نمایش اطلاعات صراط نیوز
تعداد بازدید های کاربران
تعداد اخبار مورد پوشش
آخرین اخبار سایت صراط نیوز صفحه  ۱ | ۵۳ نتیجه (۰٫۰۱ ثانیه)
چرا اطلاع رسانی برای حضور مردم در این مراسم کمرنگ بود؟
سیاسی ۲۱ ساعت پیش
پیکر همسرم را می خواهم ،مسئولان از اعطای حقوق همسرم شانه خالی می کنند،کارشان مثل حرکت روی بمب ساعتی بود؛ اینها نمونه ای از صحبت های شنیدنی همسرانِ دریانوردان آسمانی سانچی با مردم و مسئولان بود.
اختلاف درمحاسبه جمعیت بیکار
اقتصادی ۲۲ ساعت پیش
گروه اقتصادی صراط: پس از بحرانی شدن بیکاری به عنوان یکی از ابرچالش های اقتصادی دولت دوازدهم، اختلافات بر سر آمار رسمی میزان بیکاری میان دستگاههای دولتی و برخی از کارشناسان آغاز شد. به این ترتیب که هر چند بر اساس آمار رسمی مرکز آمار از گزارشهای نتایج نیروی کار، جمعیت بیکار ...
خیز بازارهای موازی برای افزایش
اقتصادی ۲۲ ساعت پیش
اوج گیری یک باره قیمت دلار در بازار طی مدت ۲۰ روز گذشته سبب شکل گیری بازار کاذبی شده که در نهایت منجر به تعیین ساعتی قیمت دلار و پاک شدن ارقام آن از تابلو صرافی ها شده است.
در سال اقتصاد مقاومتی، تولید - اشتغال
اقتصادی ۲۲ ساعت پیش
گروه اقتصادی صراط: بر اساس آمار گمرک در ۹ ماهه نخست سال جاری، کشور چین اولین کشور طرف معامله ایران در واردات بود و بیش از سه میلیون و ۵۸۰ هزار تن کالا به ارزش ۹ میلیارد و ۴۵۲ میلیون و ۲۴۶ هزار دلار از این کشور به ایران صادر شد. این میزان واردات در مقایسه با مدت مشابه سال ...
پیرامون تخریب مسجد حوض معجردار
اجتماعی ۱ روز پیش
قاضی بخشی محبی گفت: با دستور رئیس کل دادگستری استان خراسان رضوی موضوع بررسی تخریب مسجد حوض معجر دار در دستور کار این معاونت قرار گرفت با بررسی آراء صادره و توافقات صورت گرفته بین شهرداری و میراث فرهنگی و اداره اوقاف مشخص شد رای دادگاه مبنی بر تخریب نبوده است.
شهردار منطقه ماموران خاطی را شناسایی کند
اجتماعی ۱ روز پیش
عضو شورای شهر تهران گفت: هفته گذشته پس از تخریب بخشی از املاک باقیمانده تملک شده توسط شهرداری منطقه ۱۸، پیکر احدی از شهروندان که ظاهرا در گودالی شب را به صبح می رساند پیدا شد.
با مجوز دولت تدبیر و امید
اقتصادی ۱ روز پیش
عضو کمیسیون برنامه و بودجه مجلس می گوید: در موضوع هدفمندی یارانه ها با اختصاص ۳۷ هزار میلیارد تومان که پیشنهاد دولت هم بود برای حذف برخی از یارانه بگیر ها، اجازه کنترل حساب های بانکی افراد نیز صادر شده است.
این طرح برای تصویب شدن به ۶۰ رای سنا نیاز داشت
بین الملل ۲ روز پیش
صراط: در پی عدم تصویب بودجه اضطراری موقت برای جلوگیری از تعطیلی دولت ترامپ، برای نخستین بار پس از ۵ سال، دولت آمریکا با تعطیلی مواجه می شود. به گزارش میزان تلاش جمهوری خواهان برای ادامه کار دولت تا روز ۱۶ فوریه با شکست مواجه شد و دموکرات ها به دلیل وجود نگرانی هایی درباره ...
سرلشکر سلیمانی:
سیاسی ۲ روز پیش
فرمانده نیروی قدس سپاه پاسداران گفت: امروز قرار گرفتن نام رئیس قوه قضائیه در فهرست تحریمی آمریکا یک افتخار است و به سبب دفاع ایشان از نظام است. همچنین هجمه هایی که نادانان در داخل و خارج به ایشان نیز می برند موید همین موضوع است.
حادثه ای با ابعاد بی سابقه
سیاسی ۴ روز پیش
عملکرد برخی دستگاه های اجرایی در خصوص نفتکش سانچی با نقدی جدی رو به روست. نفتکش ایرانی ۱۱۱ هزار و ۵۱۰ تن میعانات گازی، یک هزار و ۹۵۶ تن مازوت و ۱۱۸ تن گازوئیل حمل می کرد.
این حجم نقدینگی از کجا آمد؟!
اقتصادی ۴ روز پیش
وقتی بهره بانکی را بالا می برند، در حقیقت نقدینگی را بالا می برند و نقدینگی بانک های ما در این دولت چند برابر شده، اما درآمد ها بالاتر نرفته است و در برابر این نقدینگی کالایی هم وجود ندارد که بتوان آن ها را هزینه کرد؛ بنابراین باید منتظر یک تورم انفجاری باشیم.
مخملباف، ازشکارچی گراز تا مزدوراسرائیل
سیاسی ۴ روز پیش
در دهه شصت لباس انقلابی گری به تن کرد و بدنبال دستگیری مسعود رجوی بود، اما خیلی زود این کسوت را از تن درآورد و از رئیس جمهور آمریکا بدلیل اشغال لانه جاسوسی کشورش عذرخواهی کرد.
