نمایش اطلاعات خبرگزاری مهر
تعداد بازدید های کاربران
تعداد اخبار مورد پوشش
آخرین اخبار سایت خبرگزاری مهر صفحه  ۱ | ۱۷۹۸ نتیجه (۱٫۵۳۷ ثانیه)
نایب رئیس شورای اسلامی شهر زنجان:
عمومی ۳ ساعت پیش
به گزارش خبرنگار مهر ، سجاد خدایی شامگاه سه شنبه در مراسم اختتامیه جشنواره رسانه توفیق در محل کار خانه کبریت زنجان گفت: اقتدار و امنیت نظام جمهوری اسلامی ایران، مرهون جانفشانی و شهامت ایثارگران و شهدا است و باید قدردان خون پاک شهیدان باشیم.
فرماندار زنجان:
عمومی ۳ ساعت پیش
به گزارش خبرنگار مهر ، رضا عسگری شامگاه سه شنبه در مراسم اختتامیه جشنواره رسانه توفیق در محل کار خانه کبریت زنجان،به جایگاه مهم رسانه ها اشاره کرد و گفت: هر سازمان و نهادی برای انعکاس عملکرد خود به مردم نیازمند حمایت رسانه ها است.
رئیس سازمان فرهنگی شهرداری زنجان خبر داد:
ورزشی ۳ ساعت پیش
زنجان-رئیس سازمان فرهنگی شهرداری زنجان، به احیای برخی از مکان های تاریخی غیر فعال در شهر زنجان اشاره کرد و گفت:خانه بوران و فرهنگسرای ارگ زنگان از بناهایی بودند که توسط شهرداری احیا شدند.
شهردار زنجان:
عمومی ۳ ساعت پیش
زنجان-شهردار زنجان با تاکید بر اینکه شهرداری زنجان برنامه ریزی ویژه برای ترویج فرهنگ ایثار و شهادت دارد، گفت: مجموعه شهری همواره توجه ویژه به این موضوع داشته است.
امام جمعه شاهرود:
سیاسی ۴ ساعت پیش
شاهرود - امام جمعه شاهرود بابیان اینکه هفته بسیج فرصتی برای ارج نهادن به خدمات ارزنده این سازمان مردمی است، گفت: بسیج مظهر ولایتمداری و خدمت رسانی به مردم و انقلاب اسلامی است.
پلیس راه تاکید کرد؛
اجتماعی ۴ ساعت پیش
به گزارش خبرنگار مهر ، هم زمان با تداوم بارش برف و باران در سطح استان سمنان از روز شنبه تا شامگاه سه شنبه، غالب محورهای مواصلاتی استان لغزنده هستند و لذا برای تردد ایمن از این جاده ها توصیه پلیس راه به رانندگان همراه داشتن زنجیر چرخ است.
پدر شهید مدافع امنیت وطن:
اجتماعی ۴ ساعت پیش
پدر شهید مرتضی ابراهیمی در گفتگو با خبرنگار مهر اظهار داشت: این شهید همواره افسوس می خورد و می گفت، از قافله شهدا عقب مانده ام، این پسر امانت خدا در دستان ما بود و مصلحت وی نیز آن بود، که این امانت را پس بگیرد، خود این شهید نیز آرزوی شهادت داشت و خدا را برای این شهادت شکر ...
در شورای آموزش پزشکی تصویب شد؛
اجتماعی ۵ ساعت پیش
معاون آموزشی وزارت بهداشت با اشاره به نقش دستیاران تخصصی در ارائه خدمات درمانی گفت: شورای آموزش پزشکی و تخصصی حداکثر کشیک دستیاران در رشته های تخصصی را ۱۲ شب در ماه تعیین کرد.
مادر شهید مدافع امنیت وطن:
اجتماعی ۴ ساعت پیش
مادر شهید مصطفی رضایی در گفتگو با خبرنگار مهر با بیان این که پسرم همواره در آرزوی شهادت بود، اظهار داشت: در زمان اطلاع از شهادت این شهید من منزل دخترم بودم، که اطلاع دادند، پای پسرم تیر خورده است و پس از آن از شهادت وی با خبر شدم.
رییس تعزیرات حکومتی پلدختر مطرح کرد:
اجتماعی ۴ ساعت پیش
به گزارش خبرنگار مهر ، اسکندر محمدی شامگاه سه شنبه در جلسه تنظیم بازار شهرستان پلدختر اظهار داشت: باتوجه به سهمیه بندی سوخت و اصلاح قیمت بنزین و این که ممکن است برخی از صنوف با سوء استفاده از این شرایط فعلی به افزایش قیمت کالاهای خود اقدام کنند؛ تعزیرات حکومتی به عنوان مرجع ...
بخشدار معمولان خبر داد:
اجتماعی ۵ ساعت پیش
به گزارش خبرنگار مهر ، سید حبیب الله موسوی شامگاه سه شنبه در جلسه تنظیم بازار شهرستان پلدختر اظهار داشت: ۹۸ منزل مسکونی ساکنان شهر معمولان بر اساس نقشه های کارشناسی در حریم رودخانه واقع شده و زمین معوض برای احداث منازل مسکونی در اختیار آنها قرار می گیرد.
بین الملل ۷ ساعت پیش
به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از رویترز، وزارت خارجه فرانسه امروز سه شنبه به گزارش آژانس بین المللی انرژی اتمی در خصوص افزایش میزان ذخایر آب سنگین ایران از سقف ۱۳۰ تن واکنش نشان داد. وزارت خارجه فرانسه در این خصوص با طرح ادعائی مضحک مدعی شد: فرانسه از عدم پایبندی ایران به تعهدات ...
فرمانده انتظامی دلفان خبر داد:
اجتماعی ۵ ساعت پیش
به گزارش خبرنگار مهر ، سرهنگ کرم حسین سپهوند امروز سه شنبه در جمع خبرنگاران گفت: ماموران پاسگاه «میربگ جنوبی» حین گشت زنی در محور های مواصلاتی به یک دستگاه خودرو وانت نیسان مظنون و با هماهنگی مقام قضائی آن را توقیف کردند.
رئیس سازمان جهاد کشاورزی لرستان مطرح کرد:
اقتصادی ۵ ساعت پیش
نورآباد- رئیس سازمان جهاد کشاورزی لرستان با اشاره به اینکه روستای «کفراج» دلفان پایلوت تولید عسل در این استان است، گفت: ۳۱۰۰ بهره بردار تخصصی در حوزه عسل فعالیت می کنند.
فرماندار دماوند:
اجتماعی ۵ ساعت پیش
مجید صفری در گفتگو با خبرنگار مهر از آماده باش ستاد مدیریت بحران دماوند در پی بارش برف سنگین در این شهرستان خبر داد و افزود: علی رغم بارش برف، تمامی محورهای مواصلاتی دماوند باز است و تردد در آن ها جریان دارد.