نمایش اطلاعات مشرق نیوز
تعداد بازدید های کاربران
تعداد اخبار مورد پوشش
آخرین اخبار سایت مشرق نیوز صفحه  ۱ | ۶۳۳ نتیجه (۰٫۰۷۲ ثانیه)
سیاسی ۱ ساعت پیش
به گزارش مشرق ، دونالد ترامپ و مشاورانش که این روزها در سیاست گذاری برای سیاست خارجی آمریکا دچار تشتت و سردرگمی زیادی شده اند، بارها این سردرگمی و شکست در سیاست های شان بویژه در قبال ایران را به گردن دموکرات ها و بویژه جان کری، وزیر خارجه دولت اوباما انداخته اند.
پزشکی ۲ ساعت پیش
به گزارش مشرق، روزه داری به معنای نخوردن اختیاری از گذشته های دور میان انسان ها رواج داشته است. حتی در دوران پیش از میلاد اعتقاد بر این بود که نخوردن باعث بهبود بیماری ها می شود. خیلی ها هم کاهش اشتهای حیوانات و انسان ها را در زمان بیماری به آثار درمانی ناشتایی ارتباط می دادند.
مشرق گزارش می دهد/
اقتصادی ۲ ساعت پیش
یکی از دلالها که حوالی مرکز تعویض پلاک پرسه می زند، درباره مشتریان اصلی اش می گوید:"از وقتی که تاکسی های اینترنتی زیاد شده مشتری ما هم بیشتر شده چراکه به پلاک شهرستانی اجازه کار در تهران را نمی دهند."
گزارش اختصاصی مشرق /
بین الملل ۲ ساعت پیش
به گزارش مشرق، از استان الجوف یمن خبر می رسد، شماری از نیروهای مزدور چند ملیتی رژیم سعودی حمله گسترده ای را علیه مواضع رزمندگان یمنی در منطقه «الظهره» در غرب بخش « خب والشعف » انجام دادند.
روزنامه های سیاسی
سیاسی ۲ ساعت پیش
قمار با جیب مردم؛ پورشه قاتل؛ سرریز اشرافیت از مدیریت به کف خیابان؛ برنامه برق آسای ساخت سانتریفیوژ؛ تورم ۱۰۰ درصدی کالاهای اساسی! و آمارهای ممنوعه، تیتر یک برخی از روزنامه های صبح امروز است.
اجتماعی ۳ ساعت پیش
به گزارش مشرق، محققان اعلام کرد که صحبت کردن با تلفن همراه و دادن پیام به هنگام ورزش کردن باعث می شود که از شدت ورزش کاسته شود. همچنین احتمال آسیب دیدگی نیز افزایش می یابد. مدیر این تحقیقات می گوید: اگر در حالی که ورزش روزانه خود را انجام می دهید با تلفن صحبت کنید مغز شما ...
بین الملل ۳ ساعت پیش
به گزارش مشرق به نقل از روسیاالیوم، کاخ سفید از اولین اقدامی که در راستای اجرای معامله قرن در منطقه انجام خواهد داد پرده برداشت. بر اساس این گزارش، آمریکا و بحرین در بیانیه ای مشترک اعلام کردند که منامه پایتخت بحرین طی روزهای سوم و چهارم مرداد میزبان نشستی با هدف جذب سرمایه ...
سیاسی ۳ ساعت پیش
به گزارش مشرق ، بیش از یک سال از شبی که دونالد ترامپ رئیس جمهور آمریکا اعلام کرد این کشور از توافق هسته ای میان ایران و ۱+۵ (برجام) کنار کشیده، می گذرد و ایران حالا در سالگرد این اقدام غیرقانونی و البته قابل پیش بینی از سوی آمریکای بدعهد، ضمن کاهش اقدامات برجامی خود وفق ...
بین الملل ۳ ساعت پیش
به گزارش مشرق ، یک منبع در وزارت دفاع یمن اعلام کرد که عملیات نهم ماه رمضان که طی آن بخشی از تاسیسات نفتی عربستان هدف قرار گرفت بخشی از ۳۰۰ هدف نظامی و حیاتی دشمنان بوده که قرار است هدف قرار داده شود.
اقتصادی ۴ ساعت پیش
اندیشکده آمریکایی «موسسه واشنگتن برای سیاست خاور نزدیک» گزارش داد: حملات به نفتکش ها در نزدیکی تنگه هرمز و یک خط لوله نفت عربستان سعودی می تواند موجب افزایش قیمت جهانی نفت شود.
سیاسی ۴ ساعت پیش
یک فعال ستاد انتخاباتی روحانی در سال های ۹۲ و ۹۶، به جای پاسخگویی به مردم و عذرخواهی از آنها درباره وارونه از آب درآمدن وعده های رونق اقتصادی می گوید: روحانی گلگیر نظام شده است!
اجتماعی ۴ ساعت پیش
به گزارش مشرق ، بررسی های بیشتر پلیس نشان داد که خودروی پورشه که ظاهرا در حال کورس بوده از مسیر منحرف شده و در تصادف با سواری پراید حادثه ای خونین را رقم می زند. راننده این خودروی لاکچری پسری جوان بود که بعد از حادثه از محل متواری می شود.
سیاسی ۳ ساعت پیش
به گزارش مشرق ، روزنامه «کیهان» در ویژه های خود نوشت: اکبر ترکان، مشاور سابق رئیس جمهور در مصاحبه ای با روزنامه آرمان در پاسخ به این سوال که «عنوان می شود اگر نفت ایران از تنگه هرمز عبور نکند ما اجازه نخواهیم داد نفت دیگر کشورهای صادرکننده نیز از این تنگه عبور کند.
سیاسی ۴ ساعت پیش
به گزارش مشرق ، «محمد صرفی» در یادداشت روزنامه «کیهان» نوشت: «کشتیم که کشتیم، دیه اش را می دهیم!» این جمله تکان دهنده و عجیب، پاسخ یکی از پورشه سواران کورس شبانه و مرگبار در اصفهان است که منجر به فوت جوانی پرایدسوار شد. این ماجرای تاریک نشان داد، نوکیسه های اشرافی فقط سفره ...
سیاسی ۴ ساعت پیش
به گزارش مشرق ، روزنامه «کیهان» در گفت و شنود خود نوشت: گفت: چه خبر؟! گفتم: هفته نامه آمریکایی «نیوزویک» اعلام کرده که آمریکا یک مانور نظامی گسترده با شبیه سازی ایران انجام داده و در آن مانور به شدت شکست خورده است! گفت: تازه، این مانور بوده و با دشمن فرضی انجام شده.