نمایش اطلاعات ایتنا
تعداد بازدید های کاربران
تعداد اخبار مورد پوشش
آخرین اخبار سایت ایتنا صفحه  ۱ | ۲۶ نتیجه (۰٫۰۰۷ ثانیه)
فناوری اطلاعات ۷ ساعت پیش
---------------- رپرتاژ آگهی ----------------- هر ساله افراد بسیاری در شهرهای مختلف و گوناگون به سفرهای مختلف و متعددی می پردازند که در نتیجه این سفرها نیازمند به اسکان در آن شهر ها هستند.
فناوری اطلاعات ۹ ساعت پیش
نتایج یک بررسی جدید نشان می دهد نیمی از جستجوهای انجام شده در گوگل منجر به حتی یک کلیک بر روی لینک های ارائه شده توسط جستجوگر آن نمی شود. بررسی یادشده نشان می دهد در آمریکا ۵۰/۳۳ درصد از کل جستجوهای انجام شده در گوگل با استفاده از گوشی و رایانه رومیزی به هیچ کلیکی بر روی ...
فناوری اطلاعات ۱۰ ساعت پیش
ایتنا- شرکت اپل اعلام کرد که تصمیم دارد تعویض باتری گوشی های آیفون در مراکز تعمیر شخص ثالث را دشوارتر کند. این کار باعث می شود که کاربران برای تعویض باتری به مراکز رسمی شرکت اپل مراجعه کنند.
فناوری اطلاعات ۱۱ ساعت پیش
ایتنا - این فناوری در سراسر ایالت کینگز کراس اجرا شده است. سخنگوی مربوطه در این رابطه اظهار کرده است که: «این دوربین ها از چند روش تشخیصی و ردیابی شامل تشخیص چهره استفاده می کنند اما همچنین سیستم های پیچیده ای برای حفظ حریم خصوصی عموم بهره دارند.»
فناوری اطلاعات ۱۲ ساعت پیش
ایتنا - تعدادی از بزرگترین ناشران آمریکایی شکایتی را علیه یک شرکت فناوری به نام آئودیبل تقدیم دادگاه کرده و آن را به علت استفاده از یک فناوری هوش مصنوعی مورد پیگرد قرار دادند.
فناوری اطلاعات ۹ ساعت پیش
کاربران اینستاگرام در نقاط مختلف جهان در یک سال اخیر از افزایش تعداد آگهی های به نمایش درآمده در آن خبر می دهند و فیس بوک اعلام کرده که قصد دارد تعداد آنها را باز هم افزایش دهد. به گزارش ایتنا از مهر، قرار است روند افزایش تبلیغات اینستاگرام تا سال ۲۰۱۹ به تدریج و در نقاط ...
اقتصادی ۱۵ ساعت پیش
طلای ۱۸ عیار در واقع بهترین شکل و فرم طلا از نظر پایداری و مقاوم بودن و همچنین درصد خلوص است. هنگامی که عیار طلا گفته می شود، میزان طلای به کار رفته در زیور آلات مدنظر است.
فناوری اطلاعات ۱۲ ساعت پیش
گوگل جستجوی تصاویر حاوی متن های خاص را از طریق برنامه "فوتوز"(Photos) خود بسیار آسان تر می کند. این غول فناوری با گذشت سال ها ویژگی های مختلف شناسایی شیء را توسط Google Lens به عنوان برنامه پشتیبان خود عرضه کرد.
فناوری اطلاعات ۱۰ ساعت پیش
ایتنا - پیمانکاران طرف قرارداد با شرکت اپل هر روز به هزار فایل صوتی ضبط شده که مربوط به کاربران دستیار صوتی سیری است، گوش داده و حریم شخصی افراد را نقض می کنند.
فناوری اطلاعات ۱۲ ساعت پیش
ایتنا - توئیتر سه سال قبل شورایی به نام اعتماد و ایمنی تشکیل داد تا جلوی آزار و اذیت های مجازی برخی کاربرانش را بگیرد ولی اعضای این شورا می گویند توئیتر آنها را جدی نمی گیرد.
فناوری اطلاعات ۱۱ ساعت پیش
با توجه به محبوبیت روزافزون و استقبال بی نظیر کاربران از فناوری نوین شبکه نسل پنجم اینترنت همراه 5G، بسیاری از شرکت های تولیدکننده موبایل و غول های تکنولوژی درتلاشند تا با توسعه، معرفی و عرضه محصولاتی که به قابلیت پشتیبانی از شبکه 5G برخوردارند، به رقابت با یکدیگر بپردازند ...
فناوری اطلاعات ۱۳ ساعت پیش
ایتنا -یوتیوب هر گونه محتوای بالغانه یا خشنی که کودکان را هدف گرفته باشد، حذف می کند. این در حالی است که فشارها برای ایمن کردن این پلتفرم برای کودکان افزایش یافته است.
فناوری اطلاعات ۱۴ ساعت پیش
ایتنا - تا پایان سه ماهه ابتدایی سال جاری، در مجموع ۹ میلیون و ۵۷ هزار و ۸۳۰ مشترک اینترنت ثابت در فناوری های متفاوت xdsl، fttx، wi-fi و td-lte داریم که ضریب نفوذ اینترنت ثابت را به ۱۰.۹ درصد رسانده است.
فناوری اطلاعات ۱۹ ساعت پیش
اینستاگرام به تازگی اعلام کرد که قصد دارد ابزاری را به پلتفرم خود اضافه کند که کاربران بتوانند به کمک این ابزار، اطلاعات غلط و اشتباه را گزارش دهند. این سایت وابسته به شرکت فیس بوک، تمام تلاش خود را برای جلوگیری از انتشار اطلاعات و اخبار نادرست و همچنین سوء استفاده های ...
فناوری اطلاعات ۱ روز پیش
برای مدل سال ۲۰۱۹، النترا GT N Line جایگزین ورژن اسپورت در خط تولید آن شده است. به گزارش ایتنا و به نقل از cnet ، آنچه N Line را از Elantra GT استاندارد متمایز می کند ظاهر متهورانه، جلو پنجره و چرخهای آلومینیومی ۱۸ اینچی آن است.