نمایش اطلاعات قدس آنلاین
تعداد بازدید های کاربران
تعداد اخبار مورد پوشش
آخرین اخبار سایت قدس آنلاین صفحه  ۱ | ۱۰۲۴ نتیجه (۰٫۱۵۹ ثانیه)
رئیس انجمن حقوق بشر بحرین در گفت وگو با قدس آنلاین:
بین الملل ۱ ساعت پیش
باقر درویش گفت: خیال می کنند پروژه عادی سازی روابط با رژیم صهیونیستی با گرفتن چند عکس در کشوری پلیسی که مردم خود را سرکوب می کند، پیروز و فراموش می شود که مقامات بحرینی نماینده ملت بحرین نیستند؛ هرگز، ملت بحرین مخالف معامله قرن هستند و قطعا کنفرانس بحرین شکست خواهد خورد.
بین الملل ۷ دقیقه پیش
به گزارش گروه بین الملل قدس آنلاین ، مجمع پارلمانی شورای اروپا شب گذشته به بازگشت روسیه به شورای اروپا رای داد تا به این ترتیب به پنج سال بحران با روسیه پایان دهد. ۱۱۸ نفر از اعضای مجمع پارلمانی شورای اروپا به بازگشت روسیه به این شورا رای مثبت دادند و ۶۲ نفر نیز با آن مخالفت ...
تصویری ۳۲ دقیقه پیش
به گزارش گروه بین الملل قدس آنلاین ، هزاران نفر از فلسطینیان ساکن کرانه باختری و نوار غزه در شهرهای الخلیل، بیت لحم، جنین، نابلس، طولکرم، سلفیت و قلیلیه با در دست داشتن پلاکارد و سردادن شعارهای ضدصهیونیستی به برگزاری نشست بحرین اعتراض و آن را محکوم کردند.
کارشناس اقتصادی در گفت و گو با قدس آنلاین:
اقتصادی ۱ ساعت پیش
محمد کهندل گفت: ایجاد سیستم کدینگ در کدگذاری کالای وارد شده توسط دولت در بخش بازرگانی دولت مساله ای بسیار ضروری است که متاسفانه در این دولت به شدت مورد غفلت قرار گرفته است.
روحانی:
سیاسی ۵۸ دقیقه پیش
رئیس جمهور گفت: می گویند می خواهیم اموال رهبری را تصرف کنیم! اموال او یک حسینیه و یک خانه ساده است. رهبران ما که مثل رهبران بقیه کشورها نیستند که در حساب های خارجی شان میلیاردها پول داشته باشند که بخواهید آنها را تحریم و تصرف کنید.
علی مطهری اعلام کرد:
سیاسی ۱ ساعت پیش
قدس آنلاین : علی مطهری نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی در گفت وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری فارس، در خصوص پیگیری های مجلس برای اجرای مصوبه مربوط به افزایش حقوق ها اظهار داشت: ما مدتی است در مجلس پیگیر اجرای مصوبه مجلس در خصوص افزایش حقوق کارکنان دولت هستیم.
بین الملل ۱ ساعت پیش
به گزارش خبرنگار بین الملل قدس آنلاین ، جان یارموث سناتور دموکرات آمریکایی و رئیس کمیته بودجه کنگره با انتشار توئیتی سیاست خارجی ترامپ در قبال ایران را مسخره کرد. وی در پیامی در توییتر خطاب به رئیس جمهور آمریکا نوشت: آدم ساده لوح، تو میگویی که هرگز اجازه نخواهی داد که ایران ...
بین الملل ۱ ساعت پیش
به گزارش گروه بین الملل قدس آنلاین ، دونالد ترامپ رئیس جمهور آمریکا به نظر می رسد نه تنها سیاست نمی داند که در تاریخ هم مشکل دارد. او وقتی خواست تحریم نهاد رهبری را اعلام کند در یک گاف تاریخی امام خمینی را تحریم کرد.
۰۲:۳۱
طراح پرتره امام(ره) روی اسکناس ها در گفتگو با قدس آنلاین:
ویدیو ۱ ساعت پیش
«هنرمندان مشهدی هر کجای کره خاکی که باشند، دلشان مجاور امام مهربانی هاست» این جمله را هنرمند مشهدی مقیم آمریکا در ابتدای گفت وگو برایم روایت می کند که سال هاست خارج از ایران ساکن است. محمد تقی امیدیان این روزها دوباره در مشهدالرضاست.
سخنگوی صنعت برق:
اقتصادی ۱ ساعت پیش
مصطفی رجبی مشهدی با اشاره به اینکه"شناسایی تولیدکنندگان ارز دیجیتال در دستور کار قرار گرفته"، گفت: قطعا شناسایی ماینرها روش های خاص خودش را دارد که در دستور کار شرکت های توزیع برق و برق منطقه ای قرار گرفته است.
وزیر اقتصاد:
اقتصادی ۱ ساعت پیش
فرهاد دژپسند وزیر اقتصاد با بیان این که در شرایط فعلی دست ما برای مقابله با تحریم های آمریکا پر است، گفت: چه به لحاظ بودجه و چه به لحاظ درآمدی راهکارهایی را اتخاذ کرده ایم تا حداقل تنش به کشور وارد شود.
عمومی ۲ ساعت پیش
نتایج تحقیقات یک شرکت امنیت سایبری نشان داد هکرها توانسته اند به سیستم های بیش از ده شرکت مخابراتی در سراسر جهان رخنه کنند و حجم زیادی از داده ها را به سرقت ببرند.
معاون وزیر جهاد کشاورزی:
اقتصادی ۲ ساعت پیش
علی مراد اکبری گفت: محدودیت کشت برنج به مدت ۳ سال در کارگروه سازگاری با کم آبی تصویب شد و بعد از این مدت کشت این محصول به غیر از دو استان گیلان و مازندران ممنوع خواهد بود.
سیاسی ۱ ساعت پیش
به گزارش خبرنگار سیاسی قدس آنلاین ، حسام الدین آشنا مشاور رئیس جمهوری، در واکنش به تحریم محمد جواد ظریف وزیر خارجه کشورمان از سوی آمریکا در صفحه توئیتر خود نوشت : هر ایرانی با خواندن خبر تلاش «تیم ب» برای تحریم دکتر ظریف به شدت عصبانی می شود اما از طرف دیگر این بهترین فرصت ...
روحانی:
سیاسی ۲ ساعت پیش
رئیس جمهور ضمن تاکید بر اینکه استقرار پرونده نظام سلامت آغاز گام دوم تحول نظام سلامت در کشور است، گفت: پرونده الکترونیک سلامت یکی از قول های دولت در زمینه حقوق شهروندی است