نمایش اطلاعات اقتصاد نیوز
تعداد بازدید های کاربران
تعداد اخبار مورد پوشش
آخرین اخبار سایت اقتصاد نیوز صفحه  ۱ | ۲۶ نتیجه (۰٫۰۰۹ ثانیه)
مهرداد عمادی، تحلیلگر مسائل اقتصادی تشریح کرد؛
بین الملل ۱۴ ساعت پیش
به گزارش اقتصادنیوز عماد در بخشی از گفت وگوی خود با تجارت فردا تاکید کرد:«اگر از نگاه لندن و پاریس به موضوع بنگریم به نظر می رسد شکاف میان آمریکا و اروپا به طور قابل توجهی بعد از آرامکو کاهش یافته و بدون شک این کاهش شکاف و افزایش نزدیکی به سود ما نیست چراکه باعث خواهد شد اروپا ...
عباس عبدی؛ فعال سیاسی اصلاح طلب:
اقتصادی ۱۴ ساعت پیش
به گزارش اقتصادنیوز گزیده این گفت وگو به این شرح است: *همه سیاستمداران در دنیا یا هر کسی که عهده دار مسوولیتی است، تمایل دارد از پاسخگویی طفره برود. نمی توان این امر را مختص به ایران دانست.
اقتصادی ۱۹ ساعت پیش
به گزارش اقتصادنیوز این اظهارنظر دو هفته پیش در فضای رسانه ای و اندیشه ای ایران مطرح شد. موسی غنی نژاد مدافع رقابتی شدن و آزاد سازی اقتصاد در روزنامه «دنیای اقتصاد» که به همین گرایش شهره است، سرمقاله ای نوشت که تیتر آن گویای مطالبه توقف خصوصی سازی بود.
اقتصادی ۱۹ ساعت پیش
به گزارش اقتصادنیوز به نقل از این رسانه فرانسوی، عرضه سهام بورس شرکت آرامکو که قرار بود از ماه نوامبر (آبان) آغاز به کار کند، با تاخیر فعالیت های شرکت به ماه های دسامبر و ژانویه (دی و بهمن) موکول شده است.
دیدار رئیس جمهور ترکیه و معاون رئیس جمهوری آمریکا؛
بین الملل ۱۹ ساعت پیش
به گزارش اقتصادنیوز به نقل از فارس؛ رئیس جمهور ترکیه با اینکه گفته بود با معاون رئیس جمهور آمریکا دیدار نمی کند اما امروز این کار را انجام داد. پنس و اردوغان قرار است در این گفت وگو عملیات نظامی ترکیه با نام «چشمه صلح» در شمال سوریه را به بحث بگذارند.
بین الملل ۱ روز پیش
به کزارش اقتصادنیوز، به نقل از بلومبرگ؛ بوریس جانسون نخست وزیر بریتانیا گفته است با اتحادیه اروپا به توافق رسیده است. دو طرف در روزهای اخیر به مذاکرات برای رسیدن به این توافق سرعت بخشیده بودند.توافق جدید نیاز به تائید پارلمان اروپا و بریتانیا دارد.
بین الملل ۱ روز پیش
به گزارش اقتصادنیوز در آن زمان، دیپلماسی با بیم ها و امیدهای قابل توجهی همراه بود. امروز اما امیدها در حال محو شدن و بیم ها به طور روزافزون در حال تشدید هستند. عواقب تصمیم احمقانه سال گذشته دونالد ترامپ در خارج شدن از توافق هسته ای با ایران کاملا قابل پیش بینی بود.
اقتصادی ۱ روز پیش
به گزارش اقتصادنیوز اما با افزایش قیمت ها در اولین روزهای پاییزی سوالاتی پیرامون این موضوع مطرح شد؛ چرا که در شهریور همزمان با افزایش تولید، حباب قیمتی بسیاری از محصولات خودروسازان تخلیه و بازار به ثبات نسبی رسیده بود.
اقتصادی ۱ روز پیش
بر اساس همان آموزه ها می دانیم که پرهیز از ریا، تملق، بی صداقتی و مواردی از این دست بسیار مورد تاکید بوده و ادبیات و عرفان ایران نیز مالامال از پند و اندرز در این زمینه است. همچنین می دانیم که ما ایرانیان در این زمینه از خود رضایت نداریم.
اقتصادی ۱ روز پیش
به گزارش اقتصادنیوز برخی مشاوران املاک در تشریح وضعیت هفته های اخیر بازار معاملات مسکن در پایتخت اظهار می کنند: طی دو ماه اخیر به دلیل ریزش قیمت اسمی مسکن، بخشی از سازندگان و فروشندگان مسکن که نیاز فوری به فروش آپارتمان مسکونی خود نداشتند، سعی کردند با قدری تامل نسبت به عرضه ...
اجتماعی ۱ روز پیش
به گزارش اقتصادنیوزاین سه اقتصاددان به جای پاسخگویی به مسائل کلان در زمینه فقر، با رویکردی خردنگرانه سعی در بهبود وضعیت مردم کشورهای فقیر داشتند. اما نتایج به دست آمده توسط تحقیقات برندگان امسال، نکته ای مشترک با نتایج دیگر محققان دارد: معرفی مسیر بن بست فقرزدایی.
بین الملل ۱ روز پیش
به گزارش اقتصادنیوز لودریان، مذاکرات منطقه ای با ایران و آینده برجام بعد از سال ۲۰۲۵ را هدف طرح ابتکاری مکرون برای نجات برجام دانست و افزود: «بر اساس این طرح تحریم های آمریکا به تدریج رفع می شوند و صادرات نفت ایران افزایش می یابد.» همزمان ویلیام برنز، دیپلمات بازنشسته ...
سیاسی ۲ روز پیش
به گزارش اقتصادنیوز به نقل از فارس؛ «برایان هوک»، نماینده ویژه دولت آمریکا در امور ایران در یک جلسه استماع در کمیته روابط خارجی مجلس سنا روز چهارشنبه تاکید کرد که واشنگتن به دنبال درگیری با ایران نیست.
ترامپ در پاسخ به انتقادها از بی عملی در قبال ترکیه:
بین الملل ۲ روز پیش
به گزارش اقتصادنیوز به نقل از فارس؛ «دونالد ترامپ»، رئیس جمهور آمریکا روز چهارشنبه تلاش کرد انتقادهای مطرح شده از راهبرد دولتش در سوریه را کم اهمیت جلوه دهد. به نوشته رویترز، ترامپ که در کاخ سفید با خبرنگاران صحبت می کرد گفت که اعمال تحریم علیه ترکیه بهتر از جنگیدن در منطقه ...
اقتصادی ۲ روز پیش
به گزارش اقتصادنیوز؛ پس از آنکه قیمت سکه حدود دو ماه در یک دامنه بسته و محدود نوسان کرد؛ از بیستمین روز مهرماه مرز حمایتی دو ماهه خود پایین رفت و وارد کانال ۳ میلیون تومانی شد. از روز شنبه هفته جاری، فلز گران بهای داخلی با نزول از مرز ۴ میلیون تومانی وارد فاز تازه ای شد؛ ...