آخرین اخبار  سیاسی صفحه  ۱ از ۱۰ 
علی خرم: مخالفان برجام عقلشان را به کار بیاندازند
فرارو ۱ ساعت پیش
فرارو- "با انواع کارشکنی ها به جان برجام افتادند. می خواستند مردم متوجه نشوند کار خوب چیست و از این کار خوب به این نتیجه برسند دولت قبلی چه فاجعه ای را رقم زده است." برخی رسانه ها وقتی می خواهند درباره برجام حرف بزنند با کلید واژه «تقریبا هیچ» از آن سخن می گویند.
ایسنا ۱۹ دقیقه پیش
به گزارش ایسنا، این نشست لحظاتی پیش در سالن شهید بهشتی ساختمان ریاست جمهوری آغاز شد. نهمین نشست خبری رئیس جمهوری اسلامی ایران که در سالگرد امضای قرارداد برجام در حال برگزاری است، به صورت زنده از شبکه های بین المللی و داخلی از جمله شبکه های خبر، العالم و پرس تی وی و همچنین ...
برای حضور در مراسم بزرگداشت آیت الله هاشمی رفسنجانی؛
ایلنا ۱ ساعت پیش
به گزارش خبرنگار ایلنا مراسم یادبود آیت الله هاشمی در رشت با حضور یاسر هاشمی و سخنرانی آیت الله عباسی فر برگزار می شود. احزاب اصلاح طلب و اعتدال گرای گیلان برگزار کننده این مراسم هستند.
برترین ها ۱ ساعت پیش
خبرنگار روزنامه، هاشمی رفسنجانی را «حضرت آیت الله» خطاب می کند. او به پرسش پاسخ می دهد، سپس تاکید می کند خود را شایسته این لقب نمی داند و راضی نیست آن برایش بنویسند.
برترین ها ۱ ساعت پیش
رئیس اسبق اداره امنیت ستاد کل نیروهای مسلح با بیان اینکه تمام مردم جهان می دانند که در زمانه کنونی رژیم اشغالگر قدس و آمریکا، از مصادیق بارز تروریسم هستند گفت: همین سناتورهای آمریکایی بودند که گروههای تروریستی مثل القاعده، داعش و جبهه النصره را تشکیل دادند.
بیرون راندن اصلاح طلبان از قوه مجریه پروژه بسیار جدی اصولگرایان
ساعت ۲۴ ۴ ساعت پیش
ساعت ۲۴- برخی از تحلیلگران جبهه اصلاحات انگار هنوز باورشان نشده است که طیف های گوناگون اصولگرایان با چهره های متفاوت اما با هدف استراتژیک بیرون راندن اصلاح طلبان از کاخ ریاست جمهوری هر کاری می کنند وهر حرفی می زنند.
خبرگزاری صداوسیما منتشر کرد:
صدا و سیما ۵۸ دقیقه پیش
به گزارش خبرنگار خبرگزاری صداوسیما، وزارت امور خارجه کشورمان چهارمین گزارش سه ماهه خود درباره روند اجرای برجام را شب گذشته (دوشنبه ۲۷ دی ماه) به کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی تقدیم کرد.
می خواهند روحانی را با چالش رای زنان مواجه کنند
تیک ۲ ساعت پیش
شایعه ورود یک زن از طیف اصول گرایان به عرصه انتخابات ریاست جمهوری سال ۹۶ ، درحالی در یک ماه اخیر دهان به دهان می شود که بنا به پیشینه فکری این جریان نسبت به مشارکت و حضور زنان در عرصه های سیاسی و اجتماعی، به نظر می رسد اصول گرایان با این تاکتیک جدید خود به دنبال شکست آرای ...
تابناک ۱ ساعت پیش
برخی کارشناسان هم معتقد بودند که نباید برای هدف قراردادن این ریزپرنده در آسمان تهران آن هم در نقاط مرکزی شهر، اقدام به شلیک توپ های ۲۳ میلی متری ضد هوایی می شد، بلکه بهتر بود با استفاده از امواج رادیویی و همچنین سیستم جنگال که توانایی های پدافند در این حوزه به اثبات رسیده ...
