نمایش اطلاعات قدس آنلاین
تعداد بازدید های کاربران
تعداد اخبار مورد پوشش
آخرین اخبار سایت قدس آنلاین صفحه  ۱ | ۱۵۵ نتیجه (۰٫۰۳۸ ثانیه)
عضو کمیسیون عمران:
اقتصادی ۴۴ دقیقه پیش
قدس آنلاین : بر اساس جدیدترین اظهارنظر معاون وزیر راه و شهرسازی حدود ۱.۸ میلیون نفر در طرح ملی مسکن ثبت نام کرده اند. این ثبت نام ها اسفند سال گذشته انجام شده و قرار بود حداکثر ۴۵ روز بعد استعلام و پالایش های مربوطه به متقاضیان انجام شود، اما شیوع ویروس کرونا برنامه وزارت ...
سید عباس موسوی در پنجمین سالگرد برجام:
سیاسی ۹ دقیقه پیش
سخنگوی وزارت امور خارجه کشورمان در نشست خبری امروز خود که مقارن بود با پنجمین سالگرد امضای توافق هسته ای ایران با گروه ۱+۵ با صدور بیانیه ای به تلاش های دولت ترامپ برای بر هم زدن این توافق در دو سال گذشته اشاره کرده و گفت: عصر حاکمیت قانون به این سادگی که ترامپ فکر می کند ...
هم افزایی گروه های مقاومت ادامه دارد
بین الملل ۴۴ دقیقه پیش
رئیس دفتر سیاسی جنبش حماس در پیامی به انصارالله از نقش سران و ملت یمن در یاری مسئله فلسطین قدردانی کرد. به گزارش المسیره، «اسماعیل هنیه» رئیس دفتر سیاسی حماس در این پیام به سران و ملت یمن درود فرستاد و از نقش آن ها در یاری مسئله فلسطین قدردانی کرد.
بازار خودرو باعرضه محدود به تعادل نمی رسد
اقتصادی ۵۳ دقیقه پیش
فرزانه غلامی/ فعالان بازار اذعان دارند آمار معاملات خودرو در کشور به نزدیک صفر رسیده، اما در همین بازار کساد، قیمت ها ظرف سه هفته نزدیک به ۲۵درصد افزایش داشته است. حدود دو ماه پیش، سازمان حمایت مصرف کنندگان و تولیدکنندگان، قیمت خودروهای داخلی در کارخانه به علاوه حداکثر ...
مشت بر سندان
سیاسی ۱ ساعت پیش
فساد در سیاست و حکومت داری، چیزی شبیه همین واقعه کروناست. کافی است در یک سیستم عریض و طویل حکومتی، یک مهره فاسد داشته باشید و به موقع نتوانید آن را شناسایی و اخراج کنید.
یادداشت/
اقتصادی ۶۰ دقیقه پیش
مشکلات فراوان بالا رفتن اجاره بها و نرخ تورمی که بر همه حوزه های اقتصادی تاثیر می گذارد، بازار مسکن و به تبع آن مستاجران را تحت فشار و چالش های فراوانی قرار داده است.
یادداشت/
بین الملل ۵۴ دقیقه پیش
ابوالفضل زهره وند، سفیر اسبق ایران در کابل گفت وگوهای صلح افغانستان امروز به صورت مجازی برگزار خواهد شد و وزیر امور خارجه از طرف ایران در آن شرکت خواهد کرد. در این نشست که اشرف غنی بحث پیوستن طالبان به فرایند دموکراتیک نظام سیاسی را مطرح می کند، با آنچه که مد نظر طالبان ...
نگاهی به اهداف آمریکا از به راه انداختن دوگانه تهدید و تطمیع در رابطه با ایران
سیاسی ۱ ساعت پیش
این روزها مقامات آمریکا هر کدام سعی دارند به نوعی راهبرد فشار حداکثری ایالات متحده در قبال ایران را موفقیت آمیز خوانده و شرایط کنونی را بهترین فرصت ایران برای مذاکره با آمریکایی ها عنوان کنند.
مدیرکل فرهنگی اجتماعی دانشگاه تهران در گفت وگو با قدس:
اجتماعی ۱ ساعت پیش
ویروس کرونا تمامی مناسبات فرهنگی، اقتصادی، اجتماعی و سیاسی مردم را در کوتاه ترین زمان تغییر داد و آسیب پذیری جوامع مختلف را در برخورد با پدیده های مختلف آشکار کرد. حالا ملت ها و دولت ها می دانند ناگزیرند خود را برای زیستی متفاوت تر از دوران پیش از کرونا آماده کنند.
گفت وگوی تفصیلی قدس آنلاین با دکتر نوذر شفیعی درباره قرارداد همکاری ۲۵ ساله ایران و چین:
سیاسی ۴ ساعت پیش
رابطه راهبردی با کشوری که کارشناسان می گویند تا یک دهه دیگر قدرت اول اقتصادی جهان است یک امتیاز ویژه است آنهم در شرایط موجود کشور، اما با وجود غیرواقعی یودن موج شایعات و تخریب ذهنی دشمنان و رسانه های بیگانه، حساسیت افکار عمومی ما نیز از ریشه های تاریخی و نگرانی های منطقی در مورد ...
رئیس سازمان بورس و اوراق بهادار:
اقتصادی ۱ ساعت پیش
رئیس سازمان بورس و اوراق بهادار با تاکید بر اینکه تصمیمی مبنی بر توقف etf (صندوق سرمایه گذاری قابل معامله) ها گرفته نشده است، اظهار کرد: etfها همچنان برقرار هستند.
سیاسی ۱۱ ساعت پیش
گزارشگر ویژه سازمان ملل در مصاحبه با شبکه المیادین گفت، ترور سردار سلیمانی «نقض همه اصول بود» و اگر مثل وی، مسئولی در یکی از کشورهای غربی اینگونه ترور شده بود، احتمالا آن کشور این را «اعلام جنگ» تلقی می کرد.
پزشکی ۱۱ ساعت پیش
معاون وزیر بهداشت با بیان اینکه اکنون برای درمان بیماران کرونایی داروهای موثر در کشور وجود دارد،گفت: تاکنون هیچ درمان شناخته شده ای برای ویروس کرونا کشف نشده است.
اقتصادی ۱۱ ساعت پیش
به گزارش قدس آنلاین به نقل از شفقنا، طبق این توافق که پس از سفر روز گذشته «مصطفی الکاظمی» به استان دیالی و دیدار از گذرگاههای مرزی با ایران قرار است عملی شود، در دو روز از هفته محموله های ایرانی به صورت روزانه ۲۵۰ کامیون از طریق گذرگاه «مندلی» وارد عراق می شوند.
بین الملل ۱۱ ساعت پیش
به گزارش فارس، منابع خبری شامگاه یکشنبه از آتش سوزی در عرشه یک کشتی جنگی آمریکایی در بندر «سن دیه گو» در جنوب غربی ایالات متحده خبر دادند. به گزارش منابع خبری، چندین انفجار در کشتی جنگی «یواس اس بونهام ریچارد» رخ داده و شماری مصدوم برجای گذاشته است.