نمایش اطلاعات صراط نیوز
تعداد بازدید های کاربران
تعداد اخبار مورد پوشش
آخرین اخبار سایت صراط نیوز صفحه  ۱ | ۴۰ نتیجه (۰٫۰۱۳ ثانیه)
اقتصادی ۲ ساعت پیش
وقتی صحبت از سرمایه گذاری در پروژه های نفتی و بنزینی به میان می آید اولین شخصی که اسمش به ذهن می رسد همسر معاون رئیس جمهور و رئیس محیط زیست کشور است، اما این بار سرمایه گذاری همسر و البته پسر خانم معاون دردسرهایی را برای سرمایه گذارانش ایجاد کرده است!
اقتصادی ۶ ساعت پیش
مدیرعامل اسبق هواپیمایی آسمان با بیان این که "هواپیمای تازه وارد ایران ایر ممنوع الخروج است"، گفت: ورود این هواپیما با دو هدف کوتاه مدت عقب انداختن استیضاح وزیر و میان مدت انتخابات ریاست جمهوری انجام شده است.
سیاسی ۱۷ ساعت پیش
صراط: پس از درگشت مرحوم حجت الاسلام شیخ اکبر هاشمی رفسنجانی,مقام معظم رهبری در پیام تسلیت خود از خناسانی یاد کردند که همیشه به دنبال فاصله انداختن میان مرحوم رفسنجانی و مقام معظم رهبری بودند.آنچه که جالب است خناسان خود در شبکه های اجتماعی در این روزها فریاد میزنند که لعنت ...
سیاسی ۲۳ ساعت پیش
رئیس قوه قضاییه با اشاره به برخی فضا سازی های رسانه ای پیرامون رسیدگی های دستگاه قضایی از جمله برجسته سازی برخی اقدامات تاکید کرد این فضاسازی ها علاوه بر اینکه وصف مجرمانه دارد، هیچ تاثیری بر کار قوه قضاییه در رسیدگی عادلانه به دعاوی نخواهد داشت.
اقتصادی ۱ روز پیش
صراط: رییس شورای راهبردی روابط خارجی گفت: در راه رسیدن به اهداف برجام، مهمترین مانع، شیطنت آمریکاست. سیدکمال خرازی رئیس شورای راهبردی روابط خارجی در گفت وگو با باشگاه خبرنگاران جوان، در پاسخ به این سوال که پس از گذشت یک سال از اجرایی شدن برجام، دستاوردهای آن برای جمهوری ...
سیاسی ۱ روز پیش
آیا تیم هسته ای کشورمان که در سلامت اعضای اصلی آن کمترین تردیدی نیست نباید نفوذ احتمالی غریبه ها را جدی بگیرند؟! و از راه بی نتیجه و خسارت آفرینی که طی سه سال و چندماه گذشته پیموده اند، بازگردند؟
سیاسی ۱ روز پیش
حتی اگر چنین فرضی را بپذیریم که اظهارات مرحوم هاشمی دقیقا همین معنا را می دهد، توسل به اظهارات شخصی وی، آن هم در شرایط احساسی به وجود آمده پس از درگذشتش چه معنایی دارد؟
سیاسی ۲ روز پیش
جانشین سازمان اطلاعات سپاه گفت: انتشار شایعاتی در خصوص دخالت بعضی از اعضای این سازمان در مفاسد اقتصادی و دستگیری آنها، کذب و دروغ سازی برخی رسانه های وابسته به دشمن است.
سیاسی ۲ روز پیش
معاون فرهنگی قوه قضاییه ضمن تسلیت درگذشت یار دیرین امام و رهبری آیت الله هاشمی رفسنجانی پیرامون شبهات پیش آمده مطالبی را در جمع نمازگزاران ستاد قوه قضاییه مطرح کرد.
سیاسی ۲ روز پیش
موضوع از این نقطه مهم آغاز می شود که ۲۳ فروردین ۹۳یعنی حدود سه سال پیش بی بی سی فارسی طی پیامی به عوامل داخل و خارج ایران ابلاغ می کند که پروژه حمله و هجمه علیه دستگاه قضا باید در دستور کار جدی ماههای آتی ضد انقلاب قرار گیرد.
سیاسی ۲ روز پیش
عباس عراقچی در کنفرانس خبری به مناسبت یک سالگی اجرای برجام گفت: آمریکایی ها و غربیها تا توانستند سنگ اندازی کردند ولی ما با تک تک این سنگ اندازی ها مقابله کردیم و سعی کردیم موانع را برطرف کنیم.
بین الملل ۲ روز پیش
صراط: «باراک اوباما»، رئیس جمهور آمریکا «فرمان اجرایی برقراری وضعیت اضطراری ملی در مورد ایران» را به مدت یک سال دیگر تمدید کرد. به گزارش تسنیم، اوباما با بیان این ادعا که سیاست های ایران منافع آمریکا درمنطقه را با تهدید مواجه می کند، حفظ وضعیت اضطراری و نگه داشتن تحریم های ...
