نمایش اطلاعات اقتصاد نیوز
تعداد بازدید های کاربران
تعداد اخبار مورد پوشش
آخرین اخبار سایت اقتصاد نیوز صفحه  ۱ | ۳۸ نتیجه (۰٫۰۱۴ ثانیه)
اقتصادی ۵ ساعت پیش
به گزارش اقتصادنیوز بانک های نخست که برای صدرنشینی رقابت می کنند، بانک هایی بودند که توانسته اند نسبت به دارایی خود درآمد بالاتری کسب کنند که در این خصوص رتبه های نخست مربوط به برخی از بانک های خصوصی بوده است.
سیاسی ۶ ساعت پیش
چون رها کردن اقتصاد و تنها گذاشتن مردم در برابر آن به گروه های کم درآمد جامعه آسیب می رساند. و دیگری با همان منطق تاکید می کند که شرایط در کشور ما بر مبنای رقابت کامل نیست و اگر همه چیز را به بازار بسپاریم این کار موجب از دست رفتن اقشار ضعیف کشور می شود.
اقتصادی ۶ ساعت پیش
به گزارش اقتصادنیوز بر این اساس، فعالان اقتصادی در نشست روز گذشته اتاق بازرگانی ایران، پنج مطالبه اصلی خود از بودجه ۹۸ را اعلام کردند. «رعایت اصل تقدم منابع بر مصارف»، «کاسته شدن از حجم دولت»، «کنترل هزینه های دولت و مدیریت بهتر بر درآمدهای نفتی»، «تناسب بودجه و اندازه دولت ...
اقتصادی ۶ ساعت پیش
به گزارش اقتصادنیوز اکنون مسعود نیلی، رئیس موسسه عالی آموزش و پژوهش مدیریت و برنامه ریزی در واکنش به این گزارش، پاسخی را منتشر کرده و ۵ ادعای مطرح شده علیه خود را غیرواقع خوانده است. متن کامل پاسخ او به شرح زیر است: ادعای خلاف واقع اول: غیبت ۱۰ ماهه نیلی در جلسات دولت صحت ...
اقتصادی ۵ ساعت پیش
به گزارش اقتصادنیوزاما از آنجا که این سه کشور اهداف اقتصادی و سیاسی متفاوتی را دنبال می کنند، بازار نفت هر روز به اظهارات یکی از آنها واکنش نشان می دهد و این موضوع نوسان شدید قیمت ها را به دنبال داشته است.
اقتصادی ۵ ساعت پیش
به گزارش اقتصادنیوزاما از آنجا که این سه کشور اهداف اقتصادی و سیاسی متفاوتی را دنبال می کنند، بازار نفت هر روز به اظهارات یکی از آنها واکنش نشان می دهد و این موضوع نوسان شدید قیمت ها را به دنبال داشته است.
بین الملل ۱۴ ساعت پیش
لینا روزبه حیدری شرح می دهد که چگونه با هزار امید و آرزو به ایران مهاجرت کرده؛ اما جز تحقیر و تبعیض و تخفیف از ایرانیان چیزی ندیده است. سخن لینا چندان تاثیرگذار است که عواطف را برمی انگیزد و اشک ها را جاری می کند.
اقتصادی ۱۴ ساعت پیش
به گزارش اقتصادنیوز به نقل ازتسنیم، قیمت پراید ۱۱۱ به ۳۷ میلیون و ۸۰۰ تومان رسید، پراید ۱۳۱ نیز با افزایش قیمت نسبت به هفته های قبل ۳۴ میلیون تومان شد. تیبا صندوق دار اما با کاهش قیمت ۳۷ میلیون و ۹۰۰ هزار تومان رسید.
اقتصادی ۱۵ ساعت پیش
به گزارش اقتصادنیوز؛ امروز یکشنبه ۲۷ آبان ماه، بازار طلا و ارز پایتخت به روند افزایشی قیمت ها که روز گذشته آغاز شد، ادامه داد. برخلاف هفته گذشته که نرخ ها تدریجا وارد کانال های پایین تر شد، دیروز و امروز قیمت ها نردبانی رشد کردند و به سرعت به کانال های بالاتر راه یافتند.
اقتصادی ۱۷ ساعت پیش
به گزارش اقتصادنیوز به نقل از مهر، طی روزهای گذشته، تغییراتی در شیوه فروش ارز در صرافی ها به وجود آمده است و افراد متقاضی خرید ارز، با شرایط جدیدی مواجه می شوند که حتما باید آن را رعایت کنند تا بتوانند در سرفصل های سایر، از صرافی های مجاز، ارز خریداری کنند.
اقتصادی ۱۷ ساعت پیش
به گزارش اقتصادنیوز به نقل از ایسنا، بانک مرکزی تازه ترین آمار خود را از شاخص بهای کالاها و خدمات مصرفی تا پایان مهرماه سال جاری منتشر کرده که این آمارها حاکی از آن است که شاخص بهای کالاها و خدمات مصرفی در مناطق شهری ایران (شاخص تورم) در مهرماه ۱۳۹۷ به عدد ۱۴۸.۴ رسیده که نسبت ...
سیاسی ۱۷ ساعت پیش
به گزارش اقتصادنیوز به نقل از ایسنا، سال ۹۲ که پس از چند سال دوری از عرصه سیاست، برخی چهره های سیاسی اصلاح طلب توانستند با حضوردر انتخابات و حمایت از محمدرضا عارف و بعدتر حسن روحانی به میدان باز گردند؛ از حمایت بدنه اصلاحات بویژه جوانان بر خوردار بودند؛ این حضور و حمایت نه فقط ...
اقتصادی ۱ روز پیش
به گزارش اقتصادنیوز، با وجود پایان یافتن ایام عزاداری محرم و صفر که فصل همیشگی رکود هم در بازار خرید و هم در بازار اجاره بها محسوب می شود، رخوت پاییزی همچنان بر بازار اجاره آپارتمان مسکونی در تهران حاکم است.
اقتصادی ۱ روز پیش
البته مرکز بررسی های استراتژیک ریاست جمهوری چندی پیش در یک نشست، با استناد به یک مقاله پژوهشی، آماری از حجم پول کثیف ارائه داد که معادل ۸/ ۱۱ درصد از نقدینگی کشور است. بررسی «دنیای اقتصاد» از پژوهش های مستقل دیگر انجام شده، تایید کننده حجم قابل ملاحظه پولشویی در اقتصاد ...