چه کسی پاسخگوست؟
سیاسی ۵ روز پیش
رئیس کمیسیون امنیت ملی مجلس گفت:چه کسی پاسخگوی صدها میلیون دلاری است که در نتیجه بی تدبیری وزارت نفت وشکایت ترکیه پرداخت می شود؟ این قضیه درباره ترکمنستان هم دارد تکرار می شود.
۲ سکانس از رها شدگی فضای مجازی
سیاسی ۵ روز پیش
حتی در کشور هایی که مدعی آزادی بی قید و شرط هم هستند، مسولان، فضای مجازی را بی حساب و کتاب نمی گذراند و آنرا به میدان تاخت و تاز معاندان و آشوبگران تبدیل نمی کنند. همین چندی پیش مقامات فرانسه و آلمان اعلام کردند، درصدد ارائه برنامه ای برای محدودیت فعالیت شبکه های اجتماعی ...
قرار بود بانک ها به خاطر اضافه برداشت جریمه شوند نه تشویق
اقتصادی ۵ روز پیش
عضو هیات علمی دانشگاه شهید بهشتی با بیان اینکه تهاتر ۱۱۰ هزار میلیارد تومان از بدهی دولت با بانک ها و بانک ها با بانک مرکزی علاوه بر صحه گذاشتن و تثبیت چرخه معیوب گذشته، آنها را تشویق می کند که فرایند پرهزینه را ادامه دهند.
موج تازه تخریب میراث فرهنگی در کشور
اجتماعی ۵ روز پیش
دومین موج تخریب بناهای تاریخی پس از روی کار آمدن علی اصغر مونسان در کشور به راه افتاده و مالکان بناهای تاریخی در صف خارج کردن بناهای خود از ثبت ملی و تخریب آن قرار گرفته اند.
سیدهادی سیدافقهی
بین الملل ۵ روز پیش
آمریکا با بهره برداری از پازل نظامی چیده شده در بخش های مختلف سوریه، به دنبال کسب امتیاز در فاز سیاسی است که ازقضا موجبات خشم و ناراحتی ترکیه را فراهم آورده است.
حسین شریعتمداری
سیاسی ۶ روز پیش
در حالی که انتظار می رفت آقای روحانی از سخنان بی پایه و اساسی که گفته است توبه کند، دیروز دفتر ایشان با صدور بیانیه ای اظهارات ایشان را تغییر داده و تلاش کرد سخنان رئیس جمهور را موجه قلمداد کند!.
ماجرای استیضاح ربیعی
سیاسی ۶ روز پیش
گروه سیاسی صراط: در جلسه علنی روز سه شنبه مجلس شورای اسلامی حسین مقصودی نماینده مردم سبزوار در مجلس شورای اسلامی با استناد به ماده ۴ آیین نامه داخلی مجلس شورای اسلامی طی تذکری گفت: طبق این ماده از آیین نامه مجلس هیات رئیسه سوگند یاد کرده که التزام عملی به قانون داشته باشد و مجری ...
مدیرعامل شرکت ملی نفتکش:
اقتصادی ۶ روز پیش
مدیرعامل شرکت ملی نفتکش گفت: مقصد نفت کش سانچی کره جنوبی بود و طبق قراردادی که با توتال داریم هر ماه تعدادی نفت کش، سوخت از پارس جنوبی به سمت کره جنوبی منتقل می کنند.
متهم فتنه ای در متروی تهران چه می کند؟
سیاسی ۶ روز پیش
جهانبخش خانجانی از چهره های تابلودار اصلاح طلب که اعترافات تکان دهنده اش بعد از فتنه ۸۸ برگی از خیانت های وی و گردانندگان صحنه آشوبهای بعد از انتخابات ۸۸ را در تاریخ ماندگار کرد ، این روزها شدیدا پر کار شده است .
نیمی از واحدها متقاضی ندارند
اقتصادی ۷ روز پیش
مسکن مهر یکی از طرح هایی است که با گذشت حدود ۱۰ سال از اجرایی شدن آن همچنان نیمه تمام باقی مانده و با توجه به نبود خدمات زیر بنایی در بیشتر این واحدها متقاضی نیز ندارند.
پشت به سونامی بیکاری، سوار بر موج برجام و تلگرام!
سیاسی ۷ روز پیش
برجام بازی و تلگرام بازی اگر از باب سرگرم کردن مردم مناسب باشد، طفره از مسئولیت دولت در تامین اشتغال و ازدواج و مسکن جوانان است. چرا دولت به جای کمک به خنثی کردن چالش بیکاری، بر افسارگسیختگی فضای مجازی که دالان عبور دشمن در بسترسازی اغتشاشات اخیر و آدم کشی و خرابکاری و ایجاد ...
بررسی زوایای حادثه نفتکش سانچی
اجتماعی ۷ روز پیش
گروه حوادث صراط: عصر شنبه شانزدهم دی ۹۶ (۶ ژانویهٔ ۲۰۱۸) نفتکش ایرانی سانچی متعلق به شرکت ملی نفتکش ایران از عسلویه حرکت کرد و قرار بود جهت تحویل میعانات گازی عازم داسان کره جنوبی شود، در راه با یک کشتی فله برچینی به نام «کریستال» در سواحل چین برخورد کرد.
پیام تسلیت مقام معظم رهبری :
سیاسی ۷ روز پیش
گروه اجتماعی صراط: حضرت آیت الله خامنه ای با صدور پیامی حادثه تلخ و دلخراش جان باختن کارکنان کشتی نفت کش را تسلیت گفتند. حضرت آیت الله خامنه ای با صدور پیامی حادثه تلخ و دلخراش جان باختن کارکنان کشتی نفت کش را تسلیت گفتند.