نمایش اطلاعات سیتنا
تعداد بازدید های کاربران
تعداد اخبار مورد پوشش
آخرین اخبار سایت سیتنا صفحه  ۱ | ۴۹ نتیجه (۰٫۰۱۶ ثانیه)
ورزشی ۳۵ دقیقه پیش
به گزارش سرویس وبگردی سیتنا، هافبک استقلال دو روز پیش در دیدار با سایپا مصدوم شد و مشخص شد که رباط صلیبی اش پاره شده و ماه ها از میادین دور خواهد بود. وینفرد شفر، سرمربی سابق استقلال و کنونی بنی یاس امارات با انتشار پیامی با عکس داریوش شجاعیان در صفحه اجتماعی خود نوشت: تو بزودی ...
فناوری اطلاعات ۶ ساعت پیش
به گزارش سیتنا، ستار هاشمی معاون فناوری و نوآوری وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات در نشست همدلی و هم افزایی توسعه فناوری ICT در افغانستان با اشاره به مزیت های رقابتی در این کشور همسایه، گفت: در بازار افغانستان قیمت مناسب یک مزیت رقابتی برای حضور ایران در این کشور است.
فناوری اطلاعات ۶ ساعت پیش
مدیر گروه خدمات و محتوای الکترونیکی در پژوهشکده فناوری اطلاعات پژوهشگاه ict پیش بینی کرد که به دنبال تجهیز سازمان ها به سیستم های اطلاعاتی، استقبال بی نظیری از حسابرسی فناوری اطلاعات صورت گیرد.
فناوری اطلاعات ۶ ساعت پیش
به گزارش سیتنا، در جهان امروز گوشی های هوشمند و تعدادی دیگر از دستگاه ها مانند لپ تاپ ها، همراهی همیشگی برای مردم در کشورهای مختلف هستند. به جرات می تواند گفت امروز دیگر تعداد بسیار محدودی از مردم از تلفن همراه استفاده نمی کنند.
فناوری اطلاعات ۷ ساعت پیش
به گزارش سیتنا، همانطور که از نام حالت شبانه و تاریک مشخص است، این تم برای آن دسته از افرادی که با حالت خودکار و معمول شبکه های اجتماعی که پس زمینه سفید و روشنی دارد، مشکل دارند و جز آن دسته از کاربرانی اند که بیش تر هنگام شب و تاریکی محیط از اینترنت و گوشی های هوشمند ...
فناوری اطلاعات ۷ ساعت پیش
به گزارش سیتنا به نقل از یاهونیوز، این مرکز همچنین بیش از یک میلیون تلاش برای کلاهبرداری از اطلاعات کارت های اعتباری را در فضای مجازی شناسایی کرده و با آنها مقابله کرده است. اطلاعات منتشر شده توسط این مرکز نشان می دهد هزاران نفر از مردم انگلیس به دنبال مداخله مرکز ملی امنیت ...
اقتصادی ۹ ساعت پیش
در گزارش شش ماهه نخست امسال شرکت مخابرات ایران، رشد ۱۹ درصدی درآمدهای عملیاتی و ۱۱ درصدی سایر درآمدهای عملیاتی، همچنین کاهش ۵۰ درصدی هزینه های مالی از نکات مثبت این شرکت بود.
فناوری اطلاعات ۹ ساعت پیش
به گزارش سیتنا، سید مرتضی فاطمی، فعال توئیتری، در توئیتی خطاب به وزیر ارتباطات، گفت: وزیر محترم و جوان @azarijahromi از پیگیری شما ممنونم. بالاخره یک روز هم ما حس و حال مردم ژاپن رو پیدا کردیم.
فناوری اطلاعات ۵ ساعت پیش
به گزارش سیتنا به نقل از گیزموچاینا، شرکت هواوی پس از ماه ها تاخیر و گمانه زنی بالاخره موبایل «میت ایکس5G» را به بازار عرضه خواهد کرد. این شرکت چینی نخستین بار درکنگره موبایل ۲۰۱۹ میلادی از موبایل مذکور رونمایی کرد اما ۱۰ ماه طول کشید تا آن را آماده عرضه به بازار کند.
اقتصادی ۱۱ ساعت پیش
معاون وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات، تاکید کرد که؛ با هدف گذاری های انجام شده علی رغم رکود اقتصادی در سنوات گذشته به دلیل تحریم های اعمال شده، صنعت فناوری اطلاعات نرخ رشد مثبتی داشته باشد.
اقتصادی ۱۱ ساعت پیش
دبیر ستاد فرهنگ سازی اقتصاد دانش بنیان می گوید: برای حمایت از شرکت های دانش بنیان برنامه های متنوعی از جمله تخصیص معافیت های مالیاتی منظور شده است، در این راستا بیش از ۲۰۰۰ شرکت دانش بنیان برای استفاده از معافیت مالیاتی سال مالی ۹۷ معرفی شده اند.
فناوری اطلاعات ۱۱ ساعت پیش
برخلاف عملکرد نه چندان موفقیت آمیز گوشی های تاشو، سامسونگ به تازگی اعلام کرده است که پنج الی شش میلیون دستگاه گوشی هوشمند تاشو در سال آینده تولید کرده و به فروش خواهد رساند.
اقتصادی ۹ ساعت پیش
برخی فعالان بازار پیش بینی می کنند که قیمت موبایل افزایش نخواهد یافت؛ چرا که با افزایش تعرفه گمرکی برای گوشی های مسافری، قیمت گوشی های شرکتی پایین تر از گوشی های مسافری می شود؛ علاوه بر این که گوشی های شرکتی همه گارانتی دارند اما گوشی های مسافری بدون گارانتی هستند.
اجتماعی ۱ روز پیش
ماجرای مزاحمت های تلفنی پدیده جدیدی نیست. هرچند با گذشت زمان و بالارفتن فرهنگ استفاده از تلفن و ابداع سیستم های پیشرفته از جمله نمایش شماره تماس روی دستگاه تلفن، آمار مزاحمت های تلفنی نیز کمتر شد اما به نظر می رسد هنوز هم عده ای وجود دارند که بنا به دلایل مختلف از ایجاد ...
اقتصادی ۱ روز پیش
به گزارش سیتنا به نقل از اداره کل ارتباطات شرکت ارتباطات سیار ایران، اپراتور اول تلفن همراه با طراحی و ارائه یک پیام (Announce) جدید در شبکه خود، گامی در راستای حمایت از مشترکان برداشته است.