نمایش اطلاعات فرارو
تعداد بازدید های کاربران
تعداد اخبار مورد پوشش
آخرین اخبار سایت فرارو صفحه  ۱ | ۲۵ نتیجه (۰٫۰۰۴ ثانیه)
عمومی ۳۴ دقیقه پیش
هنوز نمی توان با قاطعیت گفت کدام سناریو درست است. اما مواضع آمریکا در دو ماه آینده (ضرب الاجل بازگشت تحریم های شورای امنیت در صورت عدم حل اختلافات برجامی) نشان خواهد داد که کدام سناریو درست است.
تکنولوژی ۱ ساعت پیش
شاسی بلند gv80 اولین کراس اوور شرکت کره ای جنسیس محسوب شده و آمده تا با محصولات مشابه از برند هایی نظیر لکسوس و دی اس به رقابت بپردازد.
علی عسکری رییس سازمان صداوسیما در حاشیه قرار گرفته است
فرهنگی و هنری ۱۲ ساعت پیش
به نظر می رسد "جنگ قدرت" درصداوسیما همچنان ادامه دارد. این جنگ قدرت باعث شده که کل مجموعه صداوسیما از یک مدیریت یک دست و واحد برخوردار نباشد. شبکه های مختلف میان گروه های و افراد پر نفوذ تقسیم شده اند.
عمومی ۲۳ ساعت پیش
اما آیا ایران این معادله را قبول خواهد کرد؟ فعلا به این زودی نمی توان به این پرسش پاسخ داد. با این حال، واضح است که ایران بار دیگر به لحظه سخت تصمیم گیری رسیده است. اروپایی ها با فعال کردن مکانیسم حل اختلاف، ممکن است در پی انداختن توپ به زمین ایران باشند.
اصلاح طلبان لیست انتخاباتی نمی دهند؟
سیاسی ۲۳ ساعت پیش
اصلاح طلبان معتقدند که بیشتر رد صلاحیت ها از این جناح بوده است. گزارش هایی وجود دارد که نشان می دهد حدود ۳۰ درصد از اصلاح طلبان در کل کشور برای انتخابات تائید صلاحیت شده اند.
قیمت روز خودروهای داخلی موجود در بازار
اقتصادی ۱ روز پیش
قیمت ها در بازار خودرو امروز تغییر چندانی نسبت به روز قبل ندارد و عموما شاهد پافشاری فروشنده های روی قیمت های نجومی هستیم. امروز پراید صندوق دار در بازار با قیمت ۵۲ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان و پراید هاچ بک با قیمت ۵۷ میلیون تومان خرید و فروش می شود.
پایگاه خبری پراجکت سیندیکیت گزارش می کند:
بین الملل ۱ روز پیش
آمریکا ظاهرا بدون هیچگونه آگاهی از تاریخِ (اخیرِ) روابطش با ایران، و تحت هدایتِ رئیس جمهوری نامتعادل نظیر دونالد ترامپ که احتمالا فکر می کند می تواند دست به ترور و قتل بزند و از آن (و پیامدهایش) فرار کند، هنوز هم در حال اقدام کردن بر اساس یک عارضه روانی ۴۰ ساله در روابط خود ...
صادق زیبا کلام و محمد صادق کوشکی در گفتگو با فرارو پاسخ دادند
عمومی ۱ روز پیش
صادق زیبا کلام با بیان اینکه اتفاقاتی که اخیرا روی داده همگی باعث تشدید فضای دوقطبی در جامعه شده است، بیان داشت: این فضای موید آن است که نارضایتی عمیق و گسترده ای در سطح جامعه وجود دارد که هیچ گونه توجهی به آن نشده، در صورتی که باید مورد ریشه یابی قرار بگیرد و از سوی دیگر ...
عمومی ۱ روز پیش
گفته می شود که صاحبان گاوهای نر غالبا آب آهک و پودر فلفل قرمز به چشم و اندام تناسلی حیوان می مالند تا آنها را خشن کنند.
آیا شبح پوپولیسم ایران را تسخیر می کند؟
عمومی ۱ روز پیش
با توجه به فضای اجتماعی و روانی جامعه احتمال غلبه پوپولیست ها را در گفتگو با کارشناسان مطرح شد. عباس عبدی در این باره خطر پوپولیسم را جدی ندانست و سعید شریعتی ظهور ادبیات فاشیستی را هشدار داد.
بازی و سرگرمی ۱ روز پیش
کلم پلو یکی از انواع غذا های سنتی ایرانی است کلم پلو تهرانی بر خلاف کلم پلو شیرازی، بدون سبزی بوده، ولی به همراه کوفته ریزه، گوشت چرخ شده یا مرغ تهیه می شود و سرشار از عطر دارچین و زعفران است.
عمومی ۲ روز پیش
روسیه و چین جز اتخاذ مواضع سیاسی همدلانه با ایران، احتمالا از لحاظ فنی و عملی (مانند رفع تحریم ها یا جلوگیری از بازگشت تحریم های شورای امنیت) کار خاصی نمی توانند بکنند. با این حال، چین و روسیه می توانند به حل اختلافات در کمیسیون مشترک برجام کمک کنند و از رفتن پرونده هسته ای ایران ...
عمومی ۲ روز پیش
صدها تن از دانشجویان دانشگاه کوفه با برگزاری یک جشنواره دودهای رنگی به سیاست های دولت نیز اعتراض کردند. این جشنواره برای نخستین بار در دانشگاه کوفه برگزار شد و دانشجویان با به دست گرفتن دودهای رنگی شعارهایی علیه دولت نیز سر دادند.
برخی می گویند سفیر انگلیس باید اخراج شود
بین الملل ۲ روز پیش
«وزارت خارجه و نهاد های مرتبط نباید ماجرای سفیر را خیلی دنبال کنند چرا که ممکن است واکنش های زیان آوری داشته باشد. رفتار سفیر در حد اخراج و مطالبی اخیرا مطرح می شود نیست و باید به همان احضار اکتفا کرد.
عمومی ۲ روز پیش
متخصصان هشدار داده اند خاکستر آتشفشانی و گاز سمی ساطع شده از کوه تال می تواند خطرناکتر از جریان گدازه باشد.