نمایش اطلاعات سیتنا
تعداد بازدید های کاربران
تعداد اخبار مورد پوشش
آخرین اخبار سایت سیتنا صفحه  ۱ | ۴۶ نتیجه (۰٫۰۱۵ ثانیه)
فناوری اطلاعات ۲ دقیقه پیش
به گزارش سیتنا، در پیامی که برخی کاربران تلفن های همراه سامسونگ دریافت کردند تنها عدد «۱» نوشته شده بود، که موجب وحشت دریافت کنندگان آن شد، چون از طریق برنامه ای فرستاده شده که از آن می توان برای ردیابی مکان گوشی یا پاک کردن اطلاعات موجود در آن استفاده کرد.
وزیر صمت در افتتاحیه نمایشگاه توانمندی های فنی و مهندسی ایرانی با محوریت رونق تولید:
اقتصادی ۱ ساعت پیش
وزیر صنعت، معدن و تجارت گفت: امسال یک فرصت برای رونق تولید و ساخت داخل است و حفظ تولید و اشتغال موجود اولین برنامه ما در این راستا بود که چند برنامه در کنار آن اجرا شد.
اقتصادی ۲ ساعت پیش
نشست هیات عامل صندوق نوآوری و شکوفایی با دکتر عبدالناصر همتی، رئیس کل بانک مرکزی و عضو حقوقی هیات امنای صندوق نوآوری بعدازظهر چهارشنبه در ساختمان بانک مرکزی برگزار شد.
فناوری اطلاعات ۲ ساعت پیش
ایرانسل بر اساس داده های آخرین گزارش منتشر شده توسط سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی، موفق شده است در پاییز ۱۳۹۸همچنان روند افزایشی سهم بازار خود را حفظ کند.
اقتصادی ۲ ساعت پیش
به گزارش سیتنا، محمد اسلامی در گفت وگو با ایلنا در پاسخ به این سوال که مردم بر این باور هستند که پروازهای چین عامل ورود کرونا به ایران بوده است، گفت: این موضوع قابل بررسی است و وزارت بهداشت باید آن را اعلام کند.
فناوری اطلاعات ۳ ساعت پیش
به گزارش سرویس وبگردی سیتنا، علی اکبر رائفی پور توئیت کرد: عامل اصلی کاهش مشارکت {در انتخابات}، عملکرد فاجعه بار مجلس لاریجانی و دولت روحانی (#لابی_لاریحانی) در سال های اخیر است، طبقه متوسط و مستضعف جامعه بشدت آسیب (خصوصا معیشتی) دیده است.
اقتصادی ۴ ساعت پیش
به گزارش گروه دریافت خبر سیتنا، تفاهم نامه همکاری مشترک علمی، آموزشی و پژوهشی بین انستیتو ایزیران و اتحادیه صادرکنندگان صنعت مخابرات ایران با حضور نماینده اتاق بازرگانی، اعضای هیات مدیره، اعضای حقوقی و حقیقی اتحادیه در اتاق بازرگانی ایران امضاء و مبادله شد. در مراسم امضای ...
اقتصادی ۴ ساعت پیش
به گزارش گروه دریافت خبر سیتنا، تفاهم نامه همکاری بین صندوق ضمانت صادرات ایران و اتحادیه صادرکنندگان خدمات فنی مهندسی، مشاوران و پیمانکاران صنعت مخابرات ایران با حضور نماینده اتاق بازرگانی، اعضای هیات مدیره و مدیران صندوق ضمانت صادرات ایران، هیات مدیره و اعضای حقوقی و حقیقی ...
دکتر عاملی در دیدار دبیر شورای عالی فضای مجازی:
فناوری اطلاعات ۳ ساعت پیش
دبیر شورای عالی فضای مجازی، تاکید کرد: ما امروز با دو فضایی شدن فرهنگ مواجه شده ایم و بخش مهمی از فرهنگ جامعه در فضای مجازی شکل می گیرد و فضای مجازی منبع مهمی برای فرهنگی شدن جامعه است.
رئیس پژوهشکده ی فناوری اطلاعات پژوهشگاه ict در گفت وگو با سیتنا:
فناوری اطلاعات ۵ ساعت پیش
رئیس پژوهشکده ی فناوری اطلاعات پژوهشگاه ارتباطات و فناوری اطلاعات، گفت: تدوین سند راهبردی و طرح جامع پایلوت توسعه ی خدمات الکترونیکی روستایی در چارچوب نظام نامه ی اجرایی خدمات عمومی اجباری (uso) از جمله پروژه های اجرایی پژوهشکده است که با هدف ارائه ی سندی راهبردی و عملیاتی ...
فناوری اطلاعات ۱ ساعت پیش
به گزارش سیتنا، بر اساس آمار و گزارش های منتشر شده از سوی کارشناسان و تحلیلگران فعال در موسسه تحقیقاتی کانترپوینت، کاربران چینی ۴۸ درصد از تقاضا و فروش گوشی های هوشمند با قابلیت پشتیبانی از نسل پنجم اینترنت همراه موسوم به شبکه 5G را در سال ۲۰۱۹ میلادی به خود اختصاص داده ...
فناوری اطلاعات ۶ ساعت پیش
به گزارش سیتنا به نقل از انگجت، محققان موسسه امنیتی آپ گارد می گویند که یک شرکت استرالیایی به نام تتراد که در زمینه تجزیه و تحلیل شرایط بازار فعالیت می کند، موجب افشای اطلاعات ۱۲۰ میلیون خانوار در نقاط مختلف جهان شده است.
اقتصادی ۴ ساعت پیش
فرمانده قرارگاه سازندگی خاتم الانبیا گفت: با همکاری شرکت های تولید کننده داخلی در کنار قرارگاه خاتم در چند سال اخیر جمعا از خروج ۷ میلیارد دلار ارز از کشور جلوگیری کرده است.
فناوری اطلاعات ۴ ساعت پیش
به گزارش سیتنا به نقل از انگجت، اولین بار یکی از روزنامه نگاران آمریکایی به نام جوردن ویلدون متوجه شد که گوگل برخی دعوتنامه های خصوصی واتس اپ را در جستجوگر خود فهرست می کند. از همین رو عموم می توانند به این دعوتنامه ها دسترسی داشته باشند و همین مساله می تواند مشکلات امنیتی ...
فناوری اطلاعات ۳ ساعت پیش
به گزارش سیتنا به نقل از ایندپندنت، فیسبوک برای ضبط صدای کاربران به آنها مبلغی پرداخت می کند. این شرکت تصمیم دارد با استفاده از اصوات ثبت شده فناوری شناسایی صوت خود را ارتقا دهد. این شرکت از کاربران می خواهد تا نام دوستان خود را همراه با یک پیام کوتاه بخوانند.