نمایش اطلاعات دکتر سلام
تعداد بازدید های کاربران
تعداد اخبار مورد پوشش
آخرین اخبار سایت دکتر سلام صفحه  ۱ | ۵ نتیجه (۸٫۴۲۳ ثانیه)
پزشکی ۱۱ ساعت پیش
در مورد خارش واژن در دوران بارداری چه می دانید؟ زنان باردار اغلب خارش واژن را در مواقعی از حاملگی تجربه می کنند که مسئله ای طبیعی و متداول است و موارد زیادی می تواند باعث بروز این مسئله شود.
پزشکی ۱۲ ساعت پیش
در مورد کیسه صفرا در دوران بارداری چه می دانید؟ بیشتر از ۲۵ میلیون نفر در ایالات متحده آمریکا، از داشتن سنگ های صفراوی رنج می برند که بیش از ۶۵ درصد آنها را زنان تشکیل می دهند. مشکلات مربوط به کیسه صفرا و سنگ صفرا ممکن است بر مادران باردار تاثیر بگذارد.
پزشکی ۱ روز پیش
دیاستازیس رکتی باعث پف شکم پس از زایمان شده و مخصوصا در زنانی که بیشتر از یکبار زایمان کرده اند شایع تر است. اگر عضلات شکمی شما بیش از دو انگشت از هم فاصله گرفته باشند، باید با پزشک مشورت کنید.
پزشکی ۲ روز پیش
در مورد چای سرد یا آیس تی چه می دانید؟ آیا زنان باردار می توانند آن را مصرف کنند؟ چای، چه به صورت سرد و چه گرم، رایج ترین نوشیدنی جهان محسوب می شود. مصرف یک لیوان چای سرد یا آیس تی، در یک روز گرم، می تواند برای شما نیز مفید و زنده بخش باشد.
پزشکی ۲ روز پیش
آیا می دانید جفت در بارداری چه نقشی دارد؟ جفت، اندام موقت و در عین حال مهمی است که نقش های متعددی در دوران بارداری ایفا می کند و نه تنها کودک داخل شکم تان را سالم نگه می دارد، بلکه وظایف بسیاری در طول نه ماه بارداری بر عهده دارد.