نمایش اطلاعات فارنت
تعداد بازدید های کاربران
تعداد اخبار مورد پوشش
آخرین اخبار سایت فارنت صفحه  ۱ | ۵ نتیجه (۰٫۰۰۶ ثانیه)
فناوری اطلاعات ۹ ساعت پیش
بازی Iron Blade: Medieval Legends در فضایی قرون وسطایی روایت می شود که بسیار جذاب بوده و شما را وارد مبارزاتی کهن اما بسیار مهیج می کند. در این بازی جهان درگیر نیروهای جادویی و سحرانگیز شیاطین بوده و دشمنان شما همین شیلطین هستند که باید آن ها را یکی پس از دیگری از میان ...
فناوری اطلاعات ۱ روز پیش
پلی استور گوگل در حال حاضر شاهد تغییرات فراوانی خواهد بود. طراحی تازه و آپدیت های تازه در راه این فروشگاه است و قابلیت دانلود همزمان هم راه خود را به این فروشگاه باز خواهد کرد.
فناوری اطلاعات ۱ روز پیش
اپلیکیشن video mp3 converter cut music یک برنامه کاربردی برای تبدیل فایل های تصویری به صوتی می باشد. این اپ توسط استودیوی appzcloud technologies برای دارندگان گجت های اندرویدی طراحی و ارائه شده است.
فناوری اطلاعات ۱ روز پیش
شبکه های اجتماعی باید نگاهی به خود داشته باشند و تلاش کنند که شکل تازه ای از ارتباط جمعی را ارائه دهند. اینستاگرام هر چند آرام، اما به فکر مخفی کردن تعداد لایک ها است.
فناوری اطلاعات ۱ روز پیش
فیس بوک اخیرا تایید کرده که پسورد چندین میلیون از اکانت های اینستاگرام در یک فایل متنی رمزگذاری نشده ذخیره شده است. به این ترتیب بهتر است هرچه سریع تر نسبت به تغییر پسورد اینستاگرام خود اقدام کنید.