نمایش اطلاعات همشهری آنلاین
تعداد بازدید های کاربران
تعداد اخبار مورد پوشش
آخرین اخبار سایت همشهری آنلاین صفحه  ۱ | ۱۴۶۶ نتیجه (۰٫۰۲۱ ثانیه)
اقتصادی ۱۴ دقیقه پیش
- ۲ چهره اقتصادی دولت در اظهارنظرهای جداگانه به کالبدشکافی موانع اجرایی کاهش سود تسهیلات بانکی اشاره و تاکید کردند: هرچند نرخ سود تسهیلات باید متناسب با تورم کاهش یابد، اما بانک ها با مشکلاتی مواجه هستند که باید برای رفع آن چاره اندیشی شود.
اقتصادی ۱ ساعت پیش
- مدیر پذیرش فرابورس از عرضه اولیه سهام ۳شرکت جدید در بخش ریلی، نساجی و لیزینگ خبر داد. به گزارش همشهری، همگام با رشد شاخص بورس موج عرضه های اولیه نیز برای تزریق خون جدید داخل رگ های بورس از مهر ماه آغاز می شود.
بین الملل ۲ ساعت پیش
دلیل اصلی این روحیه شرایط تاریخی است که آلمان ها در آن قرار گرفته اند. قدرت های جهان پس از جنگ جهانی اول، آلمان ها را تحقیر کردند اما در فضای پس از جنگ جهانی دوم ترجیح دادند به جای دنبال کردن رویکرد پیشین، دست به کار فرهنگی بزنند و مردم آلمان را به سمتی سوق دهند که نسبت به جنگ ...
فرهنگی و هنری ۳ ساعت پیش
- سید اکبر میرجعفری: آن روزها که ما مدرسه می رفتیم، کتاب درسی تنها متن چاپ شده روی کاغذ بود که می دیدیم و می خواندیم و باید با خوب و بد آن کنار می آمدیم؛ چون انتخاب دیگری نداشتیم.
بین الملل ۴ ساعت پیش
این اتحادیه ها تشکیل سریع دولت را برای جلوگیری از تضعیف اقتصاد آلمان ضروری دانسته اند. در این کشور احزاب برای تشکیل دولت به صورت مستقل باید بیش از ۵۰درصد آرا را از آن خود کنند. حزب دمکرات مسیحی به رهبری مرکل در انتخابات روز یکشنبه با کسب ۳۳درصد آرا پیروز انتخابات شد و اکنون ...
اجتماعی ۴ ساعت پیش
به گزارش فارس، در حالی که عملیات بازگشت حجاج ایرانی به کشور از ۱۴ شهریور ماه آغاز شده، جمعیتی بالغ بر ۳۹۰۰ تن از زائران ایرانی در قالب ۲۶ کاروان با ۱۰ پرواز شرکت هواپیمایی جمهوری اسلامی ایران، دوشنبه فرودگاه مدینه منوره را به مقصد ایران اسلامی ترک خواهند کرد.
اجتماعی ۵ ساعت پیش
- سید محمد فخار: قرارداد ۴ ساله همکاری ایران و ژاپن برای کاهش آلودگی هوای تهران امضا شد تا تخصص داخلی برای کنترل آلودگی هوا با تجربه ژاپنی همراه شود و غول آلودگی هوا سرانجام از پانزدهمین کلانشهر جهان رخت بربندد.
اقتصادی ۶ ساعت پیش
مبادله ۴۲۹میلیارد تومان اوراق بهادار سرمایه گذاران ۴۲۹میلیارد تومان اوراق بهادار خریدند که از این مقدار ۲۴۶میلیارد تومان در بورس و ۱۸۳میلیارد تومان درفرابورس مورد معامله قرار گرفت. قیمت گذاری سهام ۳۴۸ شرکت دولتی در اجرای سیاست خصوصی سازی در کشور سهام ۳۴۸ بنگاه دولتی قیمت ...
اقتصادی ۷ ساعت پیش
- دکتر محمدحسین مهدوی عادلی : یکی از برنامه های دولت در قالب برنامه پنج ساله ششم توسعه، اصلاح نظام بانکی و بازنگری در سیاست های پولی و اعتباری است و در نخستین گام دولت در قالب لایحه ای به مجلس پیشنهاد تغییر واحد پول ملی ایران از ریال به تومان را مطرح کرده است.
ورزشی ۸ ساعت پیش
- همشهری آنلاین: آب در تمام فرایندهای متابولیکی، نقل و انتقال مواد مغذی به سلول ها، دفع مواد زائد و تنظیم دمای بدن نقش دارد اما آب رسانی به بدن همراه با برخی از اشتباهات است که شاید از آنها کاملا بی اطلاع باشیم.
بین الملل ۸ ساعت پیش
- محمد کرباسی: پس از مدت ها حرف و حدیث روز گذشته سرانجام همه پرسی جدایی در اقلیم کردستان عراق برگزار شد تا صبح امروز پس از پشت سر گذاشتن روزی احساسی با لباس های رنگی و سنتی کردها، زمان روبه رو شدن با واقعیت برای این منطقه فرابرسد.
سیاسی ۹ ساعت پیش
سران ایران، روسیه و آذربایجان در تهران نشست سه جانبه برگزار می کنند حجت الاسلام حسن روحانی هفته گذشته به نیویورک رفته و با سران تعدادی از کشورها دیدار کرده بود اما حالا در حال برنامه ریزی برای پذیرایی از سران برخی کشورهاست.
