آخرین اخبار  سیاسی صفحه  ۱ از ۱۰ 
انتخاب ۱ ساعت پیش
محمد مهاجری در خبرانلاین نوشت: ۱- سیزده چهارده سال پیش وقتی در سرمقاله کیهان از سازمان بازرسی انتقاد کردم و شما تلفنی و حتی بدون واسطه منشی به خاطر آن نوشته،مرا مرهون لطفتان کردید ،شیفته تواضع و حسن برخوردتان شدم.
عضو شورای عالی انقلاب فرهنگی در گفت و گو با دانا:
دانا ۱ ساعت پیش
عضو شورای عالی انقلاب فرهنگی با انتقاد از سخنان موافقان اجرای ۲۰۳۰ در کشور یادآور شد: برخی که می گویند هنوز این سند اجرا نشده کاملا اشتباه می کنند چرا که رهبر انقلاب برای دومین بار نسبت به برخی از عواقب این سند تذکراتی را فرمودند و حتی ایشان عنوان کردند که برخی به دنبال حذف ...
اقتصاد آنلاین ۲ ساعت پیش
به گزارش اقتصادآنلاین ، قانون نوشت : پیرمرد قد خمیده، همه دارایی اش فال هایی است که امانی می فروشد و از سود فروش آن ها، خرج خوراک خود را در می آورد.در روزهای آخر تبلیغات تصمیم می گیرد همه داروندارش را برای دیدن خنده مردم خرج کند.
برترین ها ۲ ساعت پیش
شهرزاد همتی در روزنامه شرق نوشت: روز گذشته یاسر هاشمی رفسنجانی از ریاست دفتر هیئت امنای دانشگاه آزاد برکنار شد. با گذشت حدود یک ماه از برکناری حمید میرزاده، رئیس دانشگاه آزاد از سوی دکتر ولایتی، یاسر هاشمی فرزند آیت الله هاشمی رفسنجانی که ریاست دفتر هیئت امنای دانشگاه را برعهده ...
انصاف ۲ ساعت پیش
در این روزها که جریان شکست خورده در انتخابات از «تخلفات بسیار، آشکار و بی سابقه» در انتخابات ۹۶ می گوید و در بعضی محافل خصوصی تر مدعی «تقلب» می شوند، صداوسیما هم برنامه ی پربیننده ی «دورهمی» را با موضوع «تقلب» پخش کرد.
تکلیف ۱۱ وزیر و معاون مشخص نیست
صراط نیوز ۷ ساعت پیش
گروه سیاسی صراط - کابینه دوم حسن روحانی به احتمال فراوان با تغییرات زیادی نسبت به کابینه اول او روبرو خواهد شد. به گزارش صراط، در دولت سابق برخی وزرا از جمله ظریف و نعمت زاده با گرفتن این ژست که قصدی برای وزارت نداشتند تلاش کردند تا حضور خود در کابینه را صرفا به دلیل ...
بلومبرگ؛
جام نیوز ۲۱ دقیقه پیش
به گزارش سرویس سیاسی جام نیوز، نماینده ویژه انگلیس در امور تجاری با ایران، در گفتگو با شبکه "بلومبرگ" از مواضع ضدایرانی رئیس جمهور آمریکا انتقاد کرد و به وی توصیه نمود که رویکردی مثبت در قبال تهران اتخاذ کند.
یادداشت تند روزنامه اماراتی نشنال علیه امیر قطر:
انتخاب ۱ ساعت پیش
سران کشورهای خلیح فارس که چند روز گذشته را به حمله به امیر قطر برای اظهارات اخیرش گذرانده اند، دو روز پیش در حالی از خواب بیدار شدند که متوجه شدند شیخ تمیم بن حمد الثانی تصمیم گرفته تماس تلفنی اش به حسن روحانی را به طور علنی رسانه ای کند.
برترین ها ۲ ساعت پیش
حسن روحانی آن طورکه باید و شاید کارنامه درخشانی در سپردن کرسی های قدرت به زنان ندارد. حالا زنان تا دیر نشده در پی آن هستند که دست پر در لابی ها و چانه زنی های قدرت شرکت کنند.
