نمایش اطلاعات دیجیاتو
تعداد بازدید های کاربران
تعداد اخبار مورد پوشش
آخرین اخبار سایت دیجیاتو صفحه  ۱ | ۵۵ نتیجه (۰٫۰۲۲ ثانیه)
فناوری اطلاعات ۱ ساعت پیش
نشست هماهنگی مراکز و مسئولان امنیت فناوری اطلاعات در وزارت ارتباطات برگزار شد. در این نشست مراکز آپا، ماهر و مدیران سازمان های فناوری اطلاعات استان های کشور حضور داشتند. وزیر ارتباطات در این نشست تاکید کرد که امنیت اطلاعات در کشور باید طبقه بندی شده باشد.
تکنولوژی ۳ ساعت پیش
ده ها خرس قطبی در اتفاقی بی سابقه به روستایی در شمال روسیه به نام «ریرکایپی» (Ryrkaypiy) هجوم بردند. صندوق جهانی طبیعت (WWF)، هجوم ۵۶ خرس را بی سابقه توصیف کرده و تغییرات اقلیمی را مقصر این حادثه می داند.
فناوری اطلاعات ۴ ساعت پیش
«۱۰۰ استارتاپ» با هدف سرمایه گذاری روی کسب وکارهای مرحله بذری و پیش بذری فعالیت خود را در اکوسیستم استارتاپی آغاز کرده و بعد از چند ماه فعالیت در اولین رویداد سکوی پرتاب بین بیست تیم واجد شرایط دریافت سرمایه، داوری های مختلفی انجام داد و در نهایت اولین تزریق سرمایه خود را به مرحله ...
فناوری اطلاعات ۳ ساعت پیش
قابلیت امنیتی که آیفون و مک را در صورت به سرقت رفتن برای سارقان بلا استفاده می کند، به مانعی بر سر راه بازیابی قانونی این گوشی ها تبدیل شده و ماهانه هزاران آیفون به جای ریفربیش و بازسازی روانه مراکز اسقاط می شوند.
فناوری اطلاعات ۵ ساعت پیش
چند روز پیش وان پلاس عکسی تاریک در توییتر منتشر کرد که عنوان «به زودی» را هم برای آن انتخاب کرده بود. همگان تصور می کردند که قرار است شاهد محصولی جدید باشیم. اما همگان اشتباه تصور می کردند و با توجه به تصویر کاملی که این کمپانی امروز منتشر کرده است، می توان گفت که محصول ...
فناوری اطلاعات ۱۹ ساعت پیش
زمانی که اسم عینک هوشمند به میان می آید تصویری از عینکی شیک در ذهن اغلب افراد مجسم می شود که جیمز باند یا تونی استارک به چشم دارند و کافی است روی آن ضربه زده یا فرمانی صوتی را به زبان بیاورند تا اطلاعاتی کامل و جامع از اشیاء اطراف در پیش چشمشان ظاهر شود.
تکنولوژی ۲۰ ساعت پیش
«اتساع زمان» (Time Dilation) زمانی اتفاق می افتد که گذر زمان در فضا کندتر از زمین رخ می دهد. اما گستردگی تاثیرات این مفهوم چقدر است؟ اگر سفری دوطرفه به سیاره ای نزدیک (مثلا در فاصله ۱۰ تا ۵۰ سال نوری) ترتیب دهیم، اتساع زمان چه تاثیری روی سن فضانورد و ساکنین زمین می گذارد؟