نمایش اطلاعات پارس فوتبال
تعداد بازدید های کاربران
تعداد اخبار مورد پوشش
آخرین اخبار سایت پارس فوتبال صفحه  ۱ | ۳۵۶۱ نتیجه (۰٫۰۲۹ ثانیه)
لیونل مسی در برخورد با مارسلو از ناحیه صورت مصدوم شد
تصویری ۵۴ دقیقه پیش
در دقایق ابتدایی بازی رئال مادرید و بارسلونا، لیونل مسی در برخورد با مارسلو از ناحیه صورت مصدوم و دچار خون ریزی شد، خوشبختانه حال مهاجم بارسلونا خوب است و به بازی ادامه می دهد.
پیکه : تصمیم داور کاملا درست بود
ورزشی ۵۷ دقیقه پیش
رئال از دقیقه ۷۵ با اخراج راموس ده نفره به کار ادامه داد. راموس هنگام بیرون رفتن از زمین با پیکه یک تنش لفظی مختصر نیز پیدا کرد. پیکه در پایان بازی گفت: « وقتی راموس به خانه رسیده و آرام تر شود، از کاری که انجام داده پشیمان خواهد شد. او با تکل دو پا روی مسی باید اخراج می شد و تصمیم ...
آرسن ونگر : این جدال یک آزمون ذهنی برای ما بود
ورزشی ۱ ساعت پیش
ساعاتی پیش در چارچوب مرحله نیمه نهایی جام حذفی انگلیس شاگردان آرسن ونگر آرسنال در ورزشگاه ومبلی مقابل سیتی به برتری ۲ بر یک رسید و به فینال صعود کرد. آنها باید در مسابقه نهایی با چلسی آماده روبه رو شوند.
پپ گواردیولا : از حریف بیش تر موقعیت ایجاد کردیم
ورزشی ۱ ساعت پیش
پپ گواردیولا اظهار داشت: بدیهی بوده که ما ناراحت هستیم. اما فردا بلند خواهیم شد و تا انتهای مسابقات تلاش خواهیم کرد. امروز ما بیشتر از حریف موقعیت ایجاد کردیم اما می دانستیم آرسنال بسیار تیم خوبی است.
لوئیس انریکه : پیروزی در آخرین ال کلاسیکو هدیه بازیکنان بود
ورزشی ۱ ساعت پیش
لوئیس انریکه سرمربی تیم فوتبال باشگاه بارسلونا در نشست خبری خود با اشاره به بازی سخت و نفسگیر برابر رئال مادرید گفت: به عقیده من عدالت رعایت شد و ما باید به پیروزی می رسیدیم. وی ادامه داد: پیروزی در آخرین ال کلاسیکو هدیه بازیکنان بود، ما به خصوص در نیمه دوم بهتر از رئال ...
زین الدین زیدان : کارت قرمز راموس مشکوک بود
ورزشی ۱ ساعت پیش
زین الدین زیدان تصریح کرد: باید شکست را قبول کنیم، حریف بهتر از ما نبود و این بازی با حوادث غیر قابل پیش بینی خود به پایان رسید. ما موقعیت های گلزنی بسیاری را از دست دادیم و به این دلیل بسیار متاسفم.
دنی کارواخال : این برد را به بارسلونا تبریک می گویم
ورزشی ۱ ساعت پیش
دنی کارواخال پس از شکست ۳ بر ۲ مقابل بارسلونا گفت: بازی را کنترل کردیم، اما در پایان آن را از دست دادیم. خوش شانس هم نبودیم. برای این برد به بارسلونا تبریک می گویم، اما هنوز تا پایان لیگ خیلی مانده است.
گرت بیل تنها ۳۵ دقیقه مقابل بارسلونا دوام آورد
ورزشی ۱ ساعت پیش
رئال مادرید به هر ترتیبی بود گرت بیل را به ال کلاسیکو رساند، اما مشخصا مصدومیت او بهبود نیافته و تنها ۳۵ دقیقه نیاز بود تا زیدان مجبور شود آسنسیو را به جای او وارد زمین کند.
۰۱:۱۶
کلیپی حرکت بازیکنان رئال مادرید در مسیر ورزشگاه برنابئو
ویدیو ۱ ساعت پیش
شما بینندگان خبرگزاری فوتبال ایران ، این کلیپ جالب از فوتبال اسپانیا ” رئال مادرید ” به نمایش حرکت بازیکنان رئال مادرید در مسیر ورزشگاه برنابئو برای بازی با بارسلونا در نبرد ال کلاسیکو می پردازد .
