نمایش اطلاعات اقتصاد آنلاین
تعداد بازدید های کاربران
تعداد اخبار مورد پوشش
آخرین اخبار سایت اقتصاد آنلاین صفحه  ۱ | ۱۱۰ نتیجه (۰٫۰۳۴ ثانیه)
کارشناسان در گفت وگو با قدس ارزیابی می کنند
اقتصادی ۷ ساعت پیش
مجلس یازدهم در ماه های ابتدایی فعالیتش، ایده تهاتر ارزی بین صادرکنندگان و واردکنندگان را با هدف گشایش قفل سختی که تحریم بر دست و پای تجارت کشور زده، پیش روی تیم اقتصادی دولت گذاشته و این ایده با اسقبال دولت همراه شده، حال آن که از نگاه فعالان اقتصادی، ضمانت حسن اجرای این ...
اقتصادی ۲ روز پیش
به گزارش سرویس اقتصادی جام نیـوز ، اوایل پاییز، بسازوبفروش ها از توقف نسبی فعالیت های ساختمانی خود در تابستان تحت تاثیر تورم بی سابقه در بازار مصالح و تجهیزات ساختمانی خبر دادند و «مصالح» را همدست «زمین» در بحران هزینه های ساخت معرفی کردند.
سیاسی ۲۷ روز پیش
حسین کمالی، دبیر کل حزب کار دلیل برخی اظهارات ازسوی روحانی را «گزارش های دریافتی» می داند و معتقد است: «آقای روحانی براساس گزارش هایی که به او می دهند، این حرف ها را می زند. کسانی که گزارش می دهند باید در ارایه گزارش ها دقت بیشتری کنند.»
تصویری ۳ روز پیش
گروه خودروسازی سایپا به تازگی شرایط فروش محصولات خود را اعلام کرده است. بر اساس اطلاعیه منتشر شده، تمام محصولات این شرکت با افزایش مبلغ پیش پرداخت مواجه شده اند.
کارشناس مسائل بین الملل در گفت وگو با قدس آنلاین:
بین الملل ۱ روز پیش
کارشناس مسائل بین الملل گفت: در صورتی که آقای ترامپ یک بار دیگر وارد کاخ سفید شود قطعا تهدید و زیان این انتخاب در کوتاه مدت ممکن است تبعات اقتصادی و ریزش هایی در بازارهای ما به لحاظ روانی داشته باشد اما تبعات انتخاب آقای جو بایدن در بلند مدت روی مسائل ایران، بیشتر از پیامدهایی ...
ویژه نهمین سالگرد تاسیس قدس آنلاین
اقتصادی ۲ روز پیش
استاد اقتصاد گفت: اینکه رسانه ای به روزمرگی نیفتد بسیار مهم است و اینکه بتواند با مخاطب ارتباط خوب برقرار کند بسیار مفیدتر است. هماهنگی همه گروه های خبری در مجموعه منجر به جذب بیشتر مخاطبان می شود آن هم در موضوع روز کشور که مسائل اقتصادی است.
اقتصادی ۱ روز پیش
رئیس کل بانک مرکزی خبر داد، برمبنای تقاضای فعالان اقتصادی بخش خصوصی و برای تسهیل برگشت هرچه بهتر ارز ناشی از صادرات به چرخه اقتصاد و تامین مواد اولیه و نیازهای وارداتی واحدهای تولیدی ، مقررات موردنظر به تایید ستاد اقتصادی دولت رسید.
اقتصادی ۶ روز پیش
شرکت صنعتی بهشهر به دلیل اتمام موجودی مواد خام تا ۹روز تولید را متوقف کرد. این درحالی است که این شرکت تا ۴۵درصد از نیاز کشور را با تولید انواع روغن و چربی خوراکی به نام های تجاری لادن، نسترن و بهار تامین می کرد.
اقتصادی ۲ روز پیش
خبرگزاری «شین هوا» در گزارشی با عنوان «پیشرفت های تاریخی چین در طول دوره سیزدهم طرح ۵ ساله تحت رهبری شی جین پینگ» ، نوشت احیای استثنائی اقتصاد چین از تاثیرات ناشی از بیماری کووید-۱۹ در حالی بسیاری از ناظران خارجی را شگفت زده کرده است که این صرفا یک نمونه از مجموعه ...
اقتصادی ۴ روز پیش
وزیر اقتصاد اظهار داشت: خبر خوش من به سهامداران این است که شاهد افزایش نرخ سودآوری شرکت ها هستیم. شرکت های بورسی از بنگاه های گلچین و صادراتی هستند که در حال حاضر نرخ رشد سود برخی از آنها بیش از ۳۰۰ درصد بوده است.
نایب رئیس مجلس گفت:
اقتصادی ۸ روز پیش
به گزارش سرویس اقتصادی جام نیـوز ، سید امیرحسین قاضی زاده هاشمی، نایب رئیس مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه بیماری های مزمن و حاد سیستم اقتصادی کشور با وجود فشار های خارجی و سیاست های داخلی، به حالت بحرانی رسیده است، گفت: افزایش بی امان نقدینگی با میزان رشد سالانه ۲۷ درصد ...
در استفاده از فناوری های آموزشی؛
اجتماعی ۴ روز پیش
«فناوری های آموزشی» نقش مهمی در موفقیت آموزش عالی دارند اما در این میان برخی از موسسات آموزش عالی با تغییرات ناگهانی ناشی از پاندمی کرونا از آموزش آنلاین عقب ماندند.
اقتصادی ۵ روز پیش
صندوق بین المللی پول در جدیدترین گزارش خود از دورنمای اقتصاد منطقه ای در این هفته پیش بینی خود برای بهبود اقتصادی در خاورمیانه و آسیای مرکزی را پایین آورد و اعلام کرد این منطقه در سال جاری میلادی با یک رکود ۴.۱ درصدی مواجه خواهد بود.
فناوری اطلاعات ۴ روز پیش
قدس آنلاین : عضو کمیسیون فرهنگی مجلس از تصویب کلیات طرح ساماندهی شبکه ملی اطلاعات کشور در جلسه امروز این کمیسیون خبر داد. احمد راستینه نماینده مردم شهرکرد در مجلس شورای اسلامی درباره نشست روز قبل کمیسیون فرهنگی مجلس گفت: در این جلسه طرح ساماندهی شبکه ملی اطلاعات مورد بحث و بررسی ...
اقتصادی ۲۰ ساعت پیش
به گزارش قدس آنلاین به نقل از بلومبرگ، بالا رفتن فشار تورمی و کاهش شدید ذخایر ارزی باعث نگرانی معامله گران از توانایی بانک مرکزی ترکیه در مدیریت شرایط کنونی شده است. از طرف دیگر نگرانی هایی از پیامدهای کرونا روی اقتصاد ترکیه که بخش بزرگی از اقتصاد ترکیه به گردشگری وابسته ...