امروز
خبرگزاری فارس ۱ ساعت پیش
به گزارش خبرنگار پارلمانی خبرگزاری فارس، کاظم جلالی نماینده مردم تهران و رئیس مرکز پژوهش های مجلس شورای اسلامی به دلیل عارضه قلبی در یکی از بیمارستان های تهران بستری شد. انتهای پیام/
در مصاحبه با "عصر ایران"
عصر ایران ۴ ساعت پیش
بهروز نعمتی ،عضوهیات رییسه مجلس درمورد جایگزین آیت الله هاشمی درجریان اعتدال گفت: جریان اعتدال به راه خود ادامه می دهد، گرچه ما معتقدیم کسی نمی تواند جای آقای هاشمی را چه درجایگاه سیاسی کشور و چه در جایگاه اعتدالی که بالانس کننده فعالیت همه گروه ها و جریان های است بگیرد.
برترین ها ۱ ساعت پیش
نطق ناطق نوری در مراسم هفتم آیت الله هاشمی رفسنجانی و آنچه او از ظلم به رییس تازه درگذشته مجمع تشخیص مصلحت نظام گفت، باعث شد تا رسانه های حامی جریان اصولگرایی به تندی به اظهاراتش واکنش نشان داده، حتی از تخریب او واهمه ای نداشته باشند.
خبرگزاری دانشجو ۲ ساعت پیش
به گزارش گروه سیاسی خبرگزاری دانشجو، استاندار تهران درباره حادثه شب گذشته در تهران مبنی بر تیراندازی سامانه ضد هوایی به سمت یک ریزپرنده که وارد منطقه پرواز ممنوع در حوالی منطقه انقلاب شده بود، گفت: یک پهپادی وارد منطقه پرواز ممنوعه شده بود که چیز جدیدی نبوده و طبق برآورد ما مسئله ...
مطهرنیا: حل مسئله هسته ای گریز ناپذیر بود
فرارو ۲۵ دقیقه پیش
فرارو- در پی انتشار نتایج یک نظرسنجی مشخص شد: «اکثریت ایرانیان مانند سال گذشته همچنان از توافق هسته ای حمایت می کنند، هرچند میزان حمایت حدود ۹ درصد پایین آمده و از ۷۶ درصد به ۶۳ درصد رسیده است.
شکایتم را پیش خدا می برم
بهار نیوز ۴ ساعت پیش
حسین میرنژاد حضرت آیت الله اکبر هاشمی رفسنجانی از میان مان رفت و روحش به القاالله و جسم اش در جوار مرادش خمینی کبیر آرام گرفت. مردی که به خاطر حفظ همدلی و اتحاد مردمش، مرارت ها و کم انصافی ها زیادی متحمل شد. درونش همچون گدازه های آتشفشان ملتهب بود.
گزیده اخبار سیاسی ۲۸ دی؛
ایسنا ۱ ساعت پیش
حضور نخست وزیر سوریه در تهران، توضیحات احمد خاتمی درباره تعیین جانشین آیت الله هاشمی، گفت وگوی ایسنا با عبدالله رمضان زاده، آغاز به کار ستاد انتخابات تهران، سفر لاریجانی به قم، گفت وگوی تلفنی دبیران شورای عالی امنیت ملی ایران و روسیه و...
تیک ۵ ساعت پیش
عربستان سعودی که بزر گ ترین رقیب ایران در منطقه است، به گونه ای محسوس در واکنش به درگذشت هاشمی رفسنجانی تاخیر نشان داد. یکی از تلویزیون های دولتی این کشور مصاحبه ای با یکی از اعضای سازمان منافقین را پخش کرد که در آن از نقش هاشمی رفسنجانی در پایان جنگ هشت ساله ایران و عراق ...
فارس منتشر کرد
خبرگزاری فارس ۱ ساعت پیش
به گزارش خبرنگار گروه سیاست خارجی خبرگزاری فارس، وزارت امور خارجه کشورمان چهارمین گزارش سه ماهه خود درباره روند اجرای برجام را شب گذشته (دوشنبه ۲۷ دی ماه) به کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی تقدیم کرد.
کوثری در گفتگو با افکارنیوز:
افکارنیوز ۴ ساعت پیش
نماینده سابق مجلس گفت: کسانی که قبلا مرحوم هاشمی را تخریب می کردند و مانع ورود وی به مجلس ششم شده و به وی القابی چون عالیجناب سرخ پوش دادند، در حال حاضر هم می خواهند از این مرحوم برای نیات سیاسی و شخصی خود سوء استفاده کنند.
گزارش «تابناک» از تلاش برای پایان دادن به اختلاف گروه های اصولگرا؛
تابناک ۴۴ دقیقه پیش
در فرصت معقول تری از انتخابات جبهه مردمی نیروهای انقلاب اسلامی تشکیل شده است و باید دید آیا این جبهه خواهد توانست به اهداف کوتاه مدت و بلند متی که برای خود تعیین کرده است دست یابد؟ یکی از اساسی ترین کارکردهای تشکیل جبهه های سیاسی و انتخاباتی همگرا کردن نیروهای نزدیک به هم یا نیروهای ...
