نمایش اطلاعات افکارنیوز
تعداد بازدید های کاربران
تعداد اخبار مورد پوشش
آخرین اخبار سایت افکارنیوز صفحه  ۱ | ۱۸۲ نتیجه (۰٫۰۳۲ ثانیه)
فرهنگی و هنری ۱ ساعت پیش
به گزارش افکارنیوز ، روز گذشته کیمیا علیزاده مدال آور المپیک در رشته تکواندو به همراه همسرش حامد معدنچی در کنفرانس مطبوعاتی مسابقات انتخابی تیم ملی آلمان برای ‎توکیو ۲۰۲۰ حضور یافت و در صحبت هایی جنجالی به دلایل مهاجرت دائمی خود به کشور آلمان اشاره کرد.
فرهنگی و هنری ۲۱ دقیقه پیش
کارگردان فیلم «خفگی» گفت: وجود گزینه های مختلفی برای داوری جشنواره فیلم فجر امکان پذیر بوده و شاید همه در قبال آن ها صحبت می کنند، اما هنوز هیچ چیزی قطعی و رسمی نیست.
بین الملل ۳۳ دقیقه پیش
به گزارش افکارنیوز ، ریاست ائتلاف «سائرون» پارلمان عراق روز شنبه به منظور بررسی بیانیه «مقتدی الصدر» رهبر این ائتلاف و جریان صدر عراق درباره تظاهرات میلیونی ضد اشغالگری روز جمعه نشستی برگزار کرد و چهار موضوع را برای تحقق ضروری خواند.
تصویری ۴ ساعت پیش
به گزارش افکارنیوز ، علی سخنگو با انتشار این عکس نوشت: آسمون آبیه....
عضو پارلمان عراق:
بین الملل ۳۳ دقیقه پیش
یک عضو پارلمان عراق گفت تظاهرات میلیونی ضد اشغالگری روز جمعه مردم عراق مواضع گروه های سیاسی را برای تعیین نخست وزیر و تشکیل دولت متحد کرد و پیشرفت هایی طی این چند روز اخیر حاصل شده است.
فرهنگی و هنری ۵ ساعت پیش
سید هومن گامنو متولد خرداد ۱۳۶۸ در تهران، خواننده و بازیگر و دانشجوی انصرافی ترم سه کامپیوتر از دانشگاه آزاد می باشد، با موسیقی تلفیقی به شهرت رسید و حالا بازیگری هم می کند.
اجتماعی ۶۰ دقیقه پیش
به گزارش افکارنیوز ، زهرا صدر اعظم نوری درباره سامانه برخط پایش ساختمانها گفت: کلیات این لایحه به تصویب اعضای شورای شهر رسیده است اما شهرداری نسبت به آن مطالبی داشته است. اخبار اجتماعی - وی گفت: پیشنهاد من این است که با توجه به اینکه کلیاتش به تصویب رسیده باید هر بند به صورت ...
تصویری ۵ ساعت پیش
به گزارش افکارنیوز ، تصویری شاد از امین حیایی را مشاهده می کنید.
سیاسی ۱ ساعت پیش
یکی از مهم ترین نهادهایی که در قانون اساسی در جهت پاسداشت دستاوردهای انقلاب، اسلام و نظام جمهوری اسلامی پیش بینی شده و وظایف مهم و خطیری بر عهده آن گذاشته شده، «شورای نگهبان» است.
سیاسی ۱ ساعت پیش
به گزارش افکارنیوز ، روزنامه های صبح امروز ایران در سرمقاله های خود به مهمترین مسایل روز کشور و جهان پرداخته اند که گزیده آن ها در ذیل می آید: حمایت کیفری از نهاد شورای نگهبان یکی از مهم ترین نهادهایی که در قانون اساسی در جهت پاسداشت دستاوردهای انقلاب، اسلام و نظام جمهوری ...
اقتصادی ۲ ساعت پیش
به گزارش افکارنیوز ، با آغاز سهمیه بندی بنا به آمارهای ارائه شده میزان مصرف سوخت در کشور روزانه ۲۰ میلیون لیتر کاهش یافته است، امری که می تواند به کاهش آلودگی هوا، ترافیک و افزایش درآمد دولت ناشی از صرفه جویی در پرداخت سوبسید منجر شود.
تصویری ۶ ساعت پیش
به گزارش افکارنیوز ، مژده لواسانی با انتشار این عکس نوشت: مدت هاست دست و دلم برای نوشتن میلرزه فقط می نویسم شاید چون به قول ویلیام فاکنر "نوشتن،مبارزه با انقراض انسانیت است!!" انسانیت؟ از چه حرف میزنم؟
تصویری ۶ ساعت پیش
به گزارش افکارنیوز ، نیما فلاح با انتشار این عکس نوشت: سر به سر با همسر.
سیاسی ۲ ساعت پیش
سخنگوی وزارت امور خارجه ایران برخورد مقامات امنیت مرزی آمریکا با ایرانیان را نژادپرستی محض و در تناقض با قواعد حقوق بشری و شاهدی بر خصومت عمیق دولت واشنگتن با ایرانیان خواند.
فرهنگی و هنری ۳ ساعت پیش
مهراوه شریفی نیا بازیگر سینما و تلویزیون در جدیدترین پست اینستاگرامی خود نوشت: این روزها، یکی از بهترین کارهایی که انجام دادم دیدنِ فیلم سینمایی «جهان با من برقص» بود.