نمایش اطلاعات فرارو
تعداد بازدید های کاربران
تعداد اخبار مورد پوشش
آخرین اخبار سایت فرارو صفحه  ۱ | ۱۰۴ نتیجه (۰٫۰۱۵ ثانیه)
اجتماعی ۸ ساعت پیش
وضعیت بحرانی ناشی از سیل در گلستان موجب شد تا در روز شنبه، آیت الله خامنه ای با صدور دستوری نادر به ستاد کل نیروهای مسلح، از نظامیان بخواهد تا در صورت نیاز در کمکرسانی به سیل زدگان مشارکت کنند.
عمومی ۹ ساعت پیش
جدیدترین نسل کتابخانه ها مراکز فرهنگی، جتماعی و مدنی ای هستند که کتاب هم دارند. کتابخانه های معاصری که در اینجا می بینید بخشی از جنبشی تازه در سراسر جهان هستند که در آن ها طیفی از فعالیت های گوناگون از یوگا گرفته تا چاپ سه بعدی میزبانی می شود.
اجتماعی ۱۰ ساعت پیش
ساکنان این مناطق حتی المقدور در خانه بمانند و در صورت اعلام هشدار توسط دستگاههای ذیربط محل سکونت خود را به سمت مکانهای اسکان موقت هلال احمر (در ورزشگاهها، مدارس و...) ترک و در این خصوص با دستگاههای امدادرسان همکاری کنند.
اجتماعی ۱۰ ساعت پیش
وی ترافیک در محور فیروزکوه را نیز در مسیر بازگشت به تهران پرحجم خواند و گفت: محور امام رضا (ع) نیز دارای حجم تردد و ترافیک به صورت روان است.
اجتماعی ۱۰ ساعت پیش
خوشبختانه از دیشب و با اعلان این هشدار که «خطر، گلستان را تهدید می کند» مسوولان مربوطه هرچند با تاخیر بسیج شدند و درحال کنترل بحرانند.
منظور رهبر انقلاب از تقی زاده ها چه بود؟
اجتماعی ۱۳ ساعت پیش
او به دلیل خشم مردم از تجدید این امتیازنامه مجبور شد ایران را ترک کند و به فرانسه و آلمان برود. با سقوط رضاخان و روی کار آمدن فروغی و دوستان او، دوباره به ایران بازگشت و به مقام وزارت و سفارت رسید.
بین الملل ۱۶ ساعت پیش
جاشوآ قصد دارد میزان خطر هوآوی با توسعه شبکه ۵جی را روی شبکه بی سیم آلمان گوشزد کند. مقامات ایالات متحده هنوز در حال فشار به برلین هستند تا درباره همکاری با غول مخابراتی چینی بازنگری کنند.
ورزشی ۱۷ ساعت پیش
چرا که رخ دادن چنین اتفاقی مطمئنا از تعهدات فدراسیون فوتبال کلمبیا بوده و به همین دلیل دیگر نیازی به دعوا درست شدن و به چالش کشیده شدن مسائل مختلف نیست.
بین الملل ۱۷ ساعت پیش
حضور داعش در افغانستان به یک تهدید جدی در این کشور تبدیل شده و پس از شکست داعش در سوریه و عراق، بیم آن می رود که افغانستان به پایگاه جدیدی برای گروه تروریستی داعش تبدیل شود.
اجتماعی ۱۷ ساعت پیش
امروز صبح که از دوستان هلال احمر پیگیر وضعیت سیل در شمال کشور بودم، از همت عالی امدادرسانان گفتند و خواستار کمک مالی بودند.
ویدیو ۱۷ ساعت پیش
از نمایندگان باشگاه های حاضر در بوندسلیگا می خواهند از روی تصاویری که به آن ها می دهند نقاشی بکشند. حال نتیجه تلاششان را ببینید!
ارتش آمریکا بوئینگ های سوخت رسان را نمی خواهد
اقتصادی ۱۹ ساعت پیش
خبر بد دیگر برای بوئینگ اینکه نیروی هوایی هرچند هواپیماهای سوخت رسان جدید بوئینگ را دریافت کرده اما ظاهرا به گفته «ویل روپر» تمایلی برای استفاده از آن ها ندارد، چراکه در وضعیت نامناسبی قرار دارند.
فرهنگی و هنری ۱۹ ساعت پیش
ما آن زمان نمی توانستیم مثل بچه های الان برای مجری مورد علاقه خود کامنت بگذاریم و بگوییم من خیلی دوستتان دارم کاری که اکنون به راحتی انجام می شود و حتی فرد به خود اجازه می دهد به راحتی توهین کند. طبیعتا وقتی اینقدر همه چیز در دسترس است دیگر رویایی باقی نمی ماند.
اجتماعی ۱۹ ساعت پیش
وی ادامه داد: چندین روستا در گمیشان تحت خطر قرار گرفته که امکانات به سمت گمیشان رفته و جاده گمیشان به بندرترکمن شکافته شده تا تردد و خروج آب سهل شود.
عمومی ۲۰ ساعت پیش
روزی خان که در مانصحرا در شمال پاکستان متولد شده، می گوید خیلی دوست دارد که دینکلج را ملاقات کند و او را دوست و برادر خود می داند.