نمایش اطلاعات آی تی ایران
تعداد بازدید های کاربران
تعداد اخبار مورد پوشش
آخرین اخبار سایت آی تی ایران صفحه  ۱ | ۱۵۸ نتیجه (۸٫۴۳۴ ثانیه)
بین الملل ۱ روز پیش
وزارت خارجه آمریکا در گزارشی که به تازگی منتشر شده بر پایه ادعاهای اثبات نشده رژیم صهیونیستی علیه برنامه هسته ای ایران تلاش کرده ایران را به نقض پیمان منع گسترش سلاح های هسته ای متهم کند.
بین الملل ۱ روز پیش
وزارت خارجه آمریکا در گزارشی که به تازگی منتشر شده بر پایه ادعاهای اثبات نشده رژیم صهیونیستی علیه برنامه هسته ای ایران تلاش کرده ایران را به نقض پیمان منع گسترش سلاح های هسته ای متهم کند.
فناوری اطلاعات ۱۸ ساعت پیش
به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از روابط عمومی شبکه پرس تی وی، گوگل به تازگی و بدون هشدار قبلی دسترسی شبکه های پرس تی وی و هیسپان تی وی را به حساب های کاربری رسمی شان روی پلتفرم یوتیوب مسدود کرد.
اقتصادی ۲۵ روز پیش
قیمت خودروهای وارداتی در هفته اول فروردین ۹۸ تغییری نسبت به قبل نکرده است. در ادامه قصد داریم قیمت روز محصولات هیوندای، کیا، تویوتا، لکسوس، نیسان، میتسوبیشی، رنو، بی ام و، بنز، سانگ یانگ و سایر ماشین های خارجی را در ۷ فروردین ۹۸ بررسی کنیم.
بین الملل ۱ روز پیش
وزارت خارجه آمریکا در گزارش سالانه جدیدی که به کنگره این کشور ارائه کرده ادعا های تازه ای علیه ایران مطرح کرده است. در بخشی از این گزارش، از ایران به عنوان یکی از کشور هایی نام برده شده که اجرای تعهداتشان ذیل ان پی تی با نگرانی هایی روبرو است.
یک مقام مسئول خبر داد؛
اقتصادی ۱ روز پیش
به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از پژوهشکده پولی و بانکی، علیرضا مقرب، دبیر کارگروه اتش سوزی سندیکای بیمه گران درباره آمارهای منتشر شده درباره میزان واحدهای تحت پوشش بیمه در استان های سیلزده گفت: تمامی آمارهایی که تاکنون درباره میزان خسارت سیل و ارزیابی آن منتشر شده، غیر دقیق ...
سیاسی ۱ روز پیش
«مرضیه هاشمی» خبرنگار و مجری ارشد شبکه پرس تی وی با بیان اینکه آمریکایی ها تخصص ویژه ای در تبلیغات رسانه ای دارند، گفت: مردم ایران بویژه جوانان فریب ظواهر زیبای هالیود و رسانه های قدرتمند این کشور را نخورند.
فناوری اطلاعات ۱۹ ساعت پیش
بعد از انتشار اخباری مبنی بر درز اطلاعات حساس یکی از تاکسی های اینترنتی ایرانی در روز پنجشنبه بحث های مختلفی در مورد امنیت کاربران شکل گرفت. کارشناسان موسسه ی سکیوریتی دیسکاوری ( Security Discovery) در جریان بررسی هایشان ازطریق موتور جست و جوی BinaryEdge متوجه شدند که پایگاه ...
بین الملل ۱ روز پیش
به گزارش اقتصادنیوزجینا هاسپل در سخنانی در دانشگاه آبرن ایالت آلاباما تاکید کرد: «زمان آن رسیده که منابع این سازمان خرج «کشورهای رقیب» شود.» هاسپل گفته است: «در یک سال گذشته رهبری تیم ما قدم هایی برای بهبود توان سیا در مقابله با بسیاری از چالش های پیش رو برداشته است و تلاش ...
بین الملل ۱ روز پیش
وزارت خارجه آمریکا در گزارش سالانه جدیدی که به کنگره این کشور ارائه کرده ادعاهای تازه ای علیه ایران مطرح کرده است. وزارت خارجه آمریکا در گزارش سالانه ای که برای بررسی پایبندی کشورها به توافقنامه های بین المللی در امور کنترل تسلیحاتی و منع اشاعه هسته ای منتشر کرده به تکرار ...
فناوری اطلاعات ۱ روز پیش
به گزارش مشرق ، گوگل، بدون هشدار قبلی حساب های کاربری شبکه خبری «پرس تی وی» و «هیسپان تی وی» را در برخی سرویس های این شرکت، اعم از «یوتیوب» و «جی میل» غیرفعال کرده است. شبکه خبری «پرس تی وی» تصویری از پیامی منتشر کرده که هنگام جلوگیری از دسترسی این شبکه خبری به حسابش در یوتیوب ...
فناوری اطلاعات ۱ روز پیش
مدیر کل حقوقی سازمان فناوری ایران افشای اطلاعات کاربران شرکت حمل و نقل اینترنتی را یک فاجعه خواند و گفت: دادستانی به عنوان مدعی العموم باید به این مسئله ورود کند تا مردم بدانند نهاد و مجموعه ای برای صیانت از داده های شخصی آن ها گام برداشته است.
فناوری اطلاعات ۱ روز پیش
به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا ؛ گوگل، بدون هشدار قبلی حساب های کاربری شبکه خبری «پرس تی وی» و «هیسپان تی وی» را در برخی سرویس های این شرکت، اعم از «یوتیوب» و «جی میل» غیرفعال کرده است.
بین الملل ۱ روز پیش
وزارت خارجه آمریکا در گزارش سالانه ای که برای بررسی پایبندی کشورها به توافقنامه های بین المللی در امور کنترل تسلیحاتی و منع اشاعه هسته ای منتشر کرده به تکرار ادعاهای اثبات نشده علیه ایران پرداخته است.
بین الملل ۲ روز پیش
به گزارش گروه بین الملل باشگاه خبرنگاران جوان به نقل از پایگاه خبری شبکه العالم، وزارت خارجه آمریکا در گزارش سالانه ای که برای بررسی پایبندی کشورها به توافقنامه های بین المللی در امور کنترل تسلیحاتی و منع اشاعه هسته ای منتشر کرد، به تکرار ادعاهای اثبات نشده علیه ایران ...