نمایش اطلاعات آی تی ایران
تعداد بازدید های کاربران
تعداد اخبار مورد پوشش
آخرین اخبار سایت آی تی ایران صفحه  ۱ | ۱۱۶ نتیجه (۰٫۰۴۹ ثانیه)
سیاسی ۱ ساعت پیش
«اگر آقای اوباما می توانست بساط کل صنعت هسته ای ایران را جمع می کرد اما هنگامی که خود را ناتوان از این کار دید، آن را تا آنجا که در توان داشت به پیش برد. اینک در چرخه سیاسی موجود در آمریکا، این ماموریت به آقای ترامپ داده شده است.»
فناوری اطلاعات ۳۱ دقیقه پیش
استفاده از سیستم عامل اندروید در گوشی موبایل، قابلیت های زیادی را در اختیار کاربران قرار می دهد، اما اگر امکان استفاده از سیستم عامل اندروید در تلویزیون وجود داشته باشد، خوشحال می شوید؟ اندروید باکس توانسته تلویزیون های ساده را به تلویزیون های هوشمند تبدیل کند.
یادداشت مهر؛
اقتصادی ۱۶ ساعت پیش
طی هفته های آتی بازار سهام شاهد عرضه اولیه سهام استارت آپها خواهد بود استارت آپهایی که با سرمایه گذار خارجی وداع کردند و حالا در انتظار تامین سرمایه از این مجرا برای ادامه حیات خود هستند.
سیاسی ۲۷ روز پیش
رئیس دولت نهم، این بار برخلاف همیشه پاسخ سوال را با سوال نداد اما جواب دوپهلو داد. ظاهرا باید منتظر ماند و دید احمدی نژاد برای بازگشت دوباره به حاکمیت تا چه حد حاضر به کنار گذاشتن دوستانش است و همزمان برای جلب نظر طیف دانشگاهی و روشنفکر جامعه ایرانی که چندان تمایلی به او ندارد، ...
پخش از پرس تی وی؛
فرهنگی و هنری ۲۱ ساعت پیش
به گزارش خبرگزلری مهر به نقل از روابط عمومی شبکه پرس تی وی، برنامه «ایران امروز» به تهیه کنندگی ساتراپ شجاعی، اقدامات مدعیان احترام به قانون و پیمان های بین المللی در آمریکا و کنگره این کشور در راستای اعمال تحریم ها و محدودیت های خلاف نص صریح برجام بلافاصله پس از امضای این ...
بین الملل ۳ روز پیش
به گزارش ایسنا، به نقل از یورونیوز، مسئولان دانشگاه هاروارد و انستیتوی فناوری ماساچوست، ام آی تی با اعلام شکایت از اداره فدرال مهاجرت و گمرک وابسته به وزارت کشور، گفته اند که دستورالعمل جدید این اداره دانشجویان خارجی را ملزم به شرکت در کلاس های حضوری می کند تا بتوانند در آمریکا ...
روابط پیچیده وزارت فرهنگ و ارشاد و سازمان صداوسیما؛
فرهنگی و هنری ۲۱ ساعت پیش
در حالی که اختلافی بر سر نهاد متولی اعمال حاکمیت در حوزه وی او دی و شبکه نمایش خانگی میان بخشی از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و سازمان صداوسیما در جریان است، بخش دیگر از وزات فرهنگ و ارشاد اسلامی با همکاری معاونت فضای مجازی صداوسیما در حال ساخت سریال با همکاری صداوسیماست؛ ...
ورزشی ۱ روز پیش
به گزارش ورزش سه، بسیاری تصور می کردند که کار اشکان دژاگه در فوتبال ایران تمام شده و او دیگر به تراکتور برنخواهدگشت اما پس از شکست تی تی ها مقابل نساجی، اشکان به تبریز آمد تا تیمش را از مخمصه رها کند و یک بار دیگر به ستاره تراکتور تبدیل شود.
یادداشت؛
سیاسی ۲۲ ساعت پیش
خبرگزاری مهر ، گروه سیاست، محسن حیات؛ این روزها خبر قرارداد همکاری ۲۵ ساله ایران و چین باعث گمانه زنی های متعددی درباره ماهیت این قرارداد شده است. این موضوع در وهله اول باز هم مُهر تاییدی بر شکسته شدن چارچوب مرزهای بین احزاب و تفکرات سیاسی حاکم بر جامعه است.
در شبکه هیسپان تی وی؛
فرهنگی و هنری ۱ روز پیش
به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از روابط عمومی شبکه هیسپان تی وی، برنامه «ایران» که در هر قسمت با سفر به نقطه ای جذاب از کشورمان دریچه ای تازه در برابر دیدنی های ایران روی مخاطبان باز می کند.
سیاسی ۱ روز پیش
در واکنش به یادداشت سخنگوی دولت که در بخشی از آن از برجام دفاع شده بود، حسین شریعتمداری مدیرمسئول روزنامه کیهان طی یادداشتی، ضمن انتقاد شدید از توافق مذکور، آن را با «کفش های میرزانوروز» مقایسه کرد!
سیاسی ۱ روز پیش
به گزارش رجانیوز ، «حسین شریعتمداری» در یادداشت روزنامه «کیهان» نوشت: آقای علی ربیعی سخنگوی محترم دولت طی یادداشتی در روزنامه ایران نوشته است: «اگر برخی از دوستان حقیقتا به آن چیزی که علیه برجام می گویند اعتقاد دارند چه طرح جایگزینی دارند و چرا آن را مکتوب نمی کنند که به شکل ...
سیاسی ۲ روز پیش
در هفته گذشته مهم ترین مسائل مطرح شده در حوزه سیاست بود؛ شایعه سازی درباره برنامه جامع راهبردی ۲۵ ساله با چین، بدانگاری برجام و طرح سوال از رئیس جمهوری، سه موضوع مهم در چالش های عرصه سیاست بودند.
ربیعی:
سیاسی ۲ روز پیش
به گزارش خبرگزاری مهر ، علی ربیعی سخنگوی دولت در یادداشتی تحت عنوان «مناقشه یا مفاهمه: مساله این است» سه موضوع چالش برانگیز سیاسی در هفته گذشته مانند شایعه سازی درباره برنامه جامع راهبردی ۲۵ ساله با چین، بدانگاری برجام و طرح سوال از رئیس جمهور را مورد توجه قرار داده است.
ربیعی:
سیاسی ۲ روز پیش
به گزارش حوزه دولت گروه سیاسی باشگاه خبرنگاران جوان ، علی ربیعی سخنگوی دولت در یادداشتی تحت عنوان «مناقشه یا مفاهمه: مساله این است» سه موضوع چالش برانگیز سیاسی در هفته گذشته مانند شایعه سازی درباره برنامه جامع راهبردی ۲۵ ساله با چین، بدانگاری برجام و طرح سوال از رئیس جمهور ...