آیت الله خاتمی خبرداد
فردا ۱ ساعت پیش
عضو هیات رئیسه مجلس خبرگان رهبری گفت: ۱۴ بهمن ماه نشست هیات رئیسه مجلس خبرگان رهبری برگزار می شود و موضوع جایگزین آیت الله هاشمی رفسنجانی مطرح و بررسی خواهد شد.
ایسنا ۴۶ دقیقه پیش
رویت شی ای در محدوده پرواز ممنوع که با شلیک پیاپی پدافند هوایی همراه شد، روز گذشته عصری متفاوت را برای مردم مناطقی از تهران رقم زد که این صداها را شنیدند. بر این اساس، برخی روزنامه های امروز (۲۸ دی ماه) به توصیف رویداد روز گذشته پرداخته اند و تیتر نخست خود را به توصیف این ...
آیت الله هاشمی رفسنجانی: بسیاری از مشکلات کشور با برجام برطرف شد
روز نو ۲ ساعت پیش
توافق هسته ای ایران و کشورهای ۵ بعلاوه یک به اولین سالگرد خود رسید. طی یک سال گذشته مخالفان دولت بیشترین تلاش را برای کم اثر جلوه دادن این توافق بر اقتصاد کشور بکار گرفتند؛ تلاشی که آشکار شدن یک به یک آثار راهبردی برجام تا حدود زیادی آن را خنثی کرده است.
عضو جامعه اسلامی مهندسین در گفتگو با جام جم آنلاین:
جام جم آنلاین ۱ ساعت پیش
جامعه اسلامی مهندسین در مورد بحث انتخابات۹۶ هنوز به جمع بندی نهایی نرسیده ، اما این تشکل سیاسی همواره معتقد به حرکتی هماهنگ و همسو با جبهه پیروان امام و رهبری بوده است.
در حال تکمیل// روحانی در نشست خبری:
نسیم ۱۰ دقیقه پیش
به گزارش خبرنگار «نسیم آنلاین» نشست خبری حسن روحانی، رئیس جمهور به مناسبت سالگرد اجرای برجام با حضور دهها نفر از خبرنگاران داخلی و خارجی در حال برگزاری است. مهمترین محورهای مطرح شده در این نشست در پی می آید: - تشکر از زمان شناسی ملت در تشییع و ترحیم آیت الله هاشمی رفسنجانی ...
آخرین نیوز ۴ ساعت پیش
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان حج و زیارت، در نشست شورای برنامه ریزی و هماهنگی بعثه مقام معظم رهبری و سازمان حج و زیارت که به ریاست حجت الاسلام سید علی قاضی عسکر تشکیل شد نماینده ولی فقیه درامور حج و زیارت گفت: در صورت فراهم شدن مقدمات و شرایط لازم همه مصمم هستند که حج آینده ...
گزارش ویژه «نسیم آنلاین» از تحریم های متعدد آمریکا علیه ملت ایران در یک سال پس از امضا و اجرای برجام
نسیم ۳ ساعت پیش
برای اثبات میزان تحقق وعده های اعضای دولت و تیم مذاکره کننده به مردم در زمان مذاکرات هسته ای، نیازی به تحلیل و تفسیر نیست؛ کافی است نگاهی به فهرست طرح های تحریمی کنگره ایالات متحده علیه ایران بیندازیم در مقابل هزینه های سنگین هسته ای و تخریب زیر ساختها، قرار بر این بود که بستر ...
عراقچی در گفت و گو با میزان:
میزان ۳ ساعت پیش
سید عباس عراقچی معاون وزیر امور خارجه کشورمان در گفت و گو با خبرنگار گروه سیاسی خبرگزاری میزان در پاسخ به سوالی مبنی بر اینکه آیا تاکنون رایزنی با تیم جدید وزارت خارجه آمریکا داشته اید یا خیر، گفت: با تیم جدید وزارت خارجه آمریکا هیچ گونه مذاکره ورایزنی نداشته ایم.
در دیدار نخست وزیر سوریه
خبرگزاری فارس ۳۱ دقیقه پیش
دبیر شورای عالی امنیت ملی گفت: نباید اجازه داد دشمنان سوریه از فرصت آتش بس و مذاکره سیاسی به عنوان تاکتیکی برای احیای انسانی، مالی و تسلیحاتی گروه های تروریستی و بازسازی عملیاتی آن ها استفاده کنند.
