نمایش اطلاعات اقتصاد آنلاین
تعداد بازدید های کاربران
تعداد اخبار مورد پوشش
آخرین اخبار سایت اقتصاد آنلاین صفحه  ۱ | ۱۱۰ نتیجه (۰٫۰۳۵ ثانیه)
اقتصادی ۹ ساعت پیش
سال ۱۳۹۸ فرصت ها و تهدیدهای گوناگون و غیرقابل پیش بینی بسیاری را برای فعالان اقتصادی رقم زد. شرکت های زیادی با تمهیدات و پیش بینی های لازم توانستند موقعیت خود را حفظ کرده و به رشد خود ادامه دهند اما شرکت هایی نیز با عدم توجه به این تغییرات سود خود را از دست داده و از چرخه ...
سیاسی ۲۷ روز پیش
رئیس سازمان پدافند غیرعامل کشور گفت: منشاء توسعه کرونا با شواهد و قرائن تحلیلی و راهبردی وبعضی نکات خبری به دشمن ارجاع می شود، اما اثبات تخصصی آن نیاز به بررسی های آزمایشگاهی و مقایسه بین ژنوم ویروس اولیه ثبت شده و نتایج مطالعه بر روی ژنوم های جدید از نظر نوع تغییرات ...
اقتصادی ۱ روز پیش
یک کارشناس اقتصاد بین الملل با بیان اینکه شدت تاثیر ویروس کرونا بر اقتصاد آمریکا را بسیار بیشتر از اقتصاد چین خواهد بود، دلایل بنیادی تری برای افت قیمت نفت قائل است و معتقد است کرونا روند نزولی بهای نفت را تشدید کرد.
مهر گزارش می دهد؛
اقتصادی ۱ روز پیش
مجموعه گزارش ها، مقالات و اقدامات سیاستی پیشنهادی موسسه مکنزی به مدیران ارشد اجرایی دنیا در مقابله با پیامدهای اقتصادی ناشی از ویروس کرونا، گردآوری و در قالب پرسش و پاسخ طراحی و منتشر شد.
اقتصادی ۱ روز پیش
یک کارشناس اقتصاد مسکن با بیان اینکه شرایط بازارهای رقیب، به ویژه بورس و ارز بر قیمت مسکن تاثیر گذار است گفت: رشد بازار سهام می تواند منجر به کنترل تقاضا و ثبات نسبی قیمت خانه شود.
یک اقتصاددان در گفت و گو با قدس آنلاین:
اقتصادی ۲ روز پیش
جهش تولید در ادامه تاکیدات مقام معظم رهبری بر امر مهم تولید که سال هاست مورد نظر معظم له قرار دارد عنوان سال ۹۹ گردید. حسین محمودی اصل اقتصاددان و استاد دانشگاه در گفت و گو با قدس آنلاین به چند سوال ما درخصوص چرایی نامگذاری امسال به "جهش تولید" و پیش نیازهای رسیدن به این ...
فرهنگی و هنری ۴ روز پیش
یک مدرس دانشگاه و کیوریتور نمایشگاه های هنری بر این باور است که تعطیلی برنامه های هنری می تواند فرصت خوبی برای بازاندیشی در کار هنرمندان و گالری ها باشد. فرصتی که در عین حال می تواند زمینه را برای عادی سازی فروش آنلاین آثار هنری در شرایط عادی نیز فراهم کند.
بین الملل ۳ روز پیش
نخست وزیر انگلیس در نشست فوق العاده سران گروه ۲۰ برای هماهنگی و پاسخ چندجانبه به ویروس کرونا خواستار سرعت بخشیدن به روند ساخت واکسن کرونا شد و افزود که این کشور ۲۱۰ میلیون پوند کمک مالی در این زمینه اختصاص داده است.
اقتصادی ۳ روز پیش
به گزارش قدس آنلاین ، فرهاد دژپسند در گفت وگو با یک برنامه رادیویی، اظهار کرد: بیمه شخص ثالث از جمله بیمه هایی است که ضریب خسارت آن بالا و بالغ بر ۱۱۴ درصد و عملا میزان سود آن معادل صفر است.
اقتصادی ۳ روز پیش
به گزارش قدس آنلاین ، «کریستالینا جئورجیوا» رئیس صندوق بین المللی پول عصر جمعه در سخنانی از ورود جهان به مرحله رکود اقتصادی خبر داد. وی گفت: «کاملا آشکار است که جهان به دلیل شیوع ویروس کرونا وارد مرحله رکود اقتصادی شده است.» رئیس صندوق بین المللی پول با اشاره به اینکه ...
اقتصادی ۳ روز پیش
در حالی که اسفند ماه سال گذشته بازار مسکن تهران به دلیل شیوع ویروس کرونا از کاهش تعداد معاملات رنج می برد، اما قیمت مسکن روند صعودی داشت و از متوسط ۱۴ میلیون تومان عیور کرده و به ۱۵ میلیون تومان رسید.
بین الملل ۴ روز پیش
با توجه به وابستگی زیاد اقتصاد امارات به بخش گردشگری٬ تعطیل شدن مراکز مربوط به گردشگری در سایه شیوع ویروس کرونا در این کشور ٬اقتصاد آن را متحمل خسارت سنگینی خواهد کرد.
اقتصادی ۴ روز پیش
وزیر امور اقتصادی و دارایی طی بخشنامه ای که در تاریخ پنجم فروردین ماه سال جاری خطاب به معاونان، مدیران عامل بانک ها، بیمه ها و روسای سازمان های وابسته و تابعه این وزارتخانه ابلاغ کرد، ضمن تعیین محور های کاری آنها در سال ۱۳۹۹ متناسب با شعار انتخابی مقام معظم رهبری برای سال ...
بین الملل ۴ روز پیش
وزیر امور خارجه با اشاره به اعمال تحریم های جدید از سوی آمریکا علیه ایران در زمانی که ایران در حال مبارزه با شیوع ویروس کروناست، تصریح کرد: در چنین شرایطی آمریکا از متوقف کردن تروریسم اقتصادی علیه ایران سر باز می زند. آیا ایالات متحده به دنبال یک «همه گیری بی پایان» است؟
فناوری اطلاعات ۴ روز پیش
ایتنا - عصر پرداخت در آغاز سال ۱۳۹۹ شکل گرفته است و این رسانه فعالیت خود را پیرامون موضوعات مرتبط با حوزه فناوری اطلاعات، بانکداری و پرداخت الکترونیک دنبال می کند و امیدوار است با حمایت مخاطبان فرهیخته خود بتواند نقش خود را در عرصه اطلاع رسانی و فرهنگ سازی به خوبی ایفا کند.