۰۰:۳۸
گلی خاطره انگیز از کاکا ستاره برزیلی !
ورزشی ۱ ساعت پیش
کاکا فوتبال را در ۸ سالگی در یک باشگاه بومی آغار کرد. او در کودکی تنیس هم بازی می کرد، اما در تنیس را تا هنگامی که نخستین قرارداد حرفه ای خودش را با سائو پائولو در ۱۵ سالگی امضا کرد، رها کرد تا بیشتر بتواند بر روی فوتبال تمرکز کند.
۰۰:۲۷
ترکیب جالبی از بسکتبال و ژیمناستیک !
ویدیو ۱ ساعت پیش
صحنه ای خارق العاده از ترکیب دو ورزش بسکتبال و ژیمناستیک که در آن ورزشکار با یک حرکت نمایشی و چرخ روی هوا در حالی که پشتش به حلقه است روی زمین فرود می آید و در همان حالت پشت به حلقه توپ را وارد تور می کند .
۰۰:۵۱
کلیپی از گل اول رئال مادرید به بارسلونا در بازی های لالیگای اسپانیا ۳ اردیبهشت ۹۶
ویدیو ۱ ساعت پیش
کلیپی از گل اول تیم فوتبال رئال مادرید به بارسلونا در بازی های لالیگای اسپانیا ۳ اردیبهشت ۹۶ که این گل روی یک ضربه کرنر و توسط کاسیمیرو و در دقیقه ۲۹ به ثمر رسید. پارس فوتبال شما را به تماشای این گل دعوت می کند.
۰۰:۳۵
کلیپی از گل اول بارسلونا به رئال مادرید در بازی های لالیگای اسپانیا ۳ اردیبهشت ۹۶
ویدیو ۱ ساعت پیش
کلیپی از گل اول تیم فوتبال بارسلونا به رئال مادرید در بازی های لالیگای اسپانیا ۳ اردیبهشت ۹۶ که این گل روی هنرنمایی لیونل مسی و در دقیقه ۳۳ به ثمر رسید. پارس فوتبال شما را به تماشای این گل دعوت می کند.
۰۰:۳۷
عجیب ترین نوع وزنه برداری !
ویدیو ۱ ساعت پیش
در این کلیپ جالب مشاهده می کنید که وزنه برداری با توان جسمانی بالا و نیروی اراده قوی موفق به مهار وزنه ای سنگین در زیر آب می شود . این وزنه بردار در حالی این وزنه را بلند می کند که کاملا به زیر آب رفته است و تمامی حرکات از جمله لیفت و قیچی را زیر آب انجام می دهد و از هیچ ...
کلیپی از گل دوم بارسلونا به رئال مادرید در بازی های لالیگای اسپانیا ۳ اردیبهشت ۹۶
ورزشی ۱ ساعت پیش
کلیپی از گل دوم تیم فوتبال بارسلونا به رئال مادرید در بازی های لالیگای اسپانیا ۳ اردیبهشت ۹۶ که این گل روی ضربه تماشایی ایوان راکیتیچ و در دقیقه ۷۳ به ثمر رسید. پارس فوتبال شما را به تماشای این گل دعوت می کند.
۰۰:۴۸
کلیپی از گل دوم رئال مادرید به بارسلونا در بازی های لالیگای اسپانیا ۳ اردیبهشت ۹۶
ویدیو ۱ ساعت پیش
کلیپی از گل دوم تیم فوتبال رئال مادرید به بارسلونا در بازی های لالیگای اسپانیا ۳ اردیبهشت ۹۶ که این گل روی یک همکاری تیمی و توسط خامس رودریگز و در دقیقه ۸۵ به ثمر رسید. پارس فوتبال شما را به تماشای این گل دعوت می کند.
۰۰:۴۹
کلیپی از گل سوم بارسلونا به رئال مادرید در بازی های لالیگای اسپانیا ۳ اردیبهشت ۹۶
ویدیو ۱ ساعت پیش
کلیپی از گل سوم تیم فوتبال بارسلونا به رئال مادرید در بازی های لالیگای اسپانیا ۳ اردیبهشت ۹۶ که این گل روی ضربه زیبای لیونل مسی و در دقیقه ۹۳ به ثمر رسید. آیا مهم تر از این بازی، رویایی تر از چنین دقیقه ای و جایی بهتر از سانتیاگو برنابئو می توانست ۵٠٠مین گلش را برای این ...
