نمایش اطلاعات دانا
تعداد بازدید های کاربران
تعداد اخبار مورد پوشش
آخرین اخبار سایت دانا صفحه  ۱ | ۶۳۵ نتیجه (۰٫۱۰۳ ثانیه)
اقتصادی ۲ ساعت پیش
به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا ؛ دولت برای جبران شرایط پیش آمده اقتصادی و معیشتی جامعه، پنج بسته حمایتی ضد تحریم در نظر گرفت که از جمله آنها، توزیع بسته حمایتی دولت و فوق العاده جبرانی برای کارمندان و کارگران (بسته حمایتی کارگران) و اقشار کم درآمد است تا بخشی از این ...
افغانی ها ایران را لاجوردی دور زدند؛
بین الملل ۵۶ دقیقه پیش
به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا ؛ به نقل از آناج ، روزهای گذشته اخباری از دور زدن ایران توسط افغانستان به وسیله طرحی به نام "راه لاجورد" شنیده شد. در این طرح افغانستان از طریق زمینی به بندر ترکمن باشی در کشور ترکمنستان می رسد و پس از عبور از کوچک ترین عرض دریای خزر به باکو ...
علیرغم فعالیت ۵۵۳ توسعه دهنده برنامه های موبایلی در استان یزد؛
عمومی ۵ دقیقه پیش
کافه بازار در گزارشی با عنوان متولد ایران با نگاهی به موقعیت جغرافیایی توسعه دهندگان بازی ها و برنامه های ایرانی، وضعیت صنعت برنامه های موبایلی را در کشور به تفکیک استان به نمایش گذاشته است.
عضو کمیسیون برنامه وبودجه مجلس:
اقتصادی ۵ دقیقه پیش
عضو کمیسیون برنامه وبودجه مجلس گفت: اولین دستگاه مسئول برای افزایش ارزش پول ملی بانک مرکزی است، زیرا بانک مرکزی هر کشوری اگر استقلال لازم را داشته باشد ثبات اقتصادی در آن کشور به وجود می آید و این ناملایمات و تلاطم ها در اقتصاد کشور به وجود نمی آید.
عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس:
اقتصادی ۵ دقیقه پیش
عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس با اشاره به اینکه باید یک بازار شفاف ایجاد کنیم و یک نگاه منطقی به اقتصاد داشته باشیم ، گفت: عده ای از دخانیات سود کلانی بدست می آورند که عامل آن هم عدم مدیریت و غیر واقعی بودن نرخ ارز است.
عضو کمیسیون اجتماعی مجلس:
عمومی ۷ دقیقه پیش
عضو کمیسیون اجتماعی مجلس با اشاره به اینکه دولت باید از همه صندوق های بیمه ای در کشور حمایت کند ، گفت: در حال حاضر ضریب پشتیبان بیمه ها در کشور وضعیت مناسبی ندارد.
اجتماعی ۱۸ دقیقه پیش
به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا به نقل از عصرهامون، زاهدان به عنوان مرکز استان پهناور سیستان و بلوچستان یکی از ده کلان شهر ایران محسوب می شود و همچون هر شهربزرگ دیگری با مشکلات خاص خود روبه رو است که هر کدام به نوع خود باعث بروز معضلات ویژه ای برای ساکنین زاهدان شده است.
رئیس اتحادیه قصاب و صنوف وابسته استان قم:
اقتصادی ۱۳ دقیقه پیش
به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا ؛ علی محمد حسینی تبار در گفتگو با خبرنگار قم فردا و با اشاره به اینکه بازار گوشت قرمز و سفید نیازمند واردات بیشتر است، اظهار داشت: تردیدی نیست که بازار گوشت و دام مانند همه بازارها، بر مبنای عرضه و تقاضا حرکت می کند که با توجه به کاهش عرضه ...
روایت همکلاسی سنندجی ترامپ از دوران جوانی رئیس جمهور آمریکا
بین الملل ۱ ساعت پیش
کوچه های پر پیچ و خم سنندج را که طی می کنیم و به سمت باغ های شهرک گلستان و به دیدار بانویی می رویم که هم مدرسه ای ترامپ ( رئیس جمهور آمریکا) بوده و بعد از ازدواج با یک مرد کُردستانی به ایران عزیمت می کنند و ساکن سنندج می شوند.
عمومی ۱۸ دقیقه پیش
به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا ؛ محسن گل محمدی در گفت و گو با خبرنگار عصرهامون ، با تاکید بر اینکه دستگاه قضا باید ضامن حقوق مردم باشد، اظهار کرد: یکی از مهمترین وظایف ما در دستگاه قضا توجه به حقوق عمومی مردم است که در همین راستا برنامه بازدید های سرزده از اماکن عمومی ...
با توجه به ورود سامانه بارشی؛
اجتماعی ۱۸ دقیقه پیش
مسئول مرکز مدیریت راه های استان زنجان گفت:با توجه به ورود سامانه بارشی از امروز به استان، هموطنان از ترددهای غیر ضروری در محورهای کوهستانی و روستایی استان زنجان پرهیز کنند.
اجتماعی ۱ ساعت پیش
به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا ؛سازمان هواشناسی اعلام کرد: با توجه به بررسی الگو های پیش یابی و مطابق آنچه از قبل پیش بینی شده بود از بامداد دوشنبه با نفوذ اولین موج بارشی این هفته از سمت غرب و شمال غرب به کشور شاهد رشد ابر، بارش باران و برف و کاهش دما در شمال غرب، غرب، ...
رئیس سابق بانک مرکزی مطرح کرد؛
اقتصادی ۴۶ دقیقه پیش
به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا ؛ رئیس سابق بانک مرکزی با اشاره به اینکه سوئیفت، انتقال پیام های مالی بین تمام کشورهای جهان است، به خبرنگار تیتریک ، گفت: پیام های مالی سوئیفت ابتدا وارد هلند و در نهایت به آمریکا می رسد.
گزارشی از نمایشگاه هفته پژوهش در البرز؛
اقتصادی ۴۰ دقیقه پیش
به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا ؛ به نقل از تیتریک ، همزمان با هفته پژوهش نمایشگاه ۴۰۰ طرح فناورانه از ۲۵ آذر ماه در دانشگاه خوارزمی حصارک کرج به صورت رسمی آغاز به کار کرد. در این نمایشگاه ۱۷۰ غرفه دایر شده و در طول برگزاری این رویداد علمی ۹۰ طرح جدید نیز رونمایی خواهد ...
اقتصادی ۴۰ دقیقه پیش
طی چند سال اخیر به دلیل رکود بازار و مشکلات مالیات بر ارزش افزوده تمامی ۲۵ کارگاه طلاسازی شهرستان سبزوار تعطیل و بیکاری ۱۲۵ نفر از متخصصین این حوزه را به دنبال داشته است.