کریمی قدوسی مطرح کرد
رجانیوز ۳ ساعت پیش
عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس گفت: دیپلماسی پنهان از سال ۷۰ شروع می شود که دنبال برقراری ارتباط امریکا با مسئولین نظام جمهوری اسلامی بودند که آقای ظریف استاد این دیپلماسی پنهان است! جواد کریمی قدوسی عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس در گفت وگو با خبرنگار سیاسی خبرگزاری ...
پارس نیوز ۱ ساعت پیش
عضو جامعه مدرسین حوزه علمیه قم بابیان اینکه دستاورد برجام نتوانست بتن کردن اراک و تعطیلی فردو و نطنز را جبران کند، گفت: برجام نه تنها نتوانست تحریم ها را رفع کند، بلکه این تحریم ها تمدید هم شد.
پارسینه ۳ ساعت پیش
آغاز دولت یازدهم با ارائه گزارش وضعیت اقتصادی کشور پس از ۱۰۰ روز آغاز شد و امروز نیز خبر از پایان دولت یازدهم با ارائه ۱۰۰ عملکرد برتر این دولت در ۱۰۰ روز آینده می رسد.
صدای آمریکا؛
جام نیوز ۶ ساعت پیش
سه روز بعد از انتقاد علی مطهری نائب رئیس مجلس از سپاه، سخنگوی این نهاد نظامی با انتقاد از علی مطهری گفت: «اینگونه افراد باید بدانند در پیشگاه ملت ایران تحقیر می شوند.»
یکسالگی برجام/حسن بیگی در گفت وگو با فارس:
خبرگزاری فارس ۵ دقیقه پیش
نایب رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس گفت: امروز دستاوردهای اقتصادی برجام در زندگی مردم قابل لمس نیست و حتی ما شاهد افزایش قیمت کالاهای اساسی در کشور به دنبال افزایش قیمت دلار هستیم.
مدیرکل بنیاد شهید استان گیلان:
ایسنا ۶ دقیقه پیش
مدیرکل بنیاد شهید گیلان گفت:باید زمینه لازم را برای استفاده از دانش، تجارب و تخصص ارزشمند نخبگان در حل مشکلات ایثارگران فراهم آوریم و از نفوذ تفکرات و جریانات نا متعارف در جامعه جلوگیری کنیم.
معاون استاندار چهارمحال و بختیاری:
ایسنا ۹ دقیقه پیش
معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار چهارمحال و بختیاری گفت: تمام دستگاه های اجرایی موظف به رعایت قانون جامع خدمات رسانی به ایثارگران در آزمون های استخدامی هستند.
مشرق نیوز ۱ ساعت پیش
به گزارش مشرق، سئوال حسینعلی حاجی دلیگانی نماینده مردم شاهین شهر در مجلس شورای اسلامی از بیژن نامدار زنگنه وزیر نفت در تاریخ ۲۰ دی تقدیم هیئت رئیسه مجلس شد. متن سئوال حاجی دلیگانی از نامدار زنگنه به شرح زیر است: خواهشمند است در اجرای ماده ۲۰۹ آیین نامه داخلی، سوال اینجانب ...
ایسنا ۱۰ دقیقه پیش
به گزارش ایسنا به نقل از سایت معاونت امور مطبوعاتی، متن پیام حسین انتظامی به جلال و رضا رفیع به این شرح است: «و یبقی وجه ربک ذوالجلال و الاکرام محضر گرامی اخوان رفیع درگذشت برادر ارجمندتان را صمیمانه تسلیت عرض می کنم.
بهار نیوز ۳ ساعت پیش
علیرضا آقائی راد روزنامه بهار هجمه های بی سابقه و همه جانبه، تهمت ها و افتراهای بی پایه و اساس و پخش شایعات متعدد طیف اقتدارگرای جریان اصولگرا، حربه هایی است که این جریان برای به زانو درآوردن دولت یازدهم به آن متوسل شده است.
یکسالگی برجام/ سعیدی در گفت وگو با فارس:
خبرگزاری فارس ۱۷ دقیقه پیش
نماینده مردم تبریز در مجلس با بیان اینکه رئیس جمهور نیز به نقض عهد آمریکا در برجام اعتراف کرده است، گفت: برجام نه تنها تاثیر مثبتی بر اقتصاد نداشته بلکه آن را در شرایط بدتری قرار داده است.

