نمایش اطلاعات آی سینما
تعداد بازدید های کاربران
تعداد اخبار مورد پوشش
آخرین اخبار سایت آی سینما صفحه  ۱ | ۶۳۷ نتیجه (۵٫۹۲۲ ثانیه)
مازیار میری در گفتگو با مهر:
فرهنگی و هنری ۲ ساعت پیش
مازیار میری کارگردان سینما و مدیر بخش دارالفنون سی و هفتمین جشنواره جهانی فیلم فجر در گفتگو با خبرنگار مهر درباره این بخش گفت: امسال به دلیل شرایط مالی تصمیم گرفتیم تعداد شاگردهای دارالفنون را کاهش دهیم یعنی در حالی که در سال های گذشته ۱۱۰ دانشجو داشتیم امسال تعداد آنها به ۶۰ دانشجو ...
فرهنگی و هنری ۱ روز پیش
از شواهد امر چنین استنباط می شود که ماجراجویی های بین سیاره ای جنگ های ستاره ای، برای مدتی به استراحت و تعطیلات اجباری خواهد رفت! این نکته که این استراحت تا چه زمانی طول خواهد کشید، مشخص نیست.
فرهنگی و هنری ۱۲ ساعت پیش
، امروز (شنبه ۳۱ فروردین)، پارسا پیروزفر در پردیس سینمایی چارسو، کاخ سی و هفتمین جشنواره جهانی فیلم فجر، برای دیدن فیلم «بی حسی موضعی» حضور پیدا کرد. سر کاملا تراشیده او، چهره ای بسیار متفاوت به این بازیگر بخشیده بود.
فرهنگی و هنری ۱۲ ساعت پیش
روزنامه انگلیسی گاردین روز شنبه نوشت : رابرت دنیرو بازیگر بزرگ آمریکایی و دارنده جایزه اسکار در برنامه تلویزیونی 'late show' درباره دونالد ترامپ گفت: فکر می کردم که شاید او اصلاح شود اما ترامپ گانگستری فریبکار است که دیگر امیدی به وی نیست.
فرهنگی و هنری ۱۳ ساعت پیش
به گزارش ایسنا، مراسم یادمان محمد مطیع ـ بازیگر سینما، تئاتر، تلویزیون ـ با حضور ایرج راد، پرستو صالحی، علی دهکردی، رضا فیاضی، مسعود فروتن، رضا بنفشه خواه، احمدرضا اسدی، رضا بابک، عبدالرضا اکبری، اسماعیل خلج، خسرو احمدی، سعید نیک پور، اصغر همت، صدیق تعریف، پرویز پورحسینی، ...
فرهنگی و هنری ۲۶ روز پیش
به گزارش خبرآنلاین، هنوز سیل در استان گلستان فروکش نکرده بود که ظهر دوشنبه، سیلابی ویرانگر، شهر شیراز را درهم کوبید و فاجعه آفرید. اینک چندین استان کشور از جمله گلستان، مازندران، فارس، لرستان، خوزستان و ... درگیر طغیان رودخانه ها، جاری شدن سیل و تبعات ناشی از آن هستند.
وظیفه سینما و تلویزیون در خصوص «رونق تولید»/۳
فرهنگی و هنری ۲۳ ساعت پیش
سینماپرس: شفیع آقامحمدیان کارگردان سینما و مدیرعامل سابق مرکز گسترش سینمای مستند و تجربی در پی نامگذاری سال ۹۸ به عنوان «رونق تولید» گفت: حمایت از آحاد اهالی سینما در سال «رونق تولید» وظیفه مدیران است و همه سینماگران با هر دیدگاه و تفکری باید بتوانند در سال جدید مبادرت به تولید ...
اقتصادی ۱۷ ساعت پیش
ماه ها پیش، در سال ۲۰۱۸، رهبران سرشناس حوزه کسب و کار از حضور در یک کنفرانس بزرگ حمایت شده از سوی دولت سعودی ها در ریاض سر باز زدند و در خصوص ارتباط شرکت های خود با عربستان سعودی سکوت کردند.
فرهنگی و هنری ۱۴ ساعت پیش
به گزارش ایسنا به نقل از روابط عمومی سازمان سینمایی، در ابتدای این دیدار که امروز (شنبه ۳۱ فروردین ماه) در موزه سینما انجام شد، حسین انتظامی ضمن خیرمقدم به میهمانان گفت: امیدوارم سفرتان به ایران با توفیقاتی همراه باشد.
فرهنگی و هنری ۱۴ ساعت پیش
به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از روابط عمومی سازمان سینمایی، در ابتدای این دیدار که امروز (شنبه) در موزه سینما انجام شد حسین انتظامی ضمن خیرمقدم به میهمانان گفت: امیدوارم سفرتان به ایران با توفیقاتی همراه باشد.
فرهنگی و هنری ۱۵ ساعت پیش
به گزارش حوزه سینما گروه فرهنگی باشگاه خبرنگاران جوان ، حسین انتظامی رئیس سازمان سینمایی ایران در دیدار با رئیس سازمان تلویزیون ملی اندونزی ضمن خیرمقدم به میهمانان گفت: امیدوارم سفرتان به ایران با توفیقاتی همراه باشد.
فرهنگی و هنری ۲۰ ساعت پیش
به گزارش ایسنا،طبق گزارش رسیده، کارگاه تخصصی فیلمبرداری با حضور لوکا بیگاتزیدر دومین روز از سی و هفتمین جشنواره جهانی فیلم فجر در پردیس سینمایی چارسو برگزار شد. بابک کریمی بازیگر سینما که اجرا و کارشناسی این کارگاه و ترجمه گفته های بیگاتزی از زبان ایتالیایی به فارسی را برعهده ...
دومین روز جشنواره جهانی فیلم فجر؛
فرهنگی و هنری ۱۷ ساعت پیش
با برگزاری روز دوم جشنواره جهانی فجر کم کم می توان به سیاستگذاری محتوایی در سطح کلان جشنواره پی برد و شاید قرار است این جشنواره الگویی از سینمای تجاری در المان جهانی به مخاطبان هم معرفی کند.
در گفت وگو با ایسنا مطرح شد:
فرهنگی و هنری ۳ روز پیش
همایون اسعدیان با اعلام اینکه به زودی از فعالیت های صنفی در خانه سینما خداحافظی می کند، درباره برخی حاشیه های اخیر مربوط به خانه سینما توضیح داد و تاکید کرد همه چیز در این نهاد صنفی شفاف است.
پس از ۸ سال بازنشستگی؛
فرهنگی و هنری ۱ روز پیش
به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از خبرگزاری فرانسه، فیلمساز اسطوره ای مجارستان از بازنشستگی بیرون آمد و با ساخت مستندی جدید با عنوان «مردم گمشده» این تابستان در جشنواره « وست ووخن وینر » دیده خواهد شد. یکی از مقامات این جشنواره هنری گفت این مستند بین ۱۲ تا ۱۶ ژوئن در موزه ...