نمایش اطلاعات قدس آنلاین
تعداد بازدید های کاربران
تعداد اخبار مورد پوشش
آخرین اخبار سایت قدس آنلاین صفحه  ۱ | ۳۳۵ نتیجه (۰٫۱۰۲ ثانیه)
بن بست در مذاکرات طالبان و دولت افغانستان با وجود آزادسازی یکجانبه ۱۰۰ جنگجوی طالب
بین الملل ۸ ساعت پیش
دولت افغانستان اعلام کرده که ۱۰۰ زندانی طالبان را "به عنوان بخشی از تلاش ها برای صلح و مهار کرونا آزاد کرده است اما سخنگوی طالبان می گوید این اتفاق بخشی از روند آزادسازی زندانیان دو طرف در چارچوب توافق سیاسی نیست.
بین الملل ۹ ساعت پیش
قدس آنلاین : پایگاه اینترنتی بغداد الیوم، «نچیروان بارزانی» رئیس اقلیم کردستان عراق، موضع این اقلیم را در قبال نامزدی «مصطفی الکاظمی»، رئیس دستگاه اطلاعات عراق، برای تصدی پست نخست وزیری اعلام کرد.
پزشکی ۱۰ ساعت پیش
قدس آنلاین : به گزارش روز چهارشنبه تارنمای خبری نشریه دیلی نیوز، «ریچارد برنان» مدیر منطقه ای عملیات اضطراری سازمان جهانی بهداشت گفت: به واسطه افزایش موثر بسیاری از اقدامات کنترل کننده، ما شاهد ثابت ماندن تعداد موارد ابتلا به کرونا در ایران هستیم و در حقیقت، برخی اشارات از کاهش ...
واشنگتن پست گزارش داد؛
بین الملل ۱۱ ساعت پیش
روزنامه « واشنگتن پست» با تاکید بر اینکه کاخ سفید با شیوع کرونا در بحران قرار گرفته، نوشت «کووید-۱۹» بر سیاست «فشار حداکثری» ترامپ بر ایران سایه افکنده و هر روز بیشتر از پیش برای کاهش تحریم های تهران تحت فشار قرار می گیرد.
انتقاد روزنامه انگلیسی گاردین از سیاست های جنگ طلبانه لندن
بین الملل ۱۱ ساعت پیش
دولت انگلیس در حالی هشدارهای اولیه راجع به شیوع کروناویروس را رد می کرد و تهدیدات واقعی را نادیده می گرفت که در همان زمان میلیاردها پوند در صنعت تسلیحاتی به بهانه امنیت ملی و در قالب پروژه دفاع ملی هزینه کرد اما این پروژه نتوانست در برابر پاندمی کرونا کاری از پیش ببرد.
خروج آبرومندانه یا فرار خفت بار؛
بین الملل ۱۱ ساعت پیش
آمریکا با اصرار بر بقا در عراق بدون توانایی ورود به جنگی جدید به جای خروج محترمانه، ریسک و اشتباه بزرگی را مرتکب شده که در نهایت منجر به فرار آن از عراق با خفت و خواری می شود.
بین الملل ۱۱ ساعت پیش
رییس جمهور آمریکا که این روزها به شدت از سوی کارشناسان و سیاستمداران به جدی نگرفتن در مقابله با کرونا متهم شده است در تازه ترین اقدام سازمان بهداشت جهانی را به اهمال کاری در این زمینه متهم کرده است.
سیاسی ۱۲ ساعت پیش
جمعیت جانبازان با بیان اینکه آمریکا می خواهد با تغییر لباس عملیات تروریستی فرودگاه بغداد و شهادت سردار سلیمانی، پشت میز مذاکره بنشیند، تاکید کرد: ما نباید آزموده ها را مجددا بیازماییم.
اجتماعی ۱۲ ساعت پیش
قدس آنلاین : این روزها یکی از سوالاتی که ممکن است به وجود بیاید، چالش ازدواج و تاثیر کرونا بر آن است و این که آیا کرونا می تواند تاثیری بر این پدیده اجتماعی داشته باشد یا نه؟ چرا که پس از تعطیلات کرونایی و حذف مراسم ها و تجمعات، لغو مراسم هایی مانند عروسی ها را نیز شاهد ...
اجتماعی ۹ ساعت پیش
با تصمیم شورای ترافیک تهران، مقرر شد طرح های ترافیکی در پایتخت تا پایان طرح فاصله گذاری اجتماعی اجرا شود و شهروندان فرصت دو ساعته از ۱۴ تا ۱۶ دارند که از طرح خارج شوند.
بین الملل ۱۲ ساعت پیش
دبیرکل اتحادیه عرب درباره سوء استفاده رژیم صهیونیستی از شیوع کرونا برای اجرای طرحهای ضد فلسطینی خود از جمله طرح الحاق اراضی فلسطینی به مناطق اشغالی هشدار داده است.
پزشکی ۱۳ ساعت پیش
رئیس بیمارستان امام سجاد (ع) نیروی انتظامی ضمن توصیه به عموم افراد درباره استفاده از ماسکهای بهداشتی، کاربرد و تاثیر انواع ماسک را در پیشگیری از انتقال ویروس کرونا تشریح کرد.
عمومی ۱۳ ساعت پیش
رییس اداره بهداشت، امداد و درمان وزارت دفاع از تولید روزانه ۳۰ هزار کیت تشخیص ویروس کرونا خبر داد و گفت: آمادگی داریم که برای مراکز آزمایشگاهی کشوری و لشکری و درخواست مراکزی که مورد نیاز آنها است این کیت ها را تولید و در اختیار آنها قرار داهیم.
سیاسی ۱۳ ساعت پیش
فرمانده سپاه فجر با اشاره به حضور فعال ۷۴ هزار بسیجی فارس در حوزه تامین سلامت مردم از اختصاص ۱۰ درمانگاه و ایجاد ۹ نقاهتگاه از سوی سپاه فارس برای کمک به مقابله با بیماری کرونا خبر داد.
اقتصادی ۱۳ ساعت پیش
قدس آنلاین : در جلسه امروز هیات وزیران، که به ریاست حجت الاسلام حسن روحانی، رئیس جمهوری برگزار شد، ضمن ارائه گزارش وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی در خصوص مدیریت مقابله با ویروس کرونا، میزان افزایش ضریب حقوق کارکنان دولت و بازنشستگان، وظیفه بگیران و مشترکان صندوق های ...