ساعت ۲۴ ۵۶ دقیقه پیش
ساعت۲۴-تولیت آستان قدس رضوی گفت: حضور ۴۰ میلیون نفر در انتخابات ریاست جمهوری نماد قدرت و حاکمیت مردمسالاری دینی در این کشور است لذا باید شکرگذار انقلاب اسلامی و بنیانگذار آن حضرت امام خمینی(ره) بود.
برترین ها ۲۴ دقیقه پیش
فردای روزی که آیت الله هاشمی رفسنجانی درگذشت، یکی از سوالاتی که در کنار همه سوالات برای بسیاری ایجاد شد، سرنوشت دانشگاه آزاد اسلامی و هیئت امنای آن بعد از وی بود.
انتخاب ۲۰ دقیقه پیش
واکنش ها به حلال خواندن رای یک نامزد که غیرمستقیم حرام دانستن تلویحی رای نامزد دیگر را به اذهان متبادر می کند، آن قدر زیاد بود که گوینده اش مجبور شد روز گذشته خطاب به ملت ایران بیانیه ای صادر کند.
گاردین:
انتخاب ۷ دقیقه پیش
ایرانی ها حسن روحانی رییس جمهور خود را بار دیگر برای یک دوره چهار ساله دیگر انتخاب کردند و با این انتخاب به سیاست های او برای تعامل با جهان و ایجاد آزادی های بیشتر در داخل بله گفتند.
برترین ها ۱ ساعت پیش
محمد سلیمی در روزنامه آرمان نوشت: یکی از بارزترین جلوه های تدبیر و رویش جوانه های امید در دل زنان و مردان ایرانی در دولت یازدهم برگزاری باشکوه و مقتدارانه دو انتخابات سنگین و سرنوشت ساز بوده است.
برترین ها ۲ ساعت پیش
ابراهیم بای سلامی - نماینده ادوار مجلس در روزنامه شرق نوشت: در حضور رئیس جمهور و هزاران نفر از فعالان سیاسی که از سراسر کشور برای همایش ستادهای انتخاباتی دکتر روحانی در روز سوم خرداد ١٣٩٦ به تهران آمده بودند، مولوی عبدالحمیداسماعیل زهی، امام جمعه اهل سنت زاهدان با رویکرد ...
انتخاب ۱۰ ساعت پیش
ابراهیم رئیسی طی سخنانی به شدت از دولت انتقاد کرده و اتهاماتی را به آن وارد کرد. به گزارش انتخاب؛ گزیده سخنان رئیسی در زیر می آید: در این انتخابات حدود ۴۰ میلیون نفر شرکت کردند. برنده واقعی این انتخابات مردم حاضر در صحنه بودند.
همشهری آنلاین ۳ دقیقه پیش
- همشهری آنلاین: تیتر یک روزنامه های صبح ایران اختصاص دارد هشدار رئیس مرکز مدیریت بیماری های واگیر درخصوص تب کریمه کنگو، توزیع سبد حمایت غذاییف اجاره بها، صحبت های مدیرعامل شستا، سود بانکی، میزان ورود کالای قاچاق به کشور و برخی موضوع های دیگر :
برترین ها ۱ ساعت پیش
لیلا ابراهیمیان در روزنامه شرق نوشت: انتخابات دوازدهمین دوره ریاست جمهوری برگزار شد؛ اتفاقِ سیاسی ای که تازه به سن جوانی خود رسیده است؛ عمر این اتفاق سیاسی، چند دهه بیشتر نیست؛ جوان است، شورمند و سرحال که هر دوره را پشت سر بگذارد، همه با خود می گویند این دوره استثنا بود و دیگر ...
بازخوانی خاطرات؛
جام نیوز ۲۶ دقیقه پیش
به گزارش جام نیوز، مساله «حجاب» یکی از مسائلی بود که در همان آغاز پیروزی انقلاب اسلامی مرکز بحث ها و اظهارنظرهای گوناگون قرار داشت. برخی از گروه ها و افراد به حجاب اجباری اعتقادی نداشتند و معتقد بودند که باید این امر در اختیار و انتخاب خود افراد باشد، برخی دیگر هم با تکیه ...
الف ۲ ساعت پیش
روزنامه «الیوم» عربستان نبعد از تماس تلفنی امیر قطر با حسن روحانی نوشت: اظهارات امیر قطر در گفتگو با حسن روحانی که نسبت به تفویت روابط با ایران دعوت کرد، لغزش دوباره نظام دوحه، تلاش برای شکستن صف عربی و خروج از تصمیمات نشست عربی- اسلامی- آمریکایی در ریاض را نشان داد.
