نمایش اطلاعات صراط نیوز
تعداد بازدید های کاربران
تعداد اخبار مورد پوشش
آخرین اخبار سایت صراط نیوز صفحه  ۱ | ۶۱ نتیجه (۰٫۰۱۱ ثانیه)
تکلیف ۱۱ وزیر و معاون مشخص نیست
سیاسی ۷ ساعت پیش
گروه سیاسی صراط - کابینه دوم حسن روحانی به احتمال فراوان با تغییرات زیادی نسبت به کابینه اول او روبرو خواهد شد. به گزارش صراط، در دولت سابق برخی وزرا از جمله ظریف و نعمت زاده با گرفتن این ژست که قصدی برای وزارت نداشتند تلاش کردند تا حضور خود در کابینه را صرفا به دلیل ...
ابهامات بیشتر شد
اقتصادی ۱۷ ساعت پیش
گروه اقتصادی صراط - معاون وزیر اقتصاد با تمجید از راه اندازی سامانه کشف تقلب در بانک ملت، به شائبه ها در مورد عملکرد این بانک در گذشته دامن زده است. به گزارش صراط، حسین قضاوی با بیان اینکه حجم اسکناس و مسکوک در مبادلات اقتصادی کشور کمتر از سه درصد است نتیجه گیری کرد که حجم ...
آیت الله موحدی کرمانی:
سیاسی ۲۰ ساعت پیش
صراط: دبیرکل جامعه روحانیت مبارز گفت: اگر در سبد رای یک کاندیدا آرای واقعی او ریخته شود، این آراء پاک و حلال است و اگر آرای دیگری به اشتباه یا عمد در سبدش ریخته شود این آرا پلید و حرام است.
عدم درج جزئیات نرخ تشکیل سرمایه ناخالص در گزارش بانک مرکزی
اقتصادی ۲۱ ساعت پیش
صراط: براساس محاسبه بانک مرکزی در نه ماهه سال گذشته تشکیل سرمایه ثابت ناخالص ۹.۹ درصد نسبت به مشابه سال ۹۴ منفی بوده است. به گزارش فارس، بانک مرکزی نماگرهای سه ماهه سوم سال ۹۵ را منتشر کرد که براساس آن، تولید ناخالص داخلی در سه ماهه سوم به ۱۶۲ هزار و ۹۰۰ میلیارد تومان رسیده ...
لاریجانی در پاسخ به حاجی دلیگانی:
سیاسی ۲۱ ساعت پیش
صراط: رئیس مجلس شورای اسلامی گفت: هیات تطبیق مصوبات طرح ۲۰۳۰ را از نظر شکلی ایراد نگرفته است، شورای عالی انقلاب و کمیسیون آموزش محتوا را بررسی کنند. به گزارش خانه ملت، حسینعلی حاجی دلیگانی در نشست علنی امروز (یکشنبه، ۷ خرداد ماه) مجلس شورای اسلامی پس از قرائت گزارش معاونت ...
یک پرسش از گزینه اول شهرداری تهران
سیاسی ۲۲ ساعت پیش
محسن هاشمی که گزینه اول کاندیداتوری برای تصدی سمت شهرداری تهران است، به مصادیق "اعتدال" مدنظر خود اشاره ای نکرده است. او توضیح نداده است که اگر گفتمان اصلاحات به تثبیت اعتدال منجر می شود چگونه می توان فتنه وحشیانه سال ۸۸ را که با هدایت اصلاح طلبان صورت گرفت، توجیه کرد.
رهبر معظم انقلاب:
سیاسی ۱ روز پیش
ایشان، نجات از این گرفتاریهای را در گرو هدایت قرآنی دانستند و گفتند: متاسفانه امروز جامعه اسلامی مانند سایر جوامع دچار مشکل است و افرادی نالایق سرنوشت برخی جوامع اسلامی را در دولتهایی همچون سعودی در دست گرفته اند.