اجتماعی ۹ ساعت پیش
در آن زمان کارشناسان کشور هیچ نوع مطالعه ای در این موضوع انجام نداده بودند و مطالعه جایکا مبنایی شد برای مطالعات پایه ای دیگر در این عرصه. همچنین پروژه کاهش انتشار آلایندگی خودروها توسط سوئدی ها کمک کرد تا طرح جامعی در این زمینه پایه گذاری شود.
بین الملل ۹ ساعت پیش
- حمیدرضا آصفی: با وجود مخالفت های گسترده با همه پرسی در اقلیم کردستان، این همه پرسی بالاخره برگزار شد. برای تحلیل دقیق تر این موضوع لازم است تحولات منطقه با دقت بیشتر و همه جانبه نگری بررسی و قضاوت شود.
اقتصادی ۹ ساعت پیش
این درخواست به آن دلیل صورت گرفته که مشخص شود کدامیک از استان ها از ابتدای انقلاب تاکنون از اعتبارات بیشتری نسبت به سایرین برخوردار بوده اند. محسن کوهکن، نایب رئیس جبهه پیروان خط امام و رهبری و نماینده مردم لنجان از توابع استان اصفهان از طراحان این پیشنهاد است.
بین الملل ۹ ساعت پیش
طبیعی است این مقاله از فرد کاپلان براساس تحلیل دشمن انگارانه کارشناسان آمریکایی نسبت به ایران به رشته تحریر درآمده است. ترجمه این نوشته که درماندگی ترامپ را در مواجهه با برجام نشان می دهد برای آگاهی از تضاد فکری کنونی در آمریکا به خاطر سیاست های رئیس جمهور این کشور خالی از لطف ...
اقتصادی ۹ ساعت پیش
محمد علی نجفی در این نشست از برنامه های خود برای اداره پایتخت گفت و اینکه مشکلات حل نشده ای وجود دارند که حل ناشدنی نیستند. وی همچنین در تشریح وضعیت مالی تهران رقم قطعی بدهی شهر را ۳۰هزار میلیارد تومان اعلام کرد.
پزشکی ۱۰ ساعت پیش
محققان هلندی عنوان می کنند؛ به گزارش خبرنگار مهر، Singulair داروی آسم و آلرژی است که به صورت قرص یا به شکل دانه های قابل حل روزی یک بار استفاده می شوند. دکتر «میندینا هارمن» سرپرست تیم تحقیق از دانشگاه گرونینگن هلند ، در این باره می گوید: «این دسته از داروها بخشی از آنتاگونیست ...
اقتصادی ۱۱ ساعت پیش
- علی ابراهیمی: فعالیت واحدهای تولیدی پوشاک با کمتر از ۵۰ درصد ظرفیت و آمارهای متفاوت از حجم ۲.۵ تا ۶.۲ میلیارد دلاری قاچاق پوشاک به کشور موجب شد تا وزارت صنعت، معدن و تجارت با تهیه دستورالعملی، ساماندهی واردات و فعالیت برندهای خارجی پوشاک در کشور را مدنظر قرار دهد.
اقتصادی ۱۱ ساعت پیش
- مدیر کل دفتر برنامه ریزی و اقتصاد مسکن وزارت راه و شهر سازی از برنامه ریزی برای کاهش نرخ سود تسهیلات مسکن در کنار کاهش مدت سپرده گذاری و افزایش دوره بازپرداخت این تسهیلات خبر داد.
اجتماعی ۱۱ ساعت پیش
لو دنگپینگ که او را اسپایدرمن چینی ها می نامند از مردمان منطقه میائوی چین در جنوب غربی این کشور است و عکس هایش در بسیاری از سایت های ورزش دنیا منتشر شد. خانم لو دنگپینگ اما خود را صخره نورد نمی داند و در پاسخ به خبرنگار ها گفت: من فقط برای جمع آوری گیاه های دارویی بالای ...
اجتماعی ۱۱ ساعت پیش
- نیویورک> زنی در آمریکا به همشهری های جویای کار خود آموزش کاریابی می دهد. جوردانا سربرینیکای ۴۲ ساله در سایت خود برای نمونه ثابت می کند که می توان با چند آگهی ساده شغلی به نام گرفتن گربه های چموش خانه راه انداخت.
بین الملل ۱۱ ساعت پیش
- با پایان یافتن مدت زمان فرمان اولیه دونالد ترامپ علیه ورود شهروندان ایران و چند کشور مسلمان دیگر به آمریکا، یکشنبه شب دولت آمریکا فرمان جدیدی در این زمینه صادر کرد.
اجتماعی ۱۱ ساعت پیش
ساعت ۸صبح دیروز به قاضی کاظم میرزایی، بازپرس ویژه قتل مشهد خبر رسید که زوج جوانی در خانه ای در منطقه آرامگاه فردوسی به قتل رسیده اند. کسی که پلیس را در جریان این جنایت قرار داده بود، برادر یکی از مقتولان(زن جوان) به نام صادق بود.
اجتماعی ۱۱ ساعت پیش
او که ادعای بی گناهی می کند فکرش را هم نمی کرد کسی که آن طرف خط است، این مکالمه را ضبط کند و همین سند او را به یک قدمی چوبه دار برساند. صبح روز ۲۹اردیبهشت ماه سال ۹۰در جریان آتش سوزی در کارخانه ای متروکه در ریحان آباد ورامین صاحب آنجا که مردی ۷۰ساله بود در اتاقک نگهبانی ...