نمایش اطلاعات همشهری آنلاین
تعداد بازدید های کاربران
تعداد اخبار مورد پوشش
آخرین اخبار سایت همشهری آنلاین صفحه  ۱ | ۲۸۶ نتیجه (۰٫۰۴۴ ثانیه)
فرهنگی و هنری ۳ ساعت پیش
به گزارش شفقنا این کتاب توسط دفتر مطالعات و برنامه ریزی رسانه های وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی منتشر شده و دکتر محمد سلطانی فر معاونت مطبوعاتی وزارت ارشاد و فرهنگ اسلامی بر آن مقدمه نوشته است.
اجتماعی ۵ ساعت پیش
دورهمی مراجعان یک کافه در کوچه ملکیان باعث اعتراض اهالی شده است مشتری ها علاوه بر اشغال جای پارک خودرو ساکنان، گوی آرامش را به خصوص شب ها از اهالی ربوده اند. آنها گاهی تا نیمه های شب و یکی دوساعت بعد از بامداد، در این کوچه گردهم می آیند و با سیگار کشیدن یا صدای بلند حرف ...
اجتماعی ۵ ساعت پیش
دختر ملک الشعرای بهار از ثبت اشتباه به جای منزل پدرش می گوید ایرانیان از مقطع ابتدایی در کتاب فارسی با شعر «چشمه و سنگ» و «دماوند» با این شاعر آشنا شده اند. شاعری که اول اردیبهشت ۱۳۳۰ یعنی۶۷سال پیش در ۶۵سالگی چشم از دنیا فرو بست، اما هنوز نامش بر سر زبان هاست.
اجتماعی ۵ ساعت پیش
اهالی کیانشهر خواستار جمع آوری قهوه خانه های غیرقانونی و بازگشت آرامش به محله هستند صرف نظر از چرایی گرایش روزافزون جوانان و نوجوانان به این اماکن، موضوع افزایش کافه ها و قهوه خانه های بدون مجوز به رشد برخی آسیب ها دامن زده و ساکنان مجاور این مکان ها را به ستوه آورده است.
عمومی ۵ ساعت پیش
- همشهری آنلاین: پرونده قاسم شعله سعدی و آرش کیخسروی دو وکیل دادگستری که ۲۷ مرداد در مقابل مجلس شورای اسلامی بازداشت شدند، برای رسیدگی به شعبه ۱۵ دادگاه انقلاب به ریاست قاضی صلواتی ارجاع شد.
اجتماعی ۵ ساعت پیش
رفتن به این مدرسه مدرن که در خیابان ناصرخسرو واقع شده، لباس مخصوص می خواست؛ لباس فرمی که مدرسه سالی ۲ دست به صورت رایگان در اختیار دانش آموزان قرار می داد. یک دست لباس تابستانی و آستین کوتاه و یک دست لباس زمستانی و ضخیم تر که بچه ها را از سوز سرما حفظ کند.
بین الملل ۶ ساعت پیش
- همشهری آنلاین: یک مقام ارشد ترکیه ای به شبکه خبری سی ان ان گفته است: یکی از اعضای تیم ۱۵ نفره مظنون به قتل جمال خاشقچی روزنامه نگار عرب، بعد از قتل او با پوشیدن لباس این روزنامه نگار و ظاهری مبدل از کنسولگری خارج شده است.
اجتماعی ۶ ساعت پیش
- همشهری آنلاین: معاون اجتماعی و پیشگیری از وقوع جرم دادگستری کل استان سمنان گفت: اولین جاده آهنگین کشور در ۳۰۰ متر از محوری در شهرستان دامغان در استان سمنان ایجاد شد.
فرهنگی و هنری ۶ ساعت پیش
«سعید پیردوست» از کوچه های قدیمی خیابان «ری» می گوید مدیر شرکتی که مهران مدیری و جواد رضویان با دیدنش سریع سرشان را روی میز می کوفتند، تعظیم می کردند و بلند می گفتند: «ای جون». جوک های بی مزه ای که تعریف می کرد و کارمندانش برای امر «پاچه خواری» از دل و جان می خندیدند، ...
فرهنگی و هنری ۶ ساعت پیش
گفت وگو با مدیر فرهنگی هنری منطقه ۱۲ دم دمای غروب که می شد پیر و جوان و زن و مرد، همه، از راه های دور و نزدیک به اینجا می آمدند و کنار خانواده یا رفقا فیلمی تماشا می کردند. تماشاگران، ساعت های زیادی با قهرمانان فیلم ها می خندیدند یا گریه می کردند.
بین الملل ۶ ساعت پیش
- همشهری آنلاین: دونالد ترامپ، رئیس جمهوری ایالات متحده آمریکا می گوید به ارتش و مسئولان مرزبانی فدرال این کشور نسبت به نزدیک شدن کاروان مهاجران از آمریکای مرکزی هشدار داده است.
بین الملل ۶ ساعت پیش
به گزارش ایرنا به نقل از خبرگزاری فرانسه، رجب طیب اردوغان رئیس جمهوری ترکیه با دونالد ترامپ همتای آمریکایی خود پیرامون پرونده قتل جمال خاشقچی روزنامه نگار سعودی به صورت تلفنی گفت وگو کردند.
اقتصادی ۷ ساعت پیش
چطور مشهورترین راه جهان از پایتخت می گذشت؟ ری، درست در قلب این جاده از شهرهایی بود که در مسیر این جاده قرار داشت و نقش پل ارتباطی بین شرق و غرب را ایفا می کرد. «مریم سیدحمزه» پژوهشگر و عضو گروه مطالعاتی راه ابریشم در پژوهشگاه میراث فرهنگی می گوید: «راه ابریشم، مسیری برای ...
بین الملل ۷ ساعت پیش
- همشهری انلاین: نمایندگان شماری از احزاب سیاسی افغانستان روز دوشنبه در شهر کابل پایتخت این کشور گردهم آمدند و ضمن بیان دیدگاههایشان در مورد روند انتخاباتی که طی دو روز گذشته در افغانستان برگزار شد اعلام کردند که آراء مخدوشی را که بدون ثبت بیومتریک اخذ شده باشد، نمی پذیرند.
سیاسی ۸ ساعت پیش
- همشهری آنلاین: رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران گفت: انتصاب و بکارگیری بانوان در مشاغل مدیریتی و حساس در این نهاد میسر است و افزایش این پست های مدیریتی پیگیری خواهد شد.