دانا گزارش می دهد/
دانا ۴۹ دقیقه پیش
اگر اینبار هم اصلاح طلبان میثاق نامه خود را نادیده بگیرند، عملا به تشریفاتی بودن آن اعتراف کرده اند و باید پاسخ دهند کسانی که نمی توانند به تعهدات و وعده های درون حزبی خود وفادار باشند، چگونه می خواهند وعده های انتخاباتی که به مردم داده اند را عملی کنند.
پارس؛
پارس نیوز ۱۰ دقیقه پیش
درواقع اصلاح طلبان به خوبی خوی قدرتطلبی و انحصارگرایی قدرت خود را زمانی که متوهمانه فکر میکردند که نتایج انتخابات شورای شهر تهران و ریاست جمهوری در وزن سیاسی آنان در مجلس شورای اسلامی تاثیری هم دارد، به خوبی نشان دادند.
ایرنا ۵۶ دقیقه پیش
قم- ایرنا- حجت اسلام والمسلمین دکتر حسن روحانی روز پنجشنبه چهارم خردادماه سال جاری با سفر به شهر مقدس قم با مراجع عظام تقلید دیدار و این بزرگان در توصیه هایی بر تقویت ارتباط دولت با حوزه، ضرورت ترویج معنویت و ارزش های دینی درجامعه، رفع مشکلات اقتصادی و ...تاکید کردند.
جماران ۱۳ دقیقه پیش
به گزارش جماران، روزنامه ابتکار نوشت: مسئله مهمی که نمی توان به سادگی از کنار آن گذاشت، حمایت قاطع شیخ نور از حسن روحانی بود. امری که این شائبه را در اذهان عمومی متبادر کرد که او جای خالی آیت الله را در حمایت از روحانی پر می کند.
خبرآنلاین ۳ ساعت پیش
حمیدرضا ترقی درباره حمایت موتلفه از رئیسی در ساعات پایانی تبلیغات انتخابات ریاست جمهوری گفت: حزب موتلفه در رقابت های انتخاباتی نمی تواند وحدت شکن باشد یا وحدت را نادیده بگیرد.
خبرآنلاین ۲ ساعت پیش
روزنامه اطلاعات نوشت:این تصور نادرست و باطل و ناروا که در انتخابات های اخیر بخش دین خواه و دین مدار جامعه قافیه را به بخش بیشتر سکولار طرفدار اباحه و دگراندیشی باخته است، جدای از تعارف و مماشات یک استنباط کاملا انحرافی مدد و غلط است و هیچ مبنای منطقی و استدلالی هم ندارد.
در گفت و گو با نامه نیوز؛
نامه نیوز ۴ دقیقه پیش
عضو فراکسیون امید می گوید برای انتخابات هیئت رئیسه به دلیل مذاکرات ناموفق با دیگر فراکسیون ها، لیست ۱۲ نفره تعیین کرده ایم که اگر تا زمان انتخابات با سایر فراکسیون ها برای لیست مشترک به تفاهم نرسیم، لیست ۱۲ نفره را به برای رای گیری به صحن معرفی می کنیم.
پارسینه ۱ ساعت پیش
روزنامه همدلی در گزارشی نوشت: اهالی بهارستان از هفته گذشته تلاش گسترده ای را برای انتخابات هیات رئیسه مجلس آغاز کرده اند و هر یک از فراکسیون ها طبق گرایشات سیاسی خود می کوشند افرادی را به عنوان گزینه خود در هیات رئیسه بگنجانند تا خواست جناحی و سیاسی آنها بیشتر تامین شود.
برترین ها ۱ ساعت پیش
نعمت احمدی در روزنامه آرمان نوشت: در دوره چهارم تعداد اعضای شورای شهر تهران ۳۵ نفر بودند مشخص نیست با کدام استدلال و به چه دلیل با تقلیل اعضای شورای شهر به ۲۱ نفر قانونگذاری شد.
