آخرین اخبار  بازی و سرگرمی صفحه  ۱ از ۱ 
دیجیاتو ۲ روز پیش
کرونا بزرگترین بحران کنونی در جهان است و ماندن در خانه اهمیت بالایی برای مبارزه با آن دارد. به تازگی «ری چمبرز»، سفیر استراتژی سازمان بهداشت جهانی مردم را به ماندن در خانه و اجرای بازی های ویدیویی ترغیب کرده است.
فرارو ۲ روز پیش
هرگاه علیه خوانده ( شخصی که دعوا علیه وی اقامه شده است ) حکم غیابی صادر شود وی می تواند در همان دادگاه صادر کننده حکم، به آن اعتراض کند این اعتراض محکوم علیه غایب به حکم غیابی را واخواهی می گویند.
چای هیبیسکوس چیست؟
فرارو ۳ روز پیش
چای هیبیسکوس به طور طبیعی کالری کمی دارد و فاقد کافئین است. چای هیبیسکوس برای متابولیسم و کاهش تدریجی وزن بسیار مفید است. همچنین چای هیبیسکوس سرشار از ویتامین c.، مواد معدنی و آنتی اکسیدان است.
فرارو ۷ روز پیش
بیشتر افراد بعد از سرما خوردن به ویتامین c. متوسل می شوند. از این رو که به تقویت سیستم ایمنی بدن کمک می کند. تصور می شود ویتامین c. باعث افزایش تولید گلبول های سفید می شود. این ها برای مبارزه با عفونت ها مهم هستند.
فرارو ۸ روز پیش
ناگت ها یکی از فست فود های بسیار پر طرفدار هستند که در انواع مختلف مثل ناگت مرغ، گوشت، میگو و سبزیجات تهیه می شوند و از طرفی خیلی از افراد تمایل ندارند غذاهای فست فودی را در بیرون از منزل بخورند.
ایتنا ۱۱ روز پیش
از بدو ظهور کامپیوترها، یکی از جذاب ترین بخش های آنها، بازی های کامپیوتر بود. البته با ورود گوشی های هوشمند و سیر پیشرفت سیستم عامل های موبایل، بازی ها با کیفیت متفاوت و خلاقیت بیشتری، به گوشی ها نیز رخنه کردند.

انتخاب و چینش خبرها در این صفحه به صورت خودکار توسط جستجوگر خبر بازدید صورت می گیرد
بازدید هیچ مسئولیتی در قبال محتویات خبرها ندارد

انتخاب و چینش خبرها در این صفحه به صورت خودکار توسط جستجوگر خبر بازدید صورت می گیرد
بازدید هیچ مسئولیتی در قبال محتویات خبرها ندارد