نمایش اطلاعات سیتنا
تعداد بازدید های کاربران
تعداد اخبار مورد پوشش
آخرین اخبار سایت سیتنا صفحه  ۱ | ۶۶ نتیجه (۰٫۰۱۶ ثانیه)
معاون علمی و فناوری رییس جمهوری:
اقتصادی ۳۳ دقیقه پیش
رییس ستاد فرهنگسازی اقتصاد دانش بنیان، گفت: پژوهشی که تمام بودجه اش از بیت المال تامین شود و بودجه دولتی بخواهد پایان خوشی نخواهد داشت، ضمن این که دردی از جامعه دوا نمی کند. باید پای بخش خصوصی به پژوهش باز شود تا یک محصول یا خدمت کارآمد و منطبق با نیاز جامعه به دست بیاید.
فرهنگی و هنری ۱۰ ساعت پیش
هومن سیدی در پیامی به حامد بهداد، چهره او را به هم ریخته و قلبش را بزرگ توصیف کرد و با این مقدمه، دریافت جایزه بهترین بازیگر مرد جشنواره فیلم بیست ودومین جشنواره فیلم شانگهای چین را به او تبریک گفت.
فناوری اطلاعات ۱۲ ساعت پیش
به گزارش سرویس وبگردی سیتنا، میثم تیموری که ابتدای لیگ هجدهم به استقلال پیوست، فصل خوبی را پشت سر نگذاشت. تیموری که جایگاه ثابتی در ترکیب فعلی استقلال ندارد، تصمیم دارد از باشگاه جدایی شود.
ورزشی ۱۶ ساعت پیش
به گزارش سرویس وبگردی سیتنا، بهروز رهبری فرد، بازیکن سالهای گذشته سرخ پوشان، در صفحه اینستاگرامش به شدت علیه مدیریت باشگاه پرسپولیس جبهه گرفت و با انتشار تصویری در پی آن نوشت: حال هوادار های پرسپولیس خوب نیست امیدوارم حال مدیران باشگاه خوب باشه من که هنوز نتونستم این حقیقت ...
فناوری اطلاعات ۱۶ ساعت پیش
آیا کاربران فضای مجازی از این موضوع اطلاع دارند که دیگران حق دارند عکس آنها را بدون اجازه منتشر کنند؟ به ویژه وقتی که در فضای عمومی هستند و یا در اتوموبیل های خود به سر می برند. کسانی که از مردم فیلم و عکس می گیرند و بعد آن را در فضای مجازی منتشر می کنند، چقدر به قوانین در این ...
فناوری اطلاعات ۱۷ ساعت پیش
در پی انتشار مقاله ی نیویورک تایمز درباره ی حمله ی سایبری به سپاه، اخباری جعلی با استناد به این مطلب منتشر و به شکل گسترده در فضای مجازی بازانتشار یافت که با اصل مقاله ی نیویورک تایمز مطابقت نداشت و صرفا با هدف ایجاد جو روانی انتشار یافته بود.
فناوری اطلاعات ۱۹ ساعت پیش
به گزارش سیتنا، مهندس سیدمجید صدری در اینستاگرامش، نوشت: همکاری شرکت مخابرات ایران با شرکت های پیشرو در تولید و ارائه سرویس های ارزش افزوده وارد فاز تازه ای شد. ما با لحاظ همه دغدغه های مشتریان و سازمان تنظیم مقررات، طیف متنوعی از سرویس های ارزش افزوده مبتنی بر تلفن ثابت را برای ...
فناوری اطلاعات ۱۶ ساعت پیش
وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات، گفت: این ماه به خاطر ضعف در نظارت بر شبکه پستی، کارانه مدیرعامل و اعضای هیئت مدیره شرکت ملی پست پرداخت نخواهد شد. مدیر منطقه پستی مربوطه هم توبیخ خواهد شد.
فناوری اطلاعات ۲ ساعت پیش
به گزارش سیتنا به نقل از آسین ایج، گزارش تازه موسسه امنیتی روسی کاسپراسکای با عنوان «ارزش حقیقی حریم شخصی دیجیتال» نشان می دهد از هر ۱۰ کاربر شبکه های اجتماعی در جهان، چهار نفر یعنی ۳۸ درصد قصد دارند حساب های خود را در این شبکه ها تعطیل کنند تا بتوانند حریم شخصی زندگی خود ...
نائب رییس دوم کمیسیون صنایع مجلس در گفت وگو با سیتنا:
اقتصادی ۲۳ ساعت پیش
یک عضو ارشد کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی، می گوید: شاید در اوایل اجرای طرح رجیستری و در کوتاه مدت، شاهد افزایش قیمت گوشی در کشور بودیم، اما اجرای این طرح در دراز مدت، مانع رفتن سود در جیب دلالان شد و سود به دست آمده به شکل حقوق دولتی در خزانه دولت وارد شد.
ورزشی ۱۶ ساعت پیش
به گزارش سرویس وبگردی سیتنا، دونده دوی استقامتی ایران که در بازی های آسیایی جاکارتا مدال طلای دوی ۳ هزار متر با مانع را کسب کرد و توانست رکورد این بازی ها را بشکند در رقابت های قهرمانی ۲۰۱۹ آسیا قطر، به سبب استفاده از ماده ممنوعه اپو برای چهار سال محروم شد. او بعد از مثبت ...
اقتصادی ۱ روز پیش
وزیر صنعت، معدن و تجارت، در نشست مشترک با رییس و اعضای کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی، با اشاره به لزوم افزایش همکاری های سازنده همه دستگاه های عامل در حوزه تولید، گفت: برای تحقق اهداف "نهضت ساخت داخل" روی کمک های مجلس حساب ویژه ای باز کردیم.
اقتصادی ۱ روز پیش
معاون وزیر نیرو و رئیس سازمان انرژی های تجدیدپذیر، در کنفرانس بین المللی انرژی های تجدیدپذیر و تولید پراکنده ایران در دانشگاه شهید بهشتی تهران، از جدیدترین محصولات حوزه انرژی شرکت نیان الکترونیک، بازدید کرد.
فناوری اطلاعات ۱ روز پیش
به گزارش سیتنا، مهرداد سهرابی، در اینستاگرامش، نوشت: در جلسه ای با حضور معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری فارس، سرپرست معاونت نوآوری و فناوری وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات، رئیس مرکز توسعه فناوری های راهبردی معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری، مدیرکل ارتباطات و فناوری ...
فناوری اطلاعات ۱ روز پیش
وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات، در واکنش به سوال رسانه ها پیرامون صحت حمله سایبری ادعایی به ایران، گفت: حمله موفقی از آنها صورت نگرفته، هرچند تلاشهای زیادی می کنند.