نمایش اطلاعات آفتاب
تعداد بازدید های کاربران
تعداد اخبار مورد پوشش
آخرین اخبار سایت آفتاب صفحه  ۱ | ۱۸۰ نتیجه (۰٫۰۹۰ ثانیه)
فرهنگی و هنری ۱ ساعت پیش
علی اکبر دهخدا در یکی از مقالات چرند و پرندش در هفته نامه صوراسرافیل که در سال ۱۳۲۵ منتشر می شد، باورهای خرافی روزگار خود از جمله چشم زخم و شور بودن چشم را که موجب بروز بیماری و اتفاقات شوم برای دیگران می شود، به شدت به باد انتقاد گرفته است.
مدیرعامل نمایشگاه شهرآفتاب عنوان کرد
اجتماعی ۲ روز پیش
مدیرعامل نمایشگاه شهرآفتاب با اشاره به آمادگی شهر آفتاب برای ارایه امکانات به بیماران مبتلا به کرونا، گفت: در کشور تجهیزات کافی وجود دارد اما امکانات شهر آفتاب در هر شرایطی متعلق به همه مردم ایران است.
مدیرعامل نمایشگاه شهرآفتاب عنوان کرد؛
اجتماعی ۲ روز پیش
مدیرعامل نمایشگاه شهرآفتاب با اشاره به آمادگی ارائه امکانات به بیماران کرونا، گفت: در کشور تجهیزات کافی وجود دارد، اما امکانات شهر آفتاب در هر شرایطی متعلق به همه مردم است.
گفت وگو با ساسان سرمدی و محمدرضا اصغری به مناسبت انتشار آلبوم «هست شب»
فرهنگی و هنری ۵ ساعت پیش
موسیقی ما _ زمستان سال گذشته آلبومی به نام « هست شب » با تمرکز بر اشعار نیما یوشیج منتشر شد که به دلیل حوادث و اتفاقات اجتماعی سیاسی و پس از آن هم شیوع کرونا کمتر از آنچه باید دیده شد. ساسان سرمدی آهنگساز و خواننده این آلبوم که دندانپزشک و جراح است این مجموعه را در مدت هفت ...
پزشکی ۹ ساعت پیش
دانشمندان دریافته اند که غذاهای سرشار از ویتامین دی ممکن است از حمله قلبی یا سکته مغزی محافظت کنند؛ این نتایج به عنوان خبرهای خوب برای دوستداران پنیر، تخم مرغ و ماهی روغنی است.جذب ویتامین دی به کمک مواد غذایی بهترین گزینه برای دریافت آن است که افراد را نیز از مصرف مکمل بی نیاز ...
پزشکی ۹ ساعت پیش
به گزارش ایسنا، روزنامه شهروند نوشت: «دانشمندان معتقدند با گرم تر شدن هوا، کرونا درک جدیدی از خود به دست داده و حتما به دمای ‏هوا واکنش نشان خواهد داد. در پایان زمستان، اپیدمی های آنفلوآنزا رو به نابودی می رود.
عمومی ۱۱ ساعت پیش
همه ما روزانه کار هایی رو برای حفظ زیبایی و سلامت موهایمان انجام میدهیم، اما گاهی ممکن است این کار ها فقط باعث آسیب دیدن مو ها بشه و در صورت تکرار آن، ممکنه خیلی زود با ریزش مو، آسیب دیدگی موها، از بین رفتن درخشش مو و حتی پیر شدن مو ها مواجه بشید!
پزشکی ۲۵ روز پیش
با افزایش نگرانی ها درباره ی ویروس کرونا جدید، جست وجوهای اینترنتی به منظور یافتن روش هایی برای تقویت سیستم ایمنی افزایش یافته و ادعاهای زیادی نیز درباره ی خاصیت تقویت کنندگی برخی غذاها در شبکه های مجازی مطرح شده است.
پزشکی ۱۴ ساعت پیش
سلامت نیوز :هرچند شیوع کرونا در کشور بیشتر کسب و کارها را کساد کرده اما گویا بازار برخی از آزمایش ها رونق خاصی گرفته و روز به روز هم داغ تر می شود.به گزارش میزان، تست کرونا در بیمارستان های معین کرونا برای مردم به صورت رایگان انجام می شود، اما در این بین برخی از آزمایشگاهها ...
مهر گزارش می دهد
فرهنگی و هنری ۱۶ ساعت پیش
بالاخره اعلام شد که روزنامه ها می توانند از ۳۰ فروردین به صورت چاپی منتشر شوند. اما این تجربه دو هفته ای عدم چاپ کاغذی روزنامه ها می تواند ارزیابی جدی تری از وضعیت فعلی روزنامه ها به ما دهد.
پزشکی ۱۸ ساعت پیش
گروه علمی: فیل ها بزرگترین پستانداران خشکی هستند. موجوداتی بسیار باهوش که بارها و بارها توانایی های ذهنی چشمگیر خود را نشان داده اند. دانشمندان طی سال ها تحقیق دریافتند که فیل ها قادر به تفکر پیچیده و احساس عمیق هستند.
علی تشکری
تصویری ۲۷ روز پیش
خاک ریزها، از شور و شوق جوانی شان، رونق یافته بود و بازار اخلاص، از هر زمانی گرم تر می نمود. باید باور کرد که در یلدای بلند عشق، جوان هایمان یک شبه ره صدساله پیمودند. سربازان درون گهواره ها، در مکتب جماران، مشق عشق آموختند تا مصلحان عارفی باشند که معادلات پوچ دنیای تزویر را به سخره ...
عمومی ۲۱ ساعت پیش
نگار جواهریان با انتشار این عکس نوشت: زیباترین حرفت را بگو ‬شکنجه ی پنهانِ سکوتت را آشکاره کن‪‬و هراس مدار از آن که بگویند‪‬ترانه یی بیهوده می خوانید‪‬چرا که ترانه ی ما‪‬ترانه ی بیهودگی نیست‪‬چرا که عشق‪‬حرفی بیهوده نیست‪.‬حتا بگذار آفتاب نیز بر نیاید‪‬به خاطرِ فردای ما اگر‪ ...
قائم مقام وزیر صمت اعلام کرد:
اقتصادی ۱ روز پیش
قائم مقام وزیر صنعت، صادرات را بهترین راه تحقق شعار جهش تولید دانست و گفت: تکمیل زیرساختهای تجاری نیمه تمام و تقویت پایانه های صادراتی موجود، در دستور کار جدی این وزارتخانه دانست.
اقتصادی ۱۷ ساعت پیش
قائم مقام وزیر صنعت، معدن و تجارت، صادرات را بهترین راه تحقق شعار جهش تولید دانست و گفت: تکمیل زیرساختهای تجاری نیمه تمام و تقویت پایانه های صادراتی موجود، در دستور کار جدی وزارت صنعت، معدن و تجارت قرار دارد.