نمایش اطلاعات آفتاب
تعداد بازدید های کاربران
تعداد اخبار مورد پوشش
آخرین اخبار سایت آفتاب صفحه  ۱ | ۱۷۵۶ نتیجه (۸٫۹۶۵ ثانیه)
پزشکی ۴ ساعت پیش
به گزارش خبرنگار حوزه کلینیک گروه علمی پزشکی باشگاه خبرنگاران ؛ بسیاری از خانم ها به دنبال انواع و اقسام مدل های روز غربی به سراغ روش های زیبایی می روند که سلامت آن ها را به خطر می اندازد.
در صحن رسمی شورای اسلامی کلانشهر اراک مطرح شد؛
اقتصادی ۱۴ ساعت پیش
سرپرست مدیریت ساماندهی مشاغل شهری و فرآورده های کشاورزی شهرداری اراک با اشاره به اینکه میوه در اراک گران است اما گران فروشی نداریم گفت: زیرا میدان میوه و تره بار اراک آن قدر فعال نیست که ماشین های بزرگ در آن بار تخلیه کنند.
اجتماعی ۸ ساعت پیش
آفتاب نیوز : شب های سوئیت اگر برای زندانی شب سختی باشد برای روحانی اجرای حکم، طاقت فرساست. او یک لحظه در سوئیت پیش زندانی و لحظه ای دیگر در کنار اولیای دم و در تلاش برای جلب رضایت است. در این شب تمام تلاش خود را می کند تا اولیای دم را راضی به بخشش کند و می گوید: وقتی در آخرین ...
اجتماعی ۱۳ ساعت پیش
حجت الاسلام حمیدرضا محمدزاده روحانی شب های اجرای احکام به تشریح آخرین وضعیت مجرمان معروف پیش از اجرای حکم آنان پرداخت. به گزارش اعتدال به نقل از باشگاه خبرنگاران جوان، شب های سوئیت اگر برای زندانی شب سختی باشد، برای روحانی اجرای حکم، طاقت فرساست.
اجتماعی ۱۴ ساعت پیش
به گزارش گروه اجتماعی باشگاه خبرنگاران جوان ، شب های سوئیت اگر برای زندانی شب سختی باشد، برای روحانی اجرای حکم، طاقت فرساست. او یک لحظه در سوئیت پیش زندانی و لحظه ای دیگر در کنار اولیای دم و در تلاش برای جلب رضایت است.
اجتماعی ۲۵ روز پیش
آفتاب نیوز : شرق نوشت:مردی اواخر سال گذشته نزد پلیس رفت و از ماجرای اخاذی یک زن پرده برداشت. او گفت: من کارگاه تولیدی کانکس های گلخانه ای دارم. مدتی قبل زنی با من تماس گرفت و گفت در زمینه پرورش گل فعالیت دارد و کانکس قسطی می خواهد.
سیاسی ۱۶ ساعت پیش
علی مطهری» نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی انتقادات اخیر از وزیر امورخارجه را از ' ناشی از جمود و سطحی نگری' دانست و اظهار داشت: به نظر من این حرف ها بیشتر بهانه گیری است وگرنه، پیامبر اکرم (ص) هم با ابوسفیان قبل از فتح مکه مذاکره کردند.
اقتصادی ۱۸ ساعت پیش
شهرستان خوی قطب تولید تخمه آفتابگردان در کشور است و بزرگ ترین میدان خشکبار خاورمیانه در خوی قرار دارد ۴۰ درصد تخمه های آجیلی آفتابگردان و کدوی کشور را خوی تامین می کند اما هنوز این ظرفیت های صادراتی این محصولات جدی گرفته نشده است.
پزشکی ۱ روز پیش
به گزارش خبرنگار حوزه کلینیک گروه علمی پزشکی باشگاه خبرنگاران ، برای داشتن پوستی سالم و شفاف باید حواسمان به مواد غذایی که مصرف می کنیم باشد زیرا رژیم غذایی نامناسب با تاثیر بر متابولیسم بدن به آسیب رساندن به اندام های داخلی بدن همچون قلب و ریه منجر خواهد شد. در اینجا به معرفی ...
پزشکی ۱ روز پیش
آفتاب نیوز : بااین حال، این ابزار براق ممکن است با خطراتی مانند عفونت، پوست پیری و یا سرطان پوست همراه شوند. اما به گفته دکتر کریس آدیگون متخصص پوست از «چپل هیل» در کارولینای شمالی، به دلیل تنوع استفاده از روش های مختلف برای مانیکور کردن ناخن توسط سالن های آرایشی نمی توان ...
پزشکی ۱ روز پیش
سلامت نیوز : ژل هایی که برای مانیکور ناخن استفاده می شود به سرعت خشک شده و با مقاومت رد برابر خراش و خراب شدن، عمر طولانی تری نسبت به رنگ های نقاشی دارند. به گزارش سلامت نیوز به نقل از خبرآنلاین، بااین حال، این ابزار براق ممکن است با خطراتی مانند عفونت، پوست پیری و یا سرطان ...
پزشکی ۱ روز پیش
از آنجا که کرم ضدآفتاب به طور مستقیم با پوست در تماس بوده و برای محافظت در مقابل اشعه های مضر آفتاب استفاده می شود، انتخاب یک کرم مناسب اهمیت زیادی دارد و البته باورهای غلطی هم در این زمینه شایع است.
پزشکی ۱ روز پیش
آفتاب نیوز : از آنجا که کرم ضدآفتاب به طور مستقیم با پوست در تماس بوده و برای محافظت در مقابل اشعه های مضر آفتاب استفاده می شود، انتخاب یک کرم مناسب اهمیت زیادی دارد و البته باورهای غلطی هم در این زمینه شایع است.
پزشکی ۱ روز پیش
سلامت نیوز : برخی از مشکلات رایج پوستی در فصل تابستان عبارت اند از: احساس خارش و سوزش پوست، برآمدگی های کوچک و خارش دار، پوست چرب، بثورات خارش دار که با احساس ناراحتی و درد همراه هستند، رنگ پوست ناجور، فولیکولیتیس، آکنه و آفتاب سوختگی.
سیاسی ۲۷ روز پیش
فرمانده نیروی دریایی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی، گفت: تنگه هرمز طبق قوانین بین المللی یک گذرگاه دریایی است و اگر از استفاده از آن منع شویم، آن را خواهیم بست و درصورت وجود هرگونه تهدید در حمایت و دفاع از آب های ایران کوچک ترین تردیدی نخواهیم کرد.