اقتصادی ۳ روز پیش
فضای ایجادشده در خصوص فرود این هواپیما در مهرآباد، به آبروریزی سال گذشته پس از عکس یادگاری با ایرباس بی شباهت نبود. مراسم و نحوه پوشش ورود یک هواپیما به مهرآباد، فارغ از موافقت یا مخالفت با اصل خرید هواپیما در این شرایط، بی تردید شان و منزلت کشور را تحت الشعاع قرار می دهد.
اقتصادی ۴ روز پیش
ورود اولین هواپیمای ایرباس به ایران قبل از انتخابات ۹۶ در حالی است که دولت ناکامی های اقتصادی فراوانی را تجربه کرده و معلوم نیست بتواند با این هواپیماها بر آن سرپوش بگذارد.
بین الملل ۵ روز پیش
«دونالد ترامپ» رئیس جمهور منتخب آمریکا اولین نشست خبری اش را با تکذیب اخبار منتشر شده درباره فساد اخلاقی خود شروع کرده و ضمن انتقاد از رسانه ها، تاکید کرد کشورهای مختلفی از جمله روسیه و چین در زمان ریاست جمهوری او، بسیار بیشتر از دولت قبل به آمریکا احترام خواهند گذاشت.
سیاسی ۵ روز پیش
ایران از خواسته خود برای پیگیری موضوع نقض برجام کوتاه آمده با این امید که اولا خللی به برجام وارد نشود و در ثانی، به تعهد دولت آمریکا در خصوص استثنا کردن موارد مربوط به برجام در تحریم های جدید دلخوش کرده است.
سیاسی ۶ روز پیش
جانشین فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی گفت: دستگیری چند تفنگدار شان حقیقی نیروی دریایی سپاه پاسداران نیست ولی این حماسه برای شکست کل هیمنه استکبار در قلب دریای خلیج فارس شکل گرفت که از جایگاه والایی برخوردار است.
سیاسی ۶ روز پیش
پیکر مرحوم هاشمی رفسنجانی رئیس فقید مجمع تشخیص مصلحت نظام، در آرامگاه ابدی خود آرام گرفت. پیکر رییس فقید مجمع تشخیص مصلحت نظام توسط محمد و محسن هاشمی برادر و فرزند در داخل مرقد امام تدفین شد.
سیاسی ۷ روز پیش
اینکه در آینده نزدیک شهرداری و شخص قالی باف در خصوص هاشمی رفسنجانی و نحوه روبرو شدن با حواشی و مباحث مربوط به آن چگونه رفتار خواهند کرد، احتمالا به تصمیمی که شهردار تهران در خصوص انتخابات ۹۶ خواهد گرفت بستگی دارد!
سیاسی ۸ روز پیش
اکنون این سوال مطرح است که آیا بهتر نبود وزیر بهداشت در مورد آنچه شب گذشته "کوتاهی" در درگذشت هاشمی رفسنجانی خوانده بود، اندکی صبر می کرد و علت را از دست اندرکاران جویا می شد و سپس اظهارنظر می کرد تا زمینه ابهام آفرینی فراهم نشود؟
سیاسی ۸ روز پیش
رئیس قوه قضاییه، آیت الله هاشمی رفسنجانی را مجاهدی خستگی ناپذیر و شخصیتی موثر در فراز و نشیب های انقلاب توصیف کرد و گفت: ارتحال ناگهانی و تکان دهنده ایشان، بیدار باشی برای همه مسئولان است تا خود را برای مسیر دشوار و بی نهایت پس از مرگ آماده کنند.
سیاسی ۸ روز پیش
صراط: رهبر انقلاب اسلامی در پیامی ارتحال آیت الله هاشمی رفسنجانی را تسلیت گفتند. در متن پیام رهبر انقلاب چنین آمده است: بسم الله الرحمن الرحیم انّا لله و انّا الیه راجعون با دریغ و تاسف خبر درگذشت ناگهانی رفیق دیرین، و همسنگر و همگام دوران مبارزات نهضت اسلامی، و همکار نزدیک ...
سیاسی ۸ روز پیش
صراط: رئیس مجمع تشخیص مصلحت نظام در یکی از بیمارستان های تهران دار فانی را وداع گفت. آیت الله اکبر هاشمی رفسنجانی رئیس مجمع تشخیص مصلحت نظام امشب یکشنبه ۱۹ دی ماه در بیمارستان شهدای تجریش تهران دار فانی را وداع گفت.
سیاسی ۸ روز پیش
‎ مدیر مسئول / علی غفاریان - این روزها شهردار تکنوکرات تهران علنی تر از همیشه خود نمایی می کند. ‎مانور او برای مطرح شدن نامش تنها به سخنرانی ها و جلساتی که حضور میابد منحصر نمی شود. قالی باف با یک دورخیز کلیشه ای، کلیه ابزار خود را جهت مطرح شدن بسیج کرده است.
سیاسی ۹ روز پیش
صراط: رهبر حضرت آیت الله خامنه ای رهبر معظم انقلاب اسلامی صبح امروز (یکشنبه) در دیدار هزاران نفر از مردم قم، از «ایمان و معرفت دینی»، «قدرت علمی»، «اقتصاد مقاوم» و «حفظ عزت ملی» به عنوان عناصر چهارگانه اقتدار کشور و ملت ایران نام بردند و با تاکید بر وظیفه مهم مسئولان و مدیران ...