نمایش اطلاعات سلامت نیوز
تعداد بازدید های کاربران
تعداد اخبار مورد پوشش
آخرین اخبار سایت سلامت نیوز صفحه  ۱ | ۱۸۰ نتیجه (۰٫۸۰۷ ثانیه)
اجتماعی ۸ ساعت پیش
سلامت نیوز : طی ماه گذشته در شبکه های اجتماعی فیلم هایی منتشر می شد که مردم در خیابان وزرا در صف های طولانی ایستاده اند تا تکلیف پیامک کشف حجابی که برایشان رفته است مشخص کنند. در شبکه های اجتماعی برخی کاربران پیامی را به این شرح منتشر کردند: «اگر کشف حجاب دیدید به شماره ...
پزشکی ۸ ساعت پیش
سلامت نیوز :بیماری دریچه قلب زمانی شکل می گیرد که یک یا تعداد بیشتری از دریچه های قلب عملکرد درست خود را ارائه نمی کنند. به گزارش سلامت نیوز به نقل از عصر ایران،بروز مشکل در قلب می تواند هر فردی را دچار نگرانی کند.
اجتماعی ۸ ساعت پیش
سلامت نیوز :پس از هر حادثه خسارت بار و زیان ده، مدت ها زمان لازم است تا افراد زندگی خود را بازسازی کرده، با وضعیت جدید کنار بیایند و شرایط پیش آمده را بپذیرند اما پس گذشت سه ماه از این فاجعه مردمان سیل زده در چه وضعیتی هستند و چه نیازهایی دارند؟
پزشکی ۹ ساعت پیش
سلامت نیوز :مطالعات اخیر نشان می دهد، بیماری های قلبی فرآیند کاهش شناختی مرتبط با سن را تسریع می کند. به گزارش سللامت نیوز به نقل از ایرنا، با افزایش سن حافظه و توانایی های شناختی فرد به مرور کاهش می یابد، ولی عوامل متفاوتی در بروز و سرعت کاهش شناختی موثرند و مطالعات جدید ...
اجتماعی ۹ ساعت پیش
سلامت نیوز : عدد ۳۶ می گوید امروز یکی از روزهای بهاری اما گرمِ آق قلا است. خلوتیِ کوچه می گوید نزدیک ظهر است و صدای بازیِ بچه ها، نشان از آن دارد که هنوز نشاط در این گوشه کشور به وفور یافت می شود.
اجتماعی ۸ ساعت پیش
سلامت نیوز :مدیرکل نوسازی مدارس استان تهران با بیان اینکه نگران سه شیفته شدن مدارس در برخی مناطق شهرستان های تهران هستیم، گفت: متوسط تراکم در تهران ۳۲ نفر است و هشت نفر بیشتر از سرانه متوسط کشوری است.
اجتماعی ۹ ساعت پیش
سلامت نیوز : سال هاست که بسیاری از شهرهای ایران از جمله پایتخت کشور مانند پادگان ها خاموشی اجباری دارند و شهروندان نیز مانند سربازان ناچار در ساعتی از شب باید به خانه هایشان بروند. پادگانی بودن پایتخت که به باور بسیاری از کارشناسان شهری یکی از ایرادات بزرگ تهران است، ...
اجتماعی ۹ ساعت پیش
سلامت نیوز : مدیرکل سابق دفتر مشارکت های مردمی سازمان محیط زیست با انتقاد از اینکه روند قرق های حفاظتی در کشور به درستی شکل نگرفته، گفت: سرمایه داران با پول خود منطقه ای را تبدیل به قرق های سلطنتی کردند تا راحت تر بتوانند حیات وحش را قتل عام کنند.
اجتماعی ۹ ساعت پیش
سلامت نیوز : رئیس سازمان نظام پزشکی با بیان اینکه رسیدگی به شکایت های مردمی در نظام پزشکی یک اولویت اخلاقی و تکلیفی است بیان داشت: شکایت از جراحی زیبایی و قصور پزشکان در حوزه زنان در رتبه نخست شکایت ها در کشور قرار دارد.
پزشکی ۹ ساعت پیش
سلامت نیوز :هوش مصنوعی شرکت آب بی ام(IBM) قادر است با تجمیع و ترکیب تصاویر و سوابق پزشکی بانوان، وقوع سرطان پستان در آنان را یک سال زودتر تشخیص دهد. به گزارش سلامت نیوز به نقل از ایسنا ، شرکت آی بی ام از هوش مصنوعی فقط برای پیش بینی دیابت استفاده نمی کند.
پزشکی ۹ ساعت پیش
سلامت نیوز :"تالاسمی" به عنوان یکی از مهم ترین بیماری های ژنتیکی که از بدو تولد، افراد مبتلا را تحت تاثیر قرار می دهد شناخته شده است. نتایج یک پژوهش داخلی در خصوص این بیماری، نشان می دهد که پیشگیری از بروز موارد جدید این بیماری از طریق مشاوره های هدایت شده، کماکان بهترین ...
پزشکی ۸ ساعت پیش
سلامت نیوز :گیاه آلوئه ورا علاوه بر محافظت از پوست اثرات درمانی دیگری هم دارد که آنها را مرور و بررسی می کنیم. به گزارش سلامت نیوز به نقل از باشگاه خبرنگاران، ژل آلوئه ورا کاملا شناخته شده است و می تواند برای جلوگیری از آفتاب سوختگی و التیام زخم موثر باشد، اما علاوه بر این ...
پزشکی ۹ ساعت پیش
سلامت نیوز :وزیر بهداشت گفت: پرونده الکترونیک سلامت را به عنوان یکی از مهمترین زیرساخت های نظام سلامت به سرانجام رسانده ایم که با حضور رییس جمهور افتتاح می شود و در مرحله بعد نیز پزشکی خانواده و نظام ارجاع را راه اندازی می کنیم.
پزشکی ۹ ساعت پیش
سلامت نیوز :درمان افراد مبتلا به فشارخون بالا علاوه بر درمان دارویی شامل اصلاح شیوه زندگی نیز می شود. به گزارش سلامت نیوز به نقل از ایسنا، یکی از مسائل مهم در کنترل فشار خون بالا، اصلاح شیوه زندگی است.
پزشکی ۹ ساعت پیش
سلامت نیوز :سلول های عصبی حساسی به نام TRPV 1 در بدن وجود دارند که احساس خارش را به سلول های پوستی منتقل می کنند. به گزارش سلامت نیوز به نقل از باشگاه خبرنگاران جوان، احساس خارش پوست بخصوص خارش شدید پوست ممکن است برای هر فردی رخ دهد اما این موضوع چه دلیلی دارد و چرا ناگهان ...