انتخاب و چینش خبرها در این صفحه به صورت خودکار توسط جستجوگر خبر بازدید صورت می گیرد
بازدید هیچ مسئولیتی در قبال محتویات خبرها ندارد

پربازدیدترین خبرهای سیاسی
آنچه از عروسی فرزندان رهبر انقلاب نمی دانید+ فیلم
خط و نشان سپاه برای علی مطهری
'ناطق نوری' جای 'هاشمی' را گرفت!
روحانی منتظر بدترین روزها باشد
دفتر یاسر هاشمی و مشاوران آیت الله پلمب شد
'جنگ' آغاز شده است!
کار خارق العاده سردار سلیمانی؛ نفوذ به محل سخنرانی ابوبکر البغدادی
جزئیات تازه از سکته آیت الله هاشمی در استخر کوشک
آخرین و بدترین تهمت به آیت الله هاشمی را حسین شریعتمداری چندین شب پیش در تلویزیون زد / انتخابات آینده برای روحانی بدون استاد خیلی خوبش مشکل و سنگین است اما «آیت الله» راه را برای پیروزی در ۹۶ باز کرد
روایت نماینده اصلاح طلب از علت فوت مرحوم هاشمی/ موقع شنا همه را از استخر بیرون می کردند
سیدحسن پیشنهاد دفن آیت الله هاشمی در حرم را داد/چرا همه از خبر فوت ایشان شوکه شدند؟/چیز غیرعادی وجود نداشت
عربستان درگذشت هاشمی را تسلیت نگفت؛ چرا؟
من عفت مرعشی، همسرسیاستمدار نامی ایران زمین؛ مردم مرا با دو روایت سالهای ۵۸ و ۸۸ می شناسند
پاسخ ایران به دعوتنامه وزارت حج عربستان ارسال شد
مراسم ویژه محافظان برای آیت الله هاشمی رفسنجانی (+عکس)
این ۳ نفر
ابر برند آیت الله
یک زن رقیب روحانی می شود؟
عضو هیات رییسه مجلس: گروهی متشکل از ناطق، روحانی، حسن خمینی و لاریجانی می توانند جای خالی آیت الله هاشمی را پرکنند
چی بودیم، چی شدیم؟!
واکنش رسانه صهیونیستی به تیراندازی در تهران
اعتراف قاسم سلیمانی به ارتباط با القاعده!
آیا مرحوم هاشمی از هرگونه خطا و لغزشی مصون بود؟!
حمله کیهان به مطهری: قتل های زنجیره های کار حامیان خاتمی بود!
یاسر هاشمی به رشت می رود
روایت استاندار از تیراندازی دیروز تهران
عالیجناب سرخ پوش گویندگان همچنان در حال سوء استفاده از مرحوم هاشمی رفسنجانی هستند
چند سوال و جواب درباره روسری، ساپورت و آرایش زنان
عکس آخرین جشن تولد آیت الله هاشمی رفسنجانی در کنار همسرش
حاج قاسم قبل از حمله داعش به مسعود بارزانی چه گفت؟
صدا و سیما دنبال حلالیت است؟!
آن کینه توزی که به نماز میت رهبری شبهه وارد می کند، بداند که رهبری از سر صداقتی که دارند برخی اذکار مستحبی را نخواندند / ایشان آگاهی داشته که خیر نیست این جمله در نماز میت قرائت شود و در صورت اطلاع و خواندن این جمله دروغ گفته اند
هاشمی: اگر این لقب را بنویسند، راضی نیستم
حریف روسی اصلاح طلبان ایران
گمانی زنی ها درباره جایگزین آیت الله هاشمی در مجمع تشخیص مصلحت نظام
شجره فرزندان آیت الله در یک نگاه
مقدم فر: آش بی بی سی این قدر شور بود که صدای کرباسچی را هم درآورد/ سجادی: هاشمی مظلوم نبود؛ به همان اندازه که نیش خورد، نیش هم زد/ یامین پور: صاحب عزاهای امروز، آقای هاشمی را به عنوان قاتل روشن فکران مطرح می کردند
تلاش ها برای یافتن پهپاد ادامه دارد/ رادارهای پدافند هوایی کاملا هوشیار هستند
واقعیت های پس از فوت هاشمی
شکایت مهدی هاشمی از مدیرمسئول رمز عبور هنوز به دادگاه ارجاع نشده است

انتخاب و چینش خبرها در این صفحه به صورت خودکار توسط جستجوگر خبر بازدید صورت می گیرد
بازدید هیچ مسئولیتی در قبال محتویات خبرها ندارد