نمایش اطلاعات بهار نیوز
تعداد بازدید های کاربران
تعداد اخبار مورد پوشش
آخرین اخبار سایت بهار نیوز صفحه  ۱ | ۳۱۱ نتیجه (۰٫۰۳۳ ثانیه)
اقتصادی ۴ ساعت پیش
گروه اقتصادی: صرافی ملی قیمت دلار را برای امروز پنج شنبه سی خرداد با ۵۰ تومان افزایش نسبت به نرخ های پایانی چهارشنبه، ۱۳ هزار و ۲۰۰ تومان اعلام کرد. این صرافی ها دلار را از مردم با قیمت ۱۳ هزار و ۱۰۰ تومان خریداری می کنند.
بین الملل ۴ ساعت پیش
گروه بین الملل: یک مقام آمریکایی روز پنج شنبه گفت که یک پهپاد تجسسی آمریکایی که در حریم هوایی بین المللی در تنگه هرمز در حال پرواز بود از سوی نیروهای ایرانی مورد هدف قرار گرفته و سقوط کرده است.
اقتصادی ۵ ساعت پیش
گروه اقتصادی: رئیس هیئت مدیره انجمن تولیدکنندگان لوازم صوتی و تصویری گفت: در روزهای اخیر اعلام شده که بعضی تولیدکنندگان توانسته اند قطعات مورد نیاز تولید لوازم خانگی را به کشور وارد کنند، ما نیز در تلاش هستیم تا با مذاکرات فشرده و متعدد بتوانیم محدودیت ها و کمبودهای موجود ...
عمومی ۴ ساعت پیش
گروه سیاسی: محمد آقازاده روزنامه نگار باسابقه و سردبیر سابق روزنامه ایران در واکنش به اظهارات اخیر حسین مرعشی (سخنگوی کارگزاران) نوشت: همه شبیه هم هستید و تصور تفاوت تان با آنها بلاهت ما بود و نه زیرکی شما...!
اقتصادی ۴ ساعت پیش
فیروز گوران در فروردین سال ۱۳۲۰در یکی از روستاهای مازندران به دنیا آمد. در ۱۷سالگی به تهران رفت و مدتی دستفروشی کرد. او بعدتر به عنوان کارگر چاپخانه مشغول به کار شد و همین کار، او را به دنیای مطبوعات کشاند.
فرهنگی و هنری ۴ ساعت پیش
محمد توکلی سفر رامبد جوان و نگار جواهریان به کشور کانادا که ظاهرا برای به دنیا آوردن فرزندشان در این کشور بوده مورد انتقاد و اعتراض بخش های گسترده ای از جامعه قرار گرفته است. برخی از ریا و دورویی گلایه مند هستند و معتقدند چنین اقدامی با شعارهای مجری برنامه تلویزیونی خندوانه ...
اقتصادی ۵ ساعت پیش
محمد اسلامی روز پنجشنبه در حاشیه آئین بهره برداری از برج مراقبت فرودگاه همدان در جمع خبرنگاران افزود: در همین ارتباط با برنامه ریزی و ارائه طرح های کارشناسان قیمت مسکن را کاهش می دهیم.وزیر مسکن و شهر سازی اظهار داشت: حمایت از قشر ضعیف و متوسط جامعه برای خانه دار شدن از اولویت ...
فناوری اطلاعات ۵ ساعت پیش
هر روز بر تعداد کاربران شبکه های اجتماعی افزوده می شود و در این میان، بخش عمده کاربران به نوعی جوان هستند.امااین پلتفرم ها چگونه روند زندگی جوانان را شکل می دهند و از بین شبکه های اجتماعی، کدام یک بهترین هستند؟
تصویری ۵ ساعت پیش
گروه عکس: مسگری یکی از هنرصنعت های قدیمی ایرانی است که از سالیان دور در اردبیل وجود داشته و محصول این هنرصنعت که با دستان هنرمند مسگران تزیین می یابد در زندگی مردم نقش اساسی داشته است. امروز به دلایل مختلف از جمله تغییر شیوه زندگی مردم و در غفلت مسوولان بازار مسگران اردبیل ...
تصویری ۵ ساعت پیش
گروه عکس: بارندگی های مناسب امسال باعث شده است تا حوضچه های اطراف کوره های آجرپزی همدان از آب پر شود. در گرمای این روزها، مردم حاشیه همدان برای تفریح و خنک شدن به این حوضچه ها پناه می آورند.
فناوری اطلاعات ۶ ساعت پیش
گروه فناوری: جمعی از فعالان فضای مجازی در نامه ای سرگشاده به اعضای شورای عالی فضای مجازی هفده دلیل درباره شکست پروژه فیلترینگ تلگرام را تشریح کرده و از این شورا خواستند بدون درنظر گرفتن این تجربه، گام تازه ای برای افزایش محدودیت های تلگرام برندارند.
فرهنگی و هنری ۶ ساعت پیش
فاطمه کرباسی از برگزاری نخستین جشنواره ملی پانتومیم ایران در استان زنجان خبر داد و اظهار کرد: مجوز برگزاری جشنواره پانتومیم طی چند سال گذشته، توسط اداره کل هنرهای نمایشی صادر شده اما به مرحله اجرا نرسیده بود.خوشبختانه با پیگیری های صورت گرفته، مجوز برگزاری جشنواره پانتومیم ...
سیاسی ۲ ساعت پیش
گروه باقتصادی: سخنگوی قوه قضاییه از بازداشت مدیر مالی یکی از شرکت های زیر مجموعه و وابسته به وزارت نفت خبر داد و گفت: این فرد پیش از خروج از کشور و توسط وزارت اطلاعات بازداشت شد.
سیاسی ۸ ساعت پیش
گروه سیاسی: روابط عمومی کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی از "سرنگونی یک فروند پهپاد جاسوسی آمریکایی" خبر می دهد. بنا بر گزارش سپاه، "پهپاد گلوبال هاوک" پس از "تجاوز به فضای سرزمینی" ایران در مقابل منطقه کوه مبارک استان هرمزگان هدف پدافند نیروی هوافضای سپاه قرار گرفته است.