اولین رسانه اجتماعی خبر و محتوای ایران
بهترین مکان برای مشاهده، یافتن و به‌اشتراک گذاری خبر و محتوا
رسانه اجتماعی بازدید

رسانه اجتماعی بازدید

بازدید، به‌عنوان اولین رسانه اجتماعی خبر و محتوا در ایران، پلی است برای ارتباط تعاملی و دو طرفه شما با جامعه خبر و محتوا، تا ضمن آگاهی از مهم‌ترین خبرهای روز، نقشی در انتشار آن‌ها به شیوه خود داشته باشید. هدف ما در بازدید، آماده ساختن فضایی است که خود واقعی شما بتوانید با انتخاب و انتشار محتوای ارزشمند در رشد و بالندگی جامعه ایرانی سهیم باشید.

اتاق‌های جادویی خبر

خبرهای زیاد، زمان کم. بازدید برای زمان اندک شما راهکارهای هوشمندانه‌ای دارد. اتاق‌های خبری بازدید، دستیاران خبری شخصی شما هستند که مهم‌ترین، جذاب‌ترین و مناسب‌ترین خبرها را به‌اطلاع شما می‌رسانند.

بیشتر بدانید
 • خبرهای من

  خبرهای من

  این اتاق که حاصل تعامل عمیق هوش ماشینی با دنیای خبر است، تنها خبرهایی را به شما نمایش می‌دهد که به سلیقه و طبع شما نزدیک است تا لحظات شما برای مطالعه خبرهایی که به آن علاقه ندارید سپری نگردد.

  بیشتر بدانید
 • خبرهای برگزیده

  خبرهای برگزیده

  علاقه دارید مهم‌ترین خبرهای روز را در کمترین زمان ممکن مشاهده کنید؟ خبرهای برگزیده، آخرین، مهم‌ترین و پربازدیدترین خبرهای منتشر شده در رسانه‌های خبری معتبر ایران را برای شما نمایش می‌دهد.

  بیشتر بدانید
 • آخرین‌ها و پربازدیدترین‌ها

  آخرین‌ها و پربازدیدترین‌ها

  خبرهایی که هنوز حرارت تازه بودنشان سلول‌های مغز شما را تحریک می‌کنند در اتاق آخرین خبرها، انتظارتان را می‌کشند. بخش ((پربازدیدترین خبرهای ۲۴ ساعت گذشته)) نیز برای هر خبردوستی مثل شما جذابیت‌های خاصی دارد.

 • برچسب‌های داغ

  برچسب‌های داغ

  برچسب‌های داغ شما را از دریچه دیگری به سمت دنیای خبر می‌کشاند. داغ‌ترین برچسب‌های امروز را مشاهده کنید و با کلیک بر روی‌آنها به دنیای جدید خبر وارد شوید.

  بیشتر بدانید
کانال شما، رسانه خبری شما

کانال شما، رسانه خبری شما

در بازدید صاحب یک کانال اختصاصی و رایگان می‌شوید که آن را با میل خود از خبرها پر می‌کنید، به سلیقه خود آن را مدیریت می‌کنید، با هرکسی که دوست داشتید به اشتراک می‌گذارید و برای کانال خود عضو جمع می‌کنید و امتیاز می‌گیرید.

بیشتر بدانید
 • استفاده آسان و رایگان

  استفاده آسان و رایگان

  ساده‌ترین فرآیند ممکن برای شما در نظر گرفته شده است تا کانال خود را به رایگان ایجاد و آن را مدیریت کنید.

  بیشتر بدانید
 • شناسه اختصاصی

  شناسه اختصاصی

  با انتخاب نام، شناسه اختصاصی و برچسب‌های مرتبط، کاربرانی که به موضوع و خبرهای کانال‌تان علاقه دارند، شما را به سادگی پیدا می‌کنند.

 • افزودن ساده خبر و لینک به کانال

  افزودن ساده خبر و لینک به کانال

  برای اضافه کردن خبر و محتوا به کانال خود، گزینه‌های ساده و سریعی پیش روی شماست. محتوای مورد نظر خود را در کوتاه‌ترین زمان از بازدید و یا از هر صفحه اینترنتی که علاقه دارید به کانال خود اضافه کنید.

