نمایش اطلاعات تیک
تعداد بازدید های کاربران
تعداد اخبار مورد پوشش
آخرین اخبار سایت تیک صفحه  ۱ | ۳۵۱ نتیجه (۰٫۹۸۰ ثانیه)
اجتماعی ۳۲ دقیقه پیش
در فیلمی منتشر شده یک مامور لباس شخصی با استفاده از زور و کتک و بدون رعایت شئونات اسلامی و بدون در نظر گرفتن مقوله «محرم» و «نامحرم» دختری -که می توان آن را حتی نوجوان نامید- با خشونت تمام به داخل خودروی پلیس منتقل می کند.
اقتصادی ۱ ساعت پیش
عددی که ۸۰ تومان بیشتر از نرخ این ارز در روز یکشنبه بود. در دومین روز تیرماه نیز دلار ۷۰ تومان افزایش را ثبت کرده بود. دو روز رشد متوالی چنین ذهنیتی را به ذهن برخی معامله گران متبادر می کرد که این ارز به صورت پله ای در حال حرکت به سوی سطوح مقاومتی است.
پزشکی ۱۵ دقیقه پیش
گاهی از یافته های آخرین تحقیقات پزشکی برای برخورداری از عمری طولانی و سراسر سلامتی ضروری است. چون نتایج این تحقیقات علمی می تواند تاثیر زیادی در دانش پزشکی ما داشته باشد. برای مثال دانشمندان به تازگی پی برده اند قوز کردن هنگام نشستن، برخلاف آنچه که همیشه گفته شده، آنقدرها ...
عمومی ۱۷ دقیقه پیش
محققان دانشگاهی سیستم هوش مصنوعی ابداع کرده اند که با شنیدن کلیپ های صوتی از افراد می تواند مشخصات صورت آنها را شناسایی کند. به نقل از دیلی میل، محققان دانشگاه MIT یک سیستم هوش مصنوعی جالب اما ترسناک ابداع کرده اند که می تواند با شنیدن صدای افراد مشخصات صورت آنها را شناسایی ...
اجتماعی ۱۲ دقیقه پیش
بسیاری از ما گاه سوالاتی ساده از خود یا دیگران می پرسیم که پاسخی برای آن ها نداریم. این بدان دلیل نیست که پاسخی برای این سوالات وجود ندارد بلکه بیشتر به این دلیل است که این سوالات آن چنان رایج و معمول هستند که کسی برای پیدا کردن پاسخشان دست به کار نمی شود.
پزشکی ۲۰ دقیقه پیش
سطح بالای استرس و اضطراب برای سلامتتان مضر است. ولی باید بدانید که خوشبختانه روش هایی وجود دارند که با کمک آن ها می توانید با نگرانی و اضطراب خود مقابله کنید. آیا احساس می کنید در یک وضعیت نامناسب قرار دارید و ناراحتی گریبانگیرتان شده است؟
عمومی ۲۰ دقیقه پیش
مطالعات زیادی در مورد تاثیر ورزش بر سلامت روان در افراد مسن انجام شده است. محققان دانشگاه کلمبیا و دانشگاه میامی آمریکا در مطالعه خود به مقایسه نتایج دو مجموعه اسکن مغز و تست های ارزیابی حافظه و مهارت های فکری در ۸۷۹ فرد سالمند پرداختند.
اقتصادی ۱ ساعت پیش
رضا نورانی، رئیس اتحادیه ملی محصولات کشاورزی با اشاره به اینکه گرانی سیب زمینی ارتباطی به صادرات ندارد، اظهار کرد: بنابر آمار و ارقام گمرک، بعد از رفع ممنوعیت، به سبب نبود کیفیت لازم سیب زمینی های تولیدی، صادراتی نداشتیم.
رییس قوه قضاییه:
سیاسی ۱ ساعت پیش
رییس قوه قضاییه تصریح کرد: ما مسئولیت داریم و در مقابل ظرفیت بسیاری در کشور داریم آنجایی که از ظرفیت ها استفاده کردیم آثارش را دیدیمِ. آرامشی که دیدیم در بستر مقاومت است نه در بستر مذاکره یا چیز دیگر.
اقتصادی ۲ ساعت پیش
یک عضو کمیسیون اقتصادی مجلس گفت: مردم ما از مردم زمان حضرت علی(ع) و امام حسین(ع) خیلی بهترند چراکه آن ها مملکت و امام خود را تنها گذاشتند اما مردم ما با همه مضایق و فشارها، تا اعلام کنیم در صحنه حاضرند.
سیاسی ۲ ساعت پیش
عباس عبدی گفت: اگر امروز قرار باشد با شرایط کنونی و سنت گذشته انتخابات باشد، معتقدم به معنای گذشته انتخابات شکل نمی گیرد و بعید می دانم مردم به طور جدی پای صندوق های رای بیایند و بعید می دانم اصلاح طلبان بتوانند لیستی در این زمینه ارائه کنند.
فرهنگی و هنری ۲ ساعت پیش
برنده دو جایزه اسکار، پیشنهاد ساخت یک فیلم اقتباسی از روی رمان «صبح بخیر نیمه شب» Good Morning, Midnight نوشته لیلی بروکس دالتون نویسنده آمریکایی را از سوی مدیران تفلیکس پذیرفته است. ضمن اینکه از او خواسته اند نقش اصلی این فیلم را هم خودش بازی کند.
بین الملل ۲ ساعت پیش
مقام آمریکایی پیرامون گمانه زنی ها درباره احتمالی دیدار رئیس جمهوری آمریکا با رهبر کره شمالی در سفر وی به کره جنوبی، گفت که چنین دیدار انجام نمی شود. خبرگزاری یونهاپ به نقل از یک مقام ارشد آمریکایی گزارش داد که دونالد ترامپ رئیس جمهوری این کشور برنامه ای برای دیدار با کیم ...
اجتماعی ۵۷ دقیقه پیش
مدیرکل پیش بینی و هشدار سریع سازمان هواشناسی از ماندگاری توده هوای گرم در بیشتر مناطق کشور خبر داد و گفت: امروز (۴ تیرماه) اهواز در گرمترین زمان به ۴۹ درجه سانتیگراد می رسد و گرمترین مرکز استان در کل کشور است از سوی دیگر اردیبل با بیشینه دمای ۳۰ درجه سانتیگراد خنک ترین مرکز ...