۵۵ میلیارد ریال به این بخش پرداخت شده است.
اجتماعی ۳ روز پیش
به گزارش گروه اجتماعی قدس آنلاین ، حسن رسولی خزانه دار شورای شهر تهران در جلسه فوق العاده شورای شهر تهران برای بررسی برنامه سوم توسعه شهر تهران، درباره بند ۷ ماده ۵۴ که به موضوع مدیریت عرضه و تقاضای سفر و ساماندهی حمل و نقل بار و مسافر پرداخته است، اظهار داشت: بنده مخالف ...