نمایش اطلاعات فرارو
تعداد بازدید های کاربران
تعداد اخبار مورد پوشش
آخرین اخبار سایت فرارو صفحه  ۱ | ۲۲ نتیجه (۰٫۰۰۵ ثانیه)
کاهش شیوع کرونا در چین؛ طغیان در کره جنوبی!
پزشکی ۹ ساعت پیش
گزارش های اخیر مقامات رسمی بهداشتی چین نشان می دهد که شیوع کروناویروس جدید در خارج از استان هوبی شاهد کاهش موارد ابتلا بوده است، اما همزمان خبر ها از کره جنوبی حاکی از آن است که این کشور تنها در یک هفته شاهد افزایش شمار مبتلایان به بیش ۵۵۰ نفر بوده که نگرانی شدید سازمان ...
اقتصادی ۱۵ ساعت پیش
دلار امروز با جهش ۴۰۰ تومانی به ۱۴ هزار و ۷۵۰ تومان رسیده، سکه تا پنج میلیون و ۶۰۰ هزار تومان پیشروی کرده و طلا رکورد یک سال و نیم قبل خود را شکسته است. هر گرم طلای ۱۸ عیار در حال حاضر ۵۷۴ هزار تومان قیمت گذاری می شود.
عمومی ۱۵ ساعت پیش
خراب شدن کولر در تابستان و خاموش شدن سیستم گرمایش در زمستان می تواند یک داستان بی انتها درست کند؛ مالک هزینه تعمیر یا تعویض آن را به دوش مستاجر می اندازد و در مقابل، مستاجر می گوید خانه خودت است.
بین الملل ۱۵ ساعت پیش
خبرگزاری فرانسه با توصیفی از سابقه ابومهدی المهندس نوشته است این فرمانده به نماد مقاومت ضدآمریکایی تبدیل شده و قبر او به جاذبه ای برای شیعیانی تبدیل شده که وعده انتقام از آمریکا می دهند.
سیاسی ۱۶ ساعت پیش
رهبر انقلاب اسلامی با تشکر از درخشش مطلوب ملت ایران در امتحان بزرگ انتخابات و ناکام گذاشتن فرصت طلبی و تبلیغات همه جانبه دشمنان، تاکید کردند: در مقابل توطئه دشمن برای ضربه زدن به ارکان مختلف کشور، همه باید برای دفاع هوشیار و آماده ضربه و حمله متقابل باشیم.
اقتصادی ۱۹ ساعت پیش
در منطقه دورافتاده در روسیه افرادی به استخراج غیرقانونی عاج ماموت به امید تجارت در بازار سیاه می پردازند.
بین الملل ۲۱ ساعت پیش
رئیس جمهور فرانسه در بازدید از نمایشگاه سالانه کشاورزی در پاریس از سیاست های کشاورزی اتحادیه اروپا دفاع کرد.
ورزشی ۲۳ ساعت پیش
مسابقه بوکس سنگین وزن بین دیونتی وایلدر ۳۳ ساله و تایسون فیوری ۳۰ ساله در لاس وگاس آمریکا با پیروزی تایسون فیوری به پایان رسید.
سیاسی ۱ روز پیش
در صد مشارکت در انتخابات مجلس یازدهم در کل کشور ۴۱/۸۰٪ است. از این میان تاکنون حدود صد و سی اصولگرا، هفتاد مستقل، هفت اصلاح طلب و یک اعتدالگرا به مجلس راه یافته اند.
پزشکی ۱ روز پیش
حریرچی در ادامه با تاکید بر اینکه هیچ آزمایشگاه خصوصی در سطح کشور مجهز به حس تشخیص کروناویروس جدید نیست، تصریح کرد: در سطح استان تهران سه آزمایشگاه ویژه و همچنین در سایر کلانشهر ها آزمایشگاه هایی مجهز برای حس تشخیص کرونا ویروس جدید داریم و دیگر لازم نیست تمامی تست ها از سراسر ...
بازی و سرگرمی ۱ روز پیش
مطابق قانون مدنی زوج می تواند به هر دلیلی که بخواهد زن خود را با ارائه دادخواست به دادگاه طلاق دهد، ولی اگر درخواست طلاق از جانب زوجه باشد زن نمی تواند خود را مطلقه سازد مگر در مواردی که وکالت در طلاق را از جانب زوج داشته باشد و یا اینکه با ثابت کردن هر یک از موارد عسر و حرج، ...
بازی و سرگرمی ۱ روز پیش
چسب قطره ای می تواند پوست را به اشیاء یا حتی انگشتان دست را به هم بچسباند. با این حال، چسب قطره ای معمولا برای پوست مضر نیست، و طیف وسیعی از درمان های خانگی وجود دارند که معمولا می تواند آن را از بین ببرند.
عمومی ۱ روز پیش
دلیل این رقابت این است که بعد از ورود بلومبرگ به انتخابات، عرصه برای میانه رو هایی مانند بوته جج و کلوبوچار تنگ شده است. هم اکنون بلومبرگ در نظرسنجی ایالت هایی که در سه شنبه بزرگ انتخابات برگزاری می کنند، موقعیت بالایی دارد.
بین الملل ۱ روز پیش
اما در عین حال، پمپئو بر استمرار کارزار فشار حداکثری علیه ایران تاکید کرد. در چنین شرایطی، چقدر امکان گفتگو با آمریکا وجود دارد؟ ظاهرا ظریف معتقد است که فعلا امکانی برای گفتگو وجود ندارد.
عمومی ۱ روز پیش
خبرگزاری آناتولی ترکیه در گزارشی به محافظت مردم تهران از خود در برابر ویروس کرونا پرداخته است. این رسانه نوشته است: در مجموع ۲۸ نفر به طور قطعی به این ویروس مبتلا شده اند. تاکنون ۵ نفر نیز به این دلیل جان باخته اند.