نمایش اطلاعات قدس آنلاین
تعداد بازدید های کاربران
تعداد اخبار مورد پوشش
آخرین اخبار سایت قدس آنلاین صفحه  ۱ | ۱۵۷ نتیجه (۰٫۰۵۰ ثانیه)
هانی زاده در گفتگو با قدس آنلاین تشریح کرد:
بین الملل ۲۴ دقیقه پیش
حسن هانی زاده با بیان اینکه لوژ فراماسونری پاریس و لابی صهیونیستی در پروژه توهین به مقدسات مسلمانا دست دارند و رئیس جمهور فرانسه در جهت اهداف آنها گام بر می دارند، معتقد است ترویج مفاهمی جعلی فاشیسم و تروریسم اسلامی که سید حسن نصر الله به آنها اشاره کرد با هدف ایجاد شکاف ...
پزشکی ۴۱ دقیقه پیش
به گزارش قدس آنلاین : دکتر سعید جاودان سیرت در جمع خبرنگاران افزود: وضعیت کرونایی استان مطلوب نیست، تعداد مراجعین، بسترها و فوتی ها زیاد شده است یکی از دلایل این افزایش توجه نکردن یا کم توجهی و سهل انگاری مردم به کروناست.
پزشکی ۱ ساعت پیش
بر اساس اطلاعات منتشر شده از سوی سازمان بهداشت جهانی مبتنی بر میزان فوتی ها در هر یک میلیون نفر، ایران رتبه نخست سرانه مرگ و میر ناشی از کرونا طی ۷ روز اخیر را به خود اختصاص داد.
با تکیه به ظرفیت عظیم معادن سنگ مرمر و آهک ایران رقم می خورد
اقتصادی ۲ ساعت پیش
زمانی که چینی ها بزرگترین اختراع خود را که کاغذ بود به جهانیان عرضه می کردند گمان نداشتند روزی این اختراع محیط زیست بشر و حیوانات را به خطر اندازد و به قیمت از بین رفتن ریه زمین تمام شود. با این حال شکی نیست که بخش مهمی از تمدن بشر مرهون این اختراع است.
بین الملل ۴ ساعت پیش
قدس آنلاین : «جاستین ترودو» نخست وزیر کانادا در یک کنفرانس خبری درباره سخنان ضد اسلامی رئیس جمهور فرانسه اظهارنظر کرد و هشدار داد، حمله «شنیع» به کلیسای شهر نیس فرانسه، معرف مسلمانان نیست.
اخبار دانش و فناوری قدس آنلاین
فناوری اطلاعات ۴ ساعت پیش
به گزارش گروه دانش و فناوری قدس آنلاین ، سامسونگ اخیرا تایید کرده است که به روزرسانی نرم افزاری جدیدی را ارائه می دهد تا ویژگی های مهم Galaxy Z Fold2 را به Galaxy Fold اصلی منتقل کند. Galaxy Z Fold2 بهترین بهره وری سامسونگ از یک گوشی هوشمند تاشو است و قابلیت های بهره وری ...
سیاسی ۴ ساعت پیش
نمایندگان مجلس در بیانیه ای خطاب به دستگاه دیپلماسی کشورمان خواستار احضار سفیر فرانسه در پی اهانت رسانه های این کشور به ساحت پیامبر اسلام و موضع گیری مقامات این کشور در این باره شدند.
اقتصادی ۴ ساعت پیش
مقام معظم رهبری (حفظه الله) امسال را سال جهش تولید نامیدند . اما در دنیای پر رقابت و دائم درحال تغییر با تولیداتی که هر روز با کیفیت بالاتر و نوآوری های تازه عرضه می شود چگونه می توان به جهش تولید دست یافت؟
بین الملل ۴۱ دقیقه پیش
قدس آنلاین : «امانوئل ماکرون» رئیس جمهور فرانسه در گفت وگویی با شبکه قطری «الجزیره» اعلام کرد، احساسات مسلمانان در قبال کاریکاتورهای موهن را درک می کند. وی افزود: کاریکاتورهای مذکور یک پروژه دولتی نیستند بلکه برآمده از روزنامه های آزاد ، مستقل و غیر وابسته به دولت هستند.
در آستانه انتخابات آمریکا در برلین
بین الملل ۱ ساعت پیش
موزه «مادام توسو» در برلین در آستانه انتخابات ریاست جمهوری ایالات متحده، مجسمه مومی «دونالد ترامپ» رئیس جمهور و نامزد جمهوری خواه انتخابات ریاست جمهوری را به سطل زباله انتقال داد.
با فشار افکار عمومی، اینستاگرام که حساب کاربری رهبر انقلاب به زبان فرانسوی را حذف کرده بود، عقب نشینی کرد
سیاسی ۵ ساعت پیش
دنیای غرب در حالی طی سالیان اخیر با پنهان شدن پشت مفاهیم زیبایی چون دموکراسی، آزادی بیان، حقوق بشر و مانند آن، به دنبال مخفی کردن چهره جنگ طلب و غیرانسانی گذشته خود است که بزنگاه های تاریخی کنونی نشان داده این مفاهیم تنها ابزار غرب در رسیدن به اهدافش بوده و بیش از این برای ...
احکام جایگزین حبس، بهترین راه کاهش برخی جرایم
عمومی ۵ ساعت پیش
فردی که در یکی از خیابان های مشهد برای یکی از بانوان ایجاد مزاحمت کرده بود، با شکایت این فرد به جای دو ماه حبس و ۴۰ ضربه شلاق و رای «مجید شرقی شهری»، قاضی شعبه ۱۴۶ دادگاه کیفری دو مجتمع امام خمینی(ره) به ۳۰۰ ساعت کارگری در مدارس محکوم شد.