نمایش اطلاعات اقتصاد آنلاین
تعداد بازدید های کاربران
تعداد اخبار مورد پوشش
آخرین اخبار سایت اقتصاد آنلاین صفحه  ۱ | ۱۰۰ نتیجه (۰٫۰۲۶ ثانیه)
با حضور محمدجواد حق شناس؛
فرهنگی و هنری ۲ ساعت پیش
محمدجواد حق شناس رییس کمیسیون فرهنگی و اجتماعی شورای اسلامی تهران در جلسه اعضای شورای سیاستگذاری جشنواره فیلم کوتاه «سلفی ۲۰» عنوان کرد که پایداری اجتماعی یک ضرورت در روزهایی کرونایی است.
قالیباف در گزارشی به رهبر انقلاب:
اقتصادی ۳ ساعت پیش
رییس مجلس شورای اسلامی گفت: مجلس یازدهم با همفکری و همراهی همه نمایندگان «بسته اقتصاد مردمی» را برای «تحول اقتصادی به نفع مردم» در پنج محور در دستورکار خود دارد که ذیل هر محور مجموعه ای از طرح ها و اقدامات تقنینی و نظارتی تعریف می شود.
اقتصادی ۴ ساعت پیش
رئیس جمهور با تاکید بر اهمیت و نقش کلیدی تولید کنندگان و بازرگانان بخش خصوصی در اقتصاد کشور و جایگاه ممتاز آنان در شرایط تحریم، گفت: سیاست دولت تقویت و پشتیبانی از شرکت هایی است که در صف اول مقابله با تحریم قرار دارند و برای تامین کالاهای ضروری و مورد نیاز جامعه و مواد ...
یک عضو کمیسیون اقتصادی مجلس:
اقتصادی ۱۴ ساعت پیش
یک عضو کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی با تاکید بر اینکه بهانه تراشی هایی همچون الزام به دریافت مجوزهای بی مورد در مسیر اقتصاد دیجیتال پذیرفتنی نیست، گفت که در سال جهش تولید رونق کسب و کارهای اینترنتی به معیشت مردم و آسودگی خیال آنها در تامین نیازهای روزانه کمک می کند.
اجتماعی ۲۶ روز پیش
چند روز اخیر که صحبت هایی درباره دستگیری غلامرضا منصوری قاضی فراری توسط اینترپل مطرح شده، دوباره نام این سازمان مورد توجه قرار گرفته است. برخی سوال می کنند چطور می شود غلامرضا منصوری در کمتر از پنج روز دستگیر می شود ولی سال ها از فرار محمود خاوری مدیرعامل اختلاسگر بانک ملی ...
۰۱:۳۸
مراسم احراز هویت رسمی در شرکت سپرده گذاری مرکزی
اقتصادی ۲۰ ساعت پیش
به گزارش خبرنگار خبرگزاری صداو سیما، سورنا ستاری در مراسم رونمایی از سامانه احراز هویت الکترونیک با اشاره به اینکه چالش موضوع دارایی های نامشهود باید برطرف شود، گفت: بحث دارایی های نامشهود باید جدی گرفته شده و قیمت گذاری شود.
اقتصادی ۱ روز پیش
نایب رئیس اتاق بازرگانی ایران می گوید موج دوم کرونا می تواند فشار سنگینی بر اقتصاد و سایر بخش های اجتماعی و سیاسی کشور وارد کند و عبور از این چالش ها تنها با یک برنامه حمایتی گسترده ممکن خواهد بود.
اقتصادی ۲۰ ساعت پیش
نایب رئیس اتاق بازرگانی ایران می گوید موج دوم کرونا می تواند فشار سنگینی بر اقتصاد و سایر بخش های اجتماعی و سیاسی کشور وارد کند و عبور از این چالش ها تنها با یک برنامه حمایتی گسترده ممکن خواهد بود.
اقتصادی ۱ روز پیش
تقویت توان استارتاپ ها عنوان یک تفاهم نامه همکاری است که میان ستاد توسعه فناوری های اقتصاد دیجیتال و هوشمندسازی معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری و شرکت فرابوم به عنوان نخستین پلتفرم بانک داری باز کشور امضا شد. تفاهم نامه ای دوجانبه برای تسهیل فعالیت استارتاپ های فعال حوزه ...
مدیرعامل شرکت ملی نفت ایران:
اقتصادی ۱ روز پیش
مدیرعامل شرکت ملی نفت ایران از اتمام قرارداد توسعه بخش گازی میدان بلال به عنوان جزیی از یال شرقی میدان گازی پارس جنوبی یاد کرد و گفت: اقدامات اجرایی در خصوص عقد قرارداد مربوط به میدان فرزاد b نیز انجام شده و قرارداد توسعه این میدان به زودی امضا می شود.
آرزوی خانه دار شدن و کابوس افزایش قیمت مسکن
اقتصادی ۶ روز پیش
گروه اقتصادی: بحران مسکن و افزایش قیمت خانه و اجاره خانه باعث شده است تا تعداد زیادی از خانوارهای ایرانی به حومه شهرهای بزرگ و یا شهرهای اقماری مهاجرت کنند و این امر موجب به وجود آمدن مشکلاتی برای خانواده های ایرانی شده است.محمود محمودزاده، معاون وزیر راه و شهرسازی در مصاحبه ...
با طرح اقتصادی ۷۰۰ میلیارد دلاری
بین الملل ۲ روز پیش
جو بایدن، نامزد ریاست جمهوری حزب دموکرات در انتخابات ۲۰۲۰ آمریکا به اعلام و تشریح یک برنامه اقتصادی ۷۰۰ میلیارد دلاری خود به هدف احیاء اقتصاد آمریکا با رویکرد خرید تولیدات آمریکایی و همچنین تقویت اشتغال زایی و تولید پرداخته است؛ او با این طرح مستقیما دونالد ترامپ را در ضمن ...
با محور شیوع کووید ۱۹ و به میزبانی ترکیه
سیاسی ۲ روز پیش
به گزارش سرویس بین الملل خبرگزاری صداوسیما از آنکارا ، نخستین نشست مجمع مجالس آسیایی با محور شیوع کووید ۱۹ امروز به میزبانی ترکیه برگزار شد. برگزاری نشست مجازی مجمع روسای مجالس آسیایی با سخنرانی قالیباف برگزاری نشست مجازی مجمع روسای مجالس آسیایی با سخنرانی قالیباف برگزاری ...
اجتماعی ۳ روز پیش
وزیر بهداشت با بیان اینکه بیشترین خسارت را وزارت بهداشت در کرونا داده است، گفت: عده ای دچار سهل انگاری شدند، چه مردم و چه برخی دوستان غیرمردم در جاهای دولتی و خصوصی و این دستاورد عظیم ملی به دست آمده را ساده انگاشتند.
مسئولان باید حرف و شعار را کنار بگذارند
اقتصادی ۳ روز پیش
گروه اقتصادی:به اعتقاد کارشناسان پیش شرط اصلی مبارزه با فساد اقتصادی شفافیت است، تا زمانیکه فعالیت های اقتصادی در شرایط مشخص و بدون ابهام انجام نشود، فساد ادامه دار خواهد بود، بنابراین رکن اول مبارزه با فساد، ایجاد شفافیت در تمام عرصه هاست.