محمد کاظم انبارلویی
اقتصادی ۱ روز پیش
صراط: بودجه کل کشور برنامه مالی دولت است که برای یک سال مالی تهیه و حاوی پیش بینی درآمدها و سایر منابع تامین اعتبار و برآورد هزینه ها برای انجام عملیاتی که منجر به نیل سیاست ها و هدف های قانونی می شود.
واکنش آمریکا به انتخابات ایران همچنان تحریم است
بین الملل ۱ روز پیش
شواهد و قرائن از نوع عملکرد دولت و قانونگذاران آمریکا نشان می دهد این کشور هم خواهان حفظ برجام است و هم در حال تشدید تحریم ها به بهانه های غیربرجامی از جمله حقوق بشر.
مهدی فضائلی
سیاسی ۱ روز پیش
صراط: انتخابات دوازدهمین دوره ریاست جمهوری را از ابعاد و زوایای مختلف میتوان تحلیل و بررسی کرد. عملکرد و رفتار رهبر انقلاب که چامسکی و برخی از چهره های ضد انقلاب هم به صراحت ایشان را پیروز انتخابات معرفی کردند.
اگر شورای نگهبان به خلاف آنچه گفته ام نظر داد خود را موظف به اعتراف به خطا می دانم
سیاسی ۱ روز پیش
امام جمعه موقت تهران با صدور اطلاعیه ای خطاب به ستاد انتخابات کشور گفت: به شما اطمینان می دهم اگر شورای نگهبان به خلاف آنچه گفته ام نظر داد، شرعا خود را موظف به اعتراف به خطا می دانم.
سردار نجات، جانشین اطلاعات سپاه:
سیاسی ۱ روز پیش
صراط: جانشین سازمان اطلاعات سپاه با بیان اینکه نباید در مقابل دشمن کوتاه آمد، گفت: تفکری که برای رفع مشکلات، نگاه به غرب دارد با شکست روبرو می شود. به گزارش فارس، سردار حسین نجات جانشین سازمان اطلاعات سپاه طی سخنانی در گردهمایی رزمندگان دفاع مقدس بروجرد که شامگاه پنجشنبه در پادگان ...
سرپرست حجاج ایرانی:
اجتماعی ۱ روز پیش
حجت الاسلام والمسلمین سیدعلی قاضی عسکر گفت: مچ بندهای الکترونیک به سامانه مکان یاب یا gps مجهز نیست، زیرا برای استفاده از آن باید با عربستان هماهنگ و توافق شود که این موضوع در مذاکرات بعدی پیگیری خواهد شد.
سعدالله زارعی
بین الملل ۲ روز پیش
صراط: جنجالی که طی چهار روز گذشته در میان مقامات و رسانه های سعودی، مصر، بحرین و امارات علیه قطر راه افتاده است در واقع ماهیت سفر ترامپ به عربستان و نیز ماهیت اجلاسی که در روزهای شنبه و یکشنبه هفته پیش در ریاض برگزار شد برملا کرد.
حسین قدیانی
اقتصادی ۲ روز پیش
صراط: داشتم با «سردار باقرزاده» حرف می زدم. می گفت: «یکی از شهدای تازه تفحص شده، شهیدی است به نام «علی محمدرضایی» که قصه عجیبی دارد! این شهید عزیز، بیسیم چی «سردار عراقی» جانشین وقت نیروی زمینی سپاه بود.
سیدمحمد مرندی
سیاسی ۲ روز پیش
صراط: آنچه مسلم است سیاست آمریکا پس از توافق هسته ای نسبت به ایران تغییر نکرده است. در دولت ترامپ و اوباما و در قوای مجریه، مقننه و حتی قوه قضاییه این سیاست ادامه یافته است. تصویب طرح تحریم های غیرهسته ای علیه ایران نیز در راستای سیاست همیشگی آمریکا نسبت به ایران است.
