نمایش اطلاعات ورزش سه
تعداد بازدید های کاربران
تعداد اخبار مورد پوشش
آخرین اخبار سایت ورزش سه صفحه  ۱ | ۳۲۳۸ نتیجه (۰٫۰۳ ثانیه)
باز هم سه گل برای بازگشت
ورزشی ۴ ساعت پیش
لیورپول در دیدار رفت مرحله نیمه نهایی لیگ قهرمانان اروپا با نتیجه ۵-۲ آ س رم شکست داد اما با توجه به اتفاقات مرحله قبل، جالوروسی همچنان به رسیدن به دیدار فینال امیدوار است.
ورزشی ۵ ساعت پیش
به گزارش "ورزش سه"، رئالی ها فردا شب در حالی در دیدار رفت مرحله یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان اروپا میهمان بایرن هستند که بسیاری منتظر دیدن نمایش خامس رودریگس مقابل تیم سابقش هستند؛ بازیکنی که با انتقالی قرضی و دو ساله از رئال به بایرن رفته است.
ورزشی ۵ ساعت پیش
به گزارش "ورزش سه"، لیورپول امشب در دیدار رفت مرحله نیمه نهایی لیگ قهرمانان اروپا میزبان آ اس رم است و شاگردان یورگن کلوپ که در راه رسیدن به این مرحله فوق العاده کار کردند، امیدوارند تا در همین دیدار رفت کار را تمام کنند.
ورزشی ۶ ساعت پیش
به گزارش "ورزش سه" به نقل از تسنیم، مسابقات بوکس قهرمانی جوانان آسیا در حالی از روز شنبه اول اردیبهشت ماه به میزبانی کشور تایلند و شهر بانکوک با حضور ۳۰ کشور در بخش مردان و بانوان آغاز شده است.
ورزشی ۶ ساعت پیش
به گزارش "ورزش سه"، کهکشانی ها در تابستان امسال قصد دارند یک سنگربان با کلاس بالای جهانی را جذب کنند و به نظر می رسد دوران حضور کیلور ناواس درون دروازه این تیم به پایان رسیده است. امروز نشریه لوپاریزین مدعی شد تیبو کورتوا، گلر جوان چلسی به پیشنهاد مدیران رئال مادرید پاسخ ...
تصویری ۶ ساعت پیش
به گزارش "ورزش سه"، اگرچه زلاتان هفته هاست در لیگ ایالات متحده بازی می کند، اما همچنان در کانون توجهات قرار دارد و این هفته تصویری از ستاره سوئدی منتشر شد که او پای خود را به حدی بالا برده بود که این آمادگی بدنی در ۳۶ سالگی موجب شگفتی همگان شده بود.
ورزشی ۷ ساعت پیش
به گزارش "ورزش سه"، اولین سکانسی این سریال از رویارویی بایرن گواردیولا و رئال مادرید آنچلوتی آغاز شد که با توجه به برتری ۰-۱ در مادرید، ژرمن ها امید زیادی برای جبران در خانه داشتند اما شکست عجیب ۰-۴ با دبل رونالدو و راموس، رویاهای باوارایی های را از یبن برد.
ورزشی ۷ ساعت پیش
به گزارش "ورزش سه"، مرسی سایدی ها امیدوارند با کسب یک نتیجه مناسب، آماده سفر به جهنم المپیکو شوند. لیورپول: کاریوس- آرنولد- چمبرلین- لوورن- رابرتسون- هندرسون- میلنر- چمبرلین- صلاح- مانه- فرمینو رم: آلیسون- مانولاس- خسوس- فازیو- فلورنزی- ده روسی- استروتمن- کولاروف- چنگیز- ...