نمایش اطلاعات جام نیوز
تعداد بازدید های کاربران
تعداد اخبار مورد پوشش
آخرین اخبار سایت جام نیوز صفحه  ۱ | ۱۴۹ نتیجه (۰٫۰۲۷ ثانیه)
یک مقام ارشد دولت آمریکا مدعی شد؛
بین الملل ۲ ساعت پیش
در ادامه اتهام زنی های بدون سند مقامات آمریکایی علیه ایران یک مقام ارشد دولت آمریکا مدعی شد: ایران با ده ها موشک کروز و بیش از ۲۰ پهپاد به تاسیسات نفتی عربستان حمله کرده است!
نعمتی و انصاری فیکس می شوند؛
ورزشی ۱ ساعت پیش
به گزارش سرویس ورزشی جام نیـوز ، سرمربی جدید تیم فوتبال پرسپولیس براساس شنیده ها امروز فاز نخست جراحی خود در پرسپولیس را به اجرا خواهد گذاشت. بیشتر بازیکنان پرسپولیس در بازی های قبل بازی در منطقه ای جدید را تجربه کرده اند.
مانیتورینگ جام؛
بین الملل ۵۶ دقیقه پیش
با وجود برخی گمانه زنی ها مبنی بر اینکه خداحافظی مشاور امنیت ملی ترامپ با کاخ سفید نشانه کوتاه آمدن واشنگتن در سیاست فشار بر ایران است، واقعیت های بیرونی و مواضع اعلامی دستگاه سیاست خارجی ایالات متحده نشان می دهد که چنین انگاره ای عاری از صحت می باشد.
۰۰:۵۵
ویدیو ۱ ساعت پیش
"قیس قریشی" تحلیلگر مسائل منطقه در گفتگو با بی بی سی: هدف بعدی یمنی ها، تاسیسات شیرین کننده آب است که عربستان به شدت به آن متکی است؛ این عملیات خطرناکتر از عملیات قبلی خواهد بود.
بین الملل ۱ ساعت پیش
به گزارش سرویس بین الملل جام نیـوز به نوشته خبرگزاری «رویترز» به نقل از روزنامه «ودوموستی»؛ کرملین (کاخ ریاست جمهور روسیه) به عدم درخواست کمک دولت عربستان از روسیه بعد از حمله پهپادی به تاسیسات نفتی این کشور اشاره کرد.
بین الملل ۱ ساعت پیش
به خاطر حمله به تاسیسات نفتی عربستان سعودی که ممکن است روی قیمت نفت تاثیر داشته باشد من مجوز استفاده از ذخایر استراتژیک نفت آمریکا را در صورت نیاز صادر کرده ام. به اندازه ای که بازارها نفت کافی داشته باشند.
سیاسی ۲ ساعت پیش
گرگوری ویسکوزی در بلومبرگ نوشت: «امانوئل بون، مشاور جدید رئیس جمهور فرانسه در اولین ماموریت خود وظیفه دارد که ایران و آمریکا را به پای میز مذاکره بازگرداند. او ماه گذشته نقش مهمی در برنامه ریزی سفر محمدجواد ظریف، وزیرخارجه ایران به اجلاس سران جی۷ در شهر بیاریتز داشت.
فوتبال> لیگ برتر؛
ورزشی ۲ ساعت پیش
به گزارش سرویس ورزشی جام نیـوز ، کالدرون سرمربی آرژانتینی تیم فوتبال پرسپولیس تهران در نشست خبری پیش از بازی امروز درخواستی را از فدراسیون مطرح کرد که مورد حمایت فوتبالدوستان و مربیان سایر تیم ها واقع شده است.
یادداشت؛
بین الملل ۳ ساعت پیش
به گزارش جام نیوز ، آنچه در واکنش های سیاستمداران و رسانه های آمریکایی به هدف قرار گرفتن دو پالایشگاه نفتی شرکت آرامکو در عربستان سعودی قابل توجه است، انکار نقش یمنی ها و طرح فرضیه ای است مبنی بر اینکه حملات مزبور از خاک عراق صورت گرفته است.
۰۲:۵۷
ویدیو ۲ ساعت پیش
عبدالباری عطوان سردبیر نشریه رای الیوم و تحلیلگر برجسته جهان عرب در پی حمله پهپادهای یمنی به تاسیسات نفتی عربستان، گفت که چرا خبری از حمایت ترامپ از عربستان نیست!؟ چرا سامانه های پاتریوت آمریکایی که میلیاردها دلار برای خریدشان هزینه شده کاری برای عربستان انجام نمی دهند؟
اقتصادی ۳ ساعت پیش
قیمت نفت برنت که در آغاز معاملات روزانه ۱۹ درصد افزایش یافته و به ۷۱ دلار و ۹۵ سنت رسیده بود، در ساعات بعدی اندکی تعدیل شد و با ۱۳ درصد افزایش به ۶۸ دلار و ۶ سنت رسید.
عمومی ۳ ساعت پیش
رئیس کمیته امنیت داخلی کمیسیون امنیت ملی گفت : اروپا باید ماده ۳۶ توافق برجام را مطالعه کند تا به یاد داشته باشد که ایران با استفاده از سازو کارهایی که برجام در اختیار طرفین گذاشته می تواند در شرایط بدعهدی، نسبت به تعهدات خود بازنگری داشته باشد.
ویدیو ۴ ساعت پیش
«از دستور ترامپ برای برداشت از ذخایر راهبردی نفت آمریکا و تهدید به حمله نظامی علیه عاملان این حمله تا ادامه اتهام زنی ها علیه ایران.»
۰۱:۰۲
ویدیو ۳ ساعت پیش
حسین ابن یوسف، کارشناس نفت و انرژی: ترمیم و بازسازی تاسیسات نفتی عربستان که در حملات پهپادی آسیب دیدند تا بیش از دوسال طول خواهد کشید؛ چند سال پیش بازسازی یکی از این تاسیسات که اتفاقی برای آن رخ داده بود، یکسال طول کشید.