نمایش اطلاعات جام نیوز
تعداد بازدید های کاربران
تعداد اخبار مورد پوشش
آخرین اخبار سایت جام نیوز صفحه  ۱ | ۲۵۴ نتیجه (۰٫۰۵۰ ثانیه)
فوتبال> تیم ملی؛
ورزشی ۹ ساعت پیش
به گزارش سرویس ورزشی جام نیـوز ، کارلوس کی روش، سرمربی تیم ملی فوتبال ایران روز گذشته و بنابر عادت همیشگیِ خود مصاحبه ای تند و جنجالی این بار بر علیه وزارت ورزش و باشگاه پرسپولیس انجام داد.
۰۱:۳۶
ویدیو ۸ ساعت پیش
محدودیت های حرکتی افرادمعلول،به لطف تکنولوژی های جدید،کمترشده است.ویلچری به نام ویلی،محصول مشترک شرکت های اینتل وهوباکس رباتیکس است که تنهابااستفاده ازحرکات صورت کارمی کند.این تکنولوژی می تواندبه تمام ویلچرهای موتوری وصل شودوبه تعدادزیادی ازحرکات مختلف چهره پاسخ می دهد.دوربین ...
ورزشی ۸ ساعت پیش
به گزارش سرویس ورزشی جام نیـوز ، مصاحبه جنجالی کی روش در حاشیه رقابت های جام ملت های آسیا بازتاب بسیار گسترده ای داشته است و افراد سرشناس داخلی و همچنین رسانه ها این سخنان را محکوم کردند.
فوتبال> تیم ملی؛
ورزشی ۹ ساعت پیش
به گزارش سرویس ورزشی جام نیـوز ، سرمربی تیم ملی ایران روز گذشته بار دیگر اظهارات عجیبی در خصوص وزارت ورزش و باشگاه پرسپولیس در رسانه ها مطرح کرد. این صحبت ها طی ۲۴ ساعت گذشته با واکنش تُند اهالی فوتبال ایران همراه شده است.
فوتبال> لیگ برتر؛
ورزشی ۱۳ ساعت پیش
به گزارش سرویس ورزشی جام نیـوز ، تیم ملی فوتبال ایران در آخرین دیدار خود از مرحله گروهی رقابت های جام ملت های آسیا به مصاف عراق رفت که این مسابقه در نهایت با تساوی بدون گل به پایان رسید.
ورزشی ۵ ساعت پیش
کارلوس کی روش، سرمربی تیم ملی فوتبال ایران تاکید کرد که ایران پل اول را در بازی های جام ملت های آسیا پشت سر گذاشته و از این پس هر بازی برای آنها حکم فینال جام ملت های آسیا را دارد.
ورزشی ۷ ساعت پیش
به گزارش سرویس ورزشی جام نیـوز ، یک داور مکزیکی قضاوت دیدار ایران را بر عهده دارد. تیم ملی ایران یکشنبه شب از ساعت ۲۰:۳۰ از مرحله یک هشتم نهایی برابر عمان قرار می گیرد. قضاوت این دیدار به سزار راموس داور مکزیکی دعوت شده به این تورنمنت رسیده است.
ورزشی ۱۲ ساعت پیش
به گزارش سرویس ورزشی جام نیـوز ، تیم فوتبال استقلال تهران این روزها مشغول گذراندن تمرینات آماده سازی خود در کشور ترکیه است. جذب مهاجم خارجی جدید توسط باشگاه همچنان یکی از سوژه های اصلی حول اردوی آبی ها است.
با برد کره مقابل چین؛
ورزشی ۱۶ ساعت پیش
به گزارش سرویس ورزشی جام نیـوز ، کره جنوبی دیروز دستان خود را باز کرد و نشان داد تیمی قدرتمند روانه این بازی ها کرده است، در صورتی که کره جنوبی در بازی دیروز مقابل چین پیروز نمی شد به احتمال بسیار زیاد این تیم در مرحله یک هشتم به تیم ما می خورد.
فوتبال> لیگ برتر؛
ورزشی ۱۶ ساعت پیش
به گزارش سرویس ورزشی جام نیـوز ، حسین ماهینی، کاپیتان دوم پرسپولیس درباره حضور مهاجم جدید کروات این تیم گفت: بودیمیر کارنامه قابل قبولی دارد و در تیم هایی که بازی کرده، شرایط تحسین برانگیزی داشته است.
۰۱:۳۷
عمومی ۱۶ ساعت پیش
به گزارش سرویس سیاسی جام نیـوز ، یکی از وظایف اصلی بی بی سی، رسانه نظام سلطنتی انگلیس، القای ناتوانی و عدم قدرت در میان ایرانی هاست. در همین راستا بی بی سی همچون سال های گذشته سعی کرد تا پیروزی بزرگ ملت ایران را به نفع آمریکا و انگلیس مصادره کند.
۰۰:۳۳
ویدیو ۸ ساعت پیش
صندلی جالبی تولیدشده است که بااهرم هاوبازوهای قدرتمندی که دارد،یک دستیارهمه کاره محسوب می شود.
امید سرمربی قرمزها به شیری؛
ورزشی ۱۷ ساعت پیش
به گزارش سرویس ورزشی جام نیـوز ، تلاش مهدی شیری در تمرینات تیم فوتبال پرسپولیس و نگاه ویژه برانکو ایوانکوویچ به این بازیکن در خط دفاعی قرمزها باعث شده سرمربی کروات حساب ویژه ای روی بازیکن سابق تیم های نفت و پیکان باز کند.
ورزشی ۱۷ ساعت پیش
به گزارش سرویس ورزشی جام نیـوز ، تیم فوتبال پرسپولیس اردوی آماده سازی خود را در کشور قطر و در کمپ اسپایر دوبی برگزار می کند. سرخپوشان از روز ۱۸ دی ماه به قطر سفر کردند و این اردو قرار است تا روز ۳۰ سی دی ماه ادامه داشته باشد.
بین الملل ۱۷ ساعت پیش
به گزارش سرویس بین الملل جام نیـوز ، بر اساس گزارشی که سازمان ملل روز پنجشنبه (۱۶ ژانویه) منتشر کرده، حدود یک سوم کارمندان این سازمان در دو سال گذشته مورد آزار جنسی قرار گرفته اند. این افراد کارمندان رسمی و همچنین پیمانکاران این سازمان بین المللی را شامل می شوند.