نمایش اطلاعات سلامت نیوز
تعداد بازدید های کاربران
تعداد اخبار مورد پوشش
آخرین اخبار سایت سلامت نیوز صفحه  ۱ | ۱۵۸ نتیجه (۰٫۰۳۹ ثانیه)
پزشکی ۱۴ ساعت پیش
سلامت : ساعت روی دقیقه ۲۷می ایستد؛ ۵۰۰سی سی در ظرف شیشه ای جمع شد. دستگاه سوت می کشد؛ یعنی پایان. از نیم ساعت پیش، داوود دراز کشیده و به رفت وآمد خون و مایع شفاف و دستگاه سفید جعبه ای شکل گوشه تخت نگاه می کند.
اجتماعی ۱۶ ساعت پیش
سلامت نیوز :جمع آوری معتادان در نقاط مختلف کشور، به ویژه در تهران به عنوان یکی از مهم ترین ماموریت های ناجا در برخورد با اعتیاد است و به نظر می رسد اجرای طرح هایی همچون «ظفر» در راستای جمع آوری معتادان سلبی بوده و بدون در نظر گرفتن پیوست های اجتماعی صورت می گیرد.
تکنولوژی ۱۷ ساعت پیش
سلامت نیوز : براساس تحقیقات جدید, بوی بدن مردان باعث کاهش استرس همسران شان می شود. به گزارش سلامت نیوز به نقل از ایسنا، در تازه ترین تحقیقات دانشمندان کانادایی مشخص شد، بوی بدن مردان عامل مهمی در کاهش استرس شریک زندگی دارند.
پزشکی ۱۷ ساعت پیش
سلامت نیوز : در این مقاله به روش های کم هزینه ای خواهیم پرداخت که می توانید به کمک آن ها سلامت و زیبایی پوست خود را حفظ کنید. به گزارش سلامت نیوز به نقل از شفاآنلاین، اثرات تخریبی نور خورشید و سرعت پایین ترمیم سلول های پوست باعث ایجاد لکه ها و چین و چروک هایی روی پوست می شوند.
فرهنگی و هنری ۱۷ ساعت پیش
سلامت نیوز : در این مقاله ۱۰ راه برای این که مطمئن شوید رفتارتان در اتاق خواب سلامت است و چه کاری می توانید برای بهبود آن انجام دهید به شما ارائه می کنیم. به گزارش سلامت نیوز به نقل از سایت سیمرغ، شما نمی دانید که در اتاق خواب همسایه تان چه خبر است و به صراحت بگویم که حتی ...
پزشکی ۱۷ ساعت پیش
سلامت نیوز : همه ما می دانیم که ویروس کرونا می تواند بر اساس تعدادی از عوامل، مانند سن یا یک بیماری پزشکی زمینه ای، به طور متفاوتی بر روی افراد تاثیر بگذارد. حتی جنسیت هم می تواند تجربه Covid-19 را متفاوت القا کند.
فرهنگی و هنری ۱۷ ساعت پیش
سلامت نیوز : قصد داریم ۵ چالش عجیب اما درعین حال ساده را به شما معرفی کنیم که باعث تقویت مغز و ذهن می شوند. به گزارش سلامت نیوز به نقل از خبرآنلاین، مغزتان را به چالش بکشید تا ذهن فعال تر و به مراتب هوشیارتری داشته باشید.
اجتماعی ۱۷ ساعت پیش
سلامت نیوز : درماه هایی که از شیوع ویروس کرونا می گذرد، برخی افراد تلاش کردند در خانه بمانند و جز در موارد ضروری از خانه خارج نشوند اما در این میان بودند افرادی که بنا بر حرفه ای که دارند، سلامت و جان دیگران را به جان خودشان ترجیح داده و به خدمت رسانی مشغول بودند.
پزشکی ۱۷ ساعت پیش
سلامت نیوز :محققان هلندی شواهدی یافتند که نشان می دهد ویروس کرونا از طریق سیستم ایمنی بدن بر مغز تاثیر می گذارد. پیش از این بسیاری از پژوهشگران این موضوع را حدس می زدند اما شواهدی برای اثبات آن نداشتند.
پزشکی ۱۷ ساعت پیش
سلامت نیوز :عضو انجمن رادیولوژی ایران گفت: حجم مراجعه مردم به مراکز رادیولوژی این روزها زیاد است در حالیکه سی تی اسکن خط اول تشخیص کرونا نیست. به گزارش سلا مت نیوز به نقل از ایرنا،مسعود پزشکی راد افزود: این روزها حجم مراجعان مردم برای انجام سی تی اسکن به مراکز رادیولوژی ...
پزشکی ۱۸ ساعت پیش
سلامت نیوز: چاقی و اضافه وزن در دوران کودکی، چالشی جدی در دنیای امروز است که در صورت بی توجهی، دامنه آن تا بزرگسالی ادامه یافته و علاوه بر تهدید کودکان به انواع بیماری ها، آنان را در معرض تهدیدات جدی سلامت در سنین بالا قرار می دهد.
اجتماعی ۱۸ ساعت پیش
سلامت نیوز :«از قول من بنویسید به عنوان یک مادر هیچ وقت مسببان حادثه پلاسکو را حلال نمیکنم.» این سخنان مادر یکی از آتش نشانان جان باخته حادثه پلاسکو است، حادثه ای که داغش هنوز برای خانواده های آتش نشانان پلاسکو سرد نشده است.
ویدیو ۱۸ ساعت پیش
سلامت نیوز : سازمان جهانی بهداشت می گوید استفاده از آب نمک برای درمان سرماخوردگی هم تاثیر ندارد چه رسد به پیشگیری و درمان کرونا. نیازی به شستشوی وسواسی دهان و بینی نیست ماسک بزنید.
اقتصادی ۱۴ ساعت پیش
سلامت نیوز : رئیس کمیسیون بهداشت و درمان مجلس در رابطه با اظهارنظر روز گذشته وزیر بهداشت مبنی بر بازگرداندن بخشی از بودجه صندوق توسعه ملی به بانک مرکزی توضیحاتی ارائه کرد. به گزارش سلامت نیوز به نقل از قدس آنلاین؛ این روزها کرونا همه چیز را در دنیا تحت تاثیر قرار داده و به همه ...
پزشکی ۱۸ ساعت پیش
سلامت نیوز :همه می دانیم که صبحانه مهم ترین وعده غذایی است البته صبحانه ای که حاوی ویتامین ها، پروتئین ها و مواد مغذی باشد. در کودکان این اهمیت به دلیل بالا بودن سوخت و ساز بدن شان بیشتر هم می شود.