  بیشتر بدانید
 • کانال‌های اختصاصی

  کانال‌های اختصاصی

  برای خود، کانال اختصاصی ایجاد کنید تا فقط کاربران مورد تاییدتان اجازه مشاهده اخبار کانال شما را داشته باشند.

  بیشتر بدانید
 • پنل مدیریت حرفه‌ای

  پنل مدیریت حرفه‌ای

  کانال من از یک پنل مدیریتی تمام عیار بهره می‌برد تا هم خبرهای کانال‌هایی که در آن‌ها عضو هستید را مشاهده کنید و هم، کانال‌های خود را مثل یک سردبیر حرفه‌ای مدیریت کنید.

  بیشتر بدانید
 • جستجوی پیشرفته

  جستجوی پیشرفته

  اگر به دنبال عضویت در کانال خاص یا کانال‌های مرتبط با موضوع خاصی هستید آن‌ها را به سادگی در بخش جستجوی کانال‌ها پیدا می‌کنید.

  بیشتر بدانید
 • یک‌کانال و چند مدیر

  یک‌کانال و چند مدیر

  به تنهایی قادر به مدیریت یک کانال نیستید؟ برای کانال خود چند مدیر انتخاب کنید تا در یک حرکت جمعی، رسانه خبری خود را ارتقا دهید.

 • رتبه‌بندی و امتیاز

  رتبه‌بندی و امتیاز

  رقابت شروع شد. با جذب تعداد اعضای بیشتر و انتخاب خبرهای جذاب‌تر، کلیک و لایک بیشتر می‌خورید، امتیاز جمع می‌کنید و کانال خود را به یک رسانه محبوب تبدیل می‌کنید.

  بیشتر بدانید
 • کانال‌های دوقلوی بازدید و تلگرام

  کانال‌های دوقلوی بازدید و تلگرام

  راهکار‌ هوشمندانه ما، شما را صاحب کانال‌های دوقلو در بازدید و تلگرام می‌کند. بدین ترتیب خبرهای مورد نظرتان هم در کانال بازدید شما و هم به‌صورت خودکار در کانال تلگرام موردنظرتان منتشر می‌شود.

  بیشتر بدانید
بازدید به سبک شما

بازدید به سبک شما

قابلیت‌های متنوعی به‌منظور شخصی‌سازی ظاهر بازدید و امکانات آن در اختیار شما است. شما قادر خواهید بود، موقعیت بخش‌ها و اجزای موجود در صفحه اصلی بازدید را تغییر دهید یا آن‌ها را فعال یا غیر فعال کنید.

بیشتر بدانید
بازدید در صندوق ایمیل و سایت‌ شما

بازدید در صندوق ایمیل و سایت‌ شما

صندوق ایمیل خود را مدام چک می‌کنید؟ ما هم اخبار را برایتان میل می‌کنیم. شما سلیقه‌تان را به بازدید می‌گویید و ما بر اساس آن، جدیدترین خبرها را به ایمیل شما ارسال می‌کنیم. اگر هم صاحب یک سایت یا بلاگ هستید، خبرهای بازدید را به هر سبک و تعدادی که دوست دارید در سایت خود نمایش می‌دهید.

بیشتر بدانید
رقابت و امتیاز

رقابت و امتیاز

ما به فعالیت‌هایتان در بازدید امتیاز می‌دهیم. بیشتر کلیک کنید، بیشتر داغ کنید و خبرهای بیشتر و با کیفیت‌تری به کانال خود اضافه کنید تا امتیاز و مدال بیشتری جمع کنید. با کسب امتیازهای بالا به گروه کاربران ویژه ما وارد می‌شوید و از آنچه که برایتان در نظر گرفته‌ایم لذت می‌برید.

بیشتر بدانید
ثبت‌نام و شروع

ثبت‌نام و شروع

آیا شما هم مثل ما هیجان زیادی برای شروع با بازدید دارید؟ پس وارد حساب‌کاربری خود شوید یا در صورت نداشتن حساب کاربری در بازدید، فرآیند ساده ثبت‌نام را به اتمام برسانید تا همه چیز در بازدید آغاز گردد.

ثبت‌نام می‌کنم به صفحه اصلی بازدید می‌روم