نمایش اطلاعات فرارو
تعداد بازدید های کاربران
تعداد اخبار مورد پوشش
آخرین اخبار سایت فرارو صفحه  ۱ | ۲۱ نتیجه (۰٫۰۰۶ ثانیه)
اصلاح طلبان چه باید بکنند؟
سیاسی ۲ ساعت پیش
این درست نیست که تحریم مشارکت یا مشارکت نکردن در انتخابات را مصداق رادیکالیسم بنامیم. چون کسانی که این شیوه را به کار می گیرند خواهان اصلاح روند های انتخابات هستند. می گویند با فرایند های موجود عملا به جایی رسیدیم که مشارکت در انتخابات به ۴۲ درصد رسیده و متناسب با خواست ...
علی دینی ترکمانی کارشناس مسائل اقتصادی در گفتگو با فرارو تشریح کرد
اقتصادی ۲ ساعت پیش
این اقتصاددان نهادگرا با تاکید بر اینکه راهکار دولت برای کنترل نرخ تورم انتشار اوراق بدهی است، بیان داشت: قرار است تا پایان سال دولت ۱۵۰ هزار میلیارد تومان اوراق بدهی چاپ کند، اما به دلیل اینکه نرخ این اوراق برای مردم جذاب نیست، به نظر می رسد در خوشبینانه ترین حالت تنها یک سوم ...
عمومی ۸ ساعت پیش
نمایشگاه نورپردازی از تابلوهای نقاشی ون گوگ در تورنتو کانادا این امکان را برای بازدیدکنندکان فراهم کرده تا از داخل خودروهای شخصی خود از این نمایشگاه دیدن کنند.
ابراهیم محمدولی رئیس اتحادیه طلا و جواهر تهران در گفتگو با فرارو تشریح کرد
اقتصادی ۱۰ ساعت پیش
ابراهیم محمدولی گفت: با توجه به اینکه پیش بینی ها حاکی از آن است که طلا در بازار های جهانی در یک سال آینده به بالای ۲۰۰۰ دلار افزایش پیدا خواهد کرد، بنابراین روند طلا در بازار داخل نیز صعودی خواهد بود، این در حالیست که در بازار داخل بانک مرکزی باید به مانند چندین ماه ...
بین الملل ۱۰ ساعت پیش
«شاید به این خاطر است که مقامات چینی آن چیزی را درک می کنند که جان بولتون، مشاور سابق امنیت ملی [آمریکا] بر آن تاکید می کند: آسیبی که ترامپ به قدرت آمریکا و جامعه دمکراتیک بین المللی زد، بزرگتر از هر آسیبی است که او به پکن وارد می کند.
بین الملل ۱۰ ساعت پیش
کوه راشمور در ایالت داکوتای جنوبی که دونالد ترامپ برای سخنرانی خود برگزیده بود محل نقش صورت چهار رئیس جمهور آمریکا بر دیواره کوه است.
بازی و سرگرمی ۱۵ ساعت پیش
آغاز سینمای کمدی جهان در اوایل قرن بیستم، همراه با ظهور بازیگران و فیلم هایی بود که نه تنها ژانر کمدی را به معنای واقعی پدید آورد بلکه شاهکار هایی را خلق کرد که تا به امروز جزو برترین فیلم های تاریخ سینمای کمدی است.
کارشناسان صنعت خودرو در گفتگو با فرارو
اقتصادی ۱۶ ساعت پیش
زاوه گفت: نتیجه این رشد مداوم نقدینگی، چیزی جزء افزایش التهاب در بازار های مختلف از جمله خودرو نیست، از طرف دیگر رشد ۸.۸ درصدی پایه پولی نیز به بیشتر شدن تورم دامن می زند و باعث می شود قدرت تورم بیشتر شود، بنابراین همان طور که ملاحطه می کنید، تا زمانیکه دولت در سیاست ها و راهبرد ...
بین الملل ۱۶ ساعت پیش
بر اساس آماری که تا کنون ارائه شده در این گور دسته جمعی نیروهای داعش حدود ۶۰۰ زندانی را به قتل رساندند که همگی شیعه بودند.
احمد راغفر و هادی حق شناس بررسی کردند
اقتصادی ۱ روز پیش
در ظرف سه ماه گذشته ۶۰۰ هزار میلیارد تومان برای فعالین در بازار سهام درآمد ایجاد شده است. در این بازار کاغذ خرید و فروش شده است بدون آنکه تولیدی افزایش پیدا کند. باید از این ها مالیات گرفته شود.
عمومی ۱ روز پیش
آیا آمریکا با الهام از این سازوکار می خواهد تحریم های تسلیحاتی را تمدید کند؟ آمریکا به طور رسمی به این مسئله اشاره نکرده است، اما از آنجا که مقامات آمریکا مکررا اعلام می کنند آن ها به هر طریقی تحریم های تسلیحاتی را تمدید خواهند کرد، استفاده از سازوکاری شبیه به مکانیسم ماشه ...
ماجرای اختلافات احمد و بهمن کیارستمی بر سر انتشار آثار پدر
فرهنگی و هنری ۱ روز پیش
احمد کیارستمی در مطلبی کوتاه نوشت: "متاسفانه بعد از چاپ دو کتاب بدون مجوز های کامل، ... نشر نظر، اقدام به چاپ کتابی جدید درباره پدرم کرده است. علاوه بر مشکل مجوز، این کار، عدم رعایت حریم خصوصی است که نه تنها مغایر با اخلاقیات، بلکه برخلاف قانون است.
نامه بحث برانگیز روسای کمیسیون های تخصصی مجلس به رییس جمهور
عمومی ۱ روز پیش
نکته مهم نامه دوازده نماینده موثر مجلس این است که هیچ راهکاری به دولت ارائه نمی دهد. از طرف دیگر در سخنان این نمایندگان نیز هیچ نقشه راهی دیده نمی شود. تمام حرف آنها یه چیز است دولت از مسیر هفت ساله خود برگردد.
عمومی ۱ روز پیش
در مسابقه بین المللی جوایز عکس استانبول ۲۰۲۰ به برنده بهترین عکس سال ۸ هزار دلار و به برندگان هر بخش از رقابت ها به ترتیب برای نفر اول ۵ هزار، نفر دوم ۳ هزار و نفر سوم ۱۵۰۰ دلار اعطا شد.
ترامپ پیش از انتخابات کنار می کشد؟!
بین الملل ۲ روز پیش
ترامپ متوجه شده که در حال شکست خوردن است و حتی این موضوع را در محافل خصوصی بیان کرده است. پالتیکو این نکته را از قول افراد نزدیک به ترامپ نقل کرد و به نقل از سه منبع آگاه نوشت: «پشت پرده، ترامپ و تیم اش اقداماتی برای تصحیح اوضاع انجام می دهند.