آخرین اخبار  بازی و سرگرمی صفحه  ۱ از ۱ 
چگونه اثرات روحی سوگ بر اثر کرونا را کاهش دهیم؟
فرارو ۴ ساعت پیش
در دوران مقابله با کرونا و حفظ فاصله گذاری فیزیکی امکان برگزاری مراسم بزرگداشت متوفیان به شکل معمول امکان پذیر نیست، از همین رو سوگواری و تحمل اندوه از دست دادن عزیزان دشوارتر ازهمیشه است.
ایتنا ۳ ساعت پیش
کاربران دسته های بازی گوگل استادیا ازاین پس می توانند این دسته ها را به صورت بی سیم به تلفن همراه هوشمند اندرویدی خود وصل کنند. به گزارش ایتنا و به نقل از engadget، دسته بازی استادیا با روندی آهسته ولی پیوسته روزبه روز مفیدتر از قبل می شود و برخی از قابلیت هایی که گیمرها در ابتدای ...
ایتنا ۱۸ ساعت پیش
ایتنا- پلی استیشن ۴ یکی از کنسول های تاریخ ساز است که بازی های ارزشمندی نیز برای آن عرضه شده است. در ادامه به معرفی برخی از برترین بازی های سال ۲۰۲۰ این کنسول می پردازیم.
فرارو ۱ روز پیش
آغاز سینمای کمدی جهان در اوایل قرن بیستم، همراه با ظهور بازیگران و فیلم هایی بود که نه تنها ژانر کمدی را به معنای واقعی پدید آورد بلکه شاهکار هایی را خلق کرد که تا به امروز جزو برترین فیلم های تاریخ سینمای کمدی است.
ایتنا ۲ روز پیش
مایکروسافت بالاخره از معنی برچسب «بهینه سازی شده برای اکس باکس سری اکس» و فهرستی از ۲۲ بازی با این برچسب رونمایی کرد. به گزارش ایتنا و به نقل از techradar، برچسب «بهینه سازی شده برای اکس باکس سری اکس» شامل دو نوع بازی از قبیل بازی های رسمی اکس باکس سری اکس نظیر halo ...
فرارو ۳ روز پیش
ترک سیگار اگر در ابتدای امر کاری سخت و دشوار به نظر می رسد، اما با داشتن برنامه ای درست و صحیح می توان به راحتی بر این چالش غلبه کرد.
فرارو ۳ روز پیش
بهترین راه برای جلوگیری از انتقال اموال توسط زوج و به ضرر زوجه، درخواست قرار تامین خواسته است. تامین خواسته یکی از تدابیر احتیاطی است که به وسیله آن خواهان عین خواسته یا معادل آن را از اموال خوانده تا پایان دادرسی به حیطه توقیف درآورده از نقل و انتقال آن جلوگیری می کند تا طلب ...
ایتنا ۶ روز پیش
ایتنا – کنسول نینتندو سوییچ یکی از بهتر ین پیشرفت های کنسول های بازی بوده است و مسلما یک کنسول موفق، امکانات بسیار زیادی از شرکت های سوم شخص را در اختیار خواهد داشت که در این گزراش تصویری به بخشی از این تجهیزات خواهیم پرداخت.
چرا غلام کویتی پور مورد شدید ترین انتقادات از سوی اصولگرایان قرار گرفت؟
فرارو ۶ روز پیش
جوان با بیان این مقدمه که "هیچ هنرمندی را نمی توان مثال زد که در برهه ای از دل انقلاب و کار برای انقلاب به شهرت رسیده باشد و توفیقاتش با پشت کردن به انقلاب و ارزش های آن ادامه پیدا کرده باشد." عاقبت محسن مخملباف را یادآوری کرده است.
فرارو ۷ روز پیش
اگرچه راه های متفاوتی برای شناخت عسل طبیعی مطرح می شود، اما اغلب این روش ها علمی نیستند و هیچگونه اعتباری نمی توان برای آن ها قائل شد.
فرارو ۷ روز پیش
مالکیت وراث نسبت به اموال به جای مانده از متوفی به صورت مشاعی است و هر یک از وراث در ذره ذره اموال به جای مانده از متوفی، سهیم و شریک می باشند.
فرارو ۸ روز پیش
عموما تنگی نفس به تنفس سریع و همراه با سختی گفته می شود و در زمان تنگی نفس، بیمار از عضلات گردن، شانه ها و شکم (عضلات فرعی تنفسی) نیز برای تنفس استفاده می کند. در علم پزشکی بروز چنین حالتی را dyspnea می گویند که برابر با «تنگی نفس» است.
دیجیاتو ۱۰ روز پیش
طبق گزارش جدید «کسپرسکی»، ماه آپریل با ۵۴ درصد اقدامات بیشتر در زمینه حمله سایبری و نفوذ امنیتی در صنعت گیم همراه بوده؛ اتفاقی که پیرو خانه نشینی مردم به خاطر شیوع ویروس کرونا و روی آوردن بیشتر به تجربه بازی های ویدیویی رخ داده.
ایتنا ۱۳ روز پیش
ماجرای بیلی میچل که یکی از نام های بزرگ تاریخ بازی های کامپیوتری است با ورورد مجدد نام او به کتاب رکوردهای گینس به مرحله جدیدی وارد شده است. به گزارش ایتنا و به نقل از engadget، چند دهه پیش بازی های کامپیوتری مانند امروز محبوب نبودند و بسیاری از افراد برای تجربه بازی های ...

انتخاب و چینش خبرها در این صفحه به صورت خودکار توسط جستجوگر خبر بازدید صورت می گیرد
بازدید هیچ مسئولیتی در قبال محتویات خبرها ندارد

انتخاب و چینش خبرها در این صفحه به صورت خودکار توسط جستجوگر خبر بازدید صورت می گیرد
بازدید هیچ مسئولیتی در قبال محتویات خبرها ندارد