لیونل مسی در ال کلاسیکو رکورد زنی کرد
ورزشی ۱ ساعت پیش
لیونل مسی با گشودن دروازه رئال مادرید توانست با زدن ۲۲ گل در تاریخ ال کلاسیکو نام خود را بالاتر از آلفردو دی استفانو به عنوان بهترین گلزن این بازی ها ثبت کند. مسی با زدن ۱۵ گل در ال کلاسیکو های لالیگایی، از این حیث هم بهترین آمار را دارد.(دی استفانو ۱۴).
۰۸:۰۳
کلیپی از خلاصه دیدار جذاب رئال مادرید و بارسلونا ۳ اردیبهشت ۹۶
ویدیو ۱ ساعت پیش
کلیپی از خلاصه بازی تماشایی تیم هار رئال مادرید و بارسلونا از بازی های لالیگای اسپانیا ۳ اردیبهشت ۹۶ که این ال کلاسیکو ی جذاب با برتری سه-دو بارسلونا به پایان رسید. در این دیدار پرهیجان دو تیم تا ثانیه های پایانی با نتیجه ۲-۲ مساوی بودند اما ضربه تماشایی لیونل مسی، بارسا را به پیروزی ...
یوونتوس با کسب ۸۳ امتیاز در صدر است
ورزشی ۲ ساعت پیش
یکشنبه شب، در ادامه بازی های هفته سی و سوم سری آ، یوونتوس در خانه میزبان جنوا بود که در پایان با نتیجه ۴ بر صفر به پیروزی رسید. گل های این بازی را آسکوئیل مونوز(گل به خودی) در دقیقه ۱۷، دیبالا ۱۸، ماندزوکیچ ۴۱، و بونوچی ۶۴ به ثمر رساندند.
مسی توانست پانصدمین گل خود با لباس بارسلونا را به ثمر برساند
ورزشی ۲ ساعت پیش
لیونل مسی دو گل از سه گل تیمش مقابل رئال مادرید را به ثمر رساند و به رکورد جدیدی رسید. مسی توانست پانصدمین گل خود با پیراهن بارسلونا در تمامی رقابت ها را به ثمر برساند.
علی انصاریان : شوخی با خوردبین درست نبود
ورزشی ۳ ساعت پیش
علی انصاریان در رابطه با رویارویی پرسپولیس با الهلال عربستان اظهار داشت: ۳، ۴ بازیکن اصلی پرسپولیس در این بازی نیستند و از سوی دیگر این تیم نیاز مبرم به این برد دارد. مساوی با الریان در تهران کار را سخت کرد چون اگر آن بازی را پرسپولیس برنده می شد، قطعا الان شرایط بهتری در جدول ...
مجید نامجو مطلق: اوج گیری استقلال کم از قهرمانی نداشت
ورزشی ۴ ساعت پیش
مجید نامجو مطلق پیشکسوت تیم فوتبال استقلال درباره دیدار این تیم برابر تراکتورسازی گفت: بازی جذابی را میان دو تیم شاهد نبودیم. استقلال در این بازی یک امتیاز از حریف خود بیشتر داشت و به همین دلیل با احتیاط وارد زمین شد. تراکتورسازی اما با توجه به امتیاز میزبانی دنبال برد بود.
هاجر صفرزاده : هدفم این است رکوردم را ارتقا دهم
ورزشی ۴ ساعت پیش
هاجر صفرزاده که برای حضور در مسابقات قهرمانی کشور تمرین می کند، گفت: تمریناتم را برای حضور در مسابقات قهرمانی کشور انجام می دهم تا نتیجه خوبی به دست آورم و بتوانم رکوردم را ارتقا دهم. هاجر صفرزاده افزود: از مردادماه سال ۱۳۹۴ فعالیتم را در رشته دو و میدانی آغاز کردم و در مسابقات ...
مهدی مومنی : می خواهیم با شکست الفتح صعودمان را قطعی کنیم
ورزشی ۴ ساعت پیش
مهدی مومنی با اشاره به پیروزی تیمش در دربی خوزستان گفت: بازی خوبی را شاهد بودیم و فکر می کنم هواداران هر دو تیم از تماشای این بازی لذت بردند. به هر حال پیروزی در دربی برای هر دو تیم مهم بود، آنها هم برای گل زدن فرصت داشتند، ولی تیم ما در این مسابقه نسبت به فولاد عملکرد ...