نمایش اطلاعات رجانیوز
تعداد بازدید های کاربران
تعداد اخبار مورد پوشش
آخرین اخبار سایت رجانیوز صفحه  ۱ | ۶۸ نتیجه (۰٫۱۱۶ ثانیه)
اجتماعی ۷ ساعت پیش
۲۴ خرداد ماه شریعتی استاندار خوزستان، وعده داد که طی ۵۰ روز آینده فاز نهایی آبرسانی به غیزانیه تکمیل شده و به بهره برداری برسد. روز گذشته ۱۲ مرداد ۹۹، مهلت ۵۰ روزه استاندار خوزستان به پایان رسید، اما آب به مردم غیزانیه نرسید.
وحید جلیلی مطرح کرد:
سیاسی ۷ ساعت پیش
باید کار فرهنگی جهت گیری اجتماعی داشته باشد که جامعه را پای کار عدالت بیاورد. جهت گیری باید زنده باشد. جامعه ما عمیقا نیاز به نوع دوستی، مواسات و همدلی دارد. روی برخی اقشار خیلی فشار است اما اگر فرهنگ فاطمی و علوی را ترویج دهیم مشکلات با کمک همدیگر آسان می شود.
۰۶:۲۸
برآشفتگی روزنامه های زنجیره ای از شهامت صداوسیما در پخش مستند «رویای آجری »
سیاسی ۱۲ ساعت پیش
به نظر می رسد پرده برداشتن از واقعیت ها درباره نقش یک جریان خاص در گسترش فساد به ویژه در حوزه مسکن، سبب شده تا محاسبات اتاق فکر این جریان کاملا به هم ریخته و آنها را در مقابل مطالبه عمومی مردم قرار دهد.
برگزاری چهاردهمین جلسه محاکمه مدیرعامل سابق شرکت بازرگانی پتروشیمی؛
عمومی ۱۲ ساعت پیش
قاضی مسعودی مقام گفت: علی اشرف ریاحی حتی علیه وزیرسابق که پدرخانمش است مطالبی در راستای تسویه حساب شبنم نعمت زاده در بحث دارویی ارائه کرده و مستنداتی ارائه داده و مستنداتی که ارائه شده از ناحیه شرکا و معاونان شما بوده است.
اقتصادی ۱۴ ساعت پیش
به گزارش اداره کل ارتباطات شرکت ارتباطات سیار ایران، سیم کارت های اعتباری همراه اول که بیش از ۹۰ روز متوالی غیرفعال بوده اند، بزودی و مطابق با مصوبه کمیسیون تنظیم مقررات ارتباطات سلب امتیاز می شوند.
«به اضافه مردم» رونمایی شد:
فرهنگی و هنری ۱۵ ساعت پیش
به گزارش گروه فرهنگی رجانیوز مراسم رونمایی کتاب «به اضافه مردم» نوشته روح الله رشیدی، تازه ترین اثر انتشارات «راه یار» به صورت مجازی و همزمان در صفحات برخی تشکل های نشری و کتابفروشی های جبهه فرهنگی انقلاب برگزار شد. به گزارش رجانیوز احمدرضا بیضایی، نویسنده و استاد دانشگاه ...
بین الملل ۱۷ ساعت پیش
در راستای هشدار اخیر مقامات کره شمالی درباره شیوع ویروس کرونا، سربازان این کشور دیوار فنسی جدیدی در منطقه مرزی چین-کره شمالی، کشیده اند. حدود دو هفته گذشته درکره شمالی به دلیل شیوع ویروس کرونا وضع اضطراری اعلام شد.
سیاسی ۱۸ ساعت پیش
مراسم خداحافظی و قدردانی از زحمات حجت الاسلام و المسلمین محمدرضا نوری شاهرودی سفیر جمهوری اسلامی ایران در سلطنت عمان دیروز (یکشنبه) ۱۲ مرداد ماه ۱۳۹۹ در محل سفارت ایران در مسقط برگزار شد. سفیر جمهوری اسلامی ایران در عمان در این مراسم طی سخنانی گفت: خوشبختانه قدم های خوبی در زمینه ...
اجتماعی ۱۸ ساعت پیش
اولین جلسه کمیته طراحی الگوی هیات در محرم با حضور نمایندگانی از وزارت بهداشت، سازمان تبلیغات اسلامی، وعاظ و مداحان سرشناس امروز دوشنبه ۱۳ مردادماه از ساعت ۱۵:۳۰ در سازمان تبلیغات اسلامی برگزار می شود.
سیاسی ۱۸ ساعت پیش
این روزنامه در گزارشی با عنوان «عجایب مجلس یازدهم» نوشت: چند روز پیش تعدادی از نمایندگان تهران راهی خوزستان شده بودند تا ماجرای تجمع کارگران نیشکر هفت تپه را پیگیری کنند؛ کاری که مربوط به حوزه نمایندگی نمایندگان خوزستان است و نوعی تداخل یا دخالت در حوزه نمایندگی محسوب می شود.
موسسه ضد ایرانی میدل ایست:
بین الملل ۱۸ ساعت پیش
سیاست بایدن بازگشت به برجام و همکاری با اروپایی هاست تا بتوانند محدودیت های هسته ای برجام را گسترش دهند و به صورت موثرتری علیه «سایر رفتارهای بدخواهانه تهران در منطقه» اقدام کنند.
در پاسخ به اظهارات امروز برادر اسدبیگی؛
عمومی ۱۸ ساعت پیش
قائم مقام مدیرعامل شرکت هفت تپه امروز در شبکه خبر در حالی مدعی شد که تعویق در پرداخت حقوق کارگران به دلیل تشکیل پرونده قضایی و توقیف حساب های بانکی بوده است، که پیشتر قاضی مسعودی مقام در جلسات محاکمه به این اظهارات پاسخ داده بود.
سیاسی ۱۸ ساعت پیش
اگر کواکبیان با سابقه دو دوره نمایندگی مجلس از این سطح از نظارت بر نهادها بی اطلاع است باید پاسخ دهد در هشت سال نمایندگی خود به غیر از صحنه های به یادماندنی مانند دست و پا زدن برای گرفتن عکس یادگاری با موگرینی مشغول چه کارهایی بوده است؟
مجلس روی ریل حل مشکلات مردم می افتد؛
اقتصادی ۱۹ ساعت پیش
گروه اجتماعی - رجانیوز: در چند ماه گذشته اعتراضات زیادی از سوی کارگران به وضعیت بد کاری شان در گوشه و کنار کشور انجام شده است که «ماجرای اعتراضات کارگران نیشکر هفت تپه» یکی از جدی ترین آنهاست اما حالا نمایندگان مجلس شورای اسلامی که رویکرد خود را حمایت از مستضعفان و طبقات ...
آیت الله رییسی مطرح کرد:
سیاسی ۱۸ ساعت پیش
رییس قوه قضاییه تاکید کرد: با صاحبان کسب و کار های متضرر از کرونا و وضعیت اقتصادی کشور باید مدارا کرد و در مقابل سراغ آن برج ساز و واردکننده ای رفت که درآمد هنگفت دارد و مالیات هم نمی دهد.