نمایش اطلاعات فرارو
تعداد بازدید های کاربران
تعداد اخبار مورد پوشش
آخرین اخبار سایت فرارو صفحه  ۱ | ۴۰ نتیجه (۰٫۰۰۸ ثانیه)
توهم توطئه جان تازه ای گرفت
بین الملل ۵ ساعت پیش
«این زن، به سرعت ناپدید شد و هیچ اثری از آن باقی نماند. بعد از این، کمیته چینی (محافظت از امنیت جوامع) سریعا به وجود یک فرد مبتلا به ویروس (کووید-۱۹) در سال ۲۰۱۹ اذعان کرد؛ که این امر همزمان با شیوع آنفولانزا در آمریکا بود که باعث مرگ هزاران انسان شد. در نتیجه، می توانیم ...
چرا تایوان الگو نشد
پزشکی ۲ ساعت پیش
تایوان با اینکه تحت فشار چین از عضویت در سازمان بهداشت جهانی منع شده، توانست با بهره گیری از تجربه مبارزه خود با بیماری سارس و اتکا به متخصصان و سیاست های بومی، موفقیت چشمگیری را در مهار کروناویروس به دست آورد.
عمومی ۴ ساعت پیش
تصاویر برگزیده مسابقه عکاسی نظامی در سال ۲۰۱۹ منتشر شد. در این تصاویر عکاسان واقعیت هایی از جنگ و آموزش نیروهای مسلح در سراسر جهان را عکاسی کرده اند.
زیر سوال بردن چین توسط مقام رسمی ایران
عمومی ۴ ساعت پیش
«اگر کرونا برای چینی ها شوخی و در حد انفولانزا بود باید به عقل آنان شک می کردید که برای سه ماه کل چین با آن بزرگی را درگیر مهار چنین امر شوخی ای کنند بطوری که هزاران میلیارد دلار هزینه روی دست آنان گذاشته است.
سخنگوی قوه قضاییه در نشست خبری مطرح کرد
سیاسی ۴ ساعت پیش
سخنگوی قوه قضاییه از نقش این دستگاه در جلوگیری از تعطیلی بیش از ۹۹۰ واحد تولیدی و پیشگیری از بیکار شدن کارگران این واحد ها در راستای تحقق رونق تولید خبر داد.
نحوه مهار کرونا چه تبعات اقتصادی و سیاسی خواهد داشت؟
اقتصادی ۵ ساعت پیش
این سناریو تبعات فاجعه بار کمتری برای نظام اقتصادی و مالی جهانی خواهد داشت، چون به انجام اصلاحات ضروری منجر خواهد شد. اصلاحاتی که بدون غیبت کشور های در حال توسعه انجام خواهد شد. امری که امکان در نظر گرفتن منافع این کشور ها یا حداقل عدم تحمیل ظلم آشکار به آن ها را فراهم ...
ادلب پس از آتش بس
بین الملل ۵ ساعت پیش
در پی امضای توافقنامه آتش بس بین ترکیه و روسیه که اجرای آن از ۶ مارس گذشته (۱۶ اسفند) آغاز شد، حدود ۷۳ هزار آواره سوری به ادلب بازگشته اند.
«دیان بارث» از منظر روانی بررسی کرده است
عمومی ۶ ساعت پیش
هنگامی که وقایع برای مردم بسیار دردناک می شود، اغلب حالت «انکار» آن شروع می شود. اما اپیدمی کروناویروس، مواجهه با حقیقت را برای ما مهم می کند.
در گفتگو با جلال مرادی آینده پژوه و روانشناس مطرح شد؛
اجتماعی ۶ ساعت پیش
برای گذر از موقعیت کرونایی، نیاز به برنامه ریزی جدید داریم تا بعد از آن، دچار مشکلات روانی، اجتماعی و اقتصادی ناشی از شیوع این ویروس نشویم. در سطح فردی باید تا جایی که امکان دارد دستورالعمل های وزارت بهداشت و سازمان بهداشت جهانی را رعایت کنیم.
کارشناسان بازار سهام در گفتگو با فرارو
اقتصادی ۷ ساعت پیش
یک کارشناس بورس گفت: ورود سهام شرکت های بزرگ دولتی به بورس ضرب آهنگ عطش ورود سرمایه به بازار سهام را خواهد گرفت و از این طریق معاملات می تواند به ثبات برسد، در غیر این صورت ریسک حضور در بورس بالا می رود که این امر در بلند مدت نمی تواند به هیچ عنوان مطلوب باشد.
قرار عاشقی پشت مرز
عمومی ۷ ساعت پیش
مردم دو شهر کونستانس آلمان و کروزلینگن سوئیس به نقطه مرزی آمدند تا اقوام، اعضای خانواده و دوستان خود را در آن سوی دیوار ببینند.
محمود جامساز کارشناس مسائل اقتصادی در گفتگو با فرارو
اقتصادی ۷ ساعت پیش
جامساز با اشاره به اینکه نیاز است بودجه سنواتی سالجاری مورد بازنگری و اصلاح قرار بگیرد، اضافه کرد: به دلیل اینکه بودجه اصولی بسته نشد، در حالت عادی کسری بودجه وجود دارد و ردیف هایی که دولت به عنوان منابع درآمدی در بودجه ذکر کرده قابلیت تحقق ندارد و باید تکلیف آن ها مشخص ...
عمومی ۸ ساعت پیش
بازگشت فصل بهار در نیم کره شمالی نوید روزهای گرمتر و بازشدن گلهای زیباست. با این حال بسیاری از مردم در سرتاسر جهان درگیر ویروس کرونا هستند و از رفتن به طبیعت و تماشای زیبایی های فصل بهار امتناع می کنند.
عمومی ۸ ساعت پیش
اگر چه ممکن است سردار قاآنی بنا به وظایف ذاتی خود به عنوان یک مقام نظامی، در عراق تحرکاتی غیرسیاسی انجام داده باشد، اما در شرایط فعلی که تاخیر در تشکیل دولت عراق به مراحل بحرانی و خطرناکی رسیده، احتمالا تحرکات نظامی در اولویت سفر وی به عراق نبوده است.
اعلام سیاست های جدید برای مقابله با کرونا
اجتماعی ۸ ساعت پیش
تا پیش از این دولت تلاش داشت بی توجهی مردم را به عنوان عامل اصلی شیوع کرونا در کشور معرفی کند، اما حالا با سیاست های تازه و نه چندان محکم ستاد مدیریت بحران کرونا به نظر می رسد دیگر نمی توان توپ را در زمین مردم انداخت.