نمایش اطلاعات اقتصاد آنلاین
تعداد بازدید های کاربران
تعداد اخبار مورد پوشش
آخرین اخبار سایت اقتصاد آنلاین صفحه  ۱ | ۸۵ نتیجه (۰٫۰۳۷ ثانیه)
اقتصادی ۴ ساعت پیش
از سال ۱۹۷۱ میلادی، سیاستمداران، رهبران کسب و کار، دانشگاهیان، روزنامه نگاران و نمایندگان جامعه مدنی به داووس سوئیس، خاستگاه استکی سفر می کنند تا در مجمع جهانی اقتصاد شرکت کنند؛ شهری که توماس من در رمان کوهستان جادویی خود به بهترین شکل آن را جاودانه کرد.
عضو کمیسیون برنامه و بودجه در گفتگو با جام جم آنلاین:
سیاسی ۱۰ ساعت پیش
عضو کمیسیون برنامه وبودجه گفت:باید شرایطی درنظام جمهوری اسلامی ایران ایجاد شود که از حیث مقابله با نفوذ و تحریم های خارجی بتوانیم از قدرتمندترین کشورهای جهان باشیم.
حمید حاج اسماعیلی در گفت و گو با قدس آنلاین:
اقتصادی ۲۶ روز پیش
حمید حاج اسماعیلی کارشناس بازار کار در گفت و گو با قدس آنلاین درخصوص اهمیت امنیت اقتصادی در کشور گفت: بازگشت اقتصاد به روال عادی در گرو بازگشت امنیت است. امنیت را نمی توان تنها در بعد نظامی تعریف کرد چرا که یکی از مهمترین موضوعات تاثیر گذار در رونق و توسعه اقتصادی هر کشور ...
این متخصص تغذیه مطرح کرد؛
پزشکی ۱ روز پیش
به گزارش خبرگزاری مهر ، تیرنگ نیستانی، با اشاره به اینکه هیچ مشکل تغذیه ای را نمی توان بدون مراجعه به پزشک متخصص حل کرد، توضیح داد: در رژیم های غذایی آنلاین بسیاری از عوامل مهم در تعیین آداب تغذیه ای مناسب هر فرد در نظر گرفته نمی شود.
عمومی ۲ روز پیش
به گزارش قدس آنلاین ، اختتامیه پنجمین جشنواره رسانه ای ابوذر پیش از ظهر امروز در تالار سوره تهران با شعار «رسانه امید بخش، جامعه قدرتمند» برگزار شد که از استان خراسان رضوی پنج نفر موفق به کسب مقام شدند.
اقتصادی ۱ روز پیش
وزیر نیرو تعطیل کردن شهر، مدارس، ادارات، اقتصاد و تولید برای مقابله با آلودگی هوا را کاری نادرست ارزیابی کرد و گفت: طرح برقی کردن موتورسیکلت ها اقدامی است که می تواند با کاهش آلودگی هوا نیاز به تعطیلی را برطرف سازد.
رئیس گمرک جمهوری اسلامی ایران مطرح کرد؛
اقتصادی ۱ روز پیش
میراشرفی اظهار کرد: ایران نیز در بحث گمرک کاغذ را به صورت ۱۰۰ درصدی حذف کرده ایم. همین روند با به کار گیری کارشناسان آنلاین در گمرک برای اولین بار منجر به کاهش فساد در سیستم گمرک ها شد.
فناوری اطلاعات ۱ روز پیش
– پس از دو روز داوری اعضای تیم داوری جشنواره وب و موبایل ایران به میزبانی قاصدک ۲۴ در قزوین، اسامی نامزدها و بیانیه شورای داوری منتشر شد. بیانیه شورای داوری به این شرح است: سال ۱۳۹۸ برای کسب وکارهای آنلاین ایران، سالی دشوار و پر از چالش بوده است؛ در حالی که بحران های ...
برد کشتی آنجا که خواهد خدا
اقتصادی ۲۶ روز پیش
محمد بن سلمان در اولین گفتگوی تلویزیونی خود با چنته ای پر از وعده و وعید مدعی شده بود که اتکای عربستان به بودجه نفتی سال ۲۰۲۰ پایان می یابد؛ اما روزگار بروفق مراد ولی عهد نرفت.
اقتصادی ۲ روز پیش
نظرسنجی هفتگی کیتکونیوز نشان داد در حالی که طلا تلاش می کند مسیر حرکت مشخصی پیدا کند، خوش بینی قابل توجهی در میان کارشناسان وال استریت و سرمایه گذاران نسبت به روند افزایشی قیمت این فلز ارزشمند در معاملات هفته جاری وجود دارد.
در گفت و گو با قدس آنلاین مطرح شد
اقتصادی ۲ روز پیش
آلبرت بغزیان گفت: آقای روحانی باید متوجه تاثیرات و تبعات بعدی موضوعات اقتصادی که در رسانه ها مطرح می کنند باشند. اینکه رئیس جمهور از بسته بودن دست دولت در مسائل اقتصادی می گوید یا شرایط را به گونه ای عنوان می کند که تلقی عدم ثبات به سرمایه گذارخارجی می دهد به هیچ وجه به نفع ...
اقتصادی ۲ روز پیش
عضو کمیسیون تلفیق بودجه با بیان اینکه دولتی ها حاضر به کاهش هزینه های خود نیستند از آنان خواست برای وصول مالیات فشار بیش از اندازه به مردم نیاورند. وی گفت: متاسفانه دولتمردان برای افزایش اعتبار در حال لابی با کمیسیون های مجلس هستند.
بین الملل ۲ روز پیش
قدس آنلاین ؛ به نقل از راشاتودی، ماکسیم اورشکین، مشاور رئیس جمهور روسیه می گوید قرارداد تجاری بین ابرقدرت های اقتصاد جهان، چین و آمریکا، باعث افزایش درگیری های تجاری در جهان طی دو سال آینده می شود.
اقتصادی ۲ روز پیش
به گزارش جام جم آنلاین ، محمدعلی دهقان دهنوی در گفتگو با مهر در مورد طرح وام اجاره مسکن، اظهار داشت: بانک مرکزی با طرح وزارت امور اقتصادی و دارایی برای وام اجاره موافقت نکرده و در حال حاضر بانک عامل حوزه مسکن، در حال کار روی این طرح است و به احتمال زیاد هم، نرخ سود ۱۸ درصدی ...
سیاسی ۳ روز پیش
قدس آنلاین : محمدجواد ظریف، وزیر امور خارجه کشورمان روز جمعه در توییتی نوشت: کشورهای عادی کشتارگاه هایشان را به جای کنسولگری جا نمی زنند. کشورهای عادی به همسایگانشان حمله نمی کنند، باعث ایجاد بحران های بشردوستانه نمی شوند و از مذاکره سرباز نمی زنند.