واکنش سخنگوی شورای نگهبان به اظهارات رییس جمهور
سیاسی ۲ روز پیش
سخنگوی شورای نگهبان، گفت: بهتر بود که هیات های اجرای به جای برخی گزارش ها به آقای روحانی توضیح می دادند که چرا برخی حوزه ها در روز انتخابات با تاخیر زیاد کار خود را آغاز کردند.
رحیم پور ازغدی:
اجتماعی ۲ روز پیش
صراط: عضو شورای عالی انقلاب فرهنگی گفت: طبق سند ۲۰۳۰ می خواهند به فساد و انحراف جنسی مشروعیت بدهیم. به گزارش تسنیم، حسن رحیم پور ازغدی در نشست "مرامنامه ارباب-رعیتی و سبک زندگی" در نقد قرارداد ۲۰۳۰، گفت: طبق روش و سیره حکومت امیرمومنان حکومت دینی باید به مردم در قبال ...
سردار حاجی زاده:
سیاسی ۳ روز پیش
صراط: فرمانده نیروی هوافضای سپاه از تاسیس سومین کارخانه زیرزمینی تولید موشک در ایران توسط سپاه پاسداران خبر داد. به گزارش فارس، سردار امیرعلی حاجی زاده فرمانده نیروی هوافضای سپاه پاسداران طی سخنانی در جمع مردم دزفول اظهار داشت: طی سال های اخیر سومین کارخانجات زیرزمینی تولید ...
آیت الله موحدی کرمانی: شواری نگهبان تخلفات انتخابات را به مردم معرفی کند
سیاسی ۳ روز پیش
موحدی کرمانی گفت: ممکن است با بازبینی و بررسی مجدد گزارشات و تخلفات رای آقای رئیسی از ۱۶ میلیون به ۱۹ میلیون افزایش و رای روحانی نیز از حدود ۲۳ میلیون به ۲۱ میلیون کاهش پیدا کند.
آیت الله جنتی:
سیاسی ۳ روز پیش
صراط: رئیس مجلس خبرگان رهبری با بیان اینکه سلامت انتخابات را تایید می کنم ، اما تخلفات انتخاباتی، چشمگیر بود، گفت: در انتخابات تخلفات بسیاری شد که بخشی از آن از جانب مسئولانی بود که تخلفات بسیاری کردند.
رهبر معظم انقلاب:
فرهنگی و هنری ۴ روز پیش
رهبر انقلاب اسلامی با اشاره به آیه قرآن کریم مبنی بر اینکه نباید به دل خود، اندوه و سستی راه دهیم، تاکید کردند: اگر به خدا ایمان واقعی داشته باشیم و به او توکل کنیم، می توانیم بر همه سختی ها و چالش ها، مومنانه فائق بیاییم.
المیادین مدعی شد
بین الملل ۴ روز پیش
چند روز پیش دولت بحرین یک نفر را به عنوان میانجی برای مطرح کردن این درخواست نزد حیدر العبادی اعزام کرده اما نخست وزیر عراق، ضمن تاکید بر حمایت از شیخ عیسی قاسم به طور کامل با آن مخالفت کرد.
چه بر سر نظام آموزشی کشور آمده است؟
اجتماعی ۴ روز پیش
گروه فرهنگی صراط - کاهش شدید ساعات درس های قرآن و دینی در دوره متوسطه در روزهایی که اخبار مربوط به سند ۲۰۳۰ یونسکو داغ شده بود، حیرت بسیاری از فرهنگیان را برانگیخته است. به گزارش صراط، سال گذشته ساعات تدریس دینی و قرآن پایه دهم ۳۰ درصد کاهش یافت و قرار است امسال این اتفاق ...
سردار سلامی:
سیاسی ۴ روز پیش
صراط: جانشین فرمانده کل سپاه گفت: ۵۰ رئیس کشور در عربستان جمع شدند و تنها حرف آنها این بود که ایران دارای قدرتی مهارناپذیر است و این برای ما افتخار است. به گزارش فارس، سردار حسین سلامی جانشین فرمانده کل سپاه در مراسم آغاز بهره برداری از فاز اول طرح احیا و توسعه اراضی ...