نمایش اطلاعات اقتصاد نیوز
تعداد بازدید های کاربران
تعداد اخبار مورد پوشش
آخرین اخبار سایت اقتصاد نیوز صفحه  ۱ | ۴۳ نتیجه (۰٫۰۱۰ ثانیه)
اقتصادی ۵ ساعت پیش
به زبان دیگر، بانک مرکزی پول خود را به عنوان سپرده برای زمان مشخصی در اختیار یک بانک تجاری قرار می دهد و در عوض یک دارایی مشهود (مثلا یک برگ اوراق قرضه) را به عنوان ضمانت دریافت می کند.
اقتصادی ۵ ساعت پیش
به گزارش اقتصادنیوز کمترین بازدهی ماهانه نیز به سکه تعلق داشت که تنها ۲ دهم درصد افزایش قیمت را تجربه کرد. در مجموع در میانه بهار هیجانات بازار سهام و ارز بیش از سایر بازارها بود؛ چراکه دو نیمه متفاوت پرنوسان را تجربه کردند.
اقتصادی ۵ ساعت پیش
به گزارش اقتصادنیوز آنچه مشخص است در شرایط کنونی نظر سیاست گذاران صنعتی به افرادی که عنوان می کنند سایت های آنلاین فعال در قیمت گذاری خودرو، به دلالی بازار دامن می زنند نزدیک تر است به همین دلیل راهکاری برای توقف یا محدودیت در فعالیت آنها پیشنهاد شده است.
اقتصادی ۵ ساعت پیش
به گزارش اقتصادنیوز تحقیقات میدانی از وضعیت بازار معاملات خرید و فروش املاک مسکونی کلنگی نشان می دهد در شرایط فعلی بخش قابل توجهی از مالکان این گروه از املاک به دلیل وجود انتظارات تورمی از یکسو و نامشخص بودن چشم انداز بازارهای اقتصادی از جمله بازار ملک،به صورت موقت عرضه ...
«پارلمان پایتخت» از نظارت بازماند؛ پایش شهرداری به نهاد مستقل واگذار شد
اقتصادی ۵ ساعت پیش
به گزارش اقتصادنیوز گزارش رسمی ارائه شده در صحن علنی شورای شهر تهران نشان می دهد در اسفندماه سال گذشته درآمد کسب شده برای شهرداری تهران از محل مجوزهای ساختمانی دو برابر بودجه مصوب بوده است.
اقتصادی ۱۳ ساعت پیش
به گزارش اقتصادنیوز؛ بازار طلا و ارز پایتخت در آخرین روز اردیبهشت ماه اگرچه در ساعات اولیه روز همانند سه روز پیشین با کاهش قیمت ها همراه شد اما در ادامه روند صعودی را پیمود و بخشی از کاهش قیمت های این هفته را جبران کرد.
روحانی در آیین بهره برداری از طرح های استان آذربایجان غربی:
سیاسی ۱۶ ساعت پیش
به گزارش اقتصادنیوز به نقل از ایرنا؛ حسن روحانی روز سه شنبه در آیین بهره برداری از طرح های توسعه منابع آب و خاک نواحی مرزی استان آذربایجان غربی افزود: با تصورات خام خود فکر کردند می توانند عظمت ایران را در هم بشکنند و ما در روزهای سخت و تحریم هر روز شاهد شکوفایی در این ...
اقتصادی ۱۷ ساعت پیش
به گزارش اقتصادنیوز با این شرایط می توان گفت خطا در اندازه گیری محصولات پیش بسته بندی شده و بسته بندی نشده که در بازار عرضه می شوند موجب شده تا شاهد نوعی کم فروشی به صورت کلان در بخش های مختلف باشیم؛ کم فروشی که می توان آن را به خرید کالایی که وجود خارجی ندارد تعبیه کرد.
اقتصادی ۱۸ ساعت پیش
بند (و) اصل و سود اوراق سررسیدشده نیز از طریق انتشار اوراق جدید پرداخت می شوند. بند (ح) شهرداری ها، شرکت های دولتی و برخی وزارتخانه ها نیز برای تامین مخارج سرمایه ای خود مجاز به انتشار اوراق تحت نظارت بانک مرکزی و وزارت اقتصاد شده اند.
ظریف در گفت وگو با cnn مطرح کرد؛
سیاسی ۱۸ ساعت پیش
به گزارش اقتصادنیوز؛ محمد جواد ظریف، وزیر امور خارجه ایران، در گفت وگوی اختصاصی با شبکه خبری CNN آمریکا گفت که ایران با دونالد ترامپ، رئیس جمهوری آمریکا مذاکره نخواهد کرد، مگر اینکه ایالات متحده با احترام از طریق تعهدات خود ذیل برجام بتواند تهران را متقاعد به مذاکره کند.
اقتصادی ۱۹ ساعت پیش
به گزارش اقتصادنیوز به نقل از ایرنا؛ «مهرداد جمال ارونقی» روز سه شنبه گفت: گمرک و سازمان صمت طی فراخوانی به همه صاحبان کالا که در ثبت سفارش مشکل دارند، اعلام کردند صاحبان کالا می توانند مسائل و مشکلات موجود در این زمینه را به گمرک و وزارت صمت اطلاع دهند.
بین الملل ۱۶ ساعت پیش
می پرسند؛ از کجا خبرداری؟ می گویم؛ از هیچ کجا خبر ندارم، اما رفتار جمهوری اسلامی در دو دهه گذشته نشان می دهد که اگر قرار به مذاکره باشد، برای انجام آن به صور علنی، زمینه سازی صورت می گیرد.
بین الملل ۱ روز پیش
به گزارش اقتصادنیوز به نقل از تارنمای روزنامه سعودی «سبق»، اتاق بازرگانی ریاض سعودی از آژانس های جهانگردی این کشور خواست که به خاطر نشانه های تازه ای که در افزایش تنش میان آنکارا و ریاض دیده می شود، جایگزین جدیدی برای سفر به ترکیه بیابند.
بین الملل ۱ روز پیش
به گزارش اقتصادنیوز به نقل ازایرنا، دونالد ترامپ عصر دوشنبه در جمع خبرنگاران هم از تهدید علیه ایران استفاده کرد و هم وانمود کرد که خواستار مذاکره با ایران است. دونالد ترامپ در توئیت امروز خود هم افزوده بود: این فقط ما نیستیم که خواهان مذاکره باشیم.
اقتصادی ۱ روز پیش
به گزارش اقتصادنیوز این اهرم اما به دلیل عدم توجه به فرمول معیوب مالیات بر اجاره، به جای آنکه مشوق موجران در افزایش محدود اجاره بها شود صرفا حرکتی نمایشی خواهد بود. بسته پوچ تنظیم بازار اجاره، با حداقل دو اقدام ساده از جمله انتشار منظم نبض معاملات قابل اصلاح است.