نمایش اطلاعات جام جم آنلاین
تعداد بازدید های کاربران
تعداد اخبار مورد پوشش
آخرین اخبار سایت جام جم آنلاین صفحه  ۱ | ۱۳۸ نتیجه (۰٫۰۲۸ ثانیه)
نماینده دائم روسیه در سازمان ملل:
بین الملل ۲ ساعت پیش
به گزارش جام جم آنلاین از تسنیم، واسیلی نبنزیا، نماینده دائم روسیه در سازمان ملل شب گذشته اعلام کرد که اقدامات سه کشور کشوراروپایی، انگلیس، فرانسه و آلمان که ساز و کار حل و فصل اختلاف در چارچوب برنامه جامع اقدام مشترک (برجام) را راه اندازی کرده اند، می تواند به از بین رفتن ...
بین الملل ۱۹ دقیقه پیش
یک روزنامه چاپ روسیه امروز (شنبه) فاش کرد، در زمان حمله موشکی به پایگاهی آمریکایی در عراق، یک فروند هواپیمای ردیاب هسته ای آمریکایی بر فراز این کشور به پرواز درآمد.
اجتماعی ۴ ساعت پیش
به گزارش جام جم آنلاین از فارس ، سرهنگ نورالله خادم رئیس پلیس راه تهران بزرگ با اعلام خبر فوق اظهار داشت: ساعت ۶ و ۳۰ دقیقه صبح امروز در مسیر غرب به شرق آزادراه پردیس نرسیده به تونل اول ۱۱ دستگاه خودروی سواری با هم تصادف کردند.
اجتماعی ۴ ساعت پیش
به گزارش جام جم آنلاین از میزان ، امین حسین نقشینه کارشناس سازمان هواشناسیگفت: امروز در مناطق شمال غرب، غرب، جنوب غرب، دامنه های جنوبی البرز، شمال، شمال شرق و بخش هایی از مرکز بارندگی خواهیم داشت.
مدیر روابط عمومی شرکت پخش فرآورده های نفتی در گفت و گو با جام جم آنلاین :
اقتصادی ۳ ساعت پیش
مدیر روابط عمومی شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی تاکید می کند کسر شدن سهمیه از روی کارت سوخت شهروندان فقط در شرایطی اتفاق می افتد که سوخت‎گیری نیمه‎کاره باشد و برای کسانی که فرآیند سوخت گیری را طی می‎کنند، کسر سهمیه با پیمانه ۳.۹۹ لیتری به هیچ عنوان صحت ندارد.
اجتماعی ۳ ساعت پیش
به گزارش جام جم آنلاین از میزان ، سرهنگ محمد رازقی رئیس مرکز فرماندهی و کنترل هوشمند ترافیک پلیس راهور تهران بزرگ درباره وضعیت ترافیکی امروز صبح گفت: با توجه به اینکه امروز اول هفته است و در اکثر محور ها بارش باران داریم، ترافیک صبحگاهی نیمه سنگین و متراکم تر از روز های ...
اقتصادی ۱۹ دقیقه پیش
به گزارش جام جم آنلاین ، علی خدایی در گفتگو با تسنیم درباره میزان عیدی کارگران گفت: طبق ماده واحده ای که در سال ۷۰ تصویب شد، حداقل عیدی کارگران برابر با ۶۰روز از آخرین حقوق آنها یعنی ۲ماه است و میزان حداکثر عیدی کارگران برابر با ۹۰ روز است.
مرور صفحه نخست روزنامه های امروز
سیاسی ۵ ساعت پیش
صفحه نخست روزنامه های امروز شنبه بیست و هشتم دی ماه را اینجا ببینید.
اقتصادی ۱۹ دقیقه پیش
به گزارش جام جم آنلاین از باشگاه خبرنگاران جوان، حمید قاسمی ده چشمه معاون مدیرعامل شرکت پخش فرآورد های نفتی با اشاره به روند اجرایی رایگان گازسوز کردن خودرو های عمومی گفت: برای انجام فرایند گازسوز کردن خودرو ها یک مصوبه از شورای اقتصاد اخذ شده که به وزارت نفت این اجازه داده ...
اجتماعی ۱۹ دقیقه پیش
فرمانده هوانیروز ارتش گفت: از روز اول جاری شدن سیل در منطقه سیستان و بلوچستان به ویژه منطقه چابهار هوانیروز با ۶۰ سورتی پرواز و ۵۰ ساعت نفر به امداد رسانی مشغول است.
اجتماعی ۲ ساعت پیش
به گزارش جام جم آنلاین از باشگاه خبرنگاران جوان،همزمان با سرد شدن هوا و نصب وسایل گرمایشی در منازل، اماکن تجاری و اداری و استفاده از وسایل گازسوز و گرمایشی بدون دودکش، نقص در دودکش و نشت گاز به فضای مسکونی، استفاده از وسایل خوراک پزی برای گرمایش و نبود تهویه درست و مناسب ...
بین الملل ۳ ساعت پیش
به گزارش جام جم آنلاین از مهر، رویترز به نقل از منابع آگاه می گوید چنانچه مذاکرات دوحه به حصول توافق منجر شود، طالبان با اعمال آتش بس ۱۰ روزه، کاهش درگیری ها و همچنین مذاکره با دولت کابل موافقت خواهد کرد.
اجتماعی ۳ ساعت پیش
به گزارش جام جم آنلاین از ایسنا ، احمدرضا شجیعی با بیان اینکه امروز مبلغی به حساب مددجویان آسیب دیده از سیل واریز می شود، گفت: این مبلغ براساس بعد خانوار به حساب حدودا ۱۰ هزار خانوار مناطق سیل زده واریز می شود.