یک بام و دو هوای دولتمردان؛
دانا ۱ ساعت پیش
سخنان استاندار آذربایجان شرقی نشان میدهد دراین ۴ سال گذشته که دولت و منابع استان و کشور تماما در اختیارشان بوده، برنامه و تصمیم آنچنانی برای ایجاد شغل در دولتمردان نبوده است و اکنون در سه ماه پایانی دولت از مدیران راهکار برای ایجاد شغل می طلبند.
خبرآنلاین ۲ ساعت پیش
صادق زیباکلام در گفت وگو با روزنامه جهان اقتصاد درباره رفتار اصولگرایان بعد از انتخابات ۲۹ اردیبهشت با بیان اینکه جریان اصولگرایی چندین دهه است که چشمان خود را بر روی واقعیت بسته اند گفت: اصولگرایان نمی خواهند قبول کنند نسل های بعد از انقلاب باوری به عملکرد آنان ندارند.
برترین ها ۱ ساعت پیش
روزنامه آرمان - حمید شجاعی: سند ۲۰۳۰ یا همان سند یونسکو سند جهانی توسعه پایدار است که با موضوع ارتقای سطح سواد و افزایش کیفیت آموزش، در کشورهای جهان اجرا می شود. رهبران کشورهای عضو سازمان ملل متحد، در سپتامبر ۲۰۱۵ در اجلاس این سازمان متعهد شدند تا اهداف دستور کار جهانی ...
احتمال کم تداوم حمایت های مردمی از رئیس جمهور منتخب
جهان نیوز ۳ ساعت پیش
به گزارش جهان نیوز؛ روزنامه آمریکایی «کریستین ساینس مانیتور» در مطلبی به قلم «اسکات پترسون» خبرنگار خود در استانبول، از پیروزی مجدد «حسن روحانی» رئیس جمهور در انتخابات، تحقق وعده ها و نیز حمایت کم از سوی جناح رقیب اشاره کرد.
برترین ها ۳۵ دقیقه پیش
گویا جریانی در دولت حضور دارد که به بهانه رای اعتماد به کابینه جدید و انتخابات سال ۱۴۰۰ و حمایت از کاندیداتوری یک عضو هیئت رئیسه در همین انتخابات، قصد دارد فرزند شهید مطهری و اصلاح طلبان دیگر را از راس بهارستان حذف کند.
پارس؛
پارس نیوز ۳۵ دقیقه پیش
حساسیت بالای شورای همکاری خلیج فارس و تا حدی اتحادیه عرب به نزدیکی کشورهای عربی به تهران؛ این امر می تواند رفتار عمان با ایران را نیز در برخی موارد تحت تاثیر قرار دهد. لذا سطح انتظارات از عمان و کویت، باید با احتساب این امر، واقعی تر شود.
۰۰:۳۶
در معراج شهدا صورت گرفت
بولتن نیوز ۹ دقیقه پیش
گروه فرهنگی: مراسم وداع با پیکر مطهر سردار مدافع حرم، شهید شعبان نصیری عصر امروز یکشنبه ۷ خرداد ماه ۹۶ در معراج شهدای مرکز برگزار شد. این مراسم با حضور اعضای خانواده او و همرزمان و دوستانش همزمان با دومین روز از ماه مبارک رمضان در معراج شهدا برپا شد و نزدیکان شهید برای ...
برترین ها ۱ ساعت پیش
محمد کیانوش راد در روزنامه آرمان نوشت: چرا اصلاح طلبان به اصولگرایان معتدل و راستین و اصولگرایان به اصلاح طلبان نیازمندند؟ از نظر جامعه شناختی و سیاسی، اصلاح طلبی هم نوعی محافظه کاری است.
یادداشت/ محمد اسماعیلی
جهان نیوز ۳ ساعت پیش
برداشت یکسان دولتمردان ترامپ و اوباما نتیجه یک اشتباه استراتژیک در دولت یازدهم است که چنانچه این اشتباه درطول دولت دوازدهم تکرار شود، نتیجه آن «متراکم و حجیم شدن تحریم و تهدیدات بین المللی»علیه کشورمان خواهد شد.
محمدتقی فاضل میبدی در گفت وگو با ایلنا:
ایلنا ۳۱ دقیقه پیش
عضو مجمع محققین و مدرسین حوزه علمیه قم با بیان اینکه وزیر کشور دولت دوازدهم باید کسی باشد که رویکرد رئیس جمهور را جدی تر اجرا کند، تاکید کرد: برخی از استانداران و مدیران در دولت یازدهم، نه تنها رویکرد روحانی را دنبال نمی کردند بلکه مخالف آن هم بودند.
کنایه منتجب نیا به رقیب روحانی؛
روز نو ۲۵ دقیقه پیش
حجت الاسلام رسول منتجب نیا قائم مقام حزب اعتماد ملی، با اشاره به انتخابات اخیر، گفت: انتخابات ریاست جمهوری تا حد بسیار زیادی متفاوت تر از دوره های گذشته برگزار شد زیرا رقابت میان آقایان روحانی و رئیسی بسیار جدی و تنگاتنگ بود. فضای بسیار تیره و شبه انگیزی را عل

انتخاب و چینش خبرها در این صفحه به صورت خودکار توسط جستجوگر خبر بازدید صورت می گیرد
بازدید هیچ مسئولیتی در قبال محتویات خبرها ندارد

پربازدیدترین خبرهای سیاسی
«ناطق»جدید پا جای پای هاشمی فقید
رئیسی: مردمی که آمده بودند به رقیب دولت رای بدهند، ساعت ها پشت در ماندند /...
تلاش روحانی برای رفع حصر/از ائمه جمعه تا صداوسیما برای پیروزی رئیسی بسیج شده بودند/...
تفاوت سال های احمدی نژاد با روحانی را ببینید
فرمانده کارکُشته ارتش ایران را بشناسید/...
خانه تکانی در کابینه روحانی چگونه است؟/ ۴ وزیر در وضعیت قرمز +جدول
واکنش رسانه های عرب زبان به بیانات رهبر انقلاب درباره آل سعود/...
بازتاب سخنان رهبری درباره سعودی ها در رسانه های آمریکا
درخواست کاندیدای شکست خورده از امام رضا(ع)
۳ محسن گزینه های اصلی اصلاح طلبان برای شهرداری تهران
دوست دارم آقای روحانی را ببینم و بعد بمیرم
تقلب دورهمی!
آقای رئیسی! بازی نخورید از ما اصولگراها
چو فردا شود فکر فردا کنیم؟!
خوئینی ها فتنه گران ۸۸ را داعشی خواند/...
هیات تطبیق مصوبات، اشکال قانونی به مصوبه ۲۰۳۰ نگرفت
چه کسی به رهبر انقلاب خبر رحلت امام را داد
سردار غیب پرور: آنان که به سپاه حمله می کنند آیا به عواقبش اندیشیده اند؟/...
فروش کرسی های ۲۴۰ میلیونی شورا به قیمت ۲ میلیارد
انتخابات تمام شد،'آخوندی' دست بردار نیست
روحانی رای حرام را باب کرد
توئیت جهانگیری ۸ سال پس از شورش اشرافیت علیه رای مردم
عصبانیت عربستان از نزدیک شدن قطر و ایران/...
عزل ها به خانواده هاشمی رسید
آقای رئیسی! حساب شما از جریان اصیل اصول گرایی جداست
«رای حلال» اسم رمز چه چیزی است
نامه جنجالی سید محمد خاتمی به مهدی نصیری
واکنش سید احمدخاتمی به نامه ستاد انتخابات کشور: من فقط جرم را گفته ام...!/...
رای خالص روحانی چند درصد است؟
تخلفات هرچه باشد در نتیجه انتخابات موثر نخواهد بود؛...
قسم حضرت عباس و دم خروس
دفتر آیت الله مکارم شیرازی به رئیس جمهور تذکر داد
انتقاد اصلاح طلبان از کابینه روحانی با طعم سهم خواهی/...
فتاح چه در سر دارد؟
آیت الله مجتهدشبستری: به تهران می روم
هشدار نظامیان ایران به ماجراجویی احتمالی سعودی ها
نقش ادبیات روحانی و هاشمی در تصویب تحریم های جدید علیه ایران
نظر تاجیک درباره وعده وحشتناک روحانی/...
اولین اظهارات استاندارکرمان بعد از استعفا/ کرمان را سیاسی نمی کنم
زنان در جمع وزرای دولت جدید روحانی

انتخاب و چینش خبرها در این صفحه به صورت خودکار توسط جستجوگر خبر بازدید صورت می گیرد
بازدید هیچ مسئولیتی در قبال محتویات خبرها ندارد