نمایش اطلاعات موسیقی ما
تعداد بازدید های کاربران
تعداد اخبار مورد پوشش
آخرین اخبار سایت موسیقی ما صفحه  ۱ | ۱۳ نتیجه (۰٫۰۱۴ ثانیه)
با رهبری «منوچهر صهبایی» و همراهی ارکستر «ایستگاه»
فرهنگی و هنری ۸ ساعت پیش
موسیقی ما – نمایش موزیکال «مری پاپینز» به کارگردانی «احمد سلیمانی» و دراماتورژ و ترانه سرایی «محمدرضا کوهستانی» از شبِ گذشته (سه شنبه ۲۸ آبان ماه) با رهبری «منوچهر صهبایی» در تالار وحدت تهران روی صحنه رفت.
با رهبری «علی اکبر قربانی» و خوانندگی «سالار عقیلی»
فرهنگی و هنری ۸ ساعت پیش
موسیقی ما – ارکستر سازهای ملی با رهبری «علی اکبر قربانی» و خوانندگی «سالار عقیلی» ۲۱ آذرماه در تبریز روی صحنه می رود. این اجرا در سالن همایش های بین المللی این شهر برگزار می شود. ارکستر سازهای ملی در این اجرا تعدادی از قطعاتِ ملی- میهنی سالار عقیلی را به همراه تنظیمِ جدید ...
با آهنگ سازی «حامد صقیری» و همراهی گروه بزرگِ سازهای ایرانی شاهو
فرهنگی و هنری ۸ ساعت پیش
موسیقی ما - اثر «سروها ایستاده می میرند» با آهنگ سازی «حامد صقیری» و همراهی گروه بزرگِ سازهای ایرانی شاهو، پنج شنبه – هفتم آذرماه- در تالار وحدت تهران اجرا می شود. این اثر براساس برداشت های شخصی آهنگ ساز از خاطرات و صحبت های ناخدا «هوشنگ صمدی»، فرمانده تکاوران دریایی ارتش ...
پنجمین دوره ی «پروژه صدا» در عمارت روبرو به میانه ی راه رسید
فرهنگی و هنری ۱۱ ساعت پیش
عمارت روبرو که در سال جاری چهار دوره از رویداد «پروژه صدا» را با هدف ایجاد فضایی برای همنشینی انواع سبک ها و فراهم سازی امکان اجرا برای گروه های موسیقی جریان فرعی برگزار کرده حالا پنجمین دوره از این رویداد متمرکز را به میانه ی راه رسانده است.
۳۰ آبان و اول آذر به همت شرکت «ایران گام»
فرهنگی و هنری ۱۲ ساعت پیش
موسیقی ما – «محمد علیزاده» در ادامه تور پاییزی کنسرت های خود طی چهار سانس در تهران روی صحنه می رود. این خواننده در روزهای ۳۰ آبان و اول آذر با قطعه جدید به دیدار دوستدارانش خواهد رفت. جدیدترین اجرای محمد علیزاده به همت موسسه فرهنگی هنری «ایران گام» به مدیریت «صدرالدین حسین ...
«سرچوپی» دومین آلبوم امید بهروزیان منتشر می شود
فرهنگی و هنری ۱۳ ساعت پیش
امید بهروزیان که حدود سه سال پیش آلبوم «کاسیت ها» را با رویکرد همنشینی نغمه های فولکلوریک لرستان و موسیقی الکترونیک منتشر کرده بود حالا قصد دارد آلبوم «سرچوپی» را با همان رویکرد و این بار با تمرکز بر موسیقی کردستان منتشر می کند.
مدیر کل دفتر موسیقی به انتقاد از وضعیت ترانه پرداخت
فرهنگی و هنری ۱۵ ساعت پیش
موسیقی ما - «محمد الهیاری» ـ مدیر کل دفتر موسیقی ـ شب گذشته در برنامه تلویزیونی «شب شعر» در شبکه چهارم به انتقاد از وضعیت ترانه در آثار موسیقایی پرداخته و به این مساله اشاره کرد که آنچه هم اکنون به عنوان ترانه توسط خوانندگان اجرا می شود، مورد انتقاد بسیاری از کارشناسان است.
براساس مُدها و فرم های موسیقی ایرانی و با همراهی ویلون نسل «یوهانس بِکِلمَن»
فرهنگی و هنری ۱۶ ساعت پیش
موسیقی ما - «سیاوش کامکار» کنسرت «منظره نگاه» را به صورت «دوئت»(دونوازی) با همراه ویولن سل «یوهانس بِکِلمَن» در شهرهای استکهلم و گوتنبرگ سوئد روی صحنه می برد . این برنامه براساس مُدها و فرم های موسیقی ایرانی که بیشتر برگرفته از رپرتوار ایرانی تنظیم شده به اجرا گذاشته خواهد ...
«لامینور» در سی وهشتمین جشنواره ی فیلم فجر به نمایش در می آید
فرهنگی و هنری ۱۶ ساعت پیش
موسیقی ما - «داریوش مهرجویی» که در جدیدترین تجربه ی کارگردانی خود «لامینور» را با داستانِ یک زنِ نوازنده ی سنتور انجام داده است؛ این فیلم را در سی و هشتمین جشنواره ی فیلم فجر روی صحنه می برد.
نشست رسانه ای جشنواره نوای خرم برگزار شد
فرهنگی و هنری ۱۰ ساعت پیش
موسیقی ما – نشست رسانه ای ششمین جشنواره و جایزه همایون خرم با حضور «ناصر ایزدی» دبیر جشنواره نوای خرم، بردیا صدرنوری مدیر جشنواره و رضا خرم عضو شورای سیاست گذاری جشنواره در تالار وحدت تهران برگزار شد. جشنواره «نوای خرّم» به طور متمرکز برای بچه های زیر ۱۵ سال برگزار می شود.
در چارچوب برگزاری دومین جشنواره ی موسیقی صبا و جایزه ی احمد پژمان
فرهنگی و هنری ۱۶ ساعت پیش
موسیقی ما - در چارچوب برگزاری دومین جشنواره موسیقی دانشجویی صبا و برپایی جایزه آهنگسازی احمد پژمان سوم آذرماه کنسرتی در تالار رودکی برگزار می شود که طی آن آنسامبلِ «تریوفونوس ویِنِنسیس» از کشور اتریش با نوازندگی پیانو تِرِزیا شوماخِر، نوازندگی فلوت رضا ناژفر و نوازندگی ...
زمان جدید جشن همدلی اهالی موسیقی ایران به زودی اعلام می شود
فرهنگی و هنری ۱ روز پیش
ششمین «جشن سالانه موسیقی ما» که پیش از این قرار بود شامگاه دوم آذرماه در هتل اسپیناس پالاس تهران برگزار شود، به تاریخ دیگری موکول شد. به گزارش ستاد برگزاری ششمین «جشن سالانه موسیقی ما» به زودی تاریخ جدید برگزاری این رویداد اعلام می شود.
نشست خبری کنسرت آتلاس از کشور دانمارک برگزار شد
فرهنگی و هنری ۱۵ ساعت پیش
موسیقی ما - نشست خبری کنسرت آتلاس از کشور دانمارک در حالی برگزار شد که «فوزیه مجد» - آهنگساز و پژوهشگر باسابقه ی موسیقی ایران- اظهار امیدواری کرد که بتواند روزی آثار خود و از جمله «فراقی» را با نوازندگان ایرانی نیز اجرا کند.