نمایش اطلاعات نامه نیوز
تعداد بازدید های کاربران
تعداد اخبار مورد پوشش
آخرین اخبار سایت نامه نیوز صفحه  ۱ | ۲۸۶۰ نتیجه (۰٫۰۲۴ ثانیه)
بین الملل ۲ دقیقه پیش
سخنگوی کاخ سفید، آنکارا را به خویشتنداری در عفرین سوریه دعوت کرد و هشدار داد که عملیات نظامی ترکیه در این منطقه وخامت بحران انسانی در این منطقه را تشدید خواهد کرد.
ورزشی ۱۲ دقیقه پیش
پرسپولیس بعد از شکایت ریزه اسپور به خاطر عقد قرارداد با بازیکنی که با تیمی دیگر قرارداد بسته محکوم و از دو پنجره نقل و انتقالاتی محروم شد. به گزارش نامه نیوز، مدیران باشگاه از همان زمان تاکید داشتند که قبل از قرارداد طارمی با تیم ترکیه ای با او قرارداد بسته اند و اسنادی نیز ...
پزشکی ۱۲ دقیقه پیش
گلبول های قرمز در رساندن اکسیژن به بافت ها و دفع دی اکسیدکربن از بدن نقش مهمی ایفا می کنند. رنگ قرمز گلبول قرمز به علت وجود پروتئین غنی از آهنی به نام «هموگلوبین» است.
اجتماعی ۱۷ دقیقه پیش
پرونده برای ادامه تحقیقات در اختیار ماموران اداره یازدهم پلیس آگاهی پایتخت قرار گرفت. شاکی به افسر تحقیق گفت: دو ماه پیش به طور اتفاقی در یک گروه تلگرامی با مردی آشنا شدم. او مدعی بود که مثل من مهندس است و شرکتی در تهران دارد و در صدد است که شرکت دیگری را هم راه اندازی کند.
اقتصادی ۱۷ دقیقه پیش
فرشاد حیدری گفت: تا پایان هفته جاری، اطلاعیه بانک مرکزی در خصوص موسسات مالی غیر مجاز صادر و تا پایان بهمن کار تسویه حساب با همه سپرده گذاران تعاونی های مالی غیر مجاز خاتمه یافته تلقی می شود.
اقتصادی ۱۷ دقیقه پیش
حمید رضایی با اشاره به اینکه تحلیل درباره حادثه کشتی سانچی باید از سوی کارشناسان مربوطه و بررسی جعبه سیاه صورت گیرد، اظهار کرد: تحلیل این موضوع باید توسط کارشناسان مربوطه و بررسی جعبه سیاه صورت گیرد و هر اظهار نظر و تحلیل غیرکارشناسی صحیح نیست.
پزشکی ۲۲ دقیقه پیش
این روزها خبرهای ناگوار زیادی از دور و نزدیک می شنویم. سکته های قلبی و مغزی بیش از هر دوران دیگری عزیزان مان را از ما می گیرند. متاسفانه سکته پیر و جوان، زن و مرد و گمنام و مشهور نمی شناسد و انتخاب هایش طیف وسیعی از افراد را در بر می گیرد.
بین الملل ۲۲ دقیقه پیش
کشورها و نهادهای حقوق بشر شرکت کننده در نشست شورای حقوق بشر سازمان ملل در روز دوشنبه نسبت به اوضاع امارات انتقاد کردند. به گزارش نامه نیوز، کمیساریای عالی حقوق بشر سازمان ملل در گزارش سالانه خود در خصوص اوضاع حقوق بشر در امارات نسبت به ادامه یافتن روند شکنجه و بازداشت در مراکز ...
سیاسی ۲۲ دقیقه پیش
نمایندگان مجلس شورای اسلامی به ریاست علی لاریجانی جلسه علنی خود را برای رسیدگی به چند طرح و لایحه آغاز کردند. به گزارش نامه نیوز، رسیدگی به طرح تعیین تکلیف کارگزاران بیمه کشاورزی، بررسی طرح الحاق دو ماده به قانون رفع موانع تولید رقابت پذیر و ارتقای نظام مالی کشور، رسیدگی به لایحه ...
بین الملل ۲۲ دقیقه پیش
«ابراهیم کالین» سخنگوی ریاست جمهوری ترکیه با گذشت ۳ روز از آغاز عملیات عفرین، در مصاحبه با خبرگزاری بی بی سی، از آمریکا خواست تا دست از حمایت نیروهای کرد «ی پ گ» بردارد. به گزارش نامه نیوز، سخنگوی ریاست جمهوری ترکیه در این باره گفت: ی پ گ برای بیرون راندن نظامیان ترکیه از عفرین، ...
سیاسی ۳۷ دقیقه پیش
یک عضو کمیسیون شوراها و امور داخلی مجلس گفت: زمانی که مسئولان در تریبون های رسمی اعلام می کنند که یک تخلفی اتفاق افتاده است ولی مردم نتیجه و برخوردی را نمی بینند، باعث بی اعتمادی مردم به نظام می شود و این امر بسیار خطرناک است.
اجتماعی ۳۷ دقیقه پیش
زمانی که ماموران تحقیقات خود را دراین باره آغاز کردند، با ردیابی تلفن همراه پسر جوان او را شناسایی و بازداشت کردند و متهم برای انجام بازجویی به دادگاه کیفری استان تهران فرستاده شد. به گزارش نامه نیوز ، او در بازجویی ها تعرض به دختر جوان را رد کرد و مدعی شد او نیز به این ...
اقتصادی ۴۲ دقیقه پیش
روزنامه وقایع اتفاقیه به نقل از هدایت الله خادمی نایب رییس کمیسیون انرژی مجلس نوشت:از آنجا که می دانستیم این افزایش شدید قیمت بنزین می تواند عاملی برای ایجاد بحران اقتصادی و اجتماعی شود، با آن مخالفت کردیم.
اقتصادی ۴۲ دقیقه پیش
شرق نوشت: روز آخر دی بود که امیر سرتیپ امیر حاتمی، وزیر دفاع جمهوری اسلامی ایران در گفت وگو با روزنامه دولت (ایران) از خروج نیروهای نظامی از بنگاه داری خبر داد.
بین الملل ۴۷ دقیقه پیش
منابع جمهوری خواه گزارش کردند که رئیس جمهور آمریکا که از مصاحبه اخیر رئیس ستاد کارکنان کاخ سفید به خشم آمده است، به دنبال برکنار کردن و جایگزین کردن وی می باشد.
سیاسی ۴۷ دقیقه پیش
به گزارش نامه نیوز متن نامه علی مطهری در ادامه آمده است؛ با اهداء سلام،در شماره دوشنبه دوم بهمن آن روزنامه،بخش خبر ویژه،ضمن مخالفت با اقداماتی مانند بازدید نمایندگان از زندان اوین برای آگاهی از وضع بازداشت شدگان و بررسی مسئله خودکشی یکی از آنها ،آمده است : «نکته جالب این که طی هفته ...
اقتصادی ۵۲ دقیقه پیش
علی اکبر لبافی اظهار کرد: اگر دنبال بهتر شدن وضع اقتصادی و معیشتی مردم هستیم باید هزینه هایی که در اختیار دولت است جایگزین دستمزد شود و دولت در بخش هزینه های انرژی، بیمه ، عوارض و مالیات ها به کمک بیاید.
فناوری اطلاعات ۵۲ دقیقه پیش
عضو هیات عامل سازمان فناوری اطلاعات، مسدود کردن شبکه های اجتماعی را به اعدام آنها تشبیه کرد و درباره حمایت های مالی از آنها گفت: اصلی ترین مشکل پیام رسان های داخلی مساله اعتماد است و با تزریق پول این اعتماد ایجاد نمی شود.
سیاسی ۵۲ دقیقه پیش
نایب رییس مجلس مراکش با بیان این که روابط تهران و رباط در سطح دیپلماسی، سیاسی و اقتصادی به حالت طبیعی خود بازگشته است، تصریح کرد: مسائلی که قبل از این در روابط دو کشور پیش آمده ابری تابستانی و گذرا بوده و از بین رفته اند.
پزشکی ۵۷ دقیقه پیش
به گزارش نامه نیوز ، زمانی که پاهایتان در کفش ورزشی تان عرق می کنند و شما از شستن آن ها غافل می شوید، باید انتظار این را هم داشته باشید که دچار مشکلاتی در این قسمت از بدن تان شده و احساس ناخوشایندی شما را در بر بگیرد.
پزشکی ۱ ساعت پیش
آمارهای جهانی نشان می دهند که بخش قابل توجهی از مردم جهان اصلا توجهی به ورزش منظم ندارند. مثلا در کشوری مثل آمریکا فقط ۵ درصد از مردم روزانه حدود ۳۰ دقیقه ورزش می کنند. به گفته دانشمندان این روند واقعا فاجعه بار است، درحالی که ۵ جلسه ورزشی ۴۵ دقیقه ای در طول هفته می تواند ...
پزشکی ۱ ساعت پیش
سیگار کشیدن نه تنها به شما آسیب وارد می کند، بلکه بر نسل های آینده شما نیز تاثیرگذار خواهد بود. چندین مطالعه که در آنها نمونه های اسپرم مورد تجزیه و تحلیل قرار گرفتند، نشان دادند که سیگار کشیدن می تواند به طور قابل توجهی بر تعداد و کیفیت اسپرم اثرگذار باشد.
اقتصادی ۱ ساعت پیش
رئیس کمیسیون کشاورزی، آب و منابع طبیعی مجلس گفت: طبق قانون، نرخ خرید تضمینی محصولات کشاورزی باید تا پایان شهریور اعلام می شد اما متاسفانه با گذشت چهار ماه این اتفاق نیفتاده است.
پزشکی ۱ ساعت پیش
۱. سردرد شدید و انفجاری: سردرد تاندر کلپ Thunderclap به گزارش نامه نیوز ، سردرد Thunderclap یا به اختصار TC سردردی شدید و انفجاری با شروع ناگهانی است که در کمتر از یک دقیقه به حداکثر شدت می رسد.
بین الملل ۱ ساعت پیش
مجلس نمایندگان آمریکا روز دوشنبه با ۲۶۶ رای موافق در برابر ۱۵۰ رای مخالف، طرح تامین هزینه های دولت تا ۸ فوریه (۱۹ بهمن) را تصویب کرد. به گزارش نامه نیوز، این مجلس پیش از این هم طرح مشابهی را برای ادامه کار دولت تا ۱۶ فوریه (۲۷ بهمن) تصویب کرده بود که مورد موافقت سنا قرار ...