نمایش اطلاعات ورزش سه
تعداد بازدید های کاربران
تعداد اخبار مورد پوشش
آخرین اخبار سایت ورزش سه صفحه  ۱ | ۲۹۶۶ نتیجه (۰٫۰۲۸ ثانیه)
ورزشی ۲ ساعت پیش
به گزارش "ورزش سه"، مشابه اکثر تیم های مطرح حوزه خلیج فارس، تیم فوتبال الهلال عربستان هم اردی آماده سازی پیش فصل خود را در اروپا برپا کرده است. الهلالی ها در اردوی اتریش با سرمربی جدید خود به دنبال آماده سازی هرچه بهتر برای فصل ۱۹-۲۰۱۸ هستند.
ورزشی ۲ ساعت پیش
به گزارش "ورزش سه"، تیم الغرافه پس از پشت سر گذاشتن نخستین مرحله آماده سازی پیش فصل در هلند، از روز چهارشنبه هفته قبل راهی عمان شده تا علاوه بر ادامه تمرینات، در تورنمنت چهارجانبه صلاله هم حضور پیدا کند.
ورزشی ۶ ساعت پیش
به گزارش "ورزش سه"، مائوریسیو ساری بعد از سه فصل درخشان در ناپولی، به تازگی جانشین آنتونیو کونته روی نیمکت چلسی شد و خیلی زود زولا را به عنوان دستیارش انتخاب کرد. او در یکی از اولین مصاحبه هایش به عنوان سرمربی چلسی اعلام کرد که تیمش یک سبک فوتبال جذاب را به نمایش خواهد ...
تصمیم جنجالی ستاره ژرمن ها
ورزشی ۹ ساعت پیش
به گزارش "ورزش سه"، این هافبک باتجربه آلمانی امروز به انتقاداتی که درباره دیدارش با رجب طیب اردوغان، رئیس جمهور ترکیه، پیش از جام جهانی، مطرح شده بود، پاسخ داد و آنها را نامحترمانه و نژادپرستانه توصیف کرده بود.
ورزشی ۹ ساعت پیش
به گزارش "ورزش سه"، چند روز قبل انتقال آلیسون بکر از رم به لیورپول نهایی شد اما ساندی میرر مدعی شد آنها در سال ۲۰۱۵ می توانستند با پرداخت مبلغی جزئی این سنگربان باکیفیت و برزیلی را جذب کنند.
ورزشی ۹ ساعت پیش
به گزارش "ورزش سه"، مجید حسینی امشب بدون اینکه با استقلال توافق کند، با توابوزان اسپور قرارداد امضا کرد که این موضوع با واکنش باشگاه استقلال روبرو شد. باشگاه استقلال امشب با ارسال نامه ای به مهدی تاج رییس فدراسیون فوتبال اعلام کرد که مجید حسینی با استقلال قرارداد دارد و عقد ...
ورزشی ۹ ساعت پیش
به گزارش "ورزش سه"، کریستیانو رونالدو مدتی قبل و با انتقال ۱۰۰ میلیون یورویی از مادرید راهی تورین شد و بسیاری پرداخت این رقم را برای یک بازیکن ۳۴ ساله به دور از منطق می دانستند اما به نظر می رسد حداقل از لحاظ اقتصادی این معامله برای بیانکونری سودآور بوده است.
ورزشی ۱۰ ساعت پیش
به گزارش "ورزش سه"، مرسی سایدی ها در سالهای اخیر از نداشتن یک دروازه بان مطمئن به شدت رنج می بردند که اوج آنها اشتباهات عجیب کاریوس در فینال لیگ قهرمانان برابر رئال مادرید بود اما حالا آلیسون بکر به عنوان گران ترین گلر همه ادوار وظیفه حراست از دروازه آنها را بر عهده خواهد ...
ورزشی ۱۰ ساعت پیش
به گزارش "ورزش سه"، با به پایان رسیدن فصل فوتبال در اروپا و البته جام جهانی روسیه ۲۰۱۸، ستاره های دنیای فوتبال در حال سپری کردن تعطیلات محدود خود پیش از آغاز فصل جدید هستند و هر روز تصاویری از اتفاقاتی که در تعطیلات آنها رقم می خورد منتشر می شود.
این بار در صفحه توئیتر؛
ورزشی ۱۰ ساعت پیش
به گزارش "ورزش سه"، در هفته های اخیر انتقادات زیادی از اوزیل به دلیل ملاقات در لندن با رجب طیب اردوغان، رئیس جمهور ترکیه شده و ستاره آلمانی بعد از آنکه امروز عصر در این رابطه توضیح داد، حالا با انتشار متنی در توئیتر خود در مورد دیگر ابعاد این اتفاق نیز صحبت کرده است.