نمایش خبر
تقدیر انجمن رادیولوژی از پیشکسوت جراحی
همزمان با برگزاری سی و پنجمین کنگره رادیولوژی؛
صدا و سیما ۵۵۳ روز پیش
به گزارش خبرگزاری صدا و سیما به نقل از انجمن رادیولوژی ایران همزمان با برگزاری سی و پنجمین کنگره رادیولوژی ایران، در مراسمی با حضور قاسم جان بابایی معاون درمان وزارت بهداشت، محمدرضا ظفرقندی رئیس کل سازمان نظام پزشکی، از ایرج فاضل پیشکسوت جامعه جراحی ایران، تقدیر شد.
ایرج فاضل، وزیر اسبق بهداشت، رئیس سابق سازمان نظام پزشکی ایران، رئیس اسبق فرهنگستان علوم پزشکی و رئیس جامعه جراحان ایران است.
معاون درمان وزارت بهداشت در این مراسم از این پیشکسوت جامعه پزشکی، به عنوان قیمت پزشکی ایران یاد کرد و گفت: تقدیر انجمن رادیولوژی ایران از این پیشکسوت جامعه پزشکی، بسیار ارزشمند است.
رئیس کل سازمان نظام پزشکی ایران، نیز برضرورت پاسداشت بزرگان جامعه پزشکی کشور تاکید کرد و افزود:ما باید همواره قدردان چهره هایی باشیم که در مسیر پیشرفت کشور سهم بسزایی داشته اند و دکتر فاضل نیز همواره برای خدمت به مردم و کشور تلاش کرده است.
ایرج فاضل نیز، از این مراسم به عنوان یک روز به یاد ماندنی در زندگی خود یاد کرد.
سی و پنجمین کنگره رادیولوژی ایران تا ۶ اردیبهشت در مرکز همایش های میلاد با حضور صاحب نظران، استادان و رادیولوژیست های جوان و فرهیخته این حوزه درحال برگزاری است و استادانی از کشورهای آمریکا، فرانسه، آلمان، انگلیس، اتریش، سوئد و تعدادی از کشورهای آسیایی مهمان این کنگره هستند.

با استناد به قانون تجارت الکترونیک (مصوبه مجلس شورای اسلامی)، سایت بازدید مصداق بستر مبادلات الکترونیکی متنی، صوتی و تصویر بوده و مسئولیتی در قبال نقض حقوق مولفان و همینطور انتشار محتوی خلاف قوانین کشور بر عهده ندارد.

اشتراک گذاری خبر