نمایش اطلاعات تیک
تعداد بازدید های کاربران
تعداد اخبار مورد پوشش
آخرین اخبار سایت تیک صفحه  ۱ | ۲۴۹ نتیجه (۰٫۰۵۱ ثانیه)
ورزشی ۱۰ ساعت پیش
دکتر علیرضا اسدی دبیرکل سابق فدراسیون فوتبال در روزهایی که فدراسیون فوتبال به دلیل نقض مکرر قانون با فیفا و کنفدراسیون آسیا درگیر است، به ویزیت بیماران کرونایی مشغول شده است. دکتر اسدی این روزها رئیس هیئت مدیره نساجی قائمشهر است و در این تیم محبوب شمالی فعالیت می کند.
ورزشی ۱۱ ساعت پیش
پایتخت ۶ همچون سری های گذشته این سریال در سال های گذشته باز هم در شب های عید مورد توجه مردم کشورمان قرار گرفته است تا جای که سعید عزت اللهی ملی پوش باشگاه یوپن بلژیک نیز به پخش این سریال واکنش نشان داده است.
پزشکی ۱۰ ساعت پیش
با شیوع ویروس کرونا بسیاری در فضای مجازی به تجویز غیرتخصصی برخی از داروها که فاقد اعتبار علمی و آکادمیک هستند مانند استعمال روغن بنفشه پرداختند،در پی انتشار این شایعه رسانه های معاند خبری مبنی بر طرح تحقیقاتی دانشگاه علوم پزشکی قم بر آثار روغن بنفشه برای درمان کرونا را در فضای ...
عمومی ۱۰ ساعت پیش
بنا به اعلام اداره کل استاندارد آذربایجان شرقی فروارده های الکلی با نام های سوناکس و اتحادیه تقلبی بوده و فاقد استاندارد است. در اطلاعیه این اداره کل از مردم خواسته شده است از تهیه و مصرف این الکل ها خودداری کرده و در صورت مشاهده عرضه این محصول از طریق مراجع مسوول اطلاع ...
فناوری اطلاعات ۱۱ ساعت پیش
بطور مستمر از گزینه active sessions کلیه نشست های فعال خود (دستگاه هایی که با آن در تلگرام لاگین هستید) را مشاهده کرده و در صورت مشاهده نشست مشکوک و یا غیرمعتبر آن را بلافاصله حذف کنید! تمام نشست های فعال اکانت شما با نام دستگاه، آی پی وصل شده و آخرین تاریخ وصل شدن مشخص ...
ورزشی ۱۲ ساعت پیش
جروم بواتنگ مدافع تیم بایرن مونیخ در شرایطی که قصد بازگشت به مونیخ را داشت نزدیکی این شهر و در اتوبان A. 9 با اتومبیل ای ام جی مرسدس بنز خود دچار سانحه شد. این بازیکن ۳۱ ساله نتوانسته اتومبیل را به درستی کنترل کند و به همین دلیل به طرز عجیبی چرخ ها عقب ماشین بعد از برخورد ...
اجتماعی ۱۳ ساعت پیش
به نقل از خبرگزاری رویترز، «روبرتو اسپرانزا»، وزیر سلامت ایتالیا، امروز - چهارشنبه- گفت که این کشور قرنطینه سراسری در این را تا ۱۳ آوریل تمدید می کند. وی در برابر نمایندگان سنای این کشور گفت: «نباید اولین نشانه های بهبود را با پایان همه چیز اشتباه بگیریم.
بین الملل ۱۴ ساعت پیش
در روزهای گذشته اخبار فراوانی از تحرکات گسترده نظامیان آمریکا در عراق خبرساز شده است بگونه ای که همگان ذهن خود را به این نکته معطوف کردند که معنای این همه جابجایی و تحرک نظامی چیست؟ ایا خبری جدید در راه است و یا اتفاق مهمی در حال وقوع است و یا قرار است عراق بار دیگر جنگ ...
جهان چگونه با ویروس کرونا مقابله می کند؟
بین الملل ۱۴ ساعت پیش
«کرونا» در هفته های اخیر کشورهای زیادی از جهان را درگیر کرده. گرچه هر کدام سیاست های متفاوتی را جهت پیشگیری از ورود و مقابله با این بیماری اتخاذ کردند اما هیچ کدام باعث نشد از ورود بیماری در امان بمانند.
اجتماعی ۱۵ ساعت پیش
وزیر نیرو گفت: از مردم می خواهیم نکات بهداشتی را به گونه ای رعایت کنند که آب شرب کمتری مصرف شود تا بدون مشکل بتوانیم این روزها را پشت سر گذاشته و به استقبال تابستان برویم.
بین الملل ۱۸ ساعت پیش
ایرنا نوشت: ناخدای ناو هواپیمابر آمریکایی "تئودور روزولت" که به اقیانوس آرام اعزام شده است برای مقابله با شیوع کرونا در کشتی تحت فرمان او از وزارت دفاع آمریکا درخواست کمک کرد.
عمومی ۱۶ ساعت پیش
خبر مهم اینکه کمپانی آمریکایی Abbott روز گذشته مجوز فروش سیستم ابداعی جدید تست کرونا را در مقیاس وسیع را گرفته است. شرکت Abbott در آمریکا گفته از این هفته آینده این تست ها را عرضه می کند و می خواهد تا یک ماه دیگر روزی ۵٠هزار قطعه از این تست های سریع را عرضه کند.
عمومی ۱۶ ساعت پیش
ارتباط با دشمنان دوست نما مملوء از سختی و تلخی است. به همین دلیل می خواهیم ببینیم که چطور می توانیم چنین افرادی را از دوستان حقیقی تشخیص دهیم و با آن ها باید چه کنیم.
پزشکی ۱۶ ساعت پیش
وقتی نام ویتامین c را می شنوید، آنچه احتمالا در ذهن شما نقش می بندد پیشگیری و درمان بیماری هایی مانند اسکوربوت و سرماخوردگی است. اما آیا می دانستید که این ماده مغذی می تواند برای سلامت کلی انسان مفید باشد؟
بین الملل ۱۷ ساعت پیش
ایرنا نوشت: «سی سی تی وی» تلویزیون چین گزارش کرد انتقادهای بین المللی از آمریکا به دلیل تحریم های سرسختانه علیه ایران و جلوگیری از معاملات مرتبط با دارو و اقلام پزشکی با تهران افزایش یافته است.