نمایش اطلاعات انتخاب
تعداد بازدید های کاربران
تعداد اخبار مورد پوشش
آخرین اخبار سایت انتخاب صفحه  ۱ | ۵۴۰ نتیجه (۰٫۰۷۳ ثانیه)
سیاسی ۱ ساعت پیش
اولین باری که رهبر انقلاب به زیارت کربلا رفته اند در سال ۱۳۲۵شمسی در ۷سالگی بوده و پس از پیروزی انقلاب نیز تاکنون فرصتی برای زیارت کربلای معلا برای ایشان فراهم نشده است.
اجتماعی ۱ ساعت پیش
پدر از ۱۱ سالگی به مواد مخدر اعتیاد داشته و در طی این سال ها بارها همسر و فرزندش را مورد آزار و اذیت قرار داده و در آخرین مرتبه نیز با خوراندن شربت متادون منجر به لمس شدن کودک ۷ ساله اش شد.
بین الملل ۱ ساعت پیش
سعودی ها روز جمعه به صورت رسمی مسئولیت قتل جمال خاشقچی را پذیرفتند، یک سناتور دموکرات آمریکایی از دولت ترامپ خواسته است تا به همین دلیل واردات نفت از عربستان را متوقف کند.
ویدیو ۲ ساعت پیش
کد ویدیو دانلود
۰۳:۰۳
ویدیو ۲ ساعت پیش
رسانه های ترکیه فیلم و تصاویری از کارکنان کنسول گری سعودی در استانبول را منتشر کردند که در حال آتش زدن اسناد کنسولگری یک روز پس از کشته شدن جمال خاشقچی روزنامه نگار منتقد سیاست های آل سعود هستند.
سیاسی ۲ ساعت پیش
مرجع تقلید شیعیان با بیان اینکه هرچه مشکلات مردم بیشتر می شود بار دولت سنگین تر می شود، گفت: مدیران هیچ گاه نباید ارتباط خود را با روحانیون قطع کنند چون مردم درد دل و مشکلات خود را با طلاب و روحانیون در میان می گذارند.
فناوری اطلاعات ۲ ساعت پیش
انتخاب هر شب اخبار و رویدادهای روز دنیای تکنولوژی و آی تی را گلچین کرده و به صورت خلاصه منتشر می کند. مهمترین رویدادهای امروز دنیای فناوری و تکنولوژی در زیر آمده است: شرکت سوپرمیکرو اعلام کرد که سخت افزارهای خود را به شکل کامل و دقیق برای اطمینان از عدم وجود تراشه های ...
بین الملل ۲ ساعت پیش
بولتون درباره تحریم های نفتی ایران گفت تنها آمریکا نیست که تولید و صادرات نفت خام خود را افزایش داده، بلکه روسیه نیز از کاهش صادرات نفتی ایران سود برده است. وی افزود روسیه به عنوان عرضه کننده نفت از افزایش قیمت نفت سود می برد.
بین الملل ۲ ساعت پیش
'ترزا می' در ابتدای اظهارات خود با مروری برنشست هفته گذشته سران اتحادیه اروپا در بروکسل، به پیشرفت های صورت گرفته در مذاکرات برگزیت و کم شدن اختلاف های میان دو طرف اشاره کرد و گفت: شکل کلی توافق برگزیت مشخص شده است.
بین الملل ۳ ساعت پیش
یک منبع نزدیک به دیوان پادشاهی عربستان سعودی به رویترز گفت که محمد بن سلمان از سعود القحطانی مشاور و دستار خواسته که تقصیر را در پرونده قتل جمال خاشقچی روزنامه نگار منتقد سعودی بر عهده بگیرد.
بین الملل ۳ ساعت پیش
وزیر امور خارجه انگلیس، روایت عربستان از ماجرای قتل جمال خاشقچی روزنامه نگار مشهور عرب را غیر معتبر و نامعقول خواند و گفت: دولت انگلیس مرگ او را به شدیدترین لحن محکوم کرده است و امروز فکر و ذهن ما با همسر، خانواده و دوستان اوست که برای بیش از دو هفته نگران بودند تا خبر ...
عمومی ۳ ساعت پیش
بسیاری از افراد تصور می کنند، تنها فشار خون بالا خطرناک است و فشار خون پایین یک ویژگی مثبت ارزیابی می شود. این در حالیست که فشار خون بیش از حد پایین نیز درست به اندازه فشار خون بالا ایجاد خطر می کند.
بین الملل ۳ ساعت پیش
ترامپ گفت: از توضیحاتی که درباره مرگ «جمال خاشقچی»، روزنامه نگار منتقد سیاست های آل سعود شنیده راضی نیست، اما نمی خواهد سرمایه گذاری های عربستان سعودی را از دست بدهد.
ورزشی ۴ ساعت پیش
مسئول روابط عمومی شبکه ۳ اعلام کرد: با عنایت به رفتار غیر حرفه ای تهیه کننده و مجری برنامه نود در عدم پخش این برنامه بعد از بازی انگلیس-اسپانیا در دوشنبه گذشته و همچنین استمرار رفتار خارج از عرف ایشان در مصاحبه خلاف ابلاغ گروه ورزش ، برنامه مذکور این هفته پخش نخواهد شد