نمایش اطلاعات ۵۵ آنلاین
تعداد بازدید های کاربران
تعداد اخبار مورد پوشش
آخرین اخبار سایت ۵۵ آنلاین صفحه  ۱ | ۶۵ نتیجه (۰٫۰۱۹ ثانیه)
اقتصادی ۲۵ روز پیش
داروخانه آنلاین دکتر زهره زارع فضای یک داروخانه واقعی شامل انواع محصولات آرایشی و بهداشتی،تجهیزات پزشکی، مکمل بدنسازی، مکمل دارویی، گیاهی و مکمل های پوست، مو و ناخن از بهترین و معتبرترین برند های شناخته شده به انضمام اطلاعات محصولات به صورت ۲۴ ساعته و آنلاین در اختیار ...
بین الملل ۱۲ ساعت پیش
کشور ایران به دلیل عرض و طول جغرافیایی خود بر روی کره زمین شرایط خاص خود را دارد،پس به همین دلیل نمی توان نتایج تحقیقات و یا عملکرد دیگر کشورها را به ایران تعمیم داد.
فناوری اطلاعات ۲۵ روز پیش
در دنیای اطلاعات و ارتباطات کنونی، روز به روز تعداد گجت ها، فناوری ها، امکانات جدید و ... بیشتر و بیشتر میشوند. روزگاری تلفن های همراه به عنوان به روز ترین شبکه های برقراری ارتباطات جهانی بودند که برای همگان تعجب برانگیز بود.
اجتماعی ۱۸ ساعت پیش
به گزارش جام جم آنلاین از ایسنا، همزمان با وقوع سیل در استان گلستان، برج قابوس چند روزی در محاصره آب قرار داشت. با این حال مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان گلستان اطمینان داد که این برج در معرض تخریب قرار ندارد.
اجتماعی ۲ روز پیش
پریسا امیدی دانشجوی علوم سیاسی میراث فرهنگی به کلیهٔ آثار باقی مانده از گذشتگان گفته می شود که دارای ارزش فرهنگی باشد. این آثار می تواند دربرگیرندهٔ آثار ملموس (مانند بناهای باستانی) یا آثار ناملموس (مانند آداب و رسوم یک منطقه) باشد که امروزه در حفظ آن برای آیندگان می کوشند.
اقتصادی ۳ روز پیش
شایسته است نگاهی داشته باشیم به اتفاقات سال گذشته. سالی که پیش بینی های مختلفی درباره آن میشد اما حالا باید ببینیم کدام پیش بینی ها و وقایع در این سال در ایران اتفاق افتاده است .
رئیس سازمان امداد و نجات اعلام کرد
اجتماعی ۴ روز پیش
به گزارش جام جم آنلاین ، مرتضی سلیمی در گفتگو با فارس در ارتباط با وقوع برف و کولاک در کشور اظهار داشت: ۲۷ استان آذربایجان شرقی و غربی، همدان، هرمزگان، مرکزی، مازندران، لرستان، گلستان، کهگیلویه و بویراحمد، کرمانشاه، کرمان، کردستان، قم، قزوین، فارس، سیستان و بلوچستان، سمنان، ...
اقتصادی ۵ روز پیش
اینکه بیش از بیست میلیارد دلار ارز ٤٢٠٠ تومانی را سال گذشته به افرادی دادید و آنها یا جنس وارد نکردند یا اینکه اجناس را با ارز آزاد به مردم فروختند مشکل مدیریتی است یا سیاسی ؟
اقتصادی ۶ روز پیش
سیستم شکایت از مدیران و کارکنان بانک پاسارگاد هیچ واکنشی به شکایات نشان نمیدهد گزارشات متعددی از رفتار مدیران شعب بانک پاسارگاد به پایگاه خبری تحلیلی ۵۵ آنلاین واصل شده که شعبات بانک پاسارگاد به مشتریانی که تراکنش مالی بالایی ندارند خدمات مناسب ارائه نمیکنند و زمانی هم که به سیستم ...
ورزشی ۶ روز پیش
مدیران ارشد صدا و سیما بهتر است همین امشب این بچه بازی تمام کنند و علی فروغی را به کلاس اصلاح رفتار کیش شخصیت بفرستند و فروسی پور را هم توبیخ کنند اما نود را با عادل فردوسی پور ادامه دهند .
اقتصادی ۶ روز پیش
در حالیکه اکثر ناشران کشور در حال احتضار هستند و کاغذ برای چاپ کتاب ندارند بانک ملی ایران ویژه نامه نوروزی چاپ کرد و در آن از خودش و مدیرانش تقدیر کرد و و ۲۵ مدیر شعبه موفق را معرفی کرد .
اقتصادی ۲۷ روز پیش
جلال الدین مقصودی در بیست سال گذشته در زمینه بازرگانی مواد غذایی و تامین مواد اولیه صنایع لبنی و دارویی فعال بوده است. او سابقه عضویت مستمر و موثر در اتاق بازرگانی ایران استرالیا، ایران کانادا و ایران انگلیس را داشته است و این روزها به دنبال بهبود جایگاه اتاق بازرگانی به عنوان ...
سیاسی ۶ روز پیش
ما در شرایطی هستیم که نسل پیشین مدیران که چهل سال است در سطح اول مدیریت جا خوش کرده اند، توان اجرایی خود را به شکل آشکاری از دست داده اند و در عین حال، پشتوانه سازی وسیع برای جایگزینی این مدیران هم صورت نگرفته است.
اقتصادی ۶ روز پیش
پوست اندازی فرهنگ هدایای نوروزی با حمایت از کالای ایرانی طرح ها و تبلیغات گوناگونی را در حمایت از اقشار کم درآمد جامعه دیده ایم و بر اساس مناسبتهای مختلف شنیده ایم؛ اما طرحی نو در قالب حمایت از اقشار کم درآمد و ضعیف اخیرا توسط یکی از فعالان اقتصادی کشور در بخش ارتباطات در دستور ...
فناوری اطلاعات ۶ روز پیش
به گزارش اداره کل ارتباطات شرکت ارتباطات سیار ایران، به مناسبت آغاز بهار طبیعت و عید نوروز، همراه اول به تمامی مشترکان دائمی و اعتباری خود در ۵ مبلغ متفاوت تا ۵۰۰ هزار ریال عیدی می دهد.