نمایش اطلاعات تسنیم
تعداد بازدید های کاربران
تعداد اخبار مورد پوشش
آخرین اخبار سایت تسنیم صفحه  ۱ | ۳۱۴ نتیجه (۰٫۰۵۵ ثانیه)
اجتماعی ۱۴ دقیقه پیش
- اخبار سیاسی - محمد وحیدی نایب رئیس کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی در گفت وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری تسنیم از جلسه مشترک ستاد مقابله با کرونا و وزارت بهداشت برای تعیین تکلیف برگزاری کنکور خبر داد و گفت: در این جلسه که امروز در محل وزارت بهداشت برگزار می شود، ...
بین الملل ۷ دقیقه پیش
یک تحلیلگر سیاسی بر این باور است که تحولات اخیر آمریکا و مسائلی مانند یک اقتصاد در حال انفجار، سوء مدیریت بحران ویروس کرونا و تشدید خشم و ناراحتی نسبت به نژادپرستی سیستماتیک در ایالات متحده می توانند یک طوفان تمام عیار برای انتخابات آتی باشند.
بین الملل ۱ ساعت پیش
کاخ سفید و ستاد انتخاباتی دونالد ترامپ با هدف پایان دادن به اعتراض چهره های تاثیرگذار حزب دموکرات نسبت به طرح تعویق انتخابات ریاست جمهوری سال ۲۰۲۰ اعلام کردند که این انتخابات به طور قطع روز ۳ نوامبر(۱۳ آبان) برگزار می شود.
۰۱:۱۷
اجتماعی ۱ ساعت پیش
گروه استان ها رئیس دانشگاه علوم پزشکی گلستان درباره ماجرای بیماری اهالی روستای محمدآباد گرگان گفت: برآورد اولیه ما عفونت های ویروسی یا عفونت کروناست با این حال بهداشت محیط در حال بررسی موضوع است.
ورزشی ۱ ساعت پیش
- اخبار ورزشی - به گزارش خبرگزاری تسنیم ، مهلت قانونی که کمیته انضباطی فدراسیون جهانی فوتبال (فیفا) به باشگاه پرسپولیس برای پرداخت مطالبات برانکو ایوانکوویچ داده، رو به پایان است و هنوز پرداختی از جانب این باشگاه به سرمربی پیشین خود صورت نگرفته و مشخص نیست قرار است چطور این ...
بین الملل ۱ ساعت پیش
- اخبار بین الملل - به گزارش دفتر منطقه ای خبرگزاری تسنیم ، در حالیکه امروز آخرین روز از آتش بس ۳ روزه دولت افغانستان و طالبان است، «فواد امان» سخنگوی وزارت دفاع افغانستان از ادامه آتش بس یکجانبه با این گروه خبر داد.
بین الملل ۱ ساعت پیش
امین حطیط٬ تحلیلگر امور نظامی و کارشناس امور راهبردی در مقاله ای نوشت که آمریکا نمایش نامه مضحک مزارع اشغالی شعبا را با بازیگری رژیم صهیونیستی به اجرا درآورد تا شکست جدیدی مقابل حزب الله برای خود رقم بزند.
ورزشی ۱ ساعت پیش
- اخبار ورزشی - صفی اله فغان پور در گفت وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم در خصوص توقیف ساختمان های فدراسیون فوتبال از سوی شرکت شستا بابت بدهی ۲ میلیون یورویی فدراسیون که مربوط به پرداخت دستمزد مارک ویلموتس بود، اظهار داشت: در حال حاضر این موضوع از طرف شستا در یکی از مجتمع ...
پزشکی ۱ ساعت پیش
بدن انسان از لحاظ مزاجی باید در اعتدال باشد؛ اگر بدن را هر فصل در حالت اعتدال نگهداریم، احتمال ابتلا به کرونا و شدت عوارض آن را کاهش خواهیم داد؛ در این مطلب به برخی تدابیر فصل تابستان در مواجهه با ویروس کرونا اشاره شده است.
اقتصادی ۱ ساعت پیش
- اخبار اقتصادی - به گزارش خبرنگار اقتصادی خبرگزاری تسنیم ، در حاشیه جلسه علنی دیروز مجلس شورای اسلامی، درخواست جمعی از نمایندگان مجلس برای مسکوت ماندن طرح تشکیل وزارت بازرگانی به مدت یک سال به هیئت رئیسه مجلس تقدیم شد. این درخواست توسط مهدی عسگری عضو کمیسیون صنایع و معادن ...
بین الملل ۲ ساعت پیش
- اخبار بین الملل - به گزارش گروه بین الملل خبرگزاری تسنیم به نقل از روزنامه رای الیوم، معلمان اردنی شب گذشته در مناطق مختلف با برگزاری تظاهرات هایی خواستار برکناری نخست وزیر شدند. بیش از سه هزار شهروند اردنی شرق اردن به منظور کناره گیری عمر الرزاز، نخست وزیر و تیسیر ...
اقتصادی ۱ ساعت پیش
گروه استان ها - اقتصاد کشاورزی منوط به توسعه صنایع تبدیلی و تکمیلی است که به عنوان یک مولفه اساسی و حلقه واصله صنعت با بخش کشاورزی محسوب می شود. کشاورزان و باغداران استان اردبیل توجه مسئولان به این نکته در منطقه هستند.
اقتصادی ۱ ساعت پیش
آقایانی که "نیشکر هفت تپه" را حقیقتا مفت تحویل گرفته اند، می گویند این شرکت را ورشکسته تحویل گرفته اند! حال اگر شرکتی با ۵۷ هزار تن تولید ورشکسته بوده تولید ۱۹ هزار تن فعلی نامش چیست؟! یک جوان ۳۰ ساله چطور کارگران این مجتمع را قربانی فساد خود کرده؟!
اقتصادی ۱ ساعت پیش
- اخبار اقتصادی - به گزارش خبرنگار اقتصادی خبرگزاری تسنیم ، مالیات صاحبان مشاغل بر مبنای قطعی عملکرد سال ۱۳۹۷به شرح زیر بصورت مقطوع برای سال ۹۸ تعیین میشود. ۱-مالیات قطعی عملکرد ۹۷ تا سقف ۲۵۰۰۰۰۰۰ریال صفر درصد ۲- مالیات قطعی شده عملکرد ۹۷ از ۲۵۰۰۰۰۰۰ریال تا ۵۰۰۰۰۰۰۰ریال ۴ در صد ۳- مالیات ...
اجتماعی ۱ ساعت پیش
نویسنده مجموعه جنگ جهانی جمعیت گفت: در حال حاضر حدود ۷۰ درصد از جمعیت در حدود ۴۰ درصد از مساحت کل کشور ساکن هستند! وقتی روستاها و شهرها به ویژه در مناطق مرزی خالی از سکنه شوند، "ضریب امنیت ملی کشور و ضریب امنیت در مرزها" به شکل محسوسی کم می شود.