نمایش اطلاعات سلامت نیوز
تعداد بازدید های کاربران
تعداد اخبار مورد پوشش
آخرین اخبار سایت سلامت نیوز صفحه  ۱ | ۷۶ نتیجه (۰٫۰۱۵ ثانیه)
پزشکی ۹ ساعت پیش
سلامت نیوز :یک زن در قزاقستان هر یک از فرزندان دوقلوی خود را با ۱۱ هفته تاخیر به دنیا آورد. درواقع بین دوقلوهای وی فاصله زمانی قابل توجهی وجود داشت.در تاریخ ۲۴ ماه مه یک دختر نارس به دنیا آورد و پسرش در تاریخ ۹ ماه اوت به دنیا آمد.
پزشکی ۹ ساعت پیش
سلامت نیوز : معاون آموزشی و پژوهشی سازمان نظام پزشکی کشور با انتقاد شدید از ارائه طرح دو فوریتی افزایش ظرفیت رشته های پزشکی برای کنکور سال ۹۹ ، از نمایندگان مجلس خواست با ارائه فرصت کافی به مسئولان سازمان نظام پزشکی در تهران و استان ها و همه کارشناسان مخالف این طرح، امکان ...
پزشکی ۹ ساعت پیش
سلامت نیوز :دکترای تخصصی روانشناسی سلامت با بیان اینکه :«از آنجا که ممکن است ما متوجه بروز مشکلاتی در سلامت روانمان نشویم تعاملِ نسبتا با توالیِ زمانیِ خاص با یک متخصص سلامت روان اعم از روانشناس، مشاور و روانپزشک می تواند خیلی راهگشا باشد.
اقتصادی ۱۰ ساعت پیش
سلامت نیوز : دلال ها با بازار گوشت قرمز خداحافظی می کنند. براساس آن چه رئیس شورای تامین دام کشور اعلام کرده، طرح عرضه مستقیم گوشت قرمز توسط تولیدکنندگان از امروز در کشور آغاز خواهد شد. به گزارش سلامت نیوز به نقل از روزنامه شهروند ،این طرح که به گفته منصور پوریان تحت نظارت ...
اجتماعی ۱۰ ساعت پیش
سلامت نیوز :چند سال قبل و با شدت گرفتن خشکیدگی دریاچه ارومیه، پیشنهاد انتقال آب از دریای خزر به این دریاچه مطرح شد تا شاید این دریاچه از خشکیدگی رهایی یافته و از پیامدهای مخرب آن همچون طوفان نمکی پیشگیری شود.
اجتماعی ۱۰ ساعت پیش
سلامت نیوز : سیل نقطه اشتراک استان های شمالی در سال ۹۷ و امسال است. تابستان سال گذشته بارش سیل آسا و ۲۵ دقیقه ای باران، اشکور رودسر را غرق ماتم کرد. به گزارش سلامت نیوز به نقل از روزنامه همشهری ،هنوز غم این حادثه فراموش نشده بود که گیلان و غرب مازندران در پاییز با سهمگین ...
اقتصادی ۱۰ ساعت پیش
سلامت نیوز : گزارش کمبود نان در شهرهای مختلف در حالی خبرسازی می کند که الله یار ولی زاده، یکی از فعالان صنعت دامپروری گفته است گرانی سبوس موجب شده که جیره غذایی آدم ها نصیب دامداری ها شود.
پزشکی ۱۰ ساعت پیش
سلامت نیوز : در این مطلب نوشیدنی هایی که یک فرد مبتلا به سوزش معده با خیال راحت می تواند نوش جان کند، را برای تان آورده ایم. با ما همراه باشید. به گزارش سلامت نیوز به نقل از ضمیمه خانواده روزنامه اطلاعات، چند وقتی است که معده تان مدام می سوزد و ترش می کنید.
پزشکی ۱۰ ساعت پیش
سلامت نیوز : از تحقیر فرزند خود در بین دوستانش یا اعضای فامیل واقعا بپرهیزید، تذکرات لازم را بعدا در فضایی محبت آمیز، آرام و بدون سرزنش به او بگویید. چگونه اعتماد به نفس دخترم را بالا ببرم تا حس بهتری نسبت به خودش داشته باشد؟
پزشکی ۱۰ ساعت پیش
سلامت نیوز-*نرجس شیرآقایی کوتنایی: زمان تخمک گذاری درخانم ها فرق می کند .در برخی از خانم ها انند ساعت دقیق به نظر می آید و هر ماه در یک روز مشخص تخمک گذاری انجام می شود. به گزارش سلامت نیوز به نقل از سایت سیمرغ، خانم های دیگر در وقت های مختلفی تخمک گذاری می کنند.
پزشکی ۱۰ ساعت پیش
سلامت نیوز :آمارها حکایت از وقوع روزانه یک هزار سقط جنین در کشور دارد؛ یعنی هر ساعت حدود ٤١ مورد و هر سال ٣٦٥ هزار مورد. این اعداد در کنار آمار موالید، معنای دیگری پیدا می کنند. براساس اعلام سازمان ثبت احوال کشور، در سال ٩٧، یک میلیون و ٤٦ هزار و ٩٩ نفر به دنیا آمده اند؛ ...
اجتماعی ۱۰ ساعت پیش
سلامت نیوز-*عطیه میرزا امیری : وقتی دو نفر با یکدیگر پیمان زناشویی می بندند و وارد یک زندگی مشترک می شوند، مورد هجوم بایدها و نبایدهایی از سوی خانواده های یکدیگر قرار می گیرند. صحبت ها و گاه دخالت های بی جایی که باعث می شود زن و شوهر با یکدیگر به جر و بحث بپردازند.
پزشکی ۱۰ ساعت پیش
سلامت نیوز-*فرناز داموغ: یبوست به معنی توقف بیش ازحد مواد دفعی در روده است. زمان عمل دفع در افراد مختلف بسیار متفاوت است. برای بعضی افراد دو بار در روز طبیعی و برای بعضی دیگر دو بار در هفته طبیعی است.
اجتماعی ۱۱ ساعت پیش
سلامت نیوز :چند روز قبل ماموران پلیس با به صدا درآمدن آژیر امنیتی یکی از طلافروشی های کرج که به سیستم «مها» وصل بود بلافاصله راهی محل شده و یک دختر و پسر جوان را دستگیر کردند. به گزارش سلامت نیوز، ایران نوشت: صاحب طلافروشی به ماموران گفت: دقایقی قبل این دختر و پسر وارد ...
فناوری اطلاعات ۱۰ ساعت پیش
سلامت نیوز : محققان می گویند مردم نسبت به افرادی که زیاد سلفی می گیرند نسبت به کسانی که عکس های در حال ژست گرفتن از خود را در شبکه های اجتماعی می فرستند دیدگاه متفی تری دارند و آنها را خوخواه و ناموفق می دانند.