نمایش اطلاعات افکارنیوز
تعداد بازدید های کاربران
تعداد اخبار مورد پوشش
آخرین اخبار سایت افکارنیوز صفحه  ۱ | ۱۷۳ نتیجه (۰٫۰۲۵ ثانیه)
فرهنگی و هنری ۲ ساعت پیش
این که بعد از دو سه روز از گذشت واقعه ما بیاییم و یک مطلب سوخته را به اطلاع شما برسانیم قطعا کار درستی نیست. واقعیتش را بخواهید نه در شان خودمان که در شان مخاطبان فخیم صفحات فرهنگی هم نیست.
فرهنگی و هنری ۳ ساعت پیش
جمعی از هنرمندان از جمله فاطمه معتمدآریا، به نمایندگی از هنرمندان سینما و تئاتر در خانه زنده یاد داریوش اسدزاده حاضر شدند و درگذشت این بازیگر پیشکسوت را به خانواده اش تسلیت گفتند.
تصویری ۴ ساعت پیش
به گزارش افکارنیوز ، مریم رضوی عکاس سینما با انتشار این عکس نوشت: اکران خصوی فیلم ایده اصلی.
ورزشی ۱ ساعت پیش
به گزارش افکارنیوز ، هرچند دیر اما بالاخره مراسم برترین های فوتبال ایران که بی نظمی هایی هم داشت در هتل اسپیناس برگزار و بهترین های فوتبال در بخش های مختلف معرفی شدند. اتفاق نادر، انتخاب علیرضا بیرانوند، سنگربان تیم ملی و باشگاه پرسپولیس به عنوان مرد سال فوتبال ایران بود که برای ...
تصویری ۵ ساعت پیش
علی ضیاء مجری معروف تلویزیون در صفحه شخصی خود درتوییتر درباره لغو قراردادش برای اجرای یک برنامه در منطقه آزاد کیش به خاطر انتقاد از یک ژن خوب، متن زیر را منتشر کرد.
تصویری ۶ ساعت پیش
به گزارش افکارنیوز ، سانیا سالاری این عکس را در اینستاگرامش منتشر کرد.
سیاسی ۲ ساعت پیش
خداوند در قرآن کسانی را که کارشان خرّاصی، خراطی، دروغ ، فریب و نیرنگ است نفرین می کند و در مورد ذاریات می فرماید: قتل الخراصون الذین هم فی غَمرهٍ ساهون (ذاریات آیه ۱۰ و ۱۱) مرگ بر دروغ زنان و دروغ پردازان آنانکه در بی خبری و غفلت غرقند خرّاص از خرص می آید به سخنی گفته می شود ...
تصویری ۷ ساعت پیش
به گزارش افکارنیوز ، آزاده نامداری با انتشار این عکس نوشت: آرام جانم... #آزاده_نامداری#گندم_عبادی#عشق#عشق_حقیقی. لاحول ولاقوة الا بالله العلی العظیم.
تصویری ۶ ساعت پیش
به گزارش افکارنیوز ، سپیده خداوردی در اکران مانکن حضور داشت.
اجتماعی ۲ ساعت پیش
عضو شورای شهر تهران با تاکید بر اینکه شهرداری بدون مجوز شورا نمی تواند هیچ ملکی را به سازمان های دیگر واگذار کند، گفت: مخالف واگذاری ۱۱ ساختمان بهاران به بهزیستی هستیم.
تصویری ۵ ساعت پیش
به گزارش افکارنیوز ، تصویری از حضور بهرام رادان در اکران خصوصی فیلم «ایده اصلی» را مشاهده می کنید.
اقتصادی ۳ ساعت پیش
به گزارش افکارنیوز ، تصاویر صفحه نخست روزنامه های اقتصادی ۴ شهریورماه به شرح زیر است:
سیاسی ۳ ساعت پیش
به گزارش افکارنیوز ، صفحه نخست روزنامه های سیاسی امروز ( دوشنبه ۴ شهریور) را در ادامه مشاهده می کنید.
ورزشی ۳ ساعت پیش
به گزارش افکارنیوز ، تصاویر نیم صفحه روزنامه های ورزشی چهارم شهریور ماه به رشته های مختلف ورزشی به خصوص فوتبال اختصاص یافته است.
ورزشی ۱ دقیقه پیش
به گزارش افکارنیوز ، باشگاه سپاهان پس از جذب امید نورافکن قصد داشت با به خدمت گرفتن امید ابراهیمی بازیکن تیم ملی ایران پرونده نقل و انتقالاتی خود را ببندد اما طبق اعلام مسعود تابش مدیرعامل سپاهان این بازیکن اظهار کرده که قصد بازگشت به ایران را ندارد و در لیگ قطر فوتبالش را ادامه ...