نمایش اطلاعات سلامت نیوز
تعداد بازدید های کاربران
تعداد اخبار مورد پوشش
آخرین اخبار سایت سلامت نیوز صفحه  ۱ | ۷۹ نتیجه (۰٫۰۱۹ ثانیه)
پزشکی ۱۵ ساعت پیش
سلامت نیوز :در مگاپروژه پرونده الکترونیک سلامت، اطلاعات کلی و اولیه ۷۰میلیون نفر ایرانی به ثبت رسیده است. این پروژه به گفته ریاست جمهوری قرار است تا پایان فصل بهار به نتیجه برسد و مدیریت سلامت به صورت عادلانه و استاندارد را برای مدیران به امری شدنی تبدیل کند.
پزشکی ۱۶ ساعت پیش
سلامت نیوز : تحقیقات جدید پژوهشگران نشان داد که باور به این که انرژی لازم برای هضم و جذب سبزیجاتی چون کرفس، کاهو، گریپ فروت، خیار و بروکلی از انرژی ای که تولید می کنند بیشتر است، افسانه ای بیش نیست.
اجتماعی ۱۶ ساعت پیش
سلامت نیوز : ۲۰درصد کل مساحت هامون طی ۴۵روز گذشته و براثر بارش برف و باران در افغانستان آبگیری شده است. این خبری است که به نقل از مدیرکل حفاظت محیط زیست استان سیستان و بلوچستان رسانه ای شد. به گزارش سلامت نیوز به نقل از روزنامه همشهری ،حالا هامون نشینان ورود آب به هامون ...
پزشکی ۱۸ ساعت پیش
سلامت نیوز : پژوهشگران دانشگاه کمبریج متغیرهای ژنتیکی ای را کشف کرده اند که از بروز چاقی و عوارض ناشی از آن در افراد جلوگیری می کند. به گزارش سلامت نیوز به نقل از ایرنا ، محققان انگلیسی با بررسی پرونده ژنتیکی بیش از نیم میلیون داوطلب دریافتند که نزدیک به ۶ درصد از مردم ...
پزشکی ۱۸ ساعت پیش
سلامت نیوز : عضو هیات علمی دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی به کاهش سن ابتلا بیماری های قلبی در ایران اشاره کرد و گفت: تغییر سبک زندگی، کم تحرکی، عادات غذایی نادرست و مصرف سیگار و قلیان از مهمترین دلایل کاهش سن ابتلا به این بیماری است.
پزشکی ۱۹ ساعت پیش
سلامت نیوز :دوباره موضوع رشته های تحصیلی دانشگاهی که هیچ ربطی به بازار کار ندارند مساله مورد بحث مسئولان آموزشی کشور شد. اگر از هر دانش آموزی بپرسید می خواهید چه کاره شوید؟ بی شک این سه شغل را در پاسخ می شنوید، دکتر، مهندس و وکیل.
اجتماعی ۱۹ ساعت پیش
سلامت نیوز :با شروع سال نو، اتفاق ناگواری چون سیل سراسر ایران را فرا گرفت و میهمان ناخوانده خانواده های ایرانی شد؛ بهاری که از همان ابتدا سیل و آبگرفتگی را به استان های شمالی تحمیل کرد و تبدیل به بحرانی جدی در استان گلستان و به طور ویژه در شهرستان آق قلا شد. به گزارش سلامت ...
اجتماعی ۱۹ ساعت پیش
سلامت نیوز :«بدون همسرم از پس هیچ کاری برنمی آیم» نزدیک به دودهه از عمر زندگی مشترک شان می گذرد ‏و در همه این سال ها هیچ ‏روزی را به یاد ندارد که تنهایی کاری کرده باشد، حتی لباس پوشیدنش هم به ‏سلیقه همسرش است.
اجتماعی ۱۹ ساعت پیش
سلامت نیوز :«جوانان نسبت به دهه های قبل، دیرتر ازدواج می کنند، به طوری که سن ازدواج دختران به حدود ۲۴ سال و سن ازدواج پسران به بالای ۲۷ سال رسیده است.» به گزارش سلامت نیوز به نقل از روزنامه آفتاب یزد ،اینها سخنان حامد برکاتی، مدیر کل دفتر سلامت وزارت بهداشت است، افزایش سن ازدواج ...
پزشکی ۱۹ ساعت پیش
سلامت نیوز : «ملخ خوراکی نخرید!» این جمله جالب در تازه ترین اطلاعیه وزارت کشاورزی درباره حمله ملخ ها منتشر شده و به مردم هشدار داده است که ملخ مرده خوراکی نخرند، اما مگر در ایران هم از حشرات استفاده می شود و بازار دارد؟
پزشکی ۲۰ ساعت پیش
سلامت نیوز :یک مساله مهم این است که همه ما مستحق احساس خوشبختی هستیم اما ضریب اقبال ما برای رسیدن به آن متفاوت است که در بسیاری مواقع از نظر درونی، این ضریب های اقبال دست خود ما است. ما به شما راه هایی را نشان می دهیم که می توانند ضریب اقبال خوشبختی تان را افزایش بدهند.
پزشکی ۲۰ ساعت پیش
سلامت نیوز : گاهی اوقات برخی از عوامل به دور از انتظار، منجر به احساسات ناخوشایند در ما می شوند و رفتار ما را نسبت به محیط اطراف و اطرافیان تغییر می دهند. به گزارش سلامت نیوز به نقل از برترین ها، زمانی که ما به عصبانیت و استرس فکر می کنیم، ذهن مان به سمت مسایلی، چون روابط ...
اقتصادی ۲۰ ساعت پیش
سلامت نیوز : با خواندن مطلب زیر می توانید به راحتی روغن کنجد اصل از تقلبی را تفکیک دهید. روغن کنجد از جمله روغن های گیاهی پرمصرف در جهان است. در ایران نیز در سال های اخیر با روی آوردن مردم به مصرف روغن های طبیعی و گیاهی که بطور سنتی تهیه می شوند.
اجتماعی ۲۰ ساعت پیش
سلامت نیوز : رابطه زناشویی مانند مسابقه است و شما هرگز نمی دانید قرار است برنده باشید یا بازنده. عاشق و علاقه مند شدن می تواند به طرز شگفت انگیزی تجربه ای رمزآلود با تمام فراز و نشیب هایش باشد.
پزشکی ۲۰ ساعت پیش
سلامت نیوز : تهوع علامت خیلی از مشکلات می تواند باشد، مانند آلرژی های غذایی، میگرن، پُرخوری، میکروب یا ویروس معده و اضطراب. افرادی که دیابت دارند نیز ممکن است دچار تهوع مرتبط با این بیماری شوند...