نمایش اطلاعات اقتصاد آنلاین
تعداد بازدید های کاربران
تعداد اخبار مورد پوشش
آخرین اخبار سایت اقتصاد آنلاین صفحه  ۱ | ۸۴ نتیجه (۰٫۳۸۱ ثانیه)
محسن رضایی:
سیاسی ۱۶ ساعت پیش
دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام با بیان اینکه به تجربه دیده ایم که اقتصاد لیبرالی به کار ما نیامده است، گفت: جوانان گمنامی داریم که می توانند اقتصاد ایران را شکوفا کنند.
در گفت و گو با قدس آنلاین مطرح شد
اقتصادی ۲۰ ساعت پیش
پیرو دیدار هیات دولت با مقام معظم رهبری و تاکید ایشان بر حمایت از تولید و رفع موانع آن، ساسان شاه ویسی اقتصاددان و استاد دانشگاه در گفت و گو با قدس آنلاین آسیب های پیش روی رسیدن به تولید واقعی و بهره وری تولید را توضیح داده است.
یک کارشناس مسکن در گفتگو با جام جم آنلاین :
اقتصادی ۱۹ ساعت پیش
درحالی که معاون وزیر اقتصاد خبر از ایجاد صندوقی برای حمایت از مستاجران و ارایه تسهیلات ارزان قیمت جهت تامین ودیعه آنها می دهد که گروهی از کارشناسان مدیریت بازار اجاره را با چنین شیوه ها غیراصولی دانسته و معتقدند این روند می تواند مشکلاتی به بازار تحمیل کند.
دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام:
سیاسی ۱۹ ساعت پیش
دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام با تاکید بر اینکه ما نیازمند اقتصادی مردمی و اسلامی هستیم، تصریح کرد: امیدواریم در گام دوم انقلاب این اتفاق رخ دهد و تفکر جهادی و مبارزه با توطئه های دشمن در عرصه های مختلف ازجمله اقتصاد ورود جدی پیدا کند که در این صورت شاهد پیشرفت کشورمان خواهیم ...
اقتصادی ۱ روز پیش
به گزارش قدس َآنلاین به نقل از رویترز، مارک کارنی گفت که سه ماهه دوم سال برای اقتصاد انگلیس فصل سختی خواهد بود و در صورتی که خروج این کشور از اتحادیه اروپا بدون دستیابی به توافقی مشخص باشد باید انتظار تشدید مشکلات کنونی را داشت.
تصویری ۳ روز پیش
شرکت بزرگ آمازون ، به تازگی بزرگ ترین پردیس خود را افتتاح کرده که از سیاتل دور است. ساختمان جدید در حیدرآباد هند قرار دارد که اولین ساختمان متعلق به این شرکت در خارج از ایالات متحده است.
در گفت وگوی قدس آنلاین با یک اقتصاددان مطرح شد
اقتصادی ۱ روز پیش
حسین محمودی اصل گفت: مدیریت مناسب نیروی انسانی است که منجر به تولید دانش بنیان؛ صادرات دانش؛ تکنولوژی و تولیدات با ارزش افزوده بالا می شود. خوشبختانه به لحاظ نیروی انسانی جوان و تحصلیکرده مشکلی در کشور وجود ندارد، فقط گویا مسوولان هنوز متوجه این ثروت بزرگ نشده اند.
اقتصادی ۳ روز پیش
بازار پرالتهاب ارز و سکه در ماه های پایانی سال ۹۶ و روزهای آغازین سال ۹۷ موجب بروز تصمیماتی ناگهانی شد که به جای آرام کردن بازار، بر دارایی های کشور چوب حراج زد.
اقتصادی ۱۶ ساعت پیش
به گزارش جام جم آنلاین از باشگاه خبرنگاران جوان، مردم ایران درآمدها و سرمایه های خود رد در زمینه های مختلفی پس انداز می کنند. آمارهای تازه منتشر شده جزئیات پس انداز مردم کشورمان را نشان می دهد.
سیاسی ۲ روز پیش
قدس آنلاین : بر طبق اخبار غیررسمی، دولت دوازدهم در قالب اینستکس در حال انعقاد توافقی محرمانه با اروپا است. این توافق شامل محورهای مختلفی است اما دو موضوع «ایجاد بستر برای لو رفتن اطلاعات اقتصادی» و «زمینه ایجاد خودتحریمی تحمیلی در داخل کشور» از مفاد نگران کننده این ...
دبیر سندیکای لوله و پروفیل ایران در گفتگو با جام جم آنلاین :
اقتصادی ۱ روز پیش
براساس اصول اقتصادی صنایع کوچک و متوسط به عنوان موتور محرکه اغلب اقتصادها شناخته می شوند و همه دولت ها در تلاش هستند که این بخش همواره پویا و فعال باشد؛ این درحالی است که متاسفانه در ایران اگرچه ظرفیت سازی بالایی در این زمینه صورت گرفته اما حلقه واسط صنایع بالا دستی و پایین ...
بین الملل ۲ روز پیش
پول های کشورهای عرب حوزه خلیج فارس در طول ده ها سال یکی از عوامل جهش و شکوفایی اقتصاد انگلیس بوده است. همچنین این کشورها به ویژه عربستان تمایل فراوانی داشته اند که سیاست انگلیس هیچ فشاری بر سیاست های داخلی و خارجی آنها وارد نکند.
بین الملل ۲ روز پیش
به گزارش گروه بین الملل قدس آنلاین ، «ژائو فنگ» سخنگوی وزارت بازرگانی چین روز جمعه با تهدید آمریکا گفت پکن در صورتی که واشنگتن اقدامات ناصحیح خود را اصلاح نکند آماده تلافی کردن بوده و از اول سپتامبر (۱۰ شهریور) و ۱۵ دسامبر (۲۴ آذر) تعرفه های ۵ درصدی و ۱۰ درصدی بر ۷۵ میلیارد ...
نماینده پیشین ایران در اوپک در گفت وگو با قدس آنلاین:
اقتصادی ۲ روز پیش
محمد علی خطیبی گفت: لغو استفاده از کارت سوخت به قدری به اقتصاد کشور زیان وارد کرد و عدد مصرف بنزین را افزایش داد که آمار عبور از صد میلیون لیتر بیانگر مزایای استفاده از کارت سوختی بود که تا شصت میلیون لیتر در روز مهار مصرف را گزارش کرده بود.