نمایش اطلاعات اقتصاد نیوز
تعداد بازدید های کاربران
تعداد اخبار مورد پوشش
آخرین اخبار سایت اقتصاد نیوز صفحه  ۱ | ۴۶ نتیجه (۰٫۰۱۵ ثانیه)
سیاسی ۴ ساعت پیش
از نگاه اروپایی ها نابودی برجام به معنای پایان دیپلماسی و ورود به مرحله حل مشکل از راه زور است؛ چیزی که به نظر آنها، برای تمام طرف های درگیر در ماجرای هسته ای ایران فاجعه بار خواهد بود.
سیاسی ۷ ساعت پیش
به گزارش اقتصادنیوز به نقل از خبرآنلاین، روز ۱۳ تیرماه سال جاری نفتکش ایران از سوی نیروی دریایی انگلیس در جبل الطارق توقیف شد. انگلیس پس از توقیف غیر قانونی نفتکش در پی اشاعه اخباری خود ساخته اعلام کرد که نفتکش های کشورش در تنگه هرمز دچار توقف امنیتی شده است.
اقتصادی ۷ ساعت پیش
به گزارش اقتصادنیوز به نقل از ایبِنا، عبدالناصر همتی که به مشهد سفر کرده است، در حاشیه جلسه اقتصاد مقاومتی استان خراسان رضوی با بیان این مطلب افزود: ما تلاش می کنیم نیاز ارزی واردکنندگان را از طریق سامانه نیما تامین کنیم.
اقتصادی ۷ ساعت پیش
به گزارش اقتصاد نیوز و به نقل از ایسنا، این خودرو قرار بود به طور مشترک از سوی شرکت ایران خودرو و شرکت پژو فرانسه تولید شود اما به دنبال ترک یکجانبه ایران از سوی پژو به دنبال تحریم ها در سال گذشته، ایران خودرو تولید مستقل این خودرو بدون همکاری شرکت فرانسوی را در دستور کار ...
بین الملل ۷ ساعت پیش
به گزارش اقتصادنیوز به نقل از فارس، «فدریکا موگرینی» مسئول سیاست خارجی اتحادیه اروپا روز دوشنبه گفت در نشست امروز شورای وزرای خارجه اتحادیه، در مورد چگونگی حفظ توافق هسته ای با ایران گفت وگو می شود.
اقتصادی ۷ ساعت پیش
به گزارش اقتصاد نیوز به نقل از ایرنا؛ در این گزارش آمده است: ریال، پول ملی ایران، که با نوسان روبرو شده است، به سبب تاثیر اقدامات دولت برای رویارویی با تحریم های اعمال شده آمریکا به سمت بازیابی ارزش خود پیش می رود.
سیاسی ۷ ساعت پیش
به گزارش اقتصادنیوز، وزیر امورخارجه آمریکا همچنین گفت که اگر به او پیشنهاد حضور در تلویزیون ایران داده شود، آن را خواهد پذیرفت چرا که ظریف نیز چنین فرصتی داشته است. وی در ادامهگفت: در این صورت به ایرانیان خواهم گفت که به طور جدی به آنها فکر می کنیم.
اقتصادی ۶ ساعت پیش
به گزارش اقتصادنیوز به نقل از ایسنا، مروری بر وضعیت شهرنشینی ایران در آمار مرکز آمار از این حکایت دارد که تا پایان سال ۱۳۹۵، تهران به عنوان پرجمعیت ترین شهر ایران بوده و جمعیت آن سه برابر شهر مشهد (دومین شهر پرجمعیت) و هشت برابر اهواز به (هشتمین شهر پرجمعیت) بوده است.
مدیرعامل بورس کالا خبرداد
اقتصادی ۴ ساعت پیش
به گزارش اقتصادنیوزحامد سلطانی نژاد در گفت وگو با ایسنا، در پاسخ به اینکه آیا بازار گواهی سپرده طلای آب شده در بورس کالا راه اندازی می شود؟ گفت: در حال حاضر زیرساخت نرم افزاری آماده است.
۰۱:۴۸
بین الملل ۱۹ ساعت پیش
به گزارش اقتصادنیوز «کتی هانت» در گزارش ۱۲ ژوئیه در سی ان ان نوشت شاید تعجبی نداشته باشد که قدرتمندترین سیاستمدار زن در دنیا وقتی جلوی دوربین ها قرار می گیرد از ترس رسانه ها بر خود بلرزد، اما آیا مردم حق دارند در مورد جزئیات پرونده پزشکی و سلامت او چیزهایی بدانند یا خیر؟
اجتماعی ۱۹ ساعت پیش
به گزارش اقتصادنیوز در این میان «۱۰۰۰ بخشنامه» و «مجوزهای شفاهی» گروهی از سازنده ها را برای دور زدن خطوط قرمز ضوابط کمک می کند. شورا، طرح «مقابله» تدوین کرده است. پارلمان محلی پایتخت طرح مقابله با حذف شکل جدید مجوزهای طلایی را تدوین کرد.
بین الملل ۱۹ ساعت پیش
به گزارش اقتصادنیوز حالا گویا آن اپیزود بی کم و کاست به واقعیت پیوسته است. در این زمینه رویترز گزارش داد که روز شنبه پس از انفجار یک ترانسفورماتور برق، بخش وسیعی از منهتن به تاریکی مطلق فرو رفت.
بین الملل ۱۹ ساعت پیش
به گزارش اقتصادنیوزبا روی کار آمدن دولت ترامپ در آمریکا و خروج این کشور از برجام از یکسو و فشار برای نقض یا تغییر در تعهدات طرفین در این توافق بین المللی از سوی دیگر، این روند به گونه دیگری تغییر یافت.
اقتصادی ۱۹ ساعت پیش
تعرض اردوغان به استقلال بانک مرکزی ترکیه در حالی صورت می گیرد که ترکیه در یک سال گذشته تورم هایی را تجربه کرده که از ابتدای قرن حاضر به خود ندیده بود و نیاز بود تا سیاست پولی برای کاهش آن اتخاذ شود.
اقتصادی ۱ روز پیش
به گزارش اقتصادنیوز؛ امروز ۲۳ تیرماه و در روز دوم هفته از همان ابتدا فروشنده های بیشتری در بازار حضور داشته و خبری از خریداران نبود . امروز دلار با قیمت ۱۲ هزار و ۵۵۰ تومان معاملات خود را آغاز کرد و پس از چند رفت و برگشت قیمتی و ورود شماری از خریداران، دلار مرز مهم ۱۲۵۰۰ ...