نمایش اطلاعات تسنیم
تعداد بازدید های کاربران
تعداد اخبار مورد پوشش
آخرین اخبار سایت تسنیم صفحه  ۱ | ۲۵۸ نتیجه (۰٫۰۴۹ ثانیه)
اقتصادی ۱ ساعت پیش
- اخبار اقتصادی - به گزارش خبرنگار اقتصادی خبرگزاری تسنیم ، جمشید انصاری رئیس سازمان اداری و استخدامی در یک ابلاغیه اعلام کرد، بخشنامه مورخ ۵ فروردین ماه درباره نحوه حضور کارمندان در ادارات، بانک ها و بیمه ها تا ۲۰ فروردین ۹۹ تمدید شد. بر این اساس همچنان یک سوم کارکنان در محل ...
اجتماعی ۱۷ دقیقه پیش
- اخبار اجتماعی - به گزارش خبرنگار اجتماعی باشگاه خبرنگاران پویا؛ بر اساس آخرین آمار جهانی پایگاه اطلاعاتی "worldometer" تا این لحظه ۹۳۶ هزار و ۱۷۰ نفر در جهان مبتلا به ویروس کرونا (کووید۱۹) شده اند که از این تعداد ۴۷ هزار و ۲۴۹ نفر جان خود را از دست داده اند.
سیاسی ۱ ساعت پیش
- اخبار سیاسی - به گزارش خبرگزاری تسنیم ، سایت سحام نیوز وابسته به حسین کروبی، در تحلیل و تفسیر یکی از یادداشت های منتشرشده به قلم حمیدرضا مقدم فر، نوشته است که این یادداشت به معنای رد کامل فرضیه بیولوژیک بودن ویروس کرونا و در نتیجه رد برخی ادعاهای جمهوری اسلامی و برخی دیگر ...
تصویری ۱ ساعت پیش
دولت سوریه برای پیشگیری از شیوع ویروس کرونا، به مدت ۲۰ روز تمامی ادارات، مراکز آموزشی، تفریحی، خرید و... به غیر از مراکز درمانی و تهیه مواد ضروری مردم را تعطیل کرده است.
سیاسی ۱ ساعت پیش
- اخبار سیاسی - به گزارش گروه دفاعی خبرگزاری تسنیم به نقل از سپاه نیوز، سردار سرتیپ پاسدار علی اکبر پورجمشیدیان معاون هماهنگ کننده نیروی زمینی سپاه با اشاره به اشراف کامل بهداری نیروی زمینی سپاه در حوزه سلامت در مناطق مرزی اظهار داشت: حتی یک مورد ابتلا به کرونا در بین ...
بین الملل ۱۷ دقیقه پیش
- اخبار بین الملل - به گزارش گروه بین الملل خبرگزاری تسنیم ، محمد جواد ظریف در صحفه توئیتر خود نوشت: «آقای ترامپ! یک بار دیگر به وسیله جنگ طلبان همیشگی، گمراه نشو! ایران دوستانی دارد؛ اما هیچکس میلیون ها نیروی نیابتی ندارد.» ظریف در ادامه خاطر نشان کرد: «برخلاف ایالات متحده ...
بین الملل ۵ دقیقه پیش
تداوم حملات رژیم صهیونیستی به سوریه و اقدام آمریکا به استقرار سامانه های "پاتریوت" در عراق، در وهله اول بدان معناست که این دو کشور عربی منبع بزرگ ترین خطر برای طرح ها و پروژه های اسرائیل و آمریکا در منطقه خاورمیانه محسوب می شوند.
بین الملل ۱ ساعت پیش
رئیس جمهور آمریکا درباره هرگونه حمله به نیروهای آمریکایی مستقر در عراق هشداد داد و مدعی شد که برای انجام حملات علیه مواضع نظامی آمریکا در عراق برنامه ریزی شده است.
بین الملل ۴۹ دقیقه پیش
اگرچه ترامپ هنوز با پیشنهاد وزارت خارجه آمریکا موافقت نکرده اما توییت او که طی آن به صورت تلویحی گروه های مقاومت عراق را تهدید کرده بود، نشان می دهد که راهبرد پیشنهادی وزارت خارجه آمریکا ذهن رییس جمهور این کشور را درگیر کرده است.
اقتصادی ۱ ساعت پیش
نماینده کارفرمایان در شورای عالی کار گفت: بحث « فریز دستمزد» بهترین کار در شرایط فعلی است ، دولت در این مدت از کارگران حمایت کند تا بعد از رفع کامل کرونا بتوانیم درباره دستمزد تصمیم بگیریم.
اجتماعی ۱ ساعت پیش
- اخبار اجتماعی - به گزارش خبرنگار اجتماعی باشگاه خبرنگاران پویا؛ به گفته رسانه های ژاپنی، مقامات پزشکی در چین اعلام کردند دارویی که در ژاپن برای درمان انواع جدید آنفلوانزا استفاده می شود، بر روی بیماران کرونا نیز موثر است.
اقتصادی ۴۴ دقیقه پیش
کارشناسان اقتصادی معتقدند، یکی از فرصتها در پسا کرونا در کشور ما مانیتورینگ دقیق مشاغل غیر رسمی و پیوند دادن هر چه بهتر آنها با ساختارهای اجتماعی و حمایتی برای آسیب پذیری کمتر آنها در بحرانهای بعدی است.
اجتماعی ۴۹ دقیقه پیش
با گذشت یکسال از سیل ویرانگر پلدختر که خسارت زیرساختی بسیار زیادی به این شهرستان وارد کرد، منازل مسکونی و برخی از پروژه های شهری و روستایی هنوز تکمیل نشده و مردم با مشکلاتی مواجه هستند.
اجتماعی ۴۶ دقیقه پیش
وزیر نیرو گفت: در خوزستان برای مهار سیلاب های احتمالی پیش رو حدود ۵.۵ میلیارد متر مکعب حجم خالی در مخازن سدها وجود دارد و با رعایت مردم در پایین دست سدها مشکلی نخواهیم داشت.
اجتماعی ۴۹ دقیقه پیش
معاون حمل و نقل سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای گفت: از ۲۵ اسفند ماه ۹۸ تا یازدهم فروردین ماه ، تعداد سفرهای ناوگان عمومی مسافری ۷۰ درصد کاهش و جابه جایی تعداد مسافرین ۷۶ درصد نسبت به مدت مشابه سال گذشته کاهش داشته است .