نمایش اطلاعات انتخاب
تعداد بازدید های کاربران
تعداد اخبار مورد پوشش
آخرین اخبار سایت انتخاب صفحه  ۱ | ۴۷۶ نتیجه (۰٫۰۸۳ ثانیه)
بین الملل ۲ ساعت پیش
سخنگوی کاخ سفید می گوید که ترامپ تعهدی به اردوغان نداده است که عبدالله گولن را به ترکیه مسترد کند، بلکه تنها گفته است که در این موضوع فکر می کند. پیشتر اخبار ی در خصوص افزایش احتمال استراد فتح الله گولن از آمریکا به ترکیه منتشر شده بود.
فناوری اطلاعات ۳ ساعت پیش
انتخاب هر شب اخبار و رویدادهای روز دنیای تکنولوژی و آی تی را گلچین کرده و به صورت خلاصه منتشر می کند. مهمترین رویدادهای امروز دنیای فناوری و تکنولوژی در زیر آمده است: یکی از تصمیم های عجیب و قابل تامل هیوندای سانتافه طی سال جاری میلادی برنامه ریزی برای ارائه هیوندای سانتافه ...
بین الملل ۳ ساعت پیش
«چارلز مایکل» نخست وزیر بلژیک امروز-سه شنبه- به نمایندگان پارلمان کشورش گفت که از سمت خود کناره گیری می کند. مایکل پس از آن این تصمیم را گرفت که انتقاد ها از وی به دلیل حمایت از معاهده پناهجویان سازمان ملل افزایش یافت.
فناوری اطلاعات ۳ ساعت پیش
توییتر برنامه ریزی کرده تا شیوه جستجو را برای کاربران ساده تر کند. این به این معناست که وقتی کاربران قصد دارند دو یا چند توییت را همزمان مشاهده و دنبال کنند محدودیت خاصی نداشته باشند.
فناوری اطلاعات ۴ ساعت پیش
فیسبوک در خصوص پخش اطلاعات نادرست و حساب های جعلی در سال ۲۰۱۸ بارها مورد انتقاد قرار گرفته است. اما به نظر می رسد این شرکت برای تغییر رویکرد خود برنامه ریزی کرده است.
ورزشی ۳ ساعت پیش
در ادامه رقابت های فوتبال جام باشگاه های جهان و در اولین بازی مرحله نیمه نهایی، العین امارات به مصاف ریورپلاته آرژانتین رفت و این بازی در وقت های قانونی و اضافه با تساوی دو بر دو به پایان رسید تا کار به ضربات پنالتی کشیده شود.
نتیجه یک نظرسنجی:
بین الملل ۴ ساعت پیش
نظرسنجی انجام شده توسط یکی از نهادهای انتخاباتی فعال در رقابت های داخلی حزب دمکرات آمریکا نشان می دهد که «برنی سندرز» سناتور ایالت ورمونت، در میان گزینه های احتمالی این حزب برای نامزدی انتخابات ریاست جمهوری ۲۰۲۰ پیشتاز است
عمومی ۴ ساعت پیش
بدخوابی کودکان یا کمبود خواب آنها اغلب، مادر و پدرها را کلافه می کند، به خصوص اگر کودک باید هر روز صبح زود بیدار شود و به مهد رود یا از آن مهمتر، مادر و پدر هر دو شاغل باشند و مجبور باشند تا نیمه های شب برای خوابیدن کودک تلاش کنند.
فارین پالیسی:
بین الملل ۳ ساعت پیش
انتخاب آنگرت کرامپ-کارنبائر در هفتم دسامبر به عنوان رهبر حزب اتحاد دموکرات مسیحی، یک پیروزی برای رهبر قبلی این حزب یعنی آنگلا مرکل تلقی می شود. او جانشین مورد علاقه آنگلا مرکل برای رهبری این حزب راست میانه رو است و انتظار می رود پس از پایان کار مرکل، در انتخابات بعدی سال ...
بین الملل ۴ ساعت پیش
مسئول سیاست خارجی اتحادیه اروپا روز سه شنبه با بیان اینکه توافق هسته ای برجام کانال هایی برای تعامل با ایران باز کرده گفت که بدون این توافق مذاکره با تهران در مسائل دیگر دشوار می شود.
اجتماعی ۳ ساعت پیش
در پی فوت دو دانش آموز و فاجعه آتش سوزی در مدرسه اسوه حسنه، استاندار سیستان و بلوچستان فردا را در شهرستان زاهدان عزای عمومی اعلام کرد. ساعت ۱۴ فردا مراسم تشییع پیکر صباعربی و موناخسروپرست از محل مسجدجامع زاهدان انجام می شود.
اجتماعی ۳ ساعت پیش
در چنین جمعی باید بگویم که نظام آموزشی ما از صدر تا ذیل از سطوح ابتدایی در دبیرستان تا مراکز آموزشی ادواری که به تدریس در بخش های متفاوت مشغولند، همه آفت زده اند. مردم از این نظام شکایت دارند که سترون و ناکارآمد است که شور شور و شوق جوانان را می کشد و شمع اشتیاق نوجوانان را خاموش ...
بین الملل ۵ ساعت پیش
وزیر کشور پاکستان گفت که بر اساس یک نظر سنجی، تعداد زیادی از دانشجویان پایتخت این کشور ماده مخدر «شیشه» مصرف می کنند. به گزارش ایرنا از تلویزیون «جیو» پاکستان، «شهریار خان آفریدی» این سخنان را در آیینی در خصوص هشدارهایی برای مواد مخدر بیان کرد.
سیاسی ۴ ساعت پیش
دبیر جبهه پیشرفت، رفاه و عدالت گفت: هیچ وجه مشترکی با برادران اصولگرای جمنا نداشته و نداریم و میان ما فاصله وجود دارد، زیرا آنها فرد محور بوده و اعتقادی به خرد جمعی ندارند