نمایش اطلاعات فرارو
تعداد بازدید های کاربران
تعداد اخبار مورد پوشش
آخرین اخبار سایت فرارو صفحه  ۱ | ۲۱ نتیجه (۴٫۵۵۹ ثانیه)
فعالان سیاسی اصلاح طلب در گفتگو با فرارو
سیاسی ۹ ساعت پیش
جوادی حصار عضو شورای مرکزی حزب اعتماد ملی با اشاره به اینکه خطر قرمز اطلاح طلبان، حفط منافع و دستاورد های جریان اصلاحات است، گفت: «اینکه آقای عارف می گوید ما اصلاح طلب هستیم و با اصولگرایان کاری نداریم، حرف درستی نیست، اگر منافع اطلاحات ولو با رای اصولگرایان تامین شود، این ...
اجتماعی ۹ ساعت پیش
موج گرما ممکن است بر حدود ۲۰۰ میلیون نفر در شهرهای بزرگی مثل نیویورک، واشنگتن و بوستون در ساحل شرقی و مناطق غرب میانه تاثیر بگذارد.
فیلم ترسناک آسیا
عمومی ۱۵ ساعت پیش
وقتی تمام این تصاویر: «یک کره شمالی مسلح به سلاح اتمی، یک ژاپن ناراضی، یک چین تهاجمی تر و سرکوبگرتر، افزایش تحمل ناپذیری در مساله تایوان و گسترش عدم قطعیت در سیاست آمریکا» را مانند یک فیلم بنگریم، مشخص می شود ثباتی که توسعه بی سابقه آسیا را پی ریزی کرده بود را دیگر نباید ...
بین الملل ۱۶ ساعت پیش
راهکار فرانسه، در واقع بر مهار اقدامات هسته ای ایران در ازای کاهش تحریم ها متکی است. فرانسوی ها در هفته های اخیر، به منظور متقاعد کردن ایران به پایبندی کامل به برجام، از لزوم محدود کردن برنامه موشکی ایران یا نفوذ منطقه ای آن سخنی نگفته اند.
بین الملل ۱۶ ساعت پیش
همه انتخابات ها مثل هم نیستند. برخی از انتخابات ها رای به یک تغییر عظیم است، بقیه رای به نجات کشور. انتخابات ۲۰۲۰ دومی است! این بدان معنی نیست که نامزد دمکرات نباید هیچ کاری کند: فقط ساده بگیرید: «تمرکز بر ایجاد اتحاد ملی و شغل های مناسب».
عمومی ۱۷ ساعت پیش
یک دختر معروف در اینستاگرام با ضربات چاقوی پسری که دو ماه پیش با وی آشنا شده بود به طرز فجیعی به قتل رسید و تصاویرش در اینستاگرام منتشر شد.
اجتماعی ۱۷ ساعت پیش
یک مرد سیاهپوست در اوکلاهامای آمریکا که به خاطر مشاهده صحنه قتل خیابانی مردی ۴۸ ساله دستگیر شده و با اشتباه یک قاضی ۲۸ سال زندانی شده بود روز گذشته آزاد شد.
عمومی ۲۰ ساعت پیش
در روز چهاردهم جشن، تنگری ها بر فراز کوه می آیند و پیشکش و قربانی خود برای خدایان از گوسفند، بز، مرغ و جوجه، برنج و میوه و سبزیجات و دیگر مواد غذایی را به دهانه کوه آتشفشان پرتاب می کنند و به این ترتیب برای خدایان خود قربانی می کنند.
اجتماعی ۲۰ ساعت پیش
این اقدام همه ساله در موسم هایی که جمعیت طواف کننده به اوج خود می رسد، انجام می شود و هدف از آن حفظ پرده کعبه مشرفه در برابر پاره شدن یا هرگونه آسیب است.
بعداز دوسال طلا آرام گرفت
اقتصادی ۲۱ ساعت پیش
وحید شقاقی شهری کارشناس اقتصادی در پاسخ به این پرسش که پیش نیاز های ثبات قیمت ارز و طلا چیست، گفت: «در درجه اول باید ارز حاصل از صادرات کماکان به کشور بازگردد و در سامانه نیما عرضه شود، در درجه دوم نیز باید ارز ورودی به کشور کفایت واردات را کند، به بیان دیگر می بایست تراز ...
فرهنگی و هنری ۲۲ ساعت پیش
برای نخستین بار در جده عربستان کنسرت خوانندگان پاپ غربی برگزار شد و جنت جکسون، فیفتی سنت و کریس براون از جمله هنرمندانی بودند که در آن برنامه اجرا کردند.
آخرین وضعیت قیمت بیت کوین
فناوری اطلاعات ۲۳ ساعت پیش
میزان جستجوی اینترنتی برای عباراتی مثل «دستگاه استخراج بیت کوین چیست»، «تبدیل بیت کوین به دلار»، «نحوه تولید بیت کوین»، «قیمت بیت کوین به روز» و «بیت کوین چگونه تولید می شود» در ۳۰ روز گذشته مدام در حال افزایش بوده است.
بین الملل ۱ روز پیش
بنابراین، هر دو گروه در دولت ترامپ به رغم اختلافات جزئی، احتمالا سیاست واحدی را دنبال می کنند. سیاستی که در آن، احتمال امضای توافق اندک است. از این رو، با توجه به اینکه بدون امضای توافق، رفع تحریم ها بسیار بعید است، تنها سناریوی مورد نظر هر دو گروه، استمرار فرسایش ایران ...
سیاسی ۱ روز پیش
افشاگری های اخیر وزیر بهداشت از جهاتی بسیار قابل تامل است. مهمترین نکته این است که این افشاگری قطعا مدیریت قاضی زاده هاشمی وزیر پیشین بهداشت در دولت روحانی را زیر سوال خواهد برد و احتمالا افشای این فساد ها دامن او را خواهد گرفت.
بین الملل ۱ روز پیش
ماجرای پهپاد ایرانی و ناو آمریکایی چیست؟ در حالی دونالد ترامپ رئیس جمهور آمریکا روز گذشته از سقوط یک پهپاد ایرانی بر فراز ناو آمریکایی «یو. اس. اس. باکسر» خبر داد، مقامات کشورمان این ادعای